Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 478

Temat: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Rozkręcanko Avatar Emcia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Żyrardów
    Postów
    67

    Nai Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    1. Dezynfekujemy
    2. Odsuwamy skórki - można użyć patyczków z drzewa pomarańczowego
    3. Skracamy paznokcie do minimum
    4. Matowimy płytkę paznokcia
    5. Smarujemy płytkę paznokcia odtłuszczaczem
    6. Nakładamy primer i przyklejamy szablony
    7. Rozprowadzamy średnią kulkę białego akrylu na szablonie, wyznaczając kształt i długość paznokcia
      (Linia uśmiechu tuż przy naturalnym paznokciu)
    8. Czekamy aż biały akryl wyschnie
    9. Rozprowadzamy średnią kulkę przezroczystego akrylu na paznokciu od frencha do końca paznokcia
    10. Rozprowadzamy małą kulkę przeźroczystego akrylu przy skórkach nie dotykając ich
    11. Po wyschnięciu ściągamy szablony
    12. Opiłowujemy kształt paznokcia, całego pazonkcia pilnikiem o gradacji 100, opiłowujemy pilnikiem o gradacji 180, całość blokiem matującym zmieniając kierunek, wygładzamy blokiem polerskim
    13. Nakładamy oliwkę - odrobinę na skórki i na paznokcia, następnie wmasowujemy ją w wały paznokcia
    14. Polerowanie i malowanie lakierem bezbarwnym
    15. Gotowe

  2. #2
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie

    ja bym to zrobiła tak:

    Dezynfekujemy
    Odsuwamy skórki oraz usuwamy wszystkie błonki z paznokci
    Skracamy paznokcie do minimum
    Matowimy płytkę paznokcia szczególna uwagę zwracając na okolice skórek
    Przecieramy płytkę paznokcia odtłuszczaczem i czekamy aż odparuje
    Nakładamy primer i podkładamy szablony - w razie potrzeby podcinamy
    Primer warto nałożyć raz jeszcze gdyż podczas podkładania szablonu płytka mogla się natłuścić

    i teraz ta - są dwie opcje:

    1 przezroczystym akrylem tworzymy szkielet paznokcia i czekamy, aż akryl jest na wpół przeschnięty - wówczas zaciskamy tunel. jeśli podczas zaciskania tunelu szablon odchodzi od paznokcia wtedy wiemy ze akryl jest juz utwardzony i usuwamy szablon. mając zrobiony szkielet możemy go opracować likwidując wszystkie nierówności i wtedy nakładamy cover formując uśmiech i do covera dokładamy biały akryl - końcówkę french. Pokrywamy całość akrylem clear budując krzywą C. Opracowujemy, odtłuszczamy i nabłyszczamy żelem typu quick finish (nabłyszczacz). Dajemy oliwkę na skorki oraz wpuszczamy krople pod paznokieć.

    2 albo na naturalna płytkę nakładamy cienka warstwę akrylu clear, następnie coverem przedłużamy paznokieć formując uśmiech i dopiero dokładamy akryl white tworząc końcówkę french. Zaciskamy tunel i usuwamy szablon. całość pokrywamy akrylem clear budując krzywa C, opracowujemy, nadajemy kształt, nabłyszczamy żelem nabłyszczającym i na skorki i pod wolny brzeg przedłużonego paznokcia nakładamy oliwkę.

    Pierwszy sposób stosujemy wówczas gdy wiemy, iż podczas odnowy będziemy zmieniać zdobienie. wówczas usuwamy stara masę aż do szkieletu. Druga metodę stosujemy gdy wiemy iż nie będzie zmiany wzoru a jedynie uzupełnienie.

  3. #3
    Wczytuje się Avatar Mb45682
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    A to nie lepiej najpier założyć szblon a potem jak juz wszystko gra to dopiero nałożyć primer ) po co tyle wytrawiania płytki

    ---------- Dodano o godzinie 16:44 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:38 ----------

    dziwny jak dla mnie sposób ale w połączeniu z prraktyką niezły wynik daje :d

  4. #4
    Rozkręcanko Avatar Asieńka K
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Lenggries
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Myślę że w dobrym temacie piszę,mam pytanie odnośnie żywotności proszku akrylowego i co się dzieje z przeterminowanym liqidem,pytam bo mój znajomy zlikwidował salon i dostałam kilka produktów z nails company.Na proszku nie ma żadnej informacji do kiedy trzeba zużyć,hmmm,właściwie to trochę logiczne,bo to w końcu proszek i szczególnie mnie interesuje ten liquid,bardzo proszę o w miarę szybką odpowiedź czy te produkty jeszcze można używać ?

  5. #5
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    proszek - tak jak zauważyłaś można
    natomiast liquid musi być świeży
    to przecież za pomocą tego płynu następuje wiązanie proszku
    i od niego zależy trwałość stylizacji

    przecież nie wiesz jak był przechowywany ten liquid,
    czy nie jest zanieczyszczony...
    tutaj możesz sobie dokupić liquid
    LIQUID 100ML

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  6. #6
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Mam takie pytanie. Jednej klientce co miesiąc robię pazurki , za każdym razem inny kolor akrylu. Kładę na płytkę i buduję clearem żelem, bo nie lubię piłować akrylu.Ale ostatnio zrobiłam mamie na stopach sam kolorowy akryl, dwie grubsze warstwy, opiłowałam i nabłyszczyłam i trzyma się pięknie. Czy można wszystkie trzy warstwy dać kolorówkę? Czy konieczne jest budowanie clearem? Nie ukrywam, że łatwiej by mi było odmoczyć w acetonie i kłaść nowy kolor, a nie spiłowywać do zera za każdym razem . Dotyczy to akrylu na mocnych, krótkich naturalkach, tak więc wzmacnianie krzywej C nie jest konieczne, bo teraz daję cienko warstwę koloru i budujący żel i trzyma się super do 5 tygodni jak przychodzę to jest super.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  7. #7
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    ja powiem tak dla mnie akryl to czarna magia
    aleslyszalam ze jak si ego zalapie to jest przyjemniejszy niz zelik

  8. #8
    Wczytuje się Avatar Halszka
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Dokładnie masz rację, nie byłam przekonana co do metody akrylem, ale dzisiaj wolę tę metodę od żelowej.

  9. #9
    Wczytuje się Avatar Nela XD
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Godzieszów/Lubań
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Dziękuję bardzo mi to pomogło Rzeczywiście jak ładnie wypoleruję, dam utwardzacz i ultrafiolet to świecą się jak psu jajca

  10. #10
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Ja dzisiaj po wypolerowaniu dałam sam lakier uv i też się świeciło , a po żelu nabłyszczającym oczywiście jest lepszy efekt

  11. #11
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Ja poleruję troszkę (ale bez przesady bo by się człowiek zajechał ) potem daję quick finish z dr a potem jeszcze lakier uv z the edge. Efekt murowany

  12. #12
    Wczytuje się Avatar kala0704
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    24

    Domyślnie

    Ja Powiem tak: robiłam kurs żelu i akrylu i zakochalam sie w akrylu.., na początku robiłam tylko akrylki ale znacznie więcej klientek chciało jednak pazurki żelowe.. teraz 90% wykonywanych przeze mnie pazurków to pazurki żelowe. nie jest to trudne tak jak pisala wczesniej mala jak sie załapie to jest juz z górki

    Co do opisu to ja robie podobnie lecz podam różnice:

    Skórki odsuwam kopytkiem metalowym- moim zdaniem bardziej efektywne, Primer nakladam po nałożeniu formy ponieważ zdarzy się mi jeszcze dotknąć płytki podczas jej nakladania, bloczkiem polerskim ( tym białym) wygładzam powierzchnię najpierw w róznych kierunkach zaś koncząc zawsze z góry na dól (rysy od pilnika są wtedy mniej widoczne ) I zamiast polerowania nakładam quick finisha ale do tego potrzebna jest lampa. Reszta podobnie
    ale i tak każdy ma swoją metodę która mu najbardziej odpowiada

  13. #13
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    5

    Domyślnie

    Dzięki wielkie za rady mam nadzieje że jakoś mi to będzie wychodzic

  14. #14
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    5

    Domyślnie

    Dostałam akryle i się już nimi bawiłam i jak na pierwszy raz jestem bardzo zadowolona z mojego efektu. Robiłam koleżance i też się jej bardzo podobały. Wiadomo małe niedoskonałości są heheMoim zdaniem jest mniej zabawy z akrylem niż z żelem,a efekty sa prawie takie same

  15. #15
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    Dziewczyny a z jakiej firmy możecie polecić akryl dla początkującej? ma może któraś z Was akryl od Dobrej Rady?

  16. #16
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał basia40 Zobacz post
    Dziewczyny a z jakiej firmy możecie polecić akryl dla początkującej? ma może któraś z Was akryl od Dobrej Rady?
    Ja polecalabym Ci akryl z super naila. Jest to naprawde swietny akryl dla osob poczatkujacych.
    www.nathalie-nails.blog.onet.pl -zapraszam do oglądania mojego bloga

  17. #17
    No to..wpadłam Avatar ulala10
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Koło Opola
    Postów
    281

    Domyślnie

    Ja jeszcze nie probowałam akrylu procz kwiatuszkow ale mnie coraz bardziej ciagnie zeby sprobowac

  18. #18
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    mysle ze swietnym akrylem dla poczatkujacych i nie tylko jest praca na akrylu z ra nails..ja zaczynalam wlasnie na tej firmie i bardzo bylam zadowolona a powiem ze odrzau po jednym kursie otworzylam swoj maly salonik a na brak klijentow wogole nie narzekalam,czasami nawet nie jadlam calymi dniami,bo ciagla praca mi na to nie pozwalala..

  19. #19
    Wzorki Club Avatar czarnulkaaa87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Lille France,,, marzy mi się Gdańsk
    Postów
    664

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    mysle ze swietnym akrylem dla poczatkujacych i nie tylko jest praca na akrylu z ra nails..ja zaczynalam wlasnie na tej firmie i bardzo bylam zadowolona a powiem ze odrzau po jednym kursie otworzylam swoj maly salonik a na brak klijentow wogole nie narzekalam,czasami nawet nie jadlam calymi dniami,bo ciagla praca mi na to nie pozwalala..
    Potwierdzam i rowniez polecam na poczatek
    Firma troche z nizszej polki niz Entity, Ez Flow itp. ale sama sie na nim uczylam i nadal sie doksztalcam na nim
    Kiedys mialam mini zestawik NSI iwiem ze jak lepiej bede stac finansowo zainwestuje juz w produkty z wyzszej polki

  20. #20
    Rozkręcanko Avatar precepte
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Balbriggan, Co.Dublin
    Postów
    56

    Domyślnie

    Ja polecam akryl NSI bo sama na nich pracuje, choc zaczelam na IBD i nie bylo lekko, bo jest bardzo twardy i trzeba sie troche namachac przy pilowaniu, nie mowiac juz o sciaganiu go.. koszmar, jedyna zaleta to taka ze na prawde dobrze sie trzyma. NSI dla mnie jest strzalem w 10, jest plastyczny i latwy w obrobce (pilowaniu) Nie nalezy moze do najtanszych ale jak dla mnie wart jest swojej ceny aha no i jak bialy do frenchyka to tylko Radiant White bo Soft White nie jest do konca bialy rozowe maja bardzo podobny odcien

  21. #21
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał precepte Zobacz post
    Ja polecam akryl NSI bo sama na nich pracuje, choc zaczelam na IBD i nie bylo lekko, bo jest bardzo twardy i trzeba sie troche namachac przy pilowaniu, nie mowiac juz o sciaganiu go.. koszmar, jedyna zaleta to taka ze na prawde dobrze sie trzyma. NSI dla mnie jest strzalem w 10, jest plastyczny i latwy w obrobce (pilowaniu) Nie nalezy moze do najtanszych ale jak dla mnie wart jest swojej ceny aha no i jak bialy do frenchyka to tylko Radiant White bo Soft White nie jest do konca bialy rozowe maja bardzo podobny odcien
    Wlasnie super nail jest taki jak nsi, plastyczny i latwy w obrobce, jak sie dobrze nakozy to praktycznie zero ilowania a jest w miare tani jak na swoja jakosc, naprawde polecam go.
    www.nathalie-nails.blog.onet.pl -zapraszam do oglądania mojego bloga

  22. #22
    Wczytuje się Avatar Anu-La
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    19

    Domyślnie

    każda z nas ma swoje preferencje ja pracuję głównie na INM i dla mnie to super akryle, super naila też próbowałam ale na początek moim zdaniem jest trudny bo słabo się poziomuje.

  23. #23

    Domyślnie

    w temacie jak zrobić paznokcie akrylowe przydadzą się pewnie filmiki: http://forum.wzorki.info/metoda-akry...-akrylowe.html

  24. #24
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    większość z was pisze co jak robi po kolei w akrylu, ale nie rozumiem dlaczego nikt nie wspomniał o uklepywaniu to przecież bardzo ważne przy akrylu... jeśli go nie uklepiemy to nie pozbędziemy się powietrza, a każda z nas wie czym kończa sie zapowietrzona paznokcie... stratą naszego czasu i czasu i pieniędzy klientki

  25. #25
    Debiutantka Avatar olciaa_a
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Zamowilam sobie wczoraj kolorowe akrylki, bo mnie tu tak podkusilyscie ze musze sprobowac akrylu i kwiatuszkow jestem tylko po kursie zelu i nigdy nawet nie widzialam (procz filmikow) jak wykonuje sie pazurki akrylowe, mam wiec kilka pytan (moze glupich ale dla mnie to naprawde czarna magia ) prosze wiec Was o pomoc

    na filmikach pokazany jest tylko paznokiec, wiec nie mam pojecia jak naklada sie ta "kulke" na pedzelek tzn. moczy sie pedzel w tym liquidzie a potem w proszku akrylowym czy moze miesza sie to jakos razem i nabiera juz "sporzadzona miksture"

    Ile trzeba czekac zeby akryl wyschnal (Bo nie utardza sie go w lampie, nie)

    No i czy paznokcie akrylowe robi sie tylko na formie, czy na tipsie tez

    Mam nadzieje ze mi pomozecie i bede znala odpowiedzi na moje glupie pytania bo chcialabym sprobowac robic takie cudenka jak Wy

    wybralabym sie na kurs ale narazie ten zelkowy mnie "zjadl" i nie mam kaski, pewnie i tak kiedys pojde ale narazie licze na wasza pomoc

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Dieta na zdrowe paznokcie
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 12-09-2023, 20:46
  2. Zadzierające paznokcie - co zrobić
    By aga in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-06-2020, 00:11
  3. Modne paznokcie latem :)
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 18-11-2012, 18:00

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •