Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: [fiberglass] Jakie firmy polecacie

  1. #1
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Nai [fiberglass] Jakie firmy polecacie

    Witajcie
    Wiem, że metoda fiberglass nie jest tak popularna jak żel lub akryl, jednakże chciałabym spróbować z nią swoich sił. Mam teoretyczną wiedzę jak przeprowadzić stylizację fiberglassem, jedyne co mnie trapi, to jakiej firmy produkty do tego wybrać. Ponieważ nie mam w tym momencie zbyt ciekawej sytuacji finansowej, , chciałabym mądrze zainwestować pieniądze i nie popełnić błedu ufając jakiejś firmie, kiedy dostępne są inne, lepsze, tańsze i bardziej zaufane.
    Wobec tego bardzo proszę pomóżcie mi i wyraźcie swoje opinie w tym temacie o markach, ich zaletach oraz wadach przydatne będą też linki do produktów, które doradzacie, lub odradzacie.
    Za wszelaką pomoc z góry dziękuję

  2. #2
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: [fiberglass] Jakie firmy polecacie

    ja mam tylko paski jedwabiu u siebie, bo czasami stosuje je do naprawy paznokci, pęknięć itp przy żelu lub akrylu, a kupiłam je ze 2 lata temu w silcare.
    nie wiem jak z firmami, gdyż nie pracowałam na fiberglasie miałam jednie to coś na swoich paznokciach i szczerze nie polecam, u mnie nie trzymało się nawet godziny, popękało po wyjściu z salonu, przy grubej warstwie wytrzymało tydzień i zaczęło odpryskiwać, ale cóż ja mam strasznie tłusta płytkę, i wszystko trzyma się tak jakby chciało a nie mógł, a tamte produkt który miałam na płytce był chyba z hurtowni Wamp - tak na 99%.





  3. #3
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: [fiberglass] Jakie firmy polecacie

    Ja polecam kosmetyki La Femme. Mają fajny i niedrogi zestaw na start. Fiberglass stosuje raczej przy złamaniach naturalnych pazurków, metoda fajna ale mało popularna.

  4. #4
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Psary
    Postów
    2

    Thumbs up Odp: [fiberglass] Jakie firmy polecacie

    Ja polecam produkty firmy Euro-Nails, koleżanka robi mi paznokcie produktami z tej firmy i są ok. kiedyś na allegro kupiła jedwab i okazał sie tania tandeta, strasznie sie strzepil. teraz sama chcę sprobowac robic paznokcie tą metoda i zalogowałam sie na tej stronie żeby poczytac cos na ten temat. Najbardziej zależy mi na jakimś filmie który krok po kroku pokaże po kolei jak sie to robi :-) mam nakladany jedwab na swoje paznokcie i sie trzyma nawet do 5 tyg z malymi poprawkami. na tipsy też mialam go nakladany, szybko mi rosną paznokcie i do 3 tyg (nawet nie) tipsy się trzymały później sie rozklejały. link do firmy która polecam:
    Paznokcie i tipsy żelowe, akrylowe oraz dekoracja tipsów, odnowa oraz produkty.)

  5. #5
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: [fiberglass] Jakie firmy polecacie

    a ja mam paski ez flowa i są spoko, a resine i aktywator mam z ef. jest fajna pod tym względem, że stosunkowo gęsta i jeżeli przedłużasz jedwabiem, to łątwo jest krzywizny zrobić. i zestawik jest niedrogi, mniej niż 100zł taki mały

  6. #6
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: [fiberglass] Jakie firmy polecacie

    Ja myślałam o zakupie zestawu startowego firmy Euro Nails.. Jest niedrogi jak na początek (70zł).. Dopiero się uczę i nie chciałabym inwestować dużej ilości pieniędzy.. Co o tym sądzicie? Paznokcie i tipsy żelowe, akrylowe oraz dekoracja tipsów, odnowa oraz produkty.

  7. #7

    Domyślnie Odp: [fiberglass] Jakie firmy polecacie

    Ja używam firmy Semilac do hybryd. Jestem bardzo zadowolona.

  8. #8
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: [fiberglass] Jakie firmy polecacie

    JA tak samo Semilac, jestem bardzo zadowolona.

  9. #9
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: [fiberglass] Jakie firmy polecacie

    nie wiem

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?
    By mala in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 815
    Ostatni post / autor: 04-08-2023, 13:04
  2. Na jakich żelach pracujecie
    By seqoya in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 957
    Ostatni post / autor: 16-04-2018, 14:47
  3. Jakie łyżworolki polecacie?
    By anchel in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-04-2010, 13:16

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •