Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 113

Temat: Prawidłowy manicure - Krok po Kroku

  1. #51
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Prawidłowy manicure - Krok po Kroku

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    ja klientki z takimi dloniami zapraszalam na manicure 2 dni przed stylizacja z racji tego ze swierzo po wycince mozna pilnikiem skorki zachaczyc i krew moze sie polac

    jednak jesli dlonie sa zadbane to podczas przedluzania skorki odpyham kopytkiem i jesli jest koniecznosc to podcinam cazkami to co mi przeszkadza

    ogolna zasada jest taka ze sie nie powinno a jesli juz to 1-2 dni wczesnij lecz jesli masz duza wprawe w operowaniu cazkami i pilnikiem to mozna podciac

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  2. #52
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Prawidłowy manicure - Krok po Kroku

    Zgadzam się z Agą. Skórki trzeba odsunąć zawsze jak wiemy no ale możemy trafić na taką klientkę jaką opisałaś - wtedy wycinamy tylko to co bardzo przeszkadza ale podkreślam że nie jest to tradycyjne wycięcie skórek tylko delikatnych płatów które odstają. W sumie to pewnie spokojnie usuniesz je też removerem. Ja używam do skórek frezarki a i tak czasami jeszcze coś wielkiego odstaje.
    Niestety nie każdej osobie będzie pasowało przyjść 2 dni wcześniej na manicure więc tylko takie rozwiązania na miejscu wchodzą w grę

  3. #53
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Prawidłowy manicure - Krok po Kroku

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Proponowałabym po prostu usunąć nabłonek jak przy każdej stylizacji i żelować. gdy już nałożysz gloss i oliwkę wtedy wycinać. Nie odsyłałabym jej i nie kazała przychodzić następnym razem
    Ukrywamy duże cytaty/ Emila
    Ostatnio edytowane przez Emilia B. ; 25-07-2010 o 22:33

  4. #54
    Debiutantka Avatar seraFinka
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Uniejów
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Prawidłowy manicure - Krok po Kroku

    jest to moj pierwszy temat ktory czytam na tym forum i musze przyznać że jest wspaniały :-) Do tej pory zajmowałam się jedynie żelowaniem paznokci z przedłużenie.

    świetne forum :-) lecę czytać dalej :-) :-) :-)

  5. #55
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Prawidłowy manicure - Krok po Kroku

    Nie powinno się wycinać skórek przy stylizacji. Skórki należy zmiękczyć specjalnym preparatem do tego przeznaczonym , następnie odsunąć kopytkiem.
    Wyciąć skórki można jedynie wtedy kiedy są na prawdę wielkieeee i faktycznie mogłyby przeszkodzić w stylizacji.

  6. #56
    Rozkręcanko Avatar Dagiecz
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    łódź
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Prawidłowy manicure - Krok po Kroku

    ja odsuwam najpierw,potem przedłużam paznokcie a na samym końcu wycinam.Jeśli się wytnie najpierw to klientka może być cała pocharatana przez pilnik bo wtedy ma o wiele wrażliwszą skórkę.

  7. #57
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Prawidłowy manicure - Krok po Kroku

    Dziękuję Wam za ten temat. Musiałam napisać pracę kontrolną na temat manicure i znalazłam tu wszystko co potrzebne

  8. #58
    Szkoleniowiec Avatar Kamilia B.S.
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    59

    Domyślnie Odp: Prawidłowy manicure - Krok po Kroku

    Cytat Napisał paznokietki000 Zobacz post
    Skórki należy zmiękczyć specjalnym preparatem do tego przeznaczonym , następnie odsunąć kopytkiem.
    przed stylizacją, czy to żelową, czy akrylową nie powinno się stosować chemicznych płynów zmiękczających, ponieważ wnikają one w paznokieć i mogą później reagować w nieprzewidziany dla nas sposób z żelem lub akrylem

    co do skórek to ja trafiłam na klientkę, która ma skórki nie tylko grube, ale też suche i kruche i gdzie się jej pilnikiem nie dotknie, to od razu krew leci...
    dlatego wolę się trzymać metody, że przed stylizacją odsuwam skórki kopytem, a jak są jakieś wyjątkowe firany, to wycinam je już po całej stylizacji
    Instruktor i Dystrybutor GNC tel.: 603-843-209
    "Kami-Art studio" pełna stylizacja dłoni i paznokci
    Kraków CHT ul. krzywda 1/302

  9. #59
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Prawidłowy manicure - Krok po Kroku

    Cytat Napisał Kamilia B.S. Zobacz post
    dlatego wolę się trzymać metody, że przed stylizacją odsuwam skórki kopytem, a jak są jakieś wyjątkowe firany, to wycinam je już po całej stylizacji
    robię tak samo!

  10. #60
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Prawidłowy manicure - Krok po Kroku

    Już gdzieś chyba wspominałam, że raz miałam klientke z niedługą płytką, która miała baaaardzo duże skórki + błonke, która sięgała prawie do połowy paznokcia. Nie wyobrażam sobie tylko odsunięcia takich skór więc zrobiłam z nimi porządek przed stylizacją.
    The world is mine

  11. #61
    Nałogowiec Avatar Malyyyyna
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    335

    Domyślnie Odp: Prawidłowy manicure - Krok po Kroku

    ja wycinam skórki przed jesli sa bardzo twarde i rozrośnięte a tak to tylko odsuwam
    "Pasja jest to coś, co się uprawia. Angażuje się w to całe serce, kocha się to i dopieszcza. Chce się w tym zatracić, temu poświęcić i w końcu podzielić z innymi''[/COLOR]

  12. #62
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: Prawidłowy manicure - Krok po Kroku

    przez ile czasu utrzymuje sie przez Was zrobiony manicure ? ( używacie na koniec jakiegoś utwardzacza ? - jeśli tak to jakiej firmy polecacie ? )

  13. #63
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Prawidłowy manicure - Krok po Kroku

    moje klientki wracaja co 2 tygodnie na wierzch stosuje utwardzacz najzwyklejszy top coat i wysuszacz w sprayu ktory uelastycznia lakier

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  14. #64
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Prawidłowy manicure - Krok po Kroku

    a ja mam takie dwa zastrzezenia...
    niekoniecznie bym sie z Wami zgodziła jezeli chodzi o nakladanie lakieru przed czy po parafinie...uwazam ze nie nazlezy malowac pazkokci lakierwm przed zabiegiem pielegnacyjnym gd mogloby to urudnic transport skladnikow ozdywczych w glab paznokcia, chodzi o to ze zabiega pielagnacyjny na dlonie jest tez zabiegiem pielegnacyjnym na paznokcie, a wiec powinny byc one "czyste"; malowanie lakierem paznokciu tuz po zabiegu tez dla mnie nie ma najmniejszego sensu poniewaz płytka jest tak ozdywiona, natluszczona ze spowoduje słabsze trzymanie lakieru...jedyne rozsadne tlumaczenie dla mnie jest takie ze klijetka sie upier, powiedzmy ze ma wesele-to ok, na dwa trzy dni moze jej starczy.
    druga sprawa odnosnie nakladanie preparatu na skorki, ktos moze mi wyjasnic jaki jest sens nalozenie go a potem wsadzenie paznokci do moczenia, bo ja nie rozumeim, uwazam ze to bez sensu

  15. #65
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Prawidłowy manicure - Krok po Kroku

    A niektórzy mają tak twarde skórki, że samo moczenie nie pomaga i potrzebny jest dodatkowy preparat zmiękczający.


  16. #66
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Prawidłowy manicure - Krok po Kroku

    dokładnie, najpierw zmiękczenie preparatem a potem dodatkowo wodą u niektórych wystarczy wybrac jedno
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  17. #67
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Prawidłowy manicure - Krok po Kroku

    no rozumeim ale ja bym zrobila tak ze najpierw w wodzie a potem preparat, o to mi chodzi....

  18. #68
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Prawidłowy manicure - Krok po Kroku

    ale lepiej najpierw preparat a potem woda, bo przynajmniej resztki wymyje, no i sama woda mniej rozmiękcza, więc jest tu bardziej "dodatkiem", lepiej najpierw mocniejszy środek a potem mniej działający, czyli woda
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  19. #69
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Prawidłowy manicure - Krok po Kroku

    farbi niezgodze sie z Tobą...bo nie jest to dla mnie logiczne

  20. #70
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Prawidłowy manicure - Krok po Kroku

    Super, polecam i dziękuję za instruktaż
    Moje paznokcie, moja sprawa

  21. #71
    Wczytuje się Avatar Mb45682
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    19

    Smile Odp: Prawidłowy manicure - Krok po Kroku

    Dzieki dziwczyny. mega duzo przydatnych onformacji. u mnie to zalezy, ale na ogół używam kremu do zmiękczania skórek a potem je odsuwam tak jest szybciej i nawet troche wygodnie. jednak jak ręce są bardzo zaniedbalke to wtedy namaczanie + dodatkowo krem
    dzięki

  22. #72
    Debiutantka Avatar sarahaha
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Białystok
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Prawidłowy manicure - Krok po Kroku

    Dla mnie przed nałożeniem żeli kosmetyczka zawsze wycinała skórki, a pazurki świetnie się trzymały, co do wcześniejszych postów to dodałabym jeszcze, że przed nałożeniem preparatu czy moczeniem warto najpierw odsunąć skórki, wymoczyć, odsunąć raz jeszcze i wtedy usunąć skórki

  23. #73
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Prawidłowy manicure - Krok po Kroku

    Cytat Napisał Kamilia B.S. Zobacz post
    przed stylizacją, czy to żelową, czy akrylową nie powinno się stosować chemicznych płynów zmiękczających, ponieważ wnikają one w paznokieć i mogą później reagować w nieprzewidziany dla nas sposób z żelem lub akrylem

    co do skórek to ja trafiłam na klientkę, która ma skórki nie tylko grube, ale też suche i kruche i gdzie się jej pilnikiem nie dotknie, to od razu krew leci...
    dlatego wolę się trzymać metody, że przed stylizacją odsuwam skórki kopytem, a jak są jakieś wyjątkowe firany, to wycinam je już po całej stylizacji
    Wyjątkiem w środkach chemicznych do likwidacji skorek jest
    Płyn do usuwania skórek TOGLIERE firmy Mistero Milano


    Zawiesina o bardzo delikatnej formule chemicznej, dzięki której zabieg manicure biologicznego można wykonywać bezpośrednio przed stylizacją paznokci bez ryzyka zmiany PH płytki oraz liftowania paznokci. Niezwykle skuteczny płyn, dzięki któremu możliwe jest bardzo efektywne rozmiękczenie i odsunięcie obrąbka naskórkowego, bez konieczności rozmiękczania płytki podczas zabiegu z moczeniem. Dzięki zawartości allantoiny posiada właściwości kojące i łagodzące.
    Sposób użycia: Strefę wału paznokciowego należy pokryć płynem naniesionym pędzelkiem i po 60 sekundach odsunąć i ewentualnie podciąć obrąbek naskórkowy .

    Stosuje go juz ponad rok i nie mam problemu z liftowaniem masy a stosuję zele różnych firm, nie tylko Mistero. Dodatkowa jego zaletą jest mydełkowy cudny zapach
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  24. #74
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Prawidłowy manicure - Krok po Kroku

    ooo następna rewelacja z MM oj i coraz bardziej mi się podoba!

  25. #75
    Wczytuje się Avatar Mb45682
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Prawidłowy manicure - Krok po Kroku

    może w przyszłośći spróbuje. jakoś wole robić na sucho ale miło wiedzieć

    ---------- Dodano o godzinie 20:24 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:23 ----------

    tzn na sucho tylko przy robieniu tipsów takie sprostowanko

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 16-11-2023, 12:44
  2. krok po kroku wykonanie pazurków żelami ( tips )
    By barbara_kawka in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 76
    Ostatni post / autor: 31-05-2016, 16:58
  3. Video Instrukcje - Pazurki Krok Po Kroku
    By Kamis in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 87
    Ostatni post / autor: 13-02-2015, 00:10
  4. Krok po kroku
    By Kamis in forum Zdjęcia pazurków
    Odpowiedzi: 604
    Ostatni post / autor: 18-02-2014, 21:09

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •