Strona 1 z 11 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 263

Temat: Nazwa uzytkownika

  1. #1
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Nazwa uzytkownika

    Dlaczego wybraliście taki nick, a nie inny? Czym się kierowaliście przy wyborze? Czy było to zamierzone czy tylko przypadek?

  2. #2

    Domyślnie

    Ja miałem brzydki nick który nie pasowałby do tego forum a że moja niuńka woła na mnie czasem kamiś to wyszło kamis bez polskich znaków

    ---------- Dodano o godzinie 08:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 08:50 ----------

    ps ivonna literówka w tytule jest

  3. #3
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Fajnie i pomysłowo.
    Mój nick ma pewną romantyczną historię. Mój kolega z byłej pracy cichaczem się we mnie podkochiwał, a ja go traktowałam jak bardzo dobrego kumpla. Właśnie on do mnie się zwracał w ten sposób Ivonna. Bardzo mi się to spodobało i zawsze i wszędzie używam tego nicka. Niestety znajomość się zakończyła po tym jak mi wyznał miłość.

  4. #4

    Domyślnie

    hehe no to masz teraz po nim pamiątkę

  5. #5
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    a u mnie to po prostu imie i nazwisko ... hmm ale co ja zrobie po slubie

  6. #6
    Nałogowiec Avatar ania
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    306

    Domyślnie

    ja jestem po prostu ania..

  7. #7

    Domyślnie

    po ślubie .. no pogadamy może ci zmienię

    po prostu ania a to dobre

  8. #8
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    a u mni e tez historia hihih
    moj maz pracowal jeszcze w pl z naszym znajomym
    i w pracy byly dwa Piotrki
    i zeby wiedzieli do ktorego mowia moj byl maly Piotrek.no i tak zaczeli mowic do niego maly a na mnie mala
    i jestem mala

  9. #9

    Domyślnie

    hehe spoko ciekawe czy Dymc!a się wypowie w tym temacie ;D bo już kiedyś się jej pytałem to nie chciała powiedzieć

  10. #10
    VIP Avatar Artlia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    336

    Domyślnie

    historia mojego nicka jest taka
    grałam kiedyś w taką grę na necie i tam moja postać była elfem, potrzebowałam odpowiedniego nicka i ktoś podesłał mi stronkę z konwenterem imion tak wiec Anna po elficku to Artlia
    przyzwyczaiłam się do tego nicku i używam go już od 4 lat

  11. #11
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    pewnie za duzo papierochow palila i jest dymcia od dymienia ahahahha

  12. #12

    Domyślnie

    hehe. Jak miałam z 18 lat byłam z kolesiem który mówił do mnie dzidzia...Od tamtego czasu wszędzie mam taki nick, no może jedynie na poczcie mam dzidzia21 a że tych nicków dzidzia jest jak psów to sobie zrobiłam z datą urodzenia
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  13. #13
    Nałogowiec Avatar Czarnulka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ŁDZ
    Postów
    352

    Domyślnie

    Na mnie mówią po prostu Czarna, rzadko kto mówi do mnie po imieniu więc czasem mogę na nie nawet nie zareagować hihi. Tylko mój młodszy braciszek Wiktor mówi do mnie Paulinko Ciężko trafić na to żeby nick Czarna był wolny bo Czarnych jest na pęczki Więc zawsze kombinuję z różnymi przeróbkami mojej ksywki. Czarnula, Czarnulka....lub korzystam z pomysłowości moich znajomych bo oni często wymyślają mi coś śmieszniejszego hihi. Tak więc czasem jestem też Czarnetką (to chyba przez to, że przesiaduję dużo na necie ), Czarenką, Czarnuszkiem i mogłabym wymieniać jeszcze hehe np. Czarny Łoś, Czarny Rydz.Tata zwraca się do mnie czasem Czarności co bardzo wzniośle mi się kojarzy hehe.
    Nie da się świata zatrzymać, czasu cofnąć,
    Pozostaje płacz nad niesprawiedliwością.
    Co z ludzką godnością, pytam. (...)
    Muszę za szczęściem wzdychać.
    Patrząc na chmury nad miastem
    Powoli zamykam oczy.
    Daj spokój z bólem...
    I tak zbyt wiele czuję...

  14. #14

    Domyślnie

    hehe dobre czarności, czarnetka ale czarny łoś

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał mala Zobacz post
    pewnie za duzo papierochow palila i jest dymcia od dymienia ahahahha

    he he dobre

  16. #16

    Domyślnie

    seqoya ty tez masz ciekawy nick dlaczego akurat taki ?

  17. #17
    No to..wpadłam Avatar annie82
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    świdnica
    Postów
    104

    Domyślnie

    Moj nick po prostu od imienia Ania a że dużo tych annie wszędzie to 82 data urodzenia
    TIPSY ŚWIDNICA

  18. #18
    Totalna maniaczka Avatar daruniunia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Włoszakowice (koło Leszna)
    Postów
    818

    Domyślnie

    Mój się "narodził" z imienia. Kiedyś tak kąbinowałam jak by tu urozmaicić mój nick. No i wykąbinowałam taki. A dokładnie logika w tym taka: darunia wywaliłam a i dodałam unia co w płączeniu z resztą daruniunia końcówka jest niunia. Takie trochę pokręcone to wszystko że nie umiem opowidzieć Zresztą ja też jestem pokręcona więc pasuje
    "Milczenie jest krzykiem uradowanych motyli"

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    seqoya ty tez masz ciekawy nick dlaczego akurat taki ?

    Jak potrzebowałam pocztę inetrnetową , to potrzebny był nik-adres i tu był problem, bo wybredna jestem, a naogół jak się coś wpisywało to było zajęte, a inna alternatywa tej samej nazwy, to z liczbami co mi nie pasowało. Zakładając bloga też potrzebowałam nik i chciałam coś nietypowego więc męża molestowałam, że ma coś wymyśleć i wymyślił i tak po dziś dzień
    Mój nik również tak zainspirował moją znajomą, że otwiera salon o nazwie mojego niku ^^ i mam nadzię, że na jednej inspiracji się zakończy
    Ogólnie, to spotkałam się na internecie z jedną osobą która posiada taki nik jak ja, ale ja byłam pierwsza ^^

  20. #20
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Cytat Napisał dzidzia19841210 Zobacz post
    hehe. Jak miałam z 18 lat byłam z kolesiem który mówił do mnie dzidzia...Od tamtego czasu wszędzie mam taki nick, no może jedynie na poczcie mam dzidzia21 a że tych nicków dzidzia jest jak psów to sobie zrobiłam z datą urodzenia
    a urodziłaś sie 12 października czy 10 grudnia? bo tak się składa, że ja 12 października

  21. #21
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Super historie

  22. #22
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    a na mnie czasami mówią Migotka, ale że ten nick jest dość popularny to postanowiłam wymyśleć coś mniej popularnego i jakoś tak wpadło mi do głowy miminka

  23. #23
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    a moj nick to pierwsze moje imie i trzy litery z drugiego imienia oraz data urodzenia a wy jakie ciekawe te swoje nicki macie...nonono

  24. #24
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał seqoya Zobacz post
    Jak potrzebowałam pocztę inetrnetową , to potrzebny był nik-adres i tu był problem, bo wybredna jestem, a naogół jak się coś wpisywało to było zajęte, a inna alternatywa tej samej nazwy, to z liczbami co mi nie pasowało. Zakładając bloga też potrzebowałam nik i chciałam coś nietypowego więc męża molestowałam, że ma coś wymyśleć i wymyślił i tak po dziś dzień
    Mój nik również tak zainspirował moją znajomą, że otwiera salon o nazwie mojego niku ^^ i mam nadzię, że na jednej inspiracji się zakończy
    Ogólnie, to spotkałam się na internecie z jedną osobą która posiada taki nik jak ja, ale ja byłam pierwsza ^^
    Fajnie jest wiedzieć, że jest się niepowtarzalnym. Ja jeszcze nikogo nie spotkałam z takim nickiem jak mój.

  25. #25
    No to..wpadłam Avatar mariet86
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Opatów
    Postów
    285

    Domyślnie

    a mój powstał dzięki przyszłemu szwagrowi w pewną piękną chłodną noc nad morzem po krótce opowiem bo jest to troche smieszne jak powstawała ta ksywka tak więc siedzieliśmy sobie w barze a że noc była chłodna to założyłam kaptur na głowie po paru piwach stwierdził że wyglądam jak ta dziewczyna z robin hooda (nie wiem czy dobrze napisałam) ale nie pamietał jak miała na imie, wiec kombinował i zamiast marion powiedział mariet i tak zostało do dziś, że od jakis 4 lat jestem mariet a 86 to mój rocznik mam nadzieję że nie zanudziłam Was

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •