Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 77

Temat: zel na lakier do paznokci

  1. #1
    Rozkręcanko Avatar agusiaani
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    79

    Domyślnie zel na lakier do paznokci

    robicie tak że malujecie paznokiec lakierem do paznokci a później na to żel i do lampy,moja znajoma tak robi ale nie wiem czy sie zdecydowac chyba że wyprobuje na sobie lub na koleżance-dodam że paznokcie są wcześniej przed pomalowaniem lakierem normalnie przygotowane jak do zdobienia

  2. #2
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie

    ja słyszałam, że żel nie trzyma się lakieru i będzie odchodził. ale ile w tym prawdy nie wiem, nie próbowałam. ale myslę, że skoro byłoby to możliwe to chyba nie byłoby kolrowych żelów bo po co, skoro lakiery tańsze....ale może.... akurat jakiś "chłyt marketingowy";p

  3. #3
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Jeśli lakierem ma być ozdobiona część płytki to nie ma sprawy, ale cały paznokieć pomalowany lakierem i na to żel, to już trochę ryzykowne. Ja kiedyś tak zrobiłam kilka razy i jak lakier bardzo dobrze nie wyschnie, wówczas żel odpryśnie. Teraz jak lakieruję całą płytkę to po zakończeniu całej pracy i na to nakładam żel quatro. Trzyma się aż do następnej wizyty i przepięknie błyszczy.

  4. #4
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    ja osobiscie kiedys zrobilam zdobienie ( delikatne kreseczki ) lakierem i wybudowalam pazur ... trzymalo sie ale nie wyglada to tak ladnie jak zelem ... a calego pazura osobiscie nie pokrylabym lakierem i zelem na to .. przeciez lepiej na koniec dac lakier gdzie tu sens i logika no nie ;>

  5. #5

    Domyślnie

    ja tam tak nie robię, ale u mnie w mieścinie był salon i laska robiła french do tipsów lakierem i potem go zatapiała w żelu... no może i ładnie by się tipsy trzymały tylko zawsze na tej końcówce żel odchodził...
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  6. #6
    Totalna maniaczka Avatar daruniunia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Włoszakowice (koło Leszna)
    Postów
    818

    Domyślnie

    Moja koleżanka mówiła że nrmalnie maluje lakierem, czeka aż wyschnie i go trochę matowi bloczkiem i na to żel. Ja jednak wolę do tych celów żeli używać albo farbek
    "Milczenie jest krzykiem uradowanych motyli"

  7. #7

    Domyślnie

    hmmm ale jak lakier zmatowic to blok już do d*** jest,...
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  8. #8
    No to..wpadłam Avatar Ewelinaaa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    154

    Domyślnie

    próbowałam kiedys zalać lakier, niezbyt dobry pomysł po góra dwóch dniach odchodzi żel płatami. Ale jak maluje wzorki to zawsze zalewam później żelem.

  9. #9
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    jest to na prawde kiepski pomysl,kombinowanie i nic wiecej...czy juz nie lepiej uzyc kolorowego zelu czy farbki...dzidzia mozna zakupic czerwony blok i po klopocie ale dla mnie to juz lekka przesada aby najpierw lakier i pozniej zel...szkoda tylko waszej pracy i cennego czasu..

  10. #10
    Wczytuje się Avatar towal21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    świdwin
    Postów
    10

    Domyślnie

    ja zrobiłam teraz sobie zdobienie lakierem a na to żel narazie się trzyma zobaczymy co będzie później

  11. #11

    Domyślnie

    wzorki malowane lakierami to ja jeszcze rozumiem zatopić bo ma się czego ten żel złapać <chodzi mi o przestrzeń między np.kreskami malowanymi lakierem>
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  12. #12
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    mi odchodziło jak na lakier kładłam żel więc już tej metody nie będe próbowala, chyba że jakieś kreseczki....

  13. #13
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Nottingham
    Postów
    31

    Domyślnie

    Bardzo dlugo zatapiam juz lakier pod zelem i nic sie nie dzieje tylko lakier musi dobrze wyschnac.nie polecam zatapiac calej plytki pomalowanej lakierem wtedy zel samego lakieru nie bedzie sie trzymal.wzorki trzymaja sie rewelacyjnie.

  14. #14
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: zel na lakier do paznokci

    moja kumpela tak robi i szybko żel odpryskuje...chyba to nie ma większego sensu, bo marnują się materiały i czas
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  15. #15
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: zel na lakier do paznokci

    ja kiedys namalowalam wzorki i zatopilam je w zelu i sie luszszyc zaczelo po 3 dniach, teraz uzywam juz tylko zeli i farbek

  16. #16
    No to..wpadłam Avatar karolinka_zuzia1989
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Hagen NRW (wakacje Piekary Slaskie)
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: zel na lakier do paznokci

    no ja jak malowalam lakierem to najczesciej mi odeszedl albo odpryskna wiec ja uzywam jak musze

  17. #17

    Domyślnie Odp: zel na lakier do paznokci

    Cytat Napisał farbstift Zobacz post
    moja kumpela tak robi i szybko żel odpryskuje...chyba to nie ma większego sensu, bo marnują się materiały i czas
    Gdzieś czytałam że żel na lakierze po prostu się nie trzyma i w drugą stronę chyba tak samo by było bo kiedys pomalowalam lakerem na żel i mi szybko odpryskiwal.

  18. #18
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: zel na lakier do paznokci

    dobry lakier ponoc sie trzyma ale juz na opracowanym pazurku na to tylko nablyszczacz...ale osobiscie nie probowalam...kiedys jak zatopilam zdobienie lakierem w zelu to zaczelo odlazic...wiec na ile prawdy w tym nie wiem....

  19. #19
    Debiutantka Avatar majka403
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: zel na lakier do paznokci

    Cytat Napisał zyleta Zobacz post
    Bardzo dlugo zatapiam juz lakier pod zelem i nic sie nie dzieje tylko lakier musi dobrze wyschnac.nie polecam zatapiac calej plytki pomalowanej lakierem wtedy zel samego lakieru nie bedzie sie trzymal.wzorki trzymaja sie rewelacyjnie.
    POPIERAM, JA TAKŻE OD DAWNA ROBIĘ OZDOBY Z LAKIERU POD ŻEL I SUPER SIĘ WSZYSTKO TRZYMA.

  20. #20
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: zel na lakier do paznokci

    drobne zdobienia zrobione lakierem na pazurkach pokryte żelem trzymają sie dobrze jednak cała płytka paznokcia pomalowana lakierem i pokryta żelem nie trzyma się zbyt mocno osobiście wypróbowałam raz i żel odpryskiwał po tygodniu

  21. #21
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: zel na lakier do paznokci

    Cytat Napisał Salsa Zobacz post
    Gdzieś czytałam że żel na lakierze po prostu się nie trzyma i w drugą stronę chyba tak samo by było bo kiedys pomalowalam lakerem na żel i mi szybko odpryskiwal.
    jak pazurek jest zrobiony nabłyszczony itd to lakier na nim powinien trzymać się meega długo

  22. #22
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie

    A jak malujecie paznkokietki farbkami to dajecie wcześniej 1 warstwe żelu ? żel z farbkami trzyma sie dobrze?

    lakier do paznokci na żelu trzyma sie świetnie przynajmniej u mnie
    Ostatnio edytowane przez Emist ; 16-08-2010 o 18:37

  23. #23

    Domyślnie Odp: zel na lakier do paznokci

    ja tak sie zastanawialam czy samej koncowki nie zrobic lakierem , ale chyba zrezygnuje choc gdzies widzialam na jakim sfilmiku jak panokiec jest pomalowany lakierem, na to ozdoby i na to zel ale nie wiem jak dlugo to sie tej osobie trzymalo.

  24. #24
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: zel na lakier do paznokci

    żel jednak mimo wszystko odpryskuje, łuszczy się...

    na wakacje ja miałam french zrobiony żelem a mojego brata dziewczyna lakierem.. mój wytrzymał a jej niestety nie... Nie polecam na dłuzsza mete.. chyba ze doslownie na pare dni..ale jak dla mnie bez sensu tracic czas i materiał.

    aaa i jeszcze jej troche zżółkł..

    ________________________________________


  25. #25
    Wczytuje się Avatar nikolka0202
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznan
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: zel na lakier do paznokci

    ja kiedyś pomalowałam pazurki lakierem na to dałam biały żel i na to przezroczysty , efekt nie dość że był okropny to jeszcze pazurki zaczeły odpryskiwać , nic sie nie czymało kupy . jeżeli chodzi o wzork jakiś delikatny to ok. zawsze robie go przed warstwa zelu nabłyszczajacegotylko czasem ten żel mi sie rozmazuje w miejscu gdzie jest wzorek i musze nałożyc go jeszcze raz ale to wina glossa bo ja mam do niczego

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Zdobienie paznokci - nic trudnego
    By Kamis in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 07-11-2012, 23:15

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •