Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy 12345678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 263

Temat: Nazwa uzytkownika

  1. #76
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie

    moj nic to poprostu moje imie ,kiedys gdy zakladalam konto w internecie nik kasia byl zajety,dodalam pierwsza litere nazwiska takze bylo zajete, wiec sie wkurzylam jak to u mnie bywa czesta,pomyslalam napewno 5 razy s nie ma i wyszlo kasiasssss,i tak juz loguje sie wszedzie

  2. #77
    Wczytuje się Avatar Sethra
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Kalisz
    Postów
    23

    Domyślnie

    Ja mam dwa nicki, bardziej popularny to Aza/Azunia - który używam na codzień i mam również na stronie klubu A4. Powstał on jak miałam może z 13 lat u mojej ciotki. Miała ona psa, dokładniej sukę Azę, i kiedyś wołała ją a zamiast jej ja się odezwałam. Jeden z moich kuzynów to wykożystał i tak się zaczeło, ale że pseudonim Azunia mi sie podoba to go używam.
    Drugi to Sethra. Zaczeło się od imprezy u znajomych, przegrałam niestety pewien zakład i musiałam wypić 4 setki wódki bez popity. Od tamtego dnia znajomi wołają na mnie Seta, ale ja zrobiłam małą korektę na Sethra.

  3. #78
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Nazwa uzytkownika

    hej, witam seredecznie....leleina - orbitowanie bez cukru

  4. #79
    Wczytuje się Avatar Shattered
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Nazwa uzytkownika

    Shattered.
    W czasach głębokiej młodości i taniego wina miałam w zwyczaju ustawiać na GG jako opisy cytaty piosenek. I dekadencko wrzuciłam "Why am I their shattered king? I don't mean anything!" (Iced Earth "Melancholy"). Kumpel zwrócił się do mnie per "shattered queen", zostało Shattered jako nick. W polskich serwisach właściwie zawsze login jest wolny, w międzynarodowych dodaję jakąś liczbę. Tak ponadto zwyczajnie ładnie wygląda, jest szpanerskie (z ang. roztrzaskana, zniweczona ), łatwo utworzyć skrót - Shatt. Przerabiane często przez znajomych na Shattan.

    Venthia/Vaenthrie
    Używam jeśli żadna kombinacja Shattered nie wchodzi, bo jest zajęta, albo jeśli chcę być nieco bardziej anonimowa. Vaenthrie Cavrelien, vel. Venthia (czyt. Waentrii Kawrelijen) to moja pierwsza RPGowa postać - półelfka wojownik-tropiciel, neutralna zła.

    Sulpicia
    Używam jedynie na Manelgame. Przypadkowe włoskie imię. Żeby pozostać anonimową wobec starych znajomych z Traviana Dupy mi przynajmniej nie trują

    Shanala
    W ostateczności, niezwykle rzadko... Postać RPGowa mojego byłego.

  5. #80
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie Odp: Nazwa uzytkownika

    Shatt może zacznij myśleć o napisaniu książki? strasznie dużo potrafisz pisać
    I forum
    miłośniczka akrylu

  6. #81
    Wczytuje się Avatar Shattered
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Nazwa uzytkownika

    Cytat Napisał Madzialena Zobacz post
    Shatt może zacznij myśleć o napisaniu książki? strasznie dużo potrafisz pisać
    Samo wychodzi. Często kasuję połowę posta, zanim opublikuję. I ostatnio tych postów piszę bardzo mało, w porównaniu z tym co potrafiłam urodzić na forach Traviana

    Nie wiem o czym miałabym pisać W życiu popełniłam tylko jedno opowiadanie z którego jestem dumna.

  7. #82
    No to..wpadłam Avatar bera0
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: Nazwa uzytkownika

    u mnie bera0 poprostu od imienia-> Berenika, a czemu 0? heh no nie wiem bo lubię prostotę a '1' jest oklepane to jest nick którego uzywam praktycznie wszedzie

    Zapraszam na mojego bloga: www.berenika-nails.blog.pl/

  8. #83
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Nazwa uzytkownika

    a moj nick.. hm.. kiedys w podstawowce ktos powiedzial, ze przy witaniu sie kogos pominelam i ze "pomijacz" jestem... i tak zostalo W sieci jestem tak prawie wszedzie zalogowana
    paznokcie_olesno na nk to profil z paznokciami,
    a pomijacz, to moj wlasny

  9. #84
    Wczytuje się Avatar Karola019
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Piastów/WaWa
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Nazwa uzytkownika

    Hi hi moj nick to zlepek mojego imienia tzn Karola ;D a 019 to swego rodzaju odmlodzenie gdyz mam lat 20 hi hi . Taki o to smieszny hokus pokus
    Jak ja nienawidzę Twojej generacji
    Twoja generacja chora od przemocy

  10. #85
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Nazwa uzytkownika

    Mój nick pewnie wziął się z ciemnej karnacji i ulubionego napoju - gorącej czekolady Najczęściej znajomi wołają na mnie "Szokolada" albo w skrócie "Szoko".
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  11. #86
    Rozkręcanko Avatar dor@
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: Nazwa uzytkownika

    z moim tez jest zwiazana jakas historyjka, a mianowicie: Mam na imię Dorota bardzo długo mieszkałam we Włoszech, a ze Włosi strasznie skracają imiona wiec mnie nazywali dora i tak to juz do mnie przylgnęło ze nikt nie zwraca się do mnie po imieniu tylko zawsze dora no a i mi to bardzo pasuje bo nie lubię swojego imienia

  12. #87
    Kosmetyczka Avatar Gakka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Gdynia / Kielce
    Postów
    742

    Domyślnie Odp: Nazwa uzytkownika

    Karikikka - asia po Japońsku, a to moje imie.

    Gakka - złamane serce po japońsku, na złość 2 połówce po poważnej kłótni.

    SamicaA - samica alfa.. hmm.. wpierw powiem iż chodzę do męskiej szkoły i w klasie jestem jedyną kobietą.. Na PO profesor zaczął tłumaczyć jak wygląda ewakuacja w naszej szkole. I mówi że grupę prowadzi nauczyciel i się pyta klasy a kto z tyłu stoi i pilnuje. Nikt nie wiedział to profesor powiedział " z tyłu idzie osoba najbardziej opanowana z grupy która wie o co chodzi co sie dzieje i nie jest w dużej histerii czyli taki samiec alfa'' Kolega dodał "My nie mamy samca, my mamy samicę".. I mi się tak przyjęło, że nawet nauczyciele tak mówią . No i tak się czasem podpisuje na portalach.

  13. #88
    Totalna maniaczka Avatar mariolak83
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Postów
    730

    Domyślnie Odp: Nazwa uzytkownika

    a mój nick zwyczajny mariolaod imienia K od nazwiska i rok urodzeniano i wyszło mariolak83

  14. #89
    pss... Avatar Emist
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Nazwa uzytkownika

    Hmm...Mój nick powstał z 10 lat temu a jego kombinacja wygląda tak:
    EMIST -> TSIME -> THIS IS MY TIME (tekst jakiejś piosenki nawet nie pamiętam jakiej).W każdym razie nick użytku codziennego,wykorzystany przez znajomych nie mogących zapamiętać imienia (ughh..) etc.

  15. #90
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie Odp: Nazwa uzytkownika

    a ja bym chciala zmienić nick z racji zmiany nazwiska......czy mogę prosić o to naszych moderatorów?

  16. #91

    Domyślnie Odp: Nazwa uzytkownika

    barbara_jakubik już też miała zmieniony więc tobie również mogę napisz jaki nick chcesz mieć na PW

  17. #92
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Nazwa uzytkownika

    a moj nick to poprostu moje imie

  18. #93
    No to..wpadłam Avatar deissy
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Dworszowice kościelne,okolice Pajęczna,Częstochowy
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Nazwa uzytkownika

    Hmm a mój nic to niestety nic romantycznego
    Może i śmieszne ale miałam sunie którą nazwałam Deissy(pomijając fakt że mam jeszcze trzy sunie )
    Ale wracając do Deissy była bardzo spokojna i przekochana niestety musieliśmy ją wydać i tak na jej pamiątkę sobie dałam nic dziwacznie wiem ale uwielbiałam tego psiaka.A po za tym mało problemu ta nazwa sprawia bo rzadko gdzie ją ktoś ma

  19. #94
    Rozkręcanko Avatar liliszym
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    98

    Domyślnie Odp: Nazwa uzytkownika

    a mój nick to połączenie imion moich dzieciaczków liliszym lili od Lilianny i szym od Szymona. Takze wszędzie używany i nikt nie ma takiego drugiego

  20. #95
    Nałogowiec Avatar total
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    542

    Domyślnie Odp: Nazwa uzytkownika

    Moja siostra ,która czyta i szuka wszystkiego na temat paznokci namawiała mnie ,żebym zalogowała się tutaj .Mnie aż tak zabawa w robienie pazurków nie pociągała ,ale sis powidziała ,że tu można pooglądać ciekawe (wasze) prace.Pomyślałam : po co ja tam ,jak ja jestem w tych sprawach LAIK . Przy logowaniu przyszło mi do głowy ,że jestem TOTALNY LAIK .Połączyłam i wyszedł totallaik

  21. #96
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Nazwa uzytkownika

    a moj hmmm...
    jak wyszlam z 8 klasy podstawowki pofarbowalam sobie wlosy na czerwono i tak nosilam przez 2 miesiace...zblizal sie poczatek roku w nowej szkole i mama kazala mi sie pofarbowac po 8 farbach blond na wlosach wyszedl mi marchewkowy no i tak nosilam przez 4 lata...nazywali mnie w szkole roznie...ruda, rudi, rudzielec, farbowana ( taki nazywali mnie nauczyciele ) ale mi sie najbardziej spodobalo rudzia...i tak nosze ten nick-ksywke od 2000 roku prawie na wszystkich portalach i forach a liczby to moj rocznik
    mam jeszcze jeden nick klubowy z Opla Vectry - sierzant

  22. #97
    Nałogowiec Avatar insane
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    384

    Domyślnie Odp: Nazwa uzytkownika

    Insane bo nie jestem normalna : )

    www.insanenails.blog.onet.pl

  23. #98
    No to..wpadłam Avatar skarbenia7
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa / Wiersze
    Postów
    232

    Domyślnie Odp: Nazwa uzytkownika

    Mój nick związany jest z moim mężem.Otóż 6 lat temu, kiedy tylko sie poznaliśmy i kiedy to oficjalnie już zaczęliśmy byc parą, mój mąż zapytał jak zapiszemy siebie w telefonach. Ja zapisałam: "Skarbek" i pokazałam, a mój mąż zapisał mnie: "Skarbenia". I tak już od tamtej pory zostało. Jesteśmy dla siebie Skarbami

    ---------- Dodano o godzinie 21:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:38 ----------

    Acha, a cyfra 7 jest również związana z moim Mężem, ponieważ zaczęliśmy oficjalnie ze sobą byc od dnia 7 maja. I od tamtej pory jest to moja ulubiona i szczęśliwa dla mnie cyfra. Stąd w moim nicku - 7

  24. #99
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Nazwa uzytkownika

    Ja ostatnio spotkałam taki sam nick jak mój.
    To mój profil na nk hah

  25. #100
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie Odp: Nazwa uzytkownika

    Ja mam dziwny ale juz tak sobie zostawilam jak widać Agusia od imienia Agata a pa od nazwiska pierwsze litery a ze gdzieś kiedyś nie bylo wolnego to jeszcze 2 i juz tak zostało hahaha
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •