Strona 1 z 6 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 147

Temat: Uwaga na Anetę Lis !!

  1. #1
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Uwaga na Anetę Lis !!

    Dziewczyny, mam nadzieję, ze w dobrym miejscu piszę. Pamiętacie może użytkowniczkę kotka1 (miała jeszcze kilka innych nicków). Dziewczyna jest na większość forum paznokciowych i sprzedaje rzeczy, które już niby nie używa. Wiele dziewczyn już naciągła, które wpłaciły jej pieniądze a ona niby wysłała towar. Podaję imię i nazwisko tej kobiety, bo ciągle zmienia nazwy użytkownika - Aneta Lis. Jeśli ona na beszczelnego nadal oszukuje, to uważam za stosowne podać jej imię i nazwisko, bo uchroni to może chociaż kilka dziewczyn.
    Ostatnio znów zaczęła "dziłać", m.in. na forum Sweet Nails. Mało tego, otworzyła sklep internetowy - zdjęcia w większości ściagnięte z Kris Cosmetics - tej hurtwoni, co ostatnio było zamówienie.
    Podaję link do sklepu Candy-nails sklep z artykułami do paznokci

  2. #2
    pss... Avatar Emist
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    wysłałam maila do abc24
    "http://candy-nails.abc24.pl/default.asp?kat=-1 sklep zostal założony przez oszustkę,która naciąga ludzi na forach internetowych zajmujących się stylizacją paznokci! Kłamie,że wysłała towar po wpłacie pieniędzy poczym znika,na forum.wzorki.info założyła 2 konta,z obu została zbanowana,to samo na forum sklepu dobrarada jak również forum paznokciowym SweetNails,w razie wątpliwości proszę skontaktować się z administracją i zrobić coś w tym kierunku,żeby nie oszukała większej liczby osób!"

    zobaczymy co wyjdzie.

  3. #3
    Molestantka klawiatury Avatar NiCoLa
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    2 035

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    dziękujemy, bardzo przydatna informacja

  4. #4
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    tak,dzieki za ostrzezenie
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  5. #5

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Dzięki Roksik za info, a swoją drogą jaki ludzie mają tupet i do czego potrafią się posunąć, to głowa mała,co za bezczelna laka

  6. #6
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    dobrze wiedzieć, dzięki
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  7. #7
    Nałogowiec Avatar czarnyaniol121
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kępno, kiedyś Zduńska Wola
    Postów
    511

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    dzieki przyda sie

    ciekawe co by zrobiła jak ktoś by sobie zazyczył opcji platnosc przy odbiorze
    wolność zaczyna się tam gdzie kończy się strach...

    http://pl.20dollars2surf.com/?ref=313218



  8. #8
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Cytat Napisał RoksiSK Zobacz post
    Podaję imię i nazwisko tej kobiety, bo ciągle zmienia nazwy użytkownika - Aneta Lis. Jeśli ona na beszczelnego nadal oszukuje, to uważam za stosowne podać jej imię i nazwisko, bo uchroni to może chociaż kilka dziewczyn.
    Roksisk nie wiem czy możesz podać jeszcze miejscowośc z jakie pochodzi ta laska ,bo nazwisko dosyć popularne i nawet u mnie w mieście mieszka niedaleko mojego osiedla ldziewczyna co ma tak na nazwisko A tak swoją drogą że do tej pory nią policja się nie zajeła

  9. #9
    Szkoleniowiec Avatar bitt
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Chorzów/Sosnowiec
    Postów
    172

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Candy-nails Lis Aneta
    ul.Pasternik 13/1
    21-010 Łęczna

    Kontakt
    tel +48 666316562 od 9.00 - 16.00
    e-mail: candy-nails@wp.pl

    Nr konta: ING Bank Śląski 34 1050 1953 1000 0090 7342 6604
    Szkolenia i dystrybucja Golden Nails


  10. #10
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    dzięki za info można się naciąć-ludzie godności nie mają



  11. #11
    No to..wpadłam Avatar karna26
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    KR/BE
    Postów
    235

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    dobrze wiedziec

  12. #12
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    dziewczyny przecież to jest niesławna fox, kotka itp z naszego forum? ta ktora dostała bana? wtedy ze świdnicy była?

  13. #13
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    208

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Wogóle powalony pomysł żeby tak naciągać, a potem ludzie nie mają zaufania to uczciwych osób...grr

  14. #14
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Asiu to widać niezła z niej aparatka jak zmienia też adresy

  15. #15
    Totalna maniaczka Avatar Edyta 1064
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Lich-Germany dawniej Nowa Sól:(
    Postów
    1 154

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Asia tak to ta sama-Aneta,kotka itd. Zbanowana na wielu forach.

  16. #16

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    prawdopodobnie żadne z tych nazwisk nie jest jej prawdziwe, u nas logowała się na wszystkie konta z tego samego adresu ip na który dostała bana i mam nadzieję że nie zmieni dostawcy internetu..

  17. #17
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    hmmm.. ciekawe czy ludzie, których oszukała nie zgłosili tego na policję? przecież sa jej dane podane jak na tacy...

  18. #18
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Też Dzoana mnie to zastanawia czy ktoś z poszkodowanych to zgłosił na policje

  19. #19
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    hm, nie sie na szczescie udalo, zlozylam u niej zamowienie na mala kwote bo chcialam wyprobowac pilniki, okolo 20 zl, paczka przyszla, nawet bylm bardzo zadowolona bo dostalam gratis kolorowy zel do tak niskiego zamowienia .
    Ogolnie przemyslalam to troche, i uwazam ze to jest jakies chore. Nie rozumiem w ogole takeigo dzialania . Wiekszosc z Was tylko mowi o policji, ale zadnej sie nie chce za to zabrac, w sumie , nie dziwie sie, zapewne nie sa to jakies wysokie kwoty , i szkoda nam zachodu o te kilkanascie zlotych, ale wlasnie przez takie olewanie takich niby malych sraw, ta osoba czuje sie bezkarna i jak widac kolejny raz nabera rzesze uzytkownikow na forach . Na nasze nieszczescie, nawet jak zglosimy sprawe na policje , policja nam pieniedzy nie zwroci za nia , nie wiem jak dziala tutaj prawo, przeciez sila jej nie zmusza do oddania wam tych pieniazkow , albo tych produktow, moze naloza jej jakas kaucje , nie wiem.
    Czy moglaby sie wypowiedziec osoba, ktora sie na tym zna od strony rpawnej ? jak taka osoba wyglada w swietle prawa ? co jej grozi ?

  20. #20
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Cytat Napisał arhibaladka Zobacz post
    hm, nie sie na szczescie udalo, zlozylam u niej zamowienie na mala kwote bo chcialam wyprobowac pilniki, okolo 20 zl, paczka przyszla, nawet bylm bardzo zadowolona bo dostalam gratis kolorowy zel do tak niskiego zamowienia .
    To teraz samo mówi za siebie dla czego dotarło do ciebie zamówienie i dostałaś ekstra gratis żeby poinformować o tym reszte forumowiczek jak wygladają super zakupy u niej żeby przyciagnac wiecej klientek cwaniara takie chwasty trzeba wyrywać jak by to na mnie trafiło i została bym oszukana to nie ważne czy mała kwota czy większa ale bym zgłosiła na policję żeby miała nauczkę i zeby więcej osób tak nie potraktowała ,a tak to niestety ale czuje sie ona bezkarna

  21. #21
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Dokaldnie tak samo pomyslalam, male zamowienie obsluzyla , zeby jej zrobic renome w necie , a na drozszych zarobila kase.. zal ;/

  22. #22
    pss... Avatar Emist
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Cytat Napisał arhibaladka Zobacz post
    Czy moglaby sie wypowiedziec osoba, ktora sie na tym zna od strony rpawnej ? jak taka osoba wyglada w swietle prawa ? co jej grozi ?
    jeśli są to małe sumy niewielu osób to jest to niska szkodliwość czynu a i ofiary ponoszą całkowite koszty postępowania,także nie dziwie się,że nikt nie złożył zawiadomienia.
    Musiało by się uzbierać kilka tysięcy,żeby podciągnąć to pod gospodarcze a i mogłaby się wywinąć niską szkodliwością czynu,wyrokiem w zawieszeniu lub "z doświadczenia sądu" przy okazaniu skruchy,dostała by nakaz zwrotu UDOKUMENTOWANYCH przywłaszczeń pieniędzy,trochę godzin społecznych i kropka.
    Przede wszystkim trzeba ustalić tożsamość takiej osoby i potencjalny adres przebywania,nikt nie zacznie postępowania Jasiowi Kowalaskiemu z Niezapominajki 4 skoro taka osoba nie istnieje a ustalanie tożsamości chodźby po ip użytkownika to żmudna procedura opierająca się o prokuraturę i sąd,który musi wydać pozwolenie/nakaz sprawdzenia tożsamości użytkownika danego adresu.
    Skomplikowany temat,niestety.

  23. #23
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Ciekawe czy mamy ja w znajomych na nk?Mam kilka kont ktore zajmuja sie sprzedaza produktow do pazurkow ale niewiem czy to ona?

  24. #24
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    No to teraz jasne, dlaczgo nikt sie teog nie podejmuje, bo wiecej nerwow i pieniedzy straci niz to warte. To nasze prawo jest *********ne, no ale nie od dzisiaj o tym wiemy.
    Kurde trzeba miec tupet. Alee przeciez nie moze byc tak ze ktos w internecie jest bzkarny. Na moje to Aneta Lisi te dane ktore sa podane wsklepiku sa prawdziwe, znaczy sie ona sie tymi danymi iminiem i naziwskiem podluguje od poprzedniej afery wiec kto tam wie ..
    Ja bym jej po lbie dala

  25. #25
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Nie byłabym tego taka pewna, że są prawdziwe, bo z tego co mi wiadomo podawała jako adres także Niemcy i Świdnik

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Kwiatki akrylowe
    By mala in forum Zdjęcia pazurków
    Odpowiedzi: 4684
    Ostatni post / autor: 14-06-2022, 21:42

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •