Strona 7 z 20 PierwszyPierwszy ... 3456789101117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 151 do 175 z 478

Temat: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

  1. #151
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Dzieki strasznie mi sie podobaja kwiatuchy ale narazie niezbyt ladne mi wychodza... probowalam zrobic french ale nie dalam rady bo za szybko schnie akryl macie jakis sposob zeby jakos zwolnic tepo Czy on zawsze tak szybko zasycha
    "Pozwól każdemu dniu stac się tym najpiękniejszym..."

  2. #152
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Cytat Napisał elaxx76 Zobacz post
    za kazdym razem kiedy chcesz zrobic nowa kulkę z akrylu musisz zamoczyć pędzelek w liqudzie i pamiętaj żeby pędzelek był czysty ( zeby nie było w nim resztek akrylu)
    ja dodam 2 grosze.. pędzelek powieniem byc czysty, a jeśli go odkładasz na chwilke (np kiesy piłujesz lub zaciskasz tunel) to formuj go w czubek, nie musisz bardzo dokładnie jak po skonczonejk p;racy ale jednak, żeby ci sie szczota nie zrobiła

  3. #153
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Cytat Napisał wercia Zobacz post
    Dzieki strasznie mi sie podobaja kwiatuchy ale narazie niezbyt ladne mi wychodza... probowalam zrobic french ale nie dalam rady bo za szybko schnie akryl macie jakis sposob zeby jakos zwolnic tepo Czy on zawsze tak szybko zasycha
    do kwiatkow- to lepiej ze szybko schnie, a do frencha i pazurkow - niektore firmy maja wolniejsze i szybsze liquidy i proszki, wiec moze powinnas inny kupic

  4. #154
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Musze chyba jeszcze kupic inny pedzelek bo mam taki grubszy moze na cienszym bedzie sie lepiej pracowalo dzieki za podpowiedzi moze sie kiedys pochwale takimi cudenkami jak wy robicie
    "Pozwól każdemu dniu stac się tym najpiękniejszym..."

  5. #155
    Debiutantka Avatar anetusia
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    4

    Question Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Ja chciałabym zacząć robić takie akrylowe paznokcie i mam pytanie: czy marka Simply Nails jest dobra na początek Bo słyszałam że bardzo dobrze się robi takie paznokcie kosmetykami z tej marki. Czy to prawda


    A i jak nie ta marka to jaka jest najlepsza na początek, jakie kolory i w ogóle, na jak długo starcza akryl, jaki nr pędzelka itp. Prosze pomóżcie.

    Z góry dziękuje
    Ostatnio edytowane przez anetusia ; 23-01-2010 o 19:19

  6. #156
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Cytat Napisał anetusia Zobacz post
    Ja chciałabym zacząć robić takie akrylowe paznokcie i mam pytanie: czy marka Simply Nails jest dobra na początek Bo słyszałam że bardzo dobrze się robi takie paznokcie kosmetykami z tej marki. Czy to prawda


    A i jak nie ta marka to jaka jest najlepsza na początek, jakie kolory i w ogóle, na jak długo starcza akryl, jaki nr pędzelka itp. Prosze pomóżcie.

    Z góry dziękuje
    Nie znam tej marki,
    ja już gdzieś pisałam, na początek całkiem niezłe i w miarę tanie są akryle z Dobrejrady
    na start wystarczy biały 15g, clear 15g i 2-3 kolorowe po 2-5g, pędzelek nr 6-owal do całości paznokcia i nr 2-koci język do kwiatków, 100 ml liquidu i dużo cierpliwości


  7. #157
    Debiutantka Avatar anetusia
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    4

    Question Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    dziękuje

    ---------- Dodano o godzinie 12:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:41 ----------

    Oj troszkę to będzie kosztowało jak sobie troch wstępnie obliczyłam ale cóż... Trzeba troszkę pieniędzy poświęcć

    ---------- Dodano o godzinie 15:20 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:02 ----------

    I mam jeszcze jedno pytanko ile kosztuje wysyłka w tym sklepie Bo muszę wiedzieć ile mniej więcej pieniędzy uzbierać.

    Z góry dziękuje

  8. #158
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Cytat Napisał anetusia Zobacz post
    dziękuje

    ---------- Dodano o godzinie 12:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:41 ----------

    Oj troszkę to będzie kosztowało jak sobie troch wstępnie obliczyłam ale cóż... Trzeba troszkę pieniędzy poświęcć

    ---------- Dodano o godzinie 15:20 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:02 ----------

    I mam jeszcze jedno pytanko ile kosztuje wysyłka w tym sklepie Bo muszę wiedzieć ile mniej więcej pieniędzy uzbierać.

    Z góry dziękuje
    Koszty wysyłki są stałe, niezależne od ilości zamawianych produktów i wynoszą:

    • 6,50 złotych - przesyłka pocztowa polecona priorytetowa przy przelewie na konto.
    • 17 złotych - paczka pocztowa pobraniowa priorytetowa - przy zakupie towarów za min. 25 zł.
    • 20 złotych - paczka kurierska przy przelewie na konto
    • 25 złotych - paczka kurierska pobraniowa - przy zakupie towarów za min. 50 zł.
    • 85 złotych - paczka kurierska zagraniczna - teren całej Europy - przy zakupie towarów za min. 200 zł.


  9. #159
    Rozkręcanko Avatar vmajkav
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Hej Ja również mam pytanie.
    Niedawno zakupiłam zestaw akryli, próbuję coś tam nimi tworzyć, chociaż moje pojęcie o tej metodzie jest znikome. Powiedzcie mi, co robić z pędzelkiem, żeby masa akrylowa mi na nim nie zasychała? Już kilka pędzli zniszczyłam w taki właśnie sposób

  10. #160
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    hmm... ogólnie to po każdym nabraniu kulki i rozprowadzeniu trzeba go oczyścić np w papierowy ręcznik.

  11. #161
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Często moczyć w liquidze i wycierać, a raczej odsączać w papierowy ręcznik, ani na chwilę nie zostawiać resztek akrylu na pędzlu, po skończonej pracy porządnie wypłukać w liquidzie, odsączyć, uformować dziub - tylko nie palcami!


  12. #162
    Rozkręcanko Avatar vmajkav
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Dzięki za odpowiedz A czy wszystkie liqidy tak strasznie smierdza? Krzyczą na mnie w domu, że im smrodze

  13. #163
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?


  14. #164
    No to..wpadłam Avatar delyszys
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań / Kettering UK
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  15. #165
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    mozesz zainwestowac w akryl bezwonny ale technika prac y z nim jest troche inna niz przy normalnym . mialam wiele liquidow z roznych firm i wszystkie maja taki sam zapach ( oczywiscie zwykle).

  16. #166
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Cytat Napisał vmajkav Zobacz post
    Dzięki za odpowiedz A czy wszystkie liqidy tak strasznie smierdza? Krzyczą na mnie w domu, że im smrodze
    No niestety prawie wszystkie płyny do akryli mają taki specyficzny zapach, są też bezwonne ale raczej ich nie polecam, bo raczej nie zbyt miłe opinie o nich słyszałam, niestety coś za coś, ale za to jakie cuda można stworzyć z akrylu! z żelem nie ma takiej możliwości
    Powodzenia

  17. #167

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Cytat Napisał vmajkav Zobacz post
    Dzięki za odpowiedz A czy wszystkie liqidy tak strasznie smierdza? Krzyczą na mnie w domu, że im smrodze
    Mój śmierdzi okropnie, ale podobno po dodaniu 2-3 ziarenek kawy do kieliszka z liquidem zapach trochę zanika. No i podobno liquid nie zmienia swoich właściwości, ale tego nie jestem przekonana, bo nie próbowałam jeszcze, bo zapomniałam.
    no i śmieczki niby jakoś zapach pochłaniają..
    a, i jest liquid bezwonny, wolnoschnący, chyba u AllePaznokci.

  18. #168
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Cytat Napisał wercia Zobacz post
    Dzieki strasznie mi sie podobaja kwiatuchy ale narazie niezbyt ladne mi wychodza... probowalam zrobic french ale nie dalam rady bo za szybko schnie akryl macie jakis sposob zeby jakos zwolnic tepo Czy on zawsze tak szybko zasycha

    aceton spowalnia prędkość wysychania masy akrylowej dodaje się kilka kropel do naczynka z liqudiem ilość kropli oczywiście zależy od tego jak bardzo wolno schnący ma być liquid są też specjalne linie produktów akrylowych z liquidami wolno schnącymi


  19. #169
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    40

    Domyślnie pomocy dla raczkującej

    Cześć dziewczyny.
    Jestem początkująca (raczkująca) w paznokciach. Zakupiłam wszystko co potrzebne do przedłużania paznokci (firma ACTIVE) i rozpoczęłam od nakładania akrylu - przedłużania na formie. I teraz moje pytanie: czy to jak szybko masa akrylowa stygnie zależy od pudru czy od liquidu? Bo powiem szczerze, że ledwo nałożyłam kulkę na formę to ona praktycznie zaczęła zastygać. Jakoś pazurki skończyłam, ale frenczyk nie wyszedł (przez to ekspresowe zastyganie) idealny. Widziałam na wielu filmikach jak dziewczyny nabierają kulkę i "bawią" się nią chwilę, a mi to szybko zastygało i w ogóle była innej konsystencji. Nawet jak robiłam tą kulkę bardziej mokra to nie była to ta sama konsystencja. RATUNKU Jestem twarda i nie zniechęcam się tylko nie wiem co jest grane. Czy proponujecie kupić inny liquid (wolnoschnący)? Z góry dziękuję za pomoc. Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do Was!

  20. #170
    No to..wpadłam Avatar anchel
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    śląskie
    Postów
    292

    Domyślnie Odp: pomocy dla raczkującej

    Ja nie pracuje na akrylu ale już gdzieś tutaj czytałam,że to zależy od liquidu a nie od pudru.
    Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę, a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop.

  21. #171
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314


  22. #172
    Kosmetyczka Avatar anikol
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj. lubuskie
    Postów
    464

    Domyślnie Odp: pomocy dla raczkującej

    tak tak to jest zależne od liquidu, kup sobie kochana na początek wolnoschnący wówczas będziesz miała czas na zabawę z akrylem

  23. #173
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: pomocy dla raczkującej

    Dziękuję dziewczyny. Tak właśnie zrobię, ze kupię nowy wolnoschnący liquid. W piątek robiłem akryle mojej mamie i sie wszystko ładnie trzyma. A wczoraj robiłam koleżance na jej długich i właśnie dzwoni, że na dwóch pazurkach na środku ma małe rysy - chyba pęknięcia na żelu, który nałożyłam, aby pazurki błyszczały (żel wykańczający EXTRA-SEAL firmy Active). Pęknięcia (rysy) mówi, że są malutkie, wzdłuż paznokcia. Co może być przyczyną takich pęknięć
    Kurde kiedy będzie mi wychodzić Długo się uczyłyście?

  24. #174
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: pomocy dla raczkującej

    Cytat Napisał agasol78 Zobacz post
    A wczoraj robiłam koleżance na jej długich i właśnie dzwoni, że na dwóch pazurkach na środku ma małe rysy - chyba pęknięcia na żelu, który nałożyłam, aby pazurki błyszczały (żel wykańczający EXTRA-SEAL firmy Active). Pęknięcia (rysy) mówi, że są malutkie, wzdłuż paznokcia. Co może być przyczyną takich pęknięć
    Tzn na naturalnych długich jej robiłaś?
    Być może sprawdzała wytrzymałość i ścisnęła je (ja też tak kiedyś zrobiłam, he,he)
    albo przypadkiem o coś zahaczyła.
    A my cały czas się uczymy


  25. #175
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Tak, na jej naturalnych robiłam to znaczy nie przedłużałam niczym. I teiwrdzi że jakieś małe 2 rysy ma. Zobaczę jutro jak to wygląda. Jestem początkująca, ale nie zniechęcę się - NIE MA MOWY

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Dieta na zdrowe paznokcie
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 12-09-2023, 20:46
  2. Zadzierające paznokcie - co zrobić
    By aga in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-06-2020, 00:11
  3. Modne paznokcie latem :)
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 18-11-2012, 18:00

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •