Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 147

Temat: Uwaga na Anetę Lis !!

  1. #101
    Nałogowiec Avatar betisska
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Sarbinowo/Koszalin
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Ta Tereska to może ta ze streetcom...musiałyście jakieś ankiety wypełniać...ja np. dostałam maila od Tereski, ale po wypełnieniu ankiety o pampersach, więc to raczej nie jest aneta lis.

  2. #102
    Nałogowiec Avatar czarnyaniol121
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kępno, kiedyś Zduńska Wola
    Postów
    511

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    z tego co wiem to w streetcomie testujesz za darmo i musisz spełniac jakies tam warunki czyli poprastu byc w grupie docelowej danego produktu a my mówimy o wiadomości w której oferowano zakup kosmetyków paese
    wolność zaczyna się tam gdzie kończy się strach...

    http://pl.20dollars2surf.com/?ref=313218



  3. #103
    Szkoleniowiec Avatar Candynails
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    O matko tak czytam ten watek od początku i widzę, że laska ma strone candy-nails i w mailu ma tez taką nazwe, mam nadzieje, ze nikt nie nie skojarzył ze mną ;p;p;p Mnie ostatnio oszukano na allegro, ale to nie były produkty pazurkowe. Tyle, że allegro zobowiązuje sie oddac kase osobie poszkodowanej, więc jak juz cos zamawiać to lepiej tam

  4. #104
    Nałogowiec Avatar betisska
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Sarbinowo/Koszalin
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Cytat Napisał Nnisiaa Zobacz post
    a ja sie zastanawiam dlaczego owa osoba ma tak podobne maile jak inni ze znanych stronek...np maila tereska ma strona streetcom...
    Czarnyaniol ja nawiązuję do tego i dlatego piszę o tej teresce ze streetcom.

  5. #105
    No to..wpadłam Avatar iv90
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    130

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    ja nie wypełniałam żadnej ankiety, a wiadomość dostałam. laska może sobie zakładać maili ile jej się podoba i na imiona jakie jej się podobają. I nie wierzę w to, że przestała oszukiwać ludzi... niestety
    Biżuteria, kosmetyki, moda

    Moje aukcje z biżuterią:

  6. #106
    Nałogowiec Avatar betisska
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Sarbinowo/Koszalin
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    iv90 chodzi o to, że laska wybiera takie imiona, które już wcześniej były nam znane z innych stron (streetcom), myśli, że jak się poda za tereskę to będzie wiarygodna. Ale na szczęście jesteście czujne

  7. #107
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    ŚLĄSK
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Cytat Napisał elaxx76 Zobacz post
    Też Dzoana mnie to zastanawia czy ktoś z poszkodowanych to zgłosił na policje
    Policja niestety dużo nie pomoże. Sprawę trzeba skierować do sądu. Ciągnie sie to latami. I przeważnie w miejscu zatrzymania oszusta, czyli na sprawy trzeba dojechać. Oskarżony się nie stawia itd itp. Generalnie uchodzi mu to na sucho bo komu by się chciało użerać z oszustem latami. Jeszcze z okazji jakiej kwoty?
    koleżanke oszukał gościu na allegro, kupiła telefon i go nigdy nie dostała.
    A jeszcze koszty prawnika trzeba doliczyc.
    I tym oto sposobem w polskim prawie oszuści mogą czuć się bezkarni.
    Przykre

  8. #108
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Ja ostatnio miałam nieprzyjemną sytuację, kupiłam przez internet okulary, czekałam na nie 1,5 miesiąca zamiast obiecanych 2 tygodni. Sprzedająca była bardzo "butna", leciały teksty typu "pani mi da spokój, pani czeka na te okulary bo ja juz dawno wyslalam, widac do pani poczta nie dochodzi". Poszłam na policję, poważnie mnie potraktowali, spisali wszystko i obiecali że szybko się tym zajmą. Po tygodniu dostałam zwrot pieniędzy z przeprosinami. NIE MOŻNA ODPUSZCZAĆ ZŁODZIEJOM!

  9. #109
    Nałogowiec Avatar trendy77
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    okolice krakowa
    Postów
    662

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Cytat Napisał CYRUSS1703 Zobacz post
    Policja niestety dużo nie pomoże. Sprawę trzeba skierować do sądu. Ciągnie sie to latami. I przeważnie w miejscu zatrzymania oszusta, czyli na sprawy trzeba dojechać. Oskarżony się nie stawia itd itp. Generalnie uchodzi mu to na sucho bo komu by się chciało użerać z oszustem latami. Jeszcze z okazji jakiej kwoty?
    koleżanke oszukał gościu na allegro, kupiła telefon i go nigdy nie dostała.
    A jeszcze koszty prawnika trzeba doliczyc.
    I tym oto sposobem w polskim prawie oszuści mogą czuć się bezkarni.
    Przykre


    niesety nie zgodze sie z tym,ja dwa razy sie naciełam pierwsz raz na kwote 360zł drugi raz na 90zł z groszami,zgłosiłam, sprawe do allegro,pozniej natomiast poszłam na policje u mnie w miescie,miałam ze soba dowód osobisty wydruki z poczty o dokonanej transakcji,wydruk z konta internetowego o złożonym przelewie i jescze druknełam korespondencje z tym oszustem,po miesiacu przyszło pismo z prokuratury ze postepowanie wobec tego pana jest wstrzete i jesli do 3 tyg nie zwróci pieniedzy bedzie miec sprawe i koszta beda juz duzo wieksze,po tym pismie pieniadze w ciagu 5dni wpłyneły z powrotem na konto w obu przypadkach.
    Teraz jesli moge cos polecic to najlepiej wpłacac w opcji ''płace z allegro''


    ‎"Kiedy nie miałam już nic do stracenia, dostałam wszystko.
    Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie''

  10. #110
    No to..wpadłam Avatar Ava
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Marki
    Postów
    109

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    mnie ona nie oszukala... jestem ta konsultantka PAESE zamawialam u niej kosmetyki z tzw zbiorowego zamowienia i wszystkie do mnie dotarly


    teraz dostalam meila od dziewczyny zbeym na nia uwazala wiec juz 2 razem nie zamowie od niej produktow tylko sama bede zamawiala najwyzej zaplace te 10 zl za przesylke ^^

  11. #111
    Rozkręcanko Avatar Skajler
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Dziewczyny Aneta Lis znów grasuje tylko tym razem gdy podaje adres do wysyłki to używa swojego panieńskiego nazwiska Frankowska więc uważajcie od kogo kupujecie produkty.

    Pozdrawiam

  12. #112
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    a gdzie teraz grasuje

  13. #113
    Rozkręcanko Avatar Skajler
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Na kilku innych forach w tym świat kosmetyki. Oszukała tam sporo dziewczyn.

  14. #114
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    a możesz podać jakim nickiem sie posługuje tam na forum podasz mi na pw albo tu obojętnie

  15. #115
    Rozkręcanko Avatar Skajler
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    ana123177

  16. #116
    Wczytuje się Avatar motylek26
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Ruda Śląska
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Kurcze i naprawdę nie ma żadnych przepisów prawnych aby taką delikwentkę doprowadzić przed długie ramię sprawiedliwości?
    Strach się bać.
    Najlepiej jest kupować u źródła i podarować sobie czasem tych kilka zł zysku lub osobiście.Internet to jednak zdradliwa kochanka

  17. #117
    Debiutantka Avatar Studio Urody "Sunrise"
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Dużo jest takich osób, niestety.
    Trzeba też uważać na sprzedającyh kosmetyki profesjonalne na Allegro. Kiedyś coś kupiłyśmy u nieistniejącego już sprzedawcy. Faktury nie było, na allegro podany jeden adres, w mailu po aukcji drugi, a na kopercie trzeci. Do tego trzy nazwiska i trzy nieistniejące firmy...

  18. #118
    Rozkręcanko Avatar Skajler
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Apel do dystrybutorek: ANETA LIS dzwoni do salonów z zapytaniem czy może wziąść produkty do paznokci na fakturę z kilkudniowym terminem płatności. Uważajcie na to by nie dać się naciągnąć znowu.

  19. #119
    Nałogowiec Avatar MartaOSz
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    424

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Widze ze dziewczyna nie zakończyła swojej działalnosci ....ehh :/

  20. #120
    Rozkręcanko Avatar Skajler
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Chciałabym żeby ktoś dał jej w końcu nauczkę.

  21. #121

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    no ja kurcze tego nie rozumiem dziewczyna lata i robi co chce i nkt nie może jej utrzec nosa! jest też dużo wpisów anety lis na mistero milano pod produktami ciekawe czy to ona

  22. #122
    Szkoleniowiec Avatar shanti
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Elbląg
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Trafilam na ten post przez Google...wpisalam sobie Aneta Euphora paese i mi sie odrazu wyswietlil ten temat..i rece mi opadly... ja taka stara i taka glupia.... owa Aneta napisala do mnie maila z prosba wlasnie o wyslanie kilku produktow z odroczeniem terminu zaplaty...potem wydzwaniala do mnie kilka razy dziennie..i smski..pytala co i jak..milusia....umowila sie naewet na kurs....oczywiscie ja glupia i naiwna wyslalam jej te produkty...nie bylo to duzo rzeczy za ok 350 zl...
    Aneta Frankowska
    ul.Szklarniowa 58
    21-025 Niemce
    Pod taki adres wyslalam paczke.... Jeszcze mi powiedziala ze niedlugo chce zostac salonem firmowym Astonishing...nie no poprostu wiedziala dobrze jak zagrac zeby zbudowac zaufanie



    Najgorsze jest to ze ona bezkarnie dziala juz taki tyle czasu......a czlowiek poprostu nigdy by nie pomyslal ze mozna byc tak perfidnym i zaklamanym bo sam by tak nie postapil....



    No ale mam nauczke....

  23. #123
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    350 zł to już nie jest znikoma szkodliwość społeczna czynu, może warto byłoby ją na policje zgłosić?
    Shanti współczuję, ale zdaje się, że masz teraz największe szanse francy łeb ukręcić
    oraz może jakoś rozpropagować "akcję" na fb?
    działa cały czas w branży, która poniekąd jest dosyć hermetyczna, warto byłoby ostrzec dziewczyny, które jeszcze mogą się na nią natknąć.


  24. #124
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Dziewczyny, jesli mogę Wam jakoś pomóc to zapraszam na stronkę DodajOszusta.pl - Niezależny Serwis Konsumencki Dzięki niej juz dwukrotnie odzyskałam swoje pieniądze od nieuczciwego sprzedawcy. Trzeba podać wszelkie okoliczności zdarzenia i oni sami wyszukują danej osoby. Polecam! Czym więcej zgloszeń tym szybciej się tym zajmą.
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  25. #125
    Szkoleniowiec Avatar shanti
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Elbląg
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Dziewczyny dostalam dzisiaj oto takiego smsa od "naszej oszustki" - cytuje dokladnie :
    "Produkty wyslalam nie byly uzywane oprucz pedzelka za kturego wlozylam pieniodze do koperty. Najmocniej przepraszam."

    Trzy raz to czytalam bo nie moglam uwierzyc...jestem ciekawa czy faktycznie je odeslala...zobaczymy....ale to i tak jej nie zwalnia z tego ze jest oszustka

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Kwiatki akrylowe
    By mala in forum Zdjęcia pazurków
    Odpowiedzi: 4684
    Ostatni post / autor: 14-06-2022, 20:42

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •