Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 147

Temat: Uwaga na Anetę Lis !!

  1. #26
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    chdozilo mi tylko o imie i nazwisko, bo zawsze bylo te same, ale nic nie mzon brac za pewnik. Mozemy sobie tylko gdybac teraz;/

  2. #27
    No to..wpadłam Avatar nutella
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    238

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Dzieki dziewczyny za info, kurcze jak mozna tak robic ludzi w balona!

  3. #28
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Dokładnie nie mamy pewności a osób o tym samym nazwisku może być sporo

  4. #29
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Dzięki RoksiSk na pewno wielu dziewczynom się przyda taka informacja

  5. #30
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Roksik, ja również dziękuję!
    Wiecie, nie znam tej sytuacji i nie wiem jak było, ale mówiąc ogólnie o tego typu sytuacjach, to nie używając brzydkich określeń, strasznie mnie to denerwuje! Ja na każdą złotówkę muszę zapracować, wbrew pozorom pieniądze nie spadają przede mną z nieba... i nawet jeżeli ktoś mnie okantuje na 5zł, to ja sobie te 5 zł mogłam przepić np.
    Takie sytuacje świadczą tylko o tych osobach, którym po prostu nie chce się uczciwie pracować . . . Żenada!


  6. #31
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    a na sweecie jaki ma nick? Dobrze wiedzieć...

  7. #32
    pss... Avatar Emist
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    odpowiedź od administracji serwisu ze sklepami,tak jak się spodziewałam.
    Załącznik 25534

  8. #33
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    a nikt tego jeszcze nie zgłosił?

  9. #34
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Emi a czy ta hurtownia od której wzięła fotki została powiadomiona?


  10. #35
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Jak ja nie cierpię nieuczciowości człowiek tu się męczy, żeby robotę znaleźć, a taka se będzie ludzi naciągać i kasę zbierać.
    Kobietozpazurem-dziewczyny kilka postów wcześniej rozmawiały o zgłaszaniu na policję...
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  11. #36
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    na swiatkosmetyki tez oszukala kilka osob

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  12. #37
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    No i nastepna kombinatorka!Tu troche tam troche i troche kasy uzbierala
    Dlatego trzeba byc ostroznym i nie zamawiac od osob ktroych sie nie zna nawet na allegro i ebay nie mozemy byc pewni a co dopiero na forum-tu praktycznie kazdy jest anonimowy!Na dobra sprawe kazdy z nas moze zrobic super oferte i sprzedawac rzeczy ktorych nie ma!
    Moj kolega na ebay zamawial radio samochodowe o wartosci 500 euro Facet mial same pozytywy zadnych negatywow i bardzo duzo sprzedanych rzeczy no i do momentu wciagu tygodnia sprzedal to radio chyba 20 osobom i zadna go nie dostala...Sprawe zgloszono no ale pieniedzy nie odzyskano do tej pory a minelo juz ponad pol roku..
    Lepiej wydac pare zlotych i kupic od osob polecanych ktore zajmuja sie takimi rzeczami nie od dzis...

  13. #38
    pss... Avatar Emist
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Cytat Napisał dudejla Zobacz post
    Emi a czy ta hurtownia od której wzięła fotki została powiadomiona?
    nie,napiszę do nich wieczorkiem

  14. #39
    Rozkręcanko Avatar niuniadagunia
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    łódż
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Ta to musi mieć tupet...dzięki za ostrzeżenie

  15. #40
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Dziewczyny u nas działała pod dwoma nickami ( ale podobno to tez jej maz lub za niego sie podala tak mysle) candy i leszek136. Jako candy dala ogloszenie o sprzedaży hurtowej a jako leszek powiedzial(a) ze ma sprawdzonego spzredawce na ebay-u i jak dziewczyny sa chetne to moze im zakupic zelki...
    Wiecie mój bład by taki ze jak napisala do mnie czy aby sie ogłosic to czy wymagamy udokumentowania działalnosci firmy. Jako ze nigdy tego nie robilismy ( bo wydawalo mi sie ze my nie nam powinno sie takie dokumenty okazywac) nie wymagalam od niej tego. Ciekawa jestem co by bylo jak bym powiedziala ze owszem... Uwazam ze jesli ktoras by poszla osobno to moze i byly nikle szanse na reakcje policji ale jak by się zebrały wszystkie osoby razem to moze by byly wieksze szanse bo i kwota byla by juz inna. U nas Kamila rozmawiala z nia i prosila o sprostowanie danej sytuacji ale jak widac nie podzialalo bo byla chetna na udzielenie nagrod na nasz konkurs ale jako ze byly takie ekscesy skierowalysmy wlasnie prosbe o sprostowanie tego publicznie i nic.Mimo ze byla u nas forum i widziala skargi i nasz post nic nie napisala tak jak na innych forach wiec zostala zbanowana ... Tyle co mogłyśmu zrobic ostrzec i usunąc kntrolując teraz dane osoby ktore beda dawaly takie ogloszenia ( by nie okazalo sie ze znowu jest na forum z innego ip i nickiem)

  16. #41
    No to..wpadłam Avatar nadya188
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kamienna góra
    Postów
    220

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    znam tą anetę lis i miałam z nią do czynienia. Dziewczyna na naszej klasie nawet wiadomości dostawała że pieniądze ma zwrócić. Wiecie...jak ktoś mnie w chu robi to szukam go po necie a wujek google ładnie na tacy wszystko daje
    Słuchajcie ze mną było troszkę dziwnie....zamówiłam u niej parę rzeczy blisko za stówkę bo zawsze jak robię zakupy to za min 100 po kilku dniach właśnie zauważyłam że kotka1 została zbanowana i zaczęłam się martwić o przesyłkę że znowu zostałam oszukana (kiedyś tak laptopa kupowałam głupia jestem ech). Napisałam tutaj do administratora i obawy się potwierdziły bo administrator napisał że przykro mu z powodu tej oszustki. No myślę sobie że jak to mężowi powiem? On ciężko zarabia aby mi dać kasę na te pierdoły do pazurów a tu taka heca ponownie myślałam aby to zgłosić na policję i po tygodniu jak już praktycznie się ubierałam to mi paczka przyszła looooool ale miałam szczęście. Powiedziałam sobie że nigdy prze nigdy więcej nie będę robiła zakupów u nie znanych osób.
    Na policji sprawa szybko by się rozwiązała mam nadzieję bo kartek z jej danymi miałam zapisane trzy hihihi
    Także dziewczynki lepiej się sto kroć zastanowić nad okazjami niż potem płakać....

  17. #42
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    super ..... niezla z iej agentka widze
    dzieki za info
    no to zaczynamy

  18. #43
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    zgłosic sprawe mozna ale jaka pewnosc ze dane jakie podaje sa prawdziwe..?skoro miala rozne miejsca zamieszkania....jedynie co to po numerze konta bo musialo byc zalozone na jakies dane....mozna dojsc do niej....eh....przykre ze tak sie dzieje ale niestety takich oszustow jest bardzo duzo

  19. #44
    No to..wpadłam Avatar ulenka
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    prawdopodobnie żadne z tych nazwisk nie jest jej prawdziwe, u nas logowała się na wszystkie konta z tego samego adresu ip na który dostała bana i mam nadzieję że nie zmieni dostawcy internetu..
    Nie musi zmieniać dostawce może mieć neo gdzie nr ip zmienia się co 24 h
    Jeżeli ma neo jestem wstanie ją odnaleść ...

  20. #45
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    tak samo w dialnecie jest mozliwosc wylaczasz router i masz co rusz inne IP

  21. #46
    Szkoleniowiec Avatar KasiaZbroińska
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Gubin- Zielona Góra
    Postów
    345

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Cytat Napisał ulenka Zobacz post
    Nie musi zmieniać dostawce może mieć neo gdzie nr ip zmienia się co 24 h
    Jeżeli ma neo jestem wstanie ją odnaleść ...
    Uleńka a Ty taki haker jesteś

    Faktycznie Dziewczyny powinnyście zebrać się razem i to zgłosić. Bo za 20zł to jej G* zrobią, a jak masowo skargi będą napływać to jest szansa na porządną karę
    www.lavie.com.pl
    Szkoleniowiec INDIGO Nails Lab
    Dystrybutor INDIGO oraz Kodi Professional

  22. #47
    No to..wpadłam Avatar IWONAUMINSKA
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    POLICE
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    dzięki za informacje - na pewno będę zwracała uwagę i będę bardziej ostrożniejsza

  23. #48
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Cytat Napisał Emist Zobacz post
    jeśli są to małe sumy niewielu osób to jest to niska szkodliwość czynu a i ofiary ponoszą całkowite koszty postępowania,także nie dziwie się,że nikt nie złożył zawiadomienia.
    Musiało by się uzbierać kilka tysięcy,żeby podciągnąć to pod gospodarcze a i mogłaby się wywinąć niską szkodliwością czynu,wyrokiem w zawieszeniu lub "z doświadczenia sądu" przy okazaniu skruchy,dostała by nakaz zwrotu UDOKUMENTOWANYCH przywłaszczeń pieniędzy,trochę godzin społecznych i kropka.
    Przede wszystkim trzeba ustalić tożsamość takiej osoby i potencjalny adres przebywania,nikt nie zacznie postępowania Jasiowi Kowalaskiemu z Niezapominajki 4 skoro taka osoba nie istnieje a ustalanie tożsamości chodźby po ip użytkownika to żmudna procedura opierająca się o prokuraturę i sąd,który musi wydać pozwolenie/nakaz sprawdzenia tożsamości użytkownika danego adresu.
    Skomplikowany temat,niestety.
    Wydaje mi się, że przy pozwie zbiorowym Pani nie miałaby szans, oczywiście jeżeli zakupy są udokumentowane. Dokumentem w tym przypadku, gdyż domniemam, że Pani prowadzi sklep internetowy, który jest zobowiązany ustawą o handlu elektronicznym, może być paragon fiskalny, faktura vat, ale też e-mail, np taki jak z dobrejrady- potwierdzenie zamówienia. Sprawa nie jest z góry przegrana, osoba z pewnością nie zostanie bezkarna. Karą może być grzywna i koszty postępowania sądowego, nakaz zwrotu wyłudzonych pieniędzy, zostanie ona ukarana za przestępstwa gospodarcze i przez to znajdzie się na liście osób karanych. Nie założy już więcej firmy, a chcąc zdobyć legalną pracę np w handlu czy usługach będzie miała problem, bo takich osób się raczej nie zatrudnia. Postępowanie na pewno zajmie chwilę, bo gromadzenie materiału dowodowego trwa sporo w Polskich warunkach, będzie dla Was stresujące, ale powinnyście się kierować dobrem innych ludzi, którzy może zrobią zakupy i zostaną oszukani.
    Znalezienie oszustki też nie byłoby trudne, imię, nazwisko, adres, e-mail, no i najtwardszy dowód- konto z banku. Na prośbę prokuratury bank ma obowiązek ujawnić dane delikwenta.
    Dziewczyny jeżeli zostałyście oszukane, nie wstydźcie się i nie bądźcie w przekonaniu, że jeden głos się nie liczy.
    Liczy się, mało tego, ludzi z takim przekonaniem jest więcej niż może się wydawać co daje ogromny potencjał.
    Możecie się zorganizować nawet na forum w jakimś temacie, podejrzewam, że szefostwo nie miałoby pretensji.
    Ile osób od nas oszukała ta Pani?
    Ostatnio edytowane przez Zuzanna Rzeszewska ; 27-06-2010 o 01:48

  24. #49
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Kurcze jak to nigdy nie jest się pewnym
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  25. #50
    Rozkręcanko Avatar MesiaszCiszy
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Sosnowiec, choc wolalabym Japonie ;]
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Uwaga na Anetę Lis !!

    Wydaje mi sie ze widzialam ta uzytkowniczke na szafie,gdzie juz okradla spora grupke osob pazurki - Szafa użytkowniczki - Szafa.pl na 100% nie jestem pewna czy to jej konto, bo nic na szczescie nie zamawialam ,tym samym nie mialam stycznosci z jej danymi 'niezbednymi do transakcji' (w pore zdazylam poczytac komentarze ),ale wszystko na to wlasnie wskazuje...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Kwiatki akrylowe
    By mala in forum Zdjęcia pazurków
    Odpowiedzi: 4684
    Ostatni post / autor: 14-06-2022, 21:42

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •