Strona 11 z 20 PierwszyPierwszy ... 789101112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 251 do 275 z 478

Temat: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

  1. #251
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Nie gniewam się , dobrze czasami pójść na łatwiznę

    ---------- Dodano o godzinie 14:58 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 22:42 ----------

    Poprawiłam troszkę swoje pazurki zobaczcie efekty na razie tylko jeden będzie więcej

  2. #252
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Spiłuj boczki zwężając paznokietek przy wolnym brzegu. Uśmieszek też powinien być troszkę większy - to wysmukla paznokcie i optycznie wydłuża. Poza tym jest ok.

  3. #253
    Rozkręcanko Avatar poolciaa
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    okolice Gdyni
    Postów
    42

    Domyślnie dogięcie tunelu

    Dziewczyny - mam problem z doginaniem tunelu podczas robienia akryli. W ktorym mopmencie mam to robic? od razu po zrobieniu szkieletu czy zbudowaniu akrylem calego pazura zawsze kiedy chce dogiac tunel akryl jest juz na tyle twardy ze nie daje rady zrobic porzadnego tunelu

  4. #254
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Polcia więc odpowiedziałaś sobie sama na pytanie,
    skoro jest zbyt twardy, to musisz zaginać wcześniej,
    ja zaginam kiedy się tylko da, najpierw po szkielecie, po zbudowaniu oraz w trakcie jak tylko zaczyna twardnieć.


  5. #255
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    ja również zaginam szkielet, zaraz gdy tylko akry stwardnieje i później jeszcze przy nakładaniu kolejnych warstw

  6. #256
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    ja zaciskam tunel na szkelecie (bo robie combo, czyli budowa z żelu)

    ale ja zawsze stukam w akryl i jak jest bez dźwięku to jeszcze a jak zaczyna stukać jak "łyżką o talerz" o znaczy ze juz

  7. #257
    Szkoleniowiec Avatar soffii25
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 052

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    najbezpieczniej zaciskać szkielet, bo później jak już sama napisałaś akryl bedzie za twardy.
    Szkolenia i Dystrybucja marki Astonishing Nails

  8. #258
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Iza super rada

  9. #259
    Rozkręcanko Avatar Golebica
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Hej dziewczyny

    Do tej pory robiłam jedynie paznokcie żelowe. Chciałabym nauczyć się robienia paznokci akrylowych, najlepiej metodą combo. Zakupiłam na Allegro wszystko co potrzebne i dzisiaj prawdopodobnie przyjdzie mi paczka Już dwa dni przeglądam te forum i mniej więcej już pojmuję w czym rzecz z tymi akrylami, jednak mam parę pytań (możliwe, że dla Was będą głupie, więc z góry sorry):
    1. Czy czekamy aż akryl całkowicie wyschnie, czy tak jak z żelem trzeba zetrzeć klejącą warstwę?
    2. Czy ozdoby przykleja się bezpośrednio na nieutwardzony akryl, czy na klej po jego wyschnięciu?
    3. Kwiatki akrylowe robi się na wyschniętym akrylu, czy na przetartej polerką płytce? A jak na płytce żelowej?
    4. Czy zdobienie farbkami akrylowymi wykonujemy tak aby były całkowicie zatopione w żel lub akryl, czy mają być wystające? A może według uznania?
    5. Czym przecieramy pędzelek ubrudzony w akrylu po zakończeniu pracy? Można w zmywaczu do paznokci

    Dużo tych pytań... Być może są głupie, ale sama nigdy nie miałam akrylowych paznokci, ba! nawet nigdy nie widziałam jak się je robi.
    Bardzo proszę o wskazówki.

    ---------- Dodano o godzinie 11:37 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:28 ----------

    I jeszcze jedno pytanko. Czy w razie nieudanego kwiatka akrylowego trzeba go spiłować Czy jakoś inaczej można go zdjąć?
    Czy akryl jest tak samo elastyczny jak żel? Chodzi mi o to czy tak samo łatwo jest go piłować żeby nadać kształt paznokciowi.

  10. #260
    No to..wpadłam Avatar MariolciaS
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lubartów
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Cytat Napisał Golebica Zobacz post
    Hej dziewczyny

    Do tej pory robiłam jedynie paznokcie żelowe. Chciałabym nauczyć się robienia paznokci akrylowych, najlepiej metodą combo. Zakupiłam na Allegro wszystko co potrzebne i dzisiaj prawdopodobnie przyjdzie mi paczka Już dwa dni przeglądam te forum i mniej więcej już pojmuję w czym rzecz z tymi akrylami, jednak mam parę pytań (możliwe, że dla Was będą głupie, więc z góry sorry):
    1. Czy czekamy aż akryl całkowicie wyschnie, czy tak jak z żelem trzeba zetrzeć klejącą warstwę?
    2. Czy ozdoby przykleja się bezpośrednio na nieutwardzony akryl, czy na klej po jego wyschnięciu?
    3. Kwiatki akrylowe robi się na wyschniętym akrylu, czy na przetartej polerką płytce? A jak na płytce żelowej?
    4. Czy zdobienie farbkami akrylowymi wykonujemy tak aby były całkowicie zatopione w żel lub akryl, czy mają być wystające? A może według uznania?
    5. Czym przecieramy pędzelek ubrudzony w akrylu po zakończeniu pracy? Można w zmywaczu do paznokci

    Dużo tych pytań... Być może są głupie, ale sama nigdy nie miałam akrylowych paznokci, ba! nawet nigdy nie widziałam jak się je robi.
    Bardzo proszę o wskazówki.
    Ad.1. Czekamy, aż wyschnie, nie zostanie żadna klejąca warstwa i wtedy opiłowujesz nadając kształt.
    Ad.2. Możesz na mokry jeszcze akryl, a możesz też na klej... Wedle uznania, z czasem zobaczysz jak Ci lepiej.
    Ad.3. Kiedy paznokieć ma już odpowiedni kształt (opiłowany itd.) to nie nabłyszczasz tylko robisz kwiatuszek, a później dajesz żel nabłyszczający albo lakier UV (omijając kwiatek - bo będzie wyglądał jak glut) no i jeśli dałaś żel to w lampę... Nie polecam robienia kwiatków po nabłyszczeniu paznokcia bo akryl się będzie ślizgał i ciężko się modeluje.
    Ad.4. Najcześciej gdy masz gotowy paznokieć (nadane wszystkie krzywizny itp.) malujesz kwiatki, a później lakier UV/nabłyszczacz. Można też malować pod ostatnią warstwę akrylu clear, wedle uznania, pamiętaj tylko, żeby farbki dobrze zaschły bo szkoda twojej pracy jak się rozmarze i będziesz miała na paznokciach kupę zamiast pięknego wzorku.
    Ad.5. Cały czas w liquid'zie, a na zakończenie w acetonie i pamiętaj o tym, żeby dbać o pędzelki bo jak akryl zaschnie to pędzelek jest do wyrzucenia! Często przecieraj pędzelek w czasie pracy np. o papierowy ręcznik, żeby nic na nim nie zostało...

    Życzę powodzenia i nie zniechęcaj się bo początki bywają trudne wiem coś o tym bo też się uczę i uwierz mi, że to forum jest skarbnicą wiedzy dla takich samouków jak my
    Pozdrawiam gorąco.

  11. #261
    Rozkręcanko Avatar Golebica
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Serdecznie dziękuję za cenne wskazówki.
    Dobrze, że napisałaś o tym żeby kwiatka akrylowego na koniec nie smarować żelem, bo na pewno bym go maznęła

    ---------- Dodano o godzinie 12:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:16 ----------

    Ponawiam jeszcze moje pytanko. Czy w razie nieudanego kwiatka akrylowego trzeba go spiłować Czy jakoś inaczej można go zdjąć?
    Czy akryl jest tak samo elastyczny jak żel? Chodzi mi o to czy tak samo łatwo jest go piłować żeby nadać kształt paznokciowi.

  12. #262
    No to..wpadłam Avatar MariolciaS
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lubartów
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Cytat Napisał Golebica Zobacz post
    Serdecznie dziękuję za cenne wskazówki.
    Dobrze, że napisałaś o tym żeby kwiatka akrylowego na koniec nie smarować żelem, bo na pewno bym go maznęła

    ---------- Dodano o godzinie 12:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:16 ----------

    Ponawiam jeszcze moje pytanko. Czy w razie nieudanego kwiatka akrylowego trzeba go spiłować Czy jakoś inaczej można go zdjąć?
    Czy akryl jest tak samo elastyczny jak żel? Chodzi mi o to czy tak samo łatwo jest go piłować żeby nadać kształt paznokciowi.
    Kochana ja tez się dopiero uczę więc będę pisać co wiem i jak ja myslę, najwyżej ktoś mnie poprawi i mam nadzieję, że nie okrzyczy
    Kwiatka z akrylu wydaje mi się, że się spiłowuje, ale najlepiej to najpierw ćwiczyć na tipsach, zapalniczkach, kubkach, pudełkach na ozdoby i wszystkim innym
    A co do akryli to co akryl to i inna tardość chyba Ja początkowo kupiłam cały zestaw z NailDesign i było jako tako, chociaż powiem Ci szczerze (a raczej napiszę), że to piłowanie mnie najbrdziej dobija Później kupiłam z EuroFashion Perfect Cover Pink i wydawało mi się, że jest jakiś gumowy, długo schnie i wogóle myślałam, że jest nic nie wart, ale przy zdejmowaniu okazał sie strasznie twardy i jeszcze noszę cieniutką warstwę (dzisiaj muszę usunąć bo mam robic nowe pazurki)... Z tym piłowaniem to jest tak, że z czasem złapiemy wprawę i będzie coraz mniej roboty, a narazie kupiłam sobie w rossmanie taką nędzna, tanią frezarką za jakieś 23 czy 25 złotych i jak już mam dość machania pilniczkiem to ona idzie w ruch
    Wszystko to kwestia wprawy, dasz radę

  13. #263
    Rozkręcanko Avatar Golebica
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Kochana, mam taką nędzną frezarkę z Rossmana za mniej więcej tą samą sumę i powiem szczerze, że jak dla mnie to ona nie nadaje się do spiłowania paznokcia (żelowego). Też nie lubię spiłowywać
    Raz jeszcze wielkie dzięki za rady- na pewno okażą się użyteczne

  14. #264
    No to..wpadłam Avatar MariolciaS
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lubartów
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    To frezarki pewnie mamy te same hehe... Nie ma sprawy, polecam się na przyszłość

  15. #265
    Rozkręcanko Avatar Golebica
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    A czy jest taka możliwość że kwiatki akrylowe mogą odpaść? W końcu są wystające... I jeszcze jedno... Jeżeli mam nie mazać żelem tych kwiatków, to czy białe z czasem się nie pobrudzą?

  16. #266
    No to..wpadłam Avatar MariolciaS
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lubartów
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Cytat Napisał Golebica Zobacz post
    A czy jest taka możliwość że kwiatki akrylowe mogą odpaść? W końcu są wystające... I jeszcze jedno... Jeżeli mam nie mazać żelem tych kwiatków, to czy białe z czasem się nie pobrudzą?
    Wczoraj nie miałam jak odpisać na Twój post bo jak go zobaczyłam to już rozstawiłam swój pazurkowy warsztat na laptopie i tylko myszki mogłam używać, a myszką jakoś tak źle mi się pisze

    Cóż mi nigdy kwiatek akrylowy nie odpadł (miałam je tylko raz, sama na gotowych paznokciach je zrobiłam), a miałam wielkie te kwiatki Były białe i raczej się nie brudziły, jak juz to pod nie coś podłaziło... Ogólnie to kwiatki odstające są niby na specjalne okazje, ale moim zdaniem, żeby wyglądać fajnie okazja jest zawsze

    Haha, a ja zrobiłam pierwsze w życiu szpice sobie na jednej rączce i zajeło mi to jedyne 6 godzin

  17. #267
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Golebica ja tez raczkuje w kwiatuszkach i akrylu i na poczatek moge dac rade:
    Najpierw cwicz na plastikowym pudełeczku i nie od razu cały kwiatek a tylko płatki ,listki Kropeczki itd, musisz sama najpierw zobaczyc jak sie posługiwac pedzelkiem ,jak szybko schnie liquid i jak zachowuje sie masa ,czy jest plastyczna czy nie.
    Ważne jest niezmiernie prawidłowe poslugiwanie sie pedzelkiem i tu radze poczytac jak o niego dbac ,bo na poczatku łatwo go,, rozczepirzyc,, i juz nic nim nie zrobisz
    Jak juz sie wyczuje akryl to potem zostaja tylko ćwiczenia ,ktore po opanowaniu tych podstawowych czynności sa juz przyjemnością .
    Polecam tez obejrzenie filmow na forum (video instrukcje) gzie pokazana jest masa roznych kwiatuszkow .
    Pozdrawiam i powodzenia życzę
    Wypysia

  18. #268
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Co do kwiatków akrylowych jeżeli będą one dosyć płaskie nie odpadną ;-) póki ich nie odgryziemy bo zdarza się często nawet ;-)
    Co do zabrudzenia u tu zależy co będziemy robić, wiadomo farby, ziemia, i inne kolorowe rzeczy siłą rzeczy i najlepszy akryl zabrudzą, jeżeli pracujesz lub wykonujesz takie czynności które brudzą ci ręce najlepiej nabłyszczyć jednak delikatnie kwiatki co by nie były brudne takie muśnięcie nabłyszczaczem zeby była ochrona a żeby kwiatki nie straciły swojego oryginalnego i pięknego wyglądu









  19. #269
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    dziewczyny mam pytanie.wiem ze mozna na akryl polozyc zel ale teraz tak.
    mam zroibony modelaz zelem(calosc) i dziewczyna chce przyjsc na uzupelnienie ale na akryl.czy jesli zdejme zel do szkieletu moge na to polozyc akryl?
    bo wiadomo ze akryl jest twardszy...czy bedzie to sie trzymac czy musze zrobic nowy modelaz?

  20. #270
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    nie ma problemu-obie metody się uzupełniają i można żel uzupełniać akrylem i na odwrót metoda combo inaczej mówiąc



  21. #271
    Szkoleniowiec Avatar Kamilia B.S.
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    59

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    będzie się trzymać
    ja czasem robię samą końcówkę french z akrylu, a resztę z żelu i wszystko się trzyma
    Instruktor i Dystrybutor GNC tel.: 603-843-209
    "Kami-Art studio" pełna stylizacja dłoni i paznokci
    Kraków CHT ul. krzywda 1/302

  22. #272
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    niemam juz podziekowan dlatego dziekuje wam tak dziewczyny
    ja metode combo znam
    ale myslalam ze mozna jej uzywac tylko "zel na akryl".ale to super ze tak tez mozna.dziekuje

  23. #273
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Dziewczyny potrzebuje szybko rady,pomocy,wskazówki
    Przygotuje płytke ,podłoże forme,primer,zrobie szkielet z akrylu i dalej chce calosc wykonac żelami ale niewiem jakie czynnosci musze wykonac gdy szkielet wyschnie czy nic nie robie i od razu buduje żelem ?
    Nigdy nie robiłąm combo a chce sie nauczyc
    Wypysia

  24. #274
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Cytat Napisał klanat Zobacz post
    Dziewczyny potrzebuje szybko rady,pomocy,wskazówki
    Przygotuje płytke ,podłoże forme,primer,zrobie szkielet z akrylu i dalej chce calosc wykonac żelami ale niewiem jakie czynnosci musze wykonac gdy szkielet wyschnie czy nic nie robie i od razu buduje żelem ?
    Nigdy nie robiłąm combo a chce sie nauczyc
    akryl musi wyschnac a na to żel

  25. #275
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Cytat Napisał klanat Zobacz post
    Dziewczyny potrzebuje szybko rady,pomocy,wskazówki
    Przygotuje płytke ,podłoże forme,primer,zrobie szkielet z akrylu i dalej chce calosc wykonac żelami ale niewiem jakie czynnosci musze wykonac gdy szkielet wyschnie czy nic nie robie i od razu buduje żelem ?
    Nigdy nie robiłąm combo a chce sie nauczyc
    Podzielam zdanie przedmówczyni.
    Zrób cieniutki szkielecik z akrylu poczekaj aż wyschnie i wygładź bloczkiem nierówności jeśli nie masz wprawy w budowaniu szkieletu. Ja tak robię . Na tak przygotowanym pazurku możesz wykonać zdobienie . A jeszcze jedno szkielecik nie może być za gruby ani za cieniutki mniej więcej taki jak tips Powodzenia

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Dieta na zdrowe paznokcie
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 12-09-2023, 20:46
  2. Zadzierające paznokcie - co zrobić
    By aga in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-06-2020, 00:11
  3. Modne paznokcie latem :)
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 18-11-2012, 18:00

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •