Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 105

Temat: [31.07.2010 Wrocław] WARSZTATY FORUMKOWE!!

  1. #51
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: [31.07.2010 Wrocław] WARSZTATY FORUMKOWE!!

    hyy
    wymaloałam 2 pary kolczykow
    spakowana czekam na godzine az sie wygrzebie na pociąg









  2. #52
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: [31.07.2010 Wrocław] WARSZTATY FORUMKOWE!!

    to ja sie powtorze, czekamy na fotki

  3. #53
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: [31.07.2010 Wrocław] WARSZTATY FORUMKOWE!!

    ja nie tyle co czekam na fotki ale na obszerną relację z warsztatów
    a skoro pojechała tam taka ekipa to wiadomo że będzie ciekawie

  4. #54
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: [31.07.2010 Wrocław] WARSZTATY FORUMKOWE!!

    kiedy wy konczycie? ja właśnie z salonu a tu cisza...

  5. #55
    Nałogowiec Avatar korcia225
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    sokola
    Postów
    485

    Domyślnie Odp: [31.07.2010 Wrocław] WARSZTATY FORUMKOWE!!

    dziewczyny było mega zajefajnie na warsztacikach ekpia nieziemska
    kiedy następne spotkanie
    kofam was laseczki dziękuję za wszycko

  6. #56
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: [31.07.2010 Wrocław] WARSZTATY FORUMKOWE!!

    nosz sie rozgadała...

  7. #57
    No to..wpadłam Avatar Majkaa130
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    wlkp
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: [31.07.2010 Wrocław] WARSZTATY FORUMKOWE!!

    haha Asia
    ja chce foty, fooooooty

  8. #58
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: [31.07.2010 Wrocław] WARSZTATY FORUMKOWE!!

    dajcie dziewczynom odpocząć
    jutro zapewne wszystko nam zrelacjonują

  9. #59
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: [31.07.2010 Wrocław] WARSZTATY FORUMKOWE!!

    doturlałam kuper, dojechałam dozyłam... do doopy... mi oczy wchodzą

    było mega...

    było tak

    oraz... jeszce wam nie mówiłam ale wam powiem
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    jutro wrzuce fotki bo mała dostała aparat w łape, robiła za fotoreportera i... wyczerpała baterie...
    aż sie boje tych zdjęć...lady z salonu... pani z mięsnego i żuli spod sklepu

  10. #60
    Nałogowiec Avatar total
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    542

    Domyślnie

    Dziękuję za te warsztaty Było mega zajefajnie ,wszystkie dziewczyny były suuuuupeeeerrrrrrr ( nawet woszczur okazało się ,że nie jest taki straszny jak go malują ) Dziękuję Kamili ,która miała ogromną cierpliwość do mnie i pokazała mi wiele ciekawych rozwiązań .Bardzo dziękuję też Asi z goldena ,bo poświęciła mi też dużo czasu .Oczywiście dziękuję też choco za to ,że mnie namówiła na te warsztaty i za to ,że je zorganizowała Dziękuję wszystkom dziewczynom ,że mogłam je poznać ( jesteście kochane ) hyyy a tu parę fot ( przepraszm za jakość - robione telefonem )

    aaa i jeszcze 2 na których jest moja siostra ( po odpowiedniej dawce liquidu ) Oraz pazurki "warsztatowe " zrobione przez Asię i Kamilę
    Ostatnio edytowane przez Emist ; 01-08-2010 o 14:56

  11. #61
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: [31.07.2010 Wrocław] WARSZTATY FORUMKOWE!!

    wczraj tylko byłam w stanie sie odmeldowac i juz zapomniałam o ppdziękwaniach

    chiałam bardzo podziekowac Asi i Adze ze zechciały mnie ugoscić zaprosić uznać za uczesntika a co na jważnejsze wytrzymac ze mną...

    dziekuje korci za oddanie pazurków do cwiczen, i przepraszam za roztrzepanie i moje ADHD

    dziekuje total za to ze sie mnie nie bała, i umilała czas

    dziekuje kamili za to z jak zwykle umilała mi droge dopilotowała na miejsce (i nie doprowadziła do tego ze ku naszemu zaskoczeniu mogłysmy minąc drgowskaz "STOLICA WITA" )

    to te najblizej siedzące

    tym dalej siedzącym tez chciał m podziekwac..

    cukirekowej za pozowanie z moją małą

    samci za opieke nad tygrysem i kubusiem, malowaniem Dominice pazurów i za zakupki

    tusi za cierpliwośc tłumaczenia co to jest tło i jak sie kolouje malowanki

    plushakowi za jej zdolnosci zem ślinotoku dostała jak małowała łan storki

    i gosi za miłe słowa i zerkanie na mojego brzdąca

    ogólnie to wszystkim bardzo dziękuję... i bardzo miło było ji was poznać.. i mam nadzieje ze częsciej sie nbedziemy widywac na takich "imprezkach"

    jeszcze chciałam podziekowac za sałatke choco i ciasto korci, ale jakos tak sie zagadałam zem nie zdązyła spróbować

    oraz dziekuje za schabowego!
    dawno zem takiego nie jadła... jak na schabowego to tylk na śliczną

  12. #62
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: [31.07.2010 Wrocław] WARSZTATY FORUMKOWE!!

    Rodacy..
    dnia 31 lipca 2010 r. we Wrocławiu na ul. Ślicznej 22A lok 13 miało miejsce niezwykłe wydarzenie...otóż grupa 10 zwariowanych pazuromaniaczek pod czujnym okiem wykwalifikowanego pazurkomaniaka zorganizowala spotkanie majace na celu doszkolenie sie z metod przedluzania paznokci. Celem posrednim bylo poznanie sie oraz dodanie kilku kg w postaci salatke, schabowych czy slodyczy. Spotkanie zostało zoragnizowane bardzo skrupulatnie z dbaloscia o kazdy szczegol. Odbylo sie na bardzo wysokim poziomie co nadalo prestiz oraz cheć ponownego spotkania. W tym miejscu nalezy podziekowac:

    Choco - Agnieszce - za super organizacje, za wklad wlozony w przygotowanie, za przekąski, za cudne dyplomy i za wspanialy humor przez cale warsztaty
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Golden Nails- Asi - za udostepnienie salonu i sprzetu, za pomoc, za wspolny czas, za rabaty na zakupki, za upominki i za usmiech
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Samaron - Ani - za upominki, za podpowiedzi i pomoc, za obecnosc, za boski projekt dyplomow i za usmiech i za to ze moglam poznac Samcie osobiscie
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Woszczurowi - Izie - za extra podróz (stolyca i te sprawy), za rewelacyjny humor i te teksty niesamowite, pomoc przy pracy, za salatke brokulowa i za obecnosc
    Total - Edytce - za udostepnienie paluszkow do pazurow, za pytania i uwazne sluchanie, za humor, ktory dopisywal cale warsztaty, za wytrzymanie ze mna i za to ze moglam poznac taka wspaniala i ciepła osobe
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Korci - Halince - za rewelacyjna spodniczke dla mojej niuni i autko dla malego, za to ze mogla poznac swietna dziewczyne, za to ze ma fajnego meza ktory nam wydrukowal dyplomy, za humor i pyszne ciasto
    Tusi - Martusi - za to ze moglam ja poznac i przekonac sie jaka jest fajna babeczka, za humorek i obecnosc
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Goslavie - Gosi - za przybycie, za boskie pazury!, za porady, za humor oraz gratulacje za wyroznienie w konkursiku - extra pazurek i oczekujemy KPK do tego zdobienia
    Plushaczkowi - Kasi - za przepiekne malowanki, za pazurki boskie, za obecnosc, za porady i odpowiedzi na pytania takich upierdliwcow jak ja
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Cukierkowi - Judytce - za to ze swoimi pytaniami podbudowala mnie i dala nadzieje ze komus sie podoba to co robie, za uwazne sluchanie, za extra humor i za to ze moglam poznac osobiscie swietna stylistke
    Dominisi - za to ze jest i byla bardzo grzeczna, za rysunki dla moich maluchow i za towarzystwo w podrozy

    Dziekuje za to ze moglam uczestniczyc w tych mega odjazdowo czadowo towarzysko pazurowych doszkalajoco dokarmiajacych warsztatach a takze za wyroznienie jakim bylo zwyciestwo w konkursiku na zdobienie "Efekt motyla" oraz za nagrody!
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść


  13. #63
    Nałogowiec Avatar total
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    542

    Domyślnie Odp: [31.07.2010 Wrocław] WARSZTATY FORUMKOWE!!

    hehe Kamila wcale się nie dziwie ,że twój mąż nie mógł pozbierać szczęki jak zobaczył zawartość nagrody

  14. #64
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: [31.07.2010 Wrocław] WARSZTATY FORUMKOWE!!

    pięknie napisane Kamila... jak zwykle łezka mi sie zakręciłą i podziekownia skonczyły

    tak mi jescze wpadło do głowy ze trzeba byłoby także podziekowac naszym mężom , chopom, małżom, Potforom i gaminiom ze nas puszczaja na takie warsztaciki... no ale to to tylko mozemy se tu napisac (po cichu) bo chwalić głosno nie mozna coby za bardzo w pióra nie obrośli

  15. #65

    Domyślnie Odp: [31.07.2010 Wrocław] WARSZTATY FORUMKOWE!!

    Gratuluję udanych warsztatów i TEJ nagrody Kamili!

  16. #66
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: [31.07.2010 Wrocław] WARSZTATY FORUMKOWE!!

    no dziewczyny zazdraszczam wam tych warsztatów Kamilka gratuluje nagroda super i dyplomiki śliczne

  17. #67
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: [31.07.2010 Wrocław] WARSZTATY FORUMKOWE!!

    Dziewczyny, widzę że warsztaty były udane aż Wam zazdroszczę tak świetnie spędzonego czasu w takim miłym gronie
    Kamila, piękna nagroda i dyplom cudny Gratuluję


    Żądamy zdjęć

  18. #68
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: [31.07.2010 Wrocław] WARSZTATY FORUMKOWE!!

    po wkurzeniu sie ze misuałam skasowac 160zdjec pani z miesnego, witryn sklepwych , kostki przed salnem, nog pod stołem lamp półek i innych oraz dominika nawet zrobiła zdjecie tego plakatu co w kiblu na drzwiach wisał

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    reszte wrzuce później



  19. #69
    Nałogowiec Avatar total
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    542

    Domyślnie Odp: [31.07.2010 Wrocław] WARSZTATY FORUMKOWE!!

    hehe woszczur jaki komiks

  20. #70
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: [31.07.2010 Wrocław] WARSZTATY FORUMKOWE!!

    Kochane kobiety!
    Przepięknie Wam wszystkim dziękuję, ze mialyście tyle determinacji by przyjechać na te warsztaty ( proponuje Tusi i Goslavie dac medal za to ze przebyly całą Polskę zeby do nas dotrzeć)Bardzo się cieszę z mozliwosci poznania
    Sami - kochana uwielbiam Twoj perfekcjonizm w każdej dziedzinie (refleksu podczas jazdy autem hyyyy)Naprawdę jestm mega szczęśliwa ze przyjechałaś
    Goslava - fajna i ciepła kobietka z Ciebie i ślicznie dziekuję ze pomagałaś innym w czasie warsztatow ( chociaż one strokow Ci nie wybacze) Pluszaczku mam nadzieję, ze zapal Ci nie minie po warsztatach i bedziesz bardziej wierzyc w siebie Miło bylo Was gościć i pozdro dla chłopaka Cukierku -przepraszam ze nie za wiele na mnie moglas poszalec bo bylam w biegu ciągle, ale mysle ze warsztaty to nie tylko dzierganie - również mozliwosc poznania innych i fajna zabawaTrzymam kciuki za Twoje plany!
    Korciu Dzięki za ciacho,za to ze pomoglas mi bardzo w organizacji dyplomow itp.(Pawłowi wielki ukłon za prace przy nich)
    Iza i Kamilkorozwalacie każdą impreze! Przy Was stypa zmienila by sie w wesole miasteczkoDzieki za humor, salatke oraz buziole dla Dominisi - śliczna i najgrzeczniejsza dziewczynka jaką poznalam! (Iza zatluke jak będziesz na nią krzyczeć)
    Total(Kozaku) Sister! Mam nadzieję ze nie zalujesz ani minutki ze Cie na to namowilam! Mega fajne pazury robisz kobieto!
    Tusiaczku wiem ze siedzisz teraz w pociągu niestety tuz przy WC hyh.. mam nadzieje ze nie przeszkadza Ci to zbytnio, po oparach liquidu ]] Dziekuję ze zdecydowalas sie jechac pol Polski i jestem mega szcześliwa ze moglam Cię poznać wreszcie po tylu latach
    Asienko - miłego wypoczynku na plażach, cudownej pogody i trudno mi wyrazić slowami jaka Ci jestem za wszystko wdzieczna. Takich przychylnych aniolów nam na codzien brakuje, a ja takiego znalazłam w Tobie
    Jeszcze raz baaardzi Wam dziekuję za okazaną mi pomoc w przygotowaniu warsztatow ( nic bez Was!) Sami dziękuję za niespodziewany sponsoring konkursu, przygotowanie dyplomow
    Zdjęcia wrzuce jak tylko pozmniejszam:}

    DZIĘKUJE!
    [/COLOR]
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  21. #71
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: [31.07.2010 Wrocław] WARSZTATY FORUMKOWE!!

    aaaaaaaaa za##scie ja chce wiecej napawam sie prawie jakbym byla z wami hehehe

    widzę choco pluszkę, izę oczywiście, tuśkę bez twarzy samaron- fajna bluzeczka i reszty nie poznaję

  22. #72
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: [31.07.2010 Wrocław] WARSZTATY FORUMKOWE!!

    Asiu ja jestem w koszulce wzorki.info na przeciwko mnie siedzi Total - taka malutka kobietka i krotkcih wlosach na duzym nie opisanym foto co Iza dala jest Asia z GN na 4 zdjeciu od gory co dala w Woszczur z aparatem stoi Korcia a na przeciwko Choco siedzi Cukierek - Cukierkowa Księżniczka na ostatnim woszczurowym zdjeciu widac Korcie z aparatem, mnie i obok mnie Asia z GN a na przeciwko mnie total


  23. #73
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: [31.07.2010 Wrocław] WARSZTATY FORUMKOWE!!

    to ty bogata bedziesz hehe bardzo dziękuję

  24. #74
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: [31.07.2010 Wrocław] WARSZTATY FORUMKOWE!!

    Cytat Napisał asia Zobacz post
    to ty bogata bedziesz hehe bardzo dziękuję

    tak to ja ino ta opona na brzuchu nie moja
    oraz mam nadzieje na to bogactwo Asiu


  25. #75
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: [31.07.2010 Wrocław] WARSZTATY FORUMKOWE!!

    Świetne zdjęcia laski Jak człowiek patrzy na takie fotki to aż żałuje że go tam nie było
    The world is mine

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Cykliczne darmowe forumkowe warsztaty w salonie glamour nails
    By PAZURKOMANIA in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 26-07-2010, 23:29
  2. Forumkowe warsztaty?
    By dudejla in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 229
    Ostatni post / autor: 22-07-2010, 18:34
  3. [22-23 maja 2010 Warszawa] Warsztaty forumkowe !
    By asia in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 445
    Ostatni post / autor: 31-05-2010, 02:33
  4. Ankieta: Forumkowe warsztaty - WYBIERAMY MIEJSCOWOŚĆ
    By Kamis in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 30-07-2009, 14:34
  5. Ankieta: Forumkowe warsztaty - WYBIERAMY DATĘ
    By Kamis in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-07-2009, 14:05

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •