Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 106

Temat: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

  1. #51
    Wczytuje się Avatar MeryMacom
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Piękna bielizna choć ukryta sprawia, że kobieta czuję się bardziej atrakcyjna, zmysłowa i pewna siebie. Dlatego zachęcam wszystkie kobietki do zakupu takiej bielizny, która sprawi, że one samą poczują się jak boginie, a faceci oszaleją na ich punkcie.

  2. #52
    Rozkręcanko Avatar karnityna
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Cytat Napisał malinowa Zobacz post
    http://www.kinga.com.pl/root/kolekcja,31, może kogoś zainteresuje , mają przeceniona całą jedną kolekcję, ja się skusiłam, można sobie zrobić prezent na walentynki
    Bielizna firmy Kinga mignęła mi dzisiaj w ofercie Złotych Wyprzedaży przeceniona o te 20-30%: Zakupy przez internet - wyprzedaż, przeceny, promocje. Markowa odzież w atrakcyjnych cenach. Znane marki tylko na Złotewyprzedaże.pl. Żeby zobaczyć aktualne promocje trzeba się chyba zalogować, ale mogę pokazać Wam nad czym się zastanawiam



    ---------- Dodano o godzinie 11:56 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:55 ----------

    Jakaś dziwna rzecz zrobiła mi się z linkiem, ale mam nadzieję, że przenosi tam gdzie powinien

  3. #53
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    no biebizna super ale ja to jeszcze nad cialkiem popracowac

  4. #54
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Kochane kobietki, czy któraś z was miała może możliwość sprawdzenia biustonoszy AVA?

    Może ktoś wie, gdzie w Krakowie można je kupić?

  5. #55
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Podbijam - czytałam że są dobre, ale może nosicie i możecie się tak z doświadczenia wypowiedzieć?

  6. #56
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    ja już się mogę wypowiedzieć

    Kupiłam i jestem bardzo zadowolona ważne tylko, żeby dobrze dopasować rozmiar.

  7. #57
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Zazwyczaj kupuje bieliznę Triumph. Moim najnowszym nabytkiem jest biustonosz z fiszbinami z serii Amourette Spotlight. Amourette Spotlight to nowa odsłona Triumph'a . Bielizna uzyskała świeży i nowoczesny design, a sprawdzone fasony zapewnią perfekcyjne dopasowanie i komfort.
    Biustonosz cały wykonany z koronki doda zmysłowości do Twoich stylizacji. Perfekcyjnie skrojony fason zapewni idealne dopasowanie i maksimum komfortu.

  8. #58
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    no ja nie mam wlasnie ale musze sie zapopatrzec kupic

    ---------- Dodano o godzinie 13:16 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 15:28 ----------

    ja wlasnie ine mam nic
    musze kupic sobie

    ---------- Dodano o godzinie 13:17 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:16 ----------

    ja wlasnie ine mam nic
    musze kupic sobie

  9. #59
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Cytat Napisał julka8 Zobacz post
    no ja nie mam wlasnie ale musze sie zapopatrzec kupic

    ---------- Dodano o godzinie 13:16 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 15:28 ----------

    ja wlasnie ine mam nic
    musze kupic sobie

    ---------- Dodano o godzinie 13:17 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:16 ----------

    ja wlasnie ine mam nic
    musze kupic sobie
    kn


    Julka to jak Nic nie masz i chodzisz bez stanika i majtek? Jak tak to koniecznie musisz sobie kupić...


  10. #60
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    2

    Talking Odp: Bielizna bezszwowa - opinie

    Cytat Napisał kalinajedrusiak Zobacz post
    dzięki za odzew, właśnie potrzebuję takiej bielizny pod dopasowane spodnie, a też nie przepadam za stringami, więc taka opcja byłaby najlepsza. No i faktycznie przy fitnessie czy rowerze, to też wydaje mi się lepszy pomysł. Poluję na taki model stanika Brubeck BRA i coś takiego znalazłam tutaj - BIELIZNA BEZSZWOWA - Bielizna erotyczna, biustonosz, gorset, stringi, bielizna damska, męska, ślubna, nocna jakby któraś z Was była zainteresowana.


    Proszę bardzo, tutaj jest biustonosz bezszwowy Brubeck nadaje się do ćwiczeń Brubeck BR00012 biustonosz Biały - rajstopy gatta pończochy hurtownia gatta bielizna brubeck | MARBET
    chociaż jak dla mnie za mało podtrzymuje biust, to tak do B miseczki jedynie, a ja mam D. To znaczy na rower się nada, bo tam cycki za bardzo nie podskakują, ale na fitness to już bym wzięła coś z Adidasa
    Ostatnio edytowane przez lussia ; 20-01-2015 o 16:41

  11. #61
    Debiutantka Avatar sabinaL.
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Białystok
    Postów
    4

    Cool Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    ja tez uwielbiam koronki, jeszcze najlepiej czarne

  12. #62
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Lubie bieliznę koronkową, najczęściej kupuje ją przez internet, głównie na Butik SiSi.pl | bielizna erotyczna & sexy dodatki ? 3000+ w 24h ? fantazje ? męska bielizna erotyczna jest taniej niż w przeciętnym sklepie a materiał dobrze się trzyma.

  13. #63
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Moim zdaniem bielizna powinna być zarówno wygodna i ładna, na przykład sediu.pl Każda kobieta może znaleźć coś dla siebie.

  14. #64
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Na co dzień bielizna powinna być przede wszystkim wygodna i dobrze podtrzymywać biust. Na randkę to co innego.....

  15. #65
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Pewnie, zgadzam się, że na co dzień ma być wygodnie, a na wyjątkowe okazje wygoda schodzi na drugie miejsce, ale ja jestem wyznawczynią zasady, że to, że na co dzień ma być wygodnie nie oznacza, że mamy nosić starą, porozciąganą bieliznę, nawet na co dzień lubię mieć na sobie coś ładnego, prawie zawsze w kompletach, po prostu lepiej się wtedy czuję Teraz przy okazji Walentynek sprawiłam sobie zestaw koszulka + stringi z http://www.obsessive.com/ i jestem mega zadowolona

  16. #66
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Ja lubię dopasowaną bielizne, niedrapiącą, nieuwierającą, mam o niej nie pamiętać. Ostatnio mój facet upatrzył dla mnie taki komplet na wspólne wieczory KOMPLET DOMINA - ŚwiatErosa.pl ale ja mam chyba jakieś kompleksy. Co prawda zamówiłam, ale jakoś nie mogę się w nią przebrać. Już bym wolała stanowczo jakiś gadżet typu wibrator, albo kulki gejszy...

  17. #67
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Z pewnoscia taka bielizne, ktora podkresla nasz seksapil, bo przeciez to nasza bron kobieca. prawda dziewczyny? ja bardzo lubie nosic bielizne tego typu, bardzo fajna i uwodzicielska mozna zakupic tutaj https://sexownysklep.pl/ ale równiez seks gadzety, wszystko mozecie zobaczyc wchodzac na wyzej wymieniona strone.

    ---------- Dodano o godzinie 22:07 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 16:22 ----------

    Brdzo fajna bielizne mozecie zakupic w tym sklepie online https://sexownysklep.pl/ jest to sklep bardzo intymny znajdziecie tutaj oprocz bielizny inne ciekawe produkty, sexi produkty

  18. #68
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    lubię tego typu bieliznę w domu nosić, ale do pracy wolę tradycyjną

  19. #69
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Tutaj macie największy wybór - https://www.ettiene.pl
    Ale już mowa o porządnej jakości rozwiązaniach. Bielizna nie musi być droga, może być naprawdę tania, a wyglądać mega efektownie.

  20. #70
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    wlasnie widziałam kilka fanych cekawych modeli na pewno kupie w alkiem dobrej cenie.mam nadzieje ze będą choc w miare dobre jakościowo.
    ja sobiscie bardzo lubie bielizny tej marki Esotiq
    swietne jakościowo oaz dobre ceny i piękne fasony
    Ostatnio edytowane przez reniusia1002 ; 03-10-2016 o 23:00 Powód: brak zdjecia

  21. #71
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Ja mam kilka fajnych nocnych kompletów z tego sklepu http://ekskluzywna.pl/bielizna-nocna-damska
    Raczej spodnie + bluzka, jestem zmarzluchem

  22. #72
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    fajny link dzięki prawdopodobnie skorzystam bo widziałam kilka fajnych koszulek.a ceny przystępne wiec dla mnie przydatny link.

  23. #73
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Ja uwielbiam czarną koronkową bieliznę Myślę by sobie jeszcze przed świętami kupić nowy komplet na noc. Podoba mi się bielizna erotyczna na kinga.com.pl , zwłaszcza prześwitujące koszulki Chyba sobie stąd jakąś wybiorę

  24. #74
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    To, co przylegające do ciała zwykle wygląda seksownie. Jednak nie w każdym wypadku. Trudno o gorszy widok, niż fałdki i wybrzuszenia w okolicach kroku. Problem z za ciasną bielizną to nie tylko niesmaczny dla oka widok, ale działanie szkodliwe dla ciała. Opinające majtki powodują otarcia skóry i podrażnienie krocza, szczególnie, u kobiet po menopauzie. Warto więc zaufać profesionalnym sklepom takim jak https://www.esotiq.com/c/bielizna żeby mieć pewność, że będziemy zadowolone.

  25. #75
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Mam figi bezszwowe i halkę bezszwową do spódniczek i sukienek jestem zadowolona bo nic się nie odznacza zwłaszcza w dopasowanych fasonach.
    Bielizna damska tanio | Bielizna erotyczna-eBieliznaSklep.pl

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •