Strona 1 z 20 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 478

Temat: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

  1. #1
    Rozkręcanko Avatar Emcia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Żyrardów
    Postów
    67

    Nai Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    1. Dezynfekujemy
    2. Odsuwamy skórki - można użyć patyczków z drzewa pomarańczowego
    3. Skracamy paznokcie do minimum
    4. Matowimy płytkę paznokcia
    5. Smarujemy płytkę paznokcia odtłuszczaczem
    6. Nakładamy primer i przyklejamy szablony
    7. Rozprowadzamy średnią kulkę białego akrylu na szablonie, wyznaczając kształt i długość paznokcia
      (Linia uśmiechu tuż przy naturalnym paznokciu)
    8. Czekamy aż biały akryl wyschnie
    9. Rozprowadzamy średnią kulkę przezroczystego akrylu na paznokciu od frencha do końca paznokcia
    10. Rozprowadzamy małą kulkę przeźroczystego akrylu przy skórkach nie dotykając ich
    11. Po wyschnięciu ściągamy szablony
    12. Opiłowujemy kształt paznokcia, całego pazonkcia pilnikiem o gradacji 100, opiłowujemy pilnikiem o gradacji 180, całość blokiem matującym zmieniając kierunek, wygładzamy blokiem polerskim
    13. Nakładamy oliwkę - odrobinę na skórki i na paznokcia, następnie wmasowujemy ją w wały paznokcia
    14. Polerowanie i malowanie lakierem bezbarwnym
    15. Gotowe

  2. #2
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie

    ja bym to zrobiła tak:

    Dezynfekujemy
    Odsuwamy skórki oraz usuwamy wszystkie błonki z paznokci
    Skracamy paznokcie do minimum
    Matowimy płytkę paznokcia szczególna uwagę zwracając na okolice skórek
    Przecieramy płytkę paznokcia odtłuszczaczem i czekamy aż odparuje
    Nakładamy primer i podkładamy szablony - w razie potrzeby podcinamy
    Primer warto nałożyć raz jeszcze gdyż podczas podkładania szablonu płytka mogla się natłuścić

    i teraz ta - są dwie opcje:

    1 przezroczystym akrylem tworzymy szkielet paznokcia i czekamy, aż akryl jest na wpół przeschnięty - wówczas zaciskamy tunel. jeśli podczas zaciskania tunelu szablon odchodzi od paznokcia wtedy wiemy ze akryl jest juz utwardzony i usuwamy szablon. mając zrobiony szkielet możemy go opracować likwidując wszystkie nierówności i wtedy nakładamy cover formując uśmiech i do covera dokładamy biały akryl - końcówkę french. Pokrywamy całość akrylem clear budując krzywą C. Opracowujemy, odtłuszczamy i nabłyszczamy żelem typu quick finish (nabłyszczacz). Dajemy oliwkę na skorki oraz wpuszczamy krople pod paznokieć.

    2 albo na naturalna płytkę nakładamy cienka warstwę akrylu clear, następnie coverem przedłużamy paznokieć formując uśmiech i dopiero dokładamy akryl white tworząc końcówkę french. Zaciskamy tunel i usuwamy szablon. całość pokrywamy akrylem clear budując krzywa C, opracowujemy, nadajemy kształt, nabłyszczamy żelem nabłyszczającym i na skorki i pod wolny brzeg przedłużonego paznokcia nakładamy oliwkę.

    Pierwszy sposób stosujemy wówczas gdy wiemy, iż podczas odnowy będziemy zmieniać zdobienie. wówczas usuwamy stara masę aż do szkieletu. Druga metodę stosujemy gdy wiemy iż nie będzie zmiany wzoru a jedynie uzupełnienie.

  3. #3
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    ja powiem tak dla mnie akryl to czarna magia
    aleslyszalam ze jak si ego zalapie to jest przyjemniejszy niz zelik

  4. #4
    Wczytuje się Avatar kala0704
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    24

    Domyślnie

    Ja Powiem tak: robiłam kurs żelu i akrylu i zakochalam sie w akrylu.., na początku robiłam tylko akrylki ale znacznie więcej klientek chciało jednak pazurki żelowe.. teraz 90% wykonywanych przeze mnie pazurków to pazurki żelowe. nie jest to trudne tak jak pisala wczesniej mala jak sie załapie to jest juz z górki

    Co do opisu to ja robie podobnie lecz podam różnice:

    Skórki odsuwam kopytkiem metalowym- moim zdaniem bardziej efektywne, Primer nakladam po nałożeniu formy ponieważ zdarzy się mi jeszcze dotknąć płytki podczas jej nakladania, bloczkiem polerskim ( tym białym) wygładzam powierzchnię najpierw w róznych kierunkach zaś koncząc zawsze z góry na dól (rysy od pilnika są wtedy mniej widoczne ) I zamiast polerowania nakładam quick finisha ale do tego potrzebna jest lampa. Reszta podobnie
    ale i tak każdy ma swoją metodę która mu najbardziej odpowiada

  5. #5
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    5

    Domyślnie

    Dzięki wielkie za rady mam nadzieje że jakoś mi to będzie wychodzic

  6. #6
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    5

    Domyślnie

    Dostałam akryle i się już nimi bawiłam i jak na pierwszy raz jestem bardzo zadowolona z mojego efektu. Robiłam koleżance i też się jej bardzo podobały. Wiadomo małe niedoskonałości są heheMoim zdaniem jest mniej zabawy z akrylem niż z żelem,a efekty sa prawie takie same

  7. #7
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    Dziewczyny a z jakiej firmy możecie polecić akryl dla początkującej? ma może któraś z Was akryl od Dobrej Rady?

  8. #8
    No to..wpadłam Avatar ulala10
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Koło Opola
    Postów
    281

    Domyślnie

    Ja jeszcze nie probowałam akrylu procz kwiatuszkow ale mnie coraz bardziej ciagnie zeby sprobowac

  9. #9
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    mysle ze swietnym akrylem dla poczatkujacych i nie tylko jest praca na akrylu z ra nails..ja zaczynalam wlasnie na tej firmie i bardzo bylam zadowolona a powiem ze odrzau po jednym kursie otworzylam swoj maly salonik a na brak klijentow wogole nie narzekalam,czasami nawet nie jadlam calymi dniami,bo ciagla praca mi na to nie pozwalala..

  10. #10
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał basia40 Zobacz post
    Dziewczyny a z jakiej firmy możecie polecić akryl dla początkującej? ma może któraś z Was akryl od Dobrej Rady?
    Ja polecalabym Ci akryl z super naila. Jest to naprawde swietny akryl dla osob poczatkujacych.
    www.nathalie-nails.blog.onet.pl -zapraszam do oglądania mojego bloga

  11. #11
    Rozkręcanko Avatar precepte
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Balbriggan, Co.Dublin
    Postów
    56

    Domyślnie

    Ja polecam akryl NSI bo sama na nich pracuje, choc zaczelam na IBD i nie bylo lekko, bo jest bardzo twardy i trzeba sie troche namachac przy pilowaniu, nie mowiac juz o sciaganiu go.. koszmar, jedyna zaleta to taka ze na prawde dobrze sie trzyma. NSI dla mnie jest strzalem w 10, jest plastyczny i latwy w obrobce (pilowaniu) Nie nalezy moze do najtanszych ale jak dla mnie wart jest swojej ceny aha no i jak bialy do frenchyka to tylko Radiant White bo Soft White nie jest do konca bialy rozowe maja bardzo podobny odcien

  12. #12
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał precepte Zobacz post
    Ja polecam akryl NSI bo sama na nich pracuje, choc zaczelam na IBD i nie bylo lekko, bo jest bardzo twardy i trzeba sie troche namachac przy pilowaniu, nie mowiac juz o sciaganiu go.. koszmar, jedyna zaleta to taka ze na prawde dobrze sie trzyma. NSI dla mnie jest strzalem w 10, jest plastyczny i latwy w obrobce (pilowaniu) Nie nalezy moze do najtanszych ale jak dla mnie wart jest swojej ceny aha no i jak bialy do frenchyka to tylko Radiant White bo Soft White nie jest do konca bialy rozowe maja bardzo podobny odcien
    Wlasnie super nail jest taki jak nsi, plastyczny i latwy w obrobce, jak sie dobrze nakozy to praktycznie zero ilowania a jest w miare tani jak na swoja jakosc, naprawde polecam go.
    www.nathalie-nails.blog.onet.pl -zapraszam do oglądania mojego bloga

  13. #13
    Wczytuje się Avatar Anu-La
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    19

    Domyślnie

    każda z nas ma swoje preferencje ja pracuję głównie na INM i dla mnie to super akryle, super naila też próbowałam ale na początek moim zdaniem jest trudny bo słabo się poziomuje.

  14. #14

    Domyślnie

    w temacie jak zrobić paznokcie akrylowe przydadzą się pewnie filmiki: http://forum.wzorki.info/metoda-akry...-akrylowe.html

  15. #15
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    większość z was pisze co jak robi po kolei w akrylu, ale nie rozumiem dlaczego nikt nie wspomniał o uklepywaniu to przecież bardzo ważne przy akrylu... jeśli go nie uklepiemy to nie pozbędziemy się powietrza, a każda z nas wie czym kończa sie zapowietrzona paznokcie... stratą naszego czasu i czasu i pieniędzy klientki

  16. #16
    Debiutantka Avatar olciaa_a
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Zamowilam sobie wczoraj kolorowe akrylki, bo mnie tu tak podkusilyscie ze musze sprobowac akrylu i kwiatuszkow jestem tylko po kursie zelu i nigdy nawet nie widzialam (procz filmikow) jak wykonuje sie pazurki akrylowe, mam wiec kilka pytan (moze glupich ale dla mnie to naprawde czarna magia ) prosze wiec Was o pomoc

    na filmikach pokazany jest tylko paznokiec, wiec nie mam pojecia jak naklada sie ta "kulke" na pedzelek tzn. moczy sie pedzel w tym liquidzie a potem w proszku akrylowym czy moze miesza sie to jakos razem i nabiera juz "sporzadzona miksture"

    Ile trzeba czekac zeby akryl wyschnal (Bo nie utardza sie go w lampie, nie)

    No i czy paznokcie akrylowe robi sie tylko na formie, czy na tipsie tez

    Mam nadzieje ze mi pomozecie i bede znala odpowiedzi na moje glupie pytania bo chcialabym sprobowac robic takie cudenka jak Wy

    wybralabym sie na kurs ale narazie ten zelkowy mnie "zjadl" i nie mam kaski, pewnie i tak kiedys pojde ale narazie licze na wasza pomoc

  17. #17
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    akryl robic mozna i na formie i na tipsie, ale mpewnie zayważyłaś już ze chyba fajniej na formie bo można utworzyć śliczny tunel

    jeśli chodzi o nabieranie akrylu to moczysz porządnie cały pedzielek w kieliszku z liqudem tak żeby wszedł między wszystkie włoski, potem wycierasz dokładnie o brzeg kieliszka żeby był tylko wilgotny i "muskasz" nim po proszku, ja robie taka jakby kreseczkę w proszku az kuleczka zrobi się sama

    co do szybkości schnięcia tozależy od liquidu- jak mam średnioschnący i jak położe go na pazurek to po mniej wiecej 3 sekundach moge robić kwiatki, ale to naprawde zależy od liquidu czy jest szybko-, średnio- czy wolnoschnący, ale jak zaczniesz robić to sama zauważysz iedy jest ten moment

    co do tej kuleczki to poszukam zaraz filmiku i wkleje

    ---------- Dodano o godzinie 09:03 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:00 ----------

    filmik trochę długi i po ameryhańsku, ale wiadomo o co chodzi bo łanie pokazane, temat akurat dotyczy linii usmiechu

    JAK MOCZYĆ PĘDZEL W LIQUIDZIE I PROSZKU ŻEBY WYSZŁA ŁADNA KULECZKA (OD 1:35 MIN FILMU):

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  18. #18
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Ja też robię taką ścieżkę w akrylu, a do kwiatków, to po nabraniu na pędzel troszkę czekam aż podeschnie albo delikatnie dotykam rogiem ręcznika papierowego, żeby nadmiar liquidu odpłynął, wtedy ta kulka się nie rozlewa, dużo łatwiej się ją formuje i przyspiesza to pracę.
    Też się dopiero uczę i zobaczysz sama popróbujesz to znajdziesz swoją metodę.

  19. #19
    Debiutantka Avatar olciaa_a
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Dziekuje Wam bardzo to tak teraz na sucho ciezko sobie wyobrazic zwlaszcza ze nie widzialam jeszcze akrylu na oczy, ale juz przynajmniej wiem o co chodzi. Jak paczuszka przyjdzie to sprobuje i w razie problemow jeszcze bede pytac
    Ostatnio edytowane przez olciaa_a ; 30-06-2009 o 19:05

  20. #20
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    ja jak zaczynalam akryl to nie wiedzałam o nim nic oprócz filmoków na YOU TUBE... wprawdzie pracowałam 3 lata na żelu wiec miałam wprawe chociażby w podkładaniu formy czy piłowaniu, ale po paru próbach i podglądach YOU TUBE dałam rade bedzie dodrze, tylko cierpliwości...

  21. #21
    Debiutantka Avatar olciaa_a
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Teraz pozostaje mi tylko czekac (to najgorsze, bo ja bym chciala zeby to juz bylo u mnie no ale trezba czekac )
    Na poczatku sproboje z tymi kwiatkami bo zamowilam sobie tylko bialy, rozowy i zielony akryl tak na probe po 5 ml. jak mi sie spodoba to zamowie tez formy i przezroczysty, bo narazie dzialam tylko na zelu i tipsie.

    Dziekuje jeszcze raz za pomoc woszczur

  22. #22
    Nałogowiec Avatar Tonija
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    354

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Wklejam dla wszystkich walczących z akrylem obszerny poradnik tylko dla prywatnego użytku użytkowników tego forum

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  23. #23
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Bardzo, bardzo dziękuj,ę za ten poradnik, jest w nim przystępnie, czytelnie wytłumaczone krok po kroku jak tworzyć te nieszczęsne kwiatki z akrylu. Bardzo mi to pomoże .
    Jeszcze raz dziękuję

  24. #24
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Tonija mam ta płytke znalazłas to w necie czy da sie to jakos wrzucic ?









  25. #25
    No to..wpadłam Avatar majkarodzik
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Lubin
    Postów
    270

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Cytat Napisał Tonija Zobacz post
    Wklejam dla wszystkich walczących z akrylem obszerny poradnik tylko dla prywatnego użytku użytkowników tego forum

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Bardzo dziekuje za ten wspanialy poradnik Lepiej nikt by tego nie wytlumaczyl. Niestety wyczerpalam na dzisiaj swoj limit i nie moge podziekowac A wiec zrobie to nastepnym razem
    "Gdyby życie było rajem, można by było obejść się bez lęku i bólu".

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Dieta na zdrowe paznokcie
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 12-09-2023, 21:46
  2. Zadzierające paznokcie - co zrobić
    By aga in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-06-2020, 01:11
  3. Modne paznokcie latem :)
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 18-11-2012, 19:00

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •