Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 28

Temat: Klamerki na wrastające paznokcie

  1. #1
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie Klamerki na wrastające paznokcie

    Od jakiegoś cxasu mam problem z paznokciem. Co jakiś czas skóra przy paznokciu (po wew stronie)była czerwona i spuchnięta, bolalo przy chodzeniu. Teraz mam tak już prawie miesiąc i chyba czeka mnie klamerka, bo ściągnąc sobie nie dam ;p
    Czy możecie powiedzieć kochane ile taki zabieg kosztuje?Wiele z Was pracuje przy/w gabinetach kosmetycznych, albo same się też tym zajmujecie?A może któraś z Was miała taką klamerkę i podzieli się "wrażeniami"?
    Jestem z Katowic, czy ewentualnie możecie kogoś polecić?
    Słyszalam również, że nie zqwsze klamra jest konieczna czasem wystarczy jakieś "tamponowanie". Może wiecie czy można samemu to rozpaznać żeby mnie nie naciągnęli?

  2. #2

  3. #3
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    z tego co wiem to mozna zrobic oba sposoby ... klamerki pewnie sa drozsze ... a tamponowanie z tego co wiem to najpierw wyciecie pazura i podlozenie watki i na to daje sie taka maluska rurke. jest bardzo malo salonow ktore to robia ....

  4. #4
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie

    ojej przepraszam, tak szukalam szukalam i nie zauważyłam. ale jestem po nocy , wybaczysz?sorki za zdublowanie

  5. #5
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    68

    Domyślnie

    Klamerki mozna powiedziec, że sa "na czasie" u osob, ktore maja z tym problem. Mozna także udac sie do lekarza na tzw. wyciecie klinowe bocznej czesci paznokcia wraz z macierza. Zabieg wykonuje sie pod znieczuleniem miejscowym, zakladane sa tez szwy (badz tez nie koniecznie). Jednak to polecam w ostaecznosci.
    Jesli chodzi o klamry to w szkole polecali nam klamry Gehwola i podobno sa rewelacyjna. Sa rozne wzory i nie oszpecaja paznokcia. Mozna powiedziec, ze wygladaja troszke jak pierscionki No a cena to jakos od 50-100zł w góre...
    Tamponiki natomiast wykonuje sie ze specjalnego materialu i podklada sie je pod wal paznokcia.
    Moje kolezanki przy kapieli takze trosze podwazaja sobie ten wrosniety paznokiec drewnianym patyczkiem, ale watpie zeby przynosilo jakies efekty.
    Powodzenia!

  6. #6
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244
    Zapraszam na mojego bloga

  7. #7
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    Wrastajace paznokcie staly sie powszechnym problemem,co raz wiecej ludzi zglasza sie do gabinetow z tym problemem..ja polecam klamre metalowa VHO OSTHOLD jest to nowa metoda korekcj i wzrostu paznokcia nawet przy duzym stanie zapalnym bez bolu splaszcza plytke, zmniejsza nacisk na wal paznokciowy..jest bardzo dobrapolecam

  8. #8

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedzi a ile taki zabieg może kosztować orientujecie się może

  9. #9
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    od 60 do 140zl to zalezy ...

  10. #10

  11. #11
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie

    a możesz mi jeszcze powiedzieć kochana czy cena jest uzalezniona po prostu od renomy salonu czy od czegoś innego?

  12. #12
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    wlanie od tego jak piszesz moja kochana od salonu czy gabinetu..a nawet miasta

    ---------- Dodano o godzinie 22:03 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:59 ----------

    pewnie seqoyka jak sie pokaze to da ci wyczerpujaca odpowiedz na ten temat,ja osobiscie mialam pare klijentek ktore paznokcie bez apelacyjnie nadawaly sie do klamerek ale je odsylalam do gabinetow kosmetycznych ale zawsze warto cos tam wiedziec na ten temat...

  13. #13
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    eno to nawet nie takie to drogie ale napewno warto zainwestowac... kosmetyczka zrobi to delikatnie a jak sie idzie do chirurga na zerwanie pazura ( ktore i tak nic nie pomaga ) to on charat i pazura nie ma ... sobie wyobrazcie jaki to bol i pamietajcie ! DZIECIOM PAZNOKCIE OBCINAC NA KWADRAT ZEBY NIE MIALY TEGO PROBLEMU!

  14. #14

    Domyślnie

    jeśli chodzi o gehwol to na prawdę super sprawa, jak miałam kursy na manicure i pedicure to mi babka polecała tą firmę ,miała właśnie robione u nich szkolenia na klamry ,ogólnie używałam kiedyś ich maści do stóp jak pracowałam jeszcze w salonie są rewelacyjne
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  15. #15
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    nio ta firma to fakt fajniutka... ale powiem wam ze super jest tez linia z farmony do stop nivelazione naprawde polecam bo sprawdzalam na sobie

  16. #16

  17. #17

    Domyślnie

    Prz tamponowaniu opatrunek trzeba zmieniać codziennie czasami nawet kilka razy w ciągu dnia.

    Najnowszą metodą walki z wrastającymi paznokciami tak jak pisała annamon79 stosowaną w gabinecie kosmetycznym jest zakładanie klamerek korygujących. Ceny są zalezne od miasta i od gabinetu
    Ostatnio edytowane przez seqoya ; 18-04-2009 o 10:18

  18. #18
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie

    dziękuję Wam wszystkim ;*

  19. #19

    Arrow z;spam

    Witam. Tak ja zakładam klamry na wrastające paznokcie. Nie napisze jak się to robi, gdyż to trzeba zobaczyć, nie jest to proste.
    Do założenia jak i nie założenia klamry jest wiele czynników. Tylko nie róbcie tego u osób, które nie mają o tym zielnego pojęcia. Usługa z wrośniętymi paznokciami, pedicurem leczniczym wymaga myślenia. I najważniejsze: tego nie zrobi wam kosmetyczka, tylko osoba mająca odpowiednie przeszkolenie, doświadczenie zawowodwe, wiedzę. najlepiej podolog lub osoba profesjonalnie zajmująca się tego typu usługami. Jeśli macie pytania piszcie. Jestem z woj. ślaskiego . Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez tusia ; 04-03-2012 o 14:49 Powód: edit adres mailowy

  20. #20
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: z;spam

    KOSTKA ARKADY! oglądam w pytaniu na śniedanie...

    "Kostka Arkady"

    podobno rewelacja!

    http://zielonagora.gazeta.pl/zielona..._miliony_.html

    dziewczyny co sądzicie o tym wynalazku?
    Ostatnio edytowane przez ewelinka:* ; 15-03-2012 o 19:24

  21. #21
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Klamerki na wrastające paznokcie

    to chłopak z mojego miasta a salony ma dwa w zielonej górze i w nowej soli... ponoć ma to opatentowane i jest rewelacyjne...
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  22. #22
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Klamerki na wrastające paznokcie

    no właśnie bardzo mnie to zainteresowało! wygląda na hit?! ciekawe ile będzie kosztowało takie coś?

  23. #23
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Klamerki na wrastające paznokcie

    moze i jest mądry i wymyslił genialne urzadzenie ale tak mnie wkurzył wypowiadając sie w gazecie regionalnej ze az sie zagotowałam...
    powiedział cos w stylu ze kosmetyczkami zostaja kobiety które nie maja pomysłu na siebie a ze on jest facet to oznacza w tym zawodzie ze na prawde chce cos zrobic....

    ale wypróbowałabym ta kostke na sobie z miła checia... non stop walcze z wrastaniem pazura na drugim palcu (tak sie składa ze mam najdłuzszego 2 palca, nie duzego i w butach uwiera) nic mi nie pomaga ani żelowanie ani tamponowanie... klamer nie testowałam..

  24. #24
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: Klamerki na wrastające paznokcie

    Ciekawa jestem, na jak zaawansowane wrośnięcie paznokcia zabieg z użyciem ustrojstwa pomaga.
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  25. #25
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: Klamerki na wrastające paznokcie

    W sobotę 21 we Wrocławiu na targach kosmetycznych był wykład na ten temat.
    -urządzenie, narzędzia które można sterylizować , szkolenie to koszt 6000zł, Pani, która to prowadziła mówiła że jeśli się na to ktoś zdecyduje do chyba października to nie będzie naliczona opłata franszczyznowa chyba 300 zł, ale nie dam sobie ręki uciąć.

    Cały zabieg polega na równoczesnym przytrzymaniu z góry odpowiednim narzędziem delikatnym podważeniu paznokcia narzędziami i pokryciem akrylem w celu utrzymania podważenia w stanie , który nam odpowiada.

    Ja sama na skuteczność tej metody nie wypowiadam się, bo nie znam nikogo, kto korzysta z tej metody, trudno mi ocenić efekty.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Dieta na zdrowe paznokcie
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 12-09-2023, 21:46
  2. Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}
    By mala in forum Zdjęcia pazurków
    Odpowiedzi: 2252
    Ostatni post / autor: 10-04-2017, 21:41
  3. Modne paznokcie latem :)
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 18-11-2012, 19:00

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •