Strona 18 z 20 PierwszyPierwszy ... 814151617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 426 do 450 z 478

Temat: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

  1. #426
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Ja zrozumiałam że pytanie dotyczy nauki metody akrylowej- na ćwiczenia i naukę uważam że dobra rada. Kolorowe akryle modeny mnie osobiście nie odpowiadają. Jesli chodzi natomiast o cover o którym wspomniałaś to myśle że nasza koleżanka spokojnie dobierze sobie akryl do prac klientami jeśli nauczy się pracować na nim. Akryl dobrej rady jest plastyczny i łatwo go opanować. Jeśli chodzi natomiast o technikę akrylową jako taką to napewno najważniejszą w moim odczuciu sprawą jest pędzel - a więc narzędzie na którym się pracuje. Ja sama pamiętam,że kiedyś strasznie żałowałam kasy i kupowałam tani sprzęt- jakoś to szło ale nie byłam happy - ciagle akryl kleił mi się do pędzla, robiła się szczota - wrrr od kiedy inwestuje w dobre pędzle zupełnie inaczej się pracuje.
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  2. #427
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Akryle dobrej rady są na prawde ok, wybór kolorówki, wybór podstawy akrylowej jest spory, kilka odcieni coverów ja osobiście używałam masked, zawsze z clearem jako baza i sie dobrze trzyma. Kolorówka 3d i zwykła megaaa wybór kolorów
    A z pędzlami do dziś mam problem, kilka mi wyłysiało z GN czy z graffiti









  3. #428
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Ja przyglądam sie teraz reformie i kodi- jeśli chodzi o pędzle. Kodi mam i uważam że są super- bardzo dobre włosie, nie łysieja- trzeba o nie bać zreszta jak o każde pędzle ale z wachlarza pędzli które posiadam to wychodzi na prowadzenie...
    Ciekawa jestem reformy ale dopóki nie wezme go do lapki i nie zamoczę w wodzie to na wiarę nie kupię.
    Może ktoś zna obecnego dystrybutora Kodi na Polskę?
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  4. #429
    Rozkręcanko Avatar nitko
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Witam Was i proszę o pomoc.
    Zaczynam swoją przygodę z pazurkami akrylowymi.
    Nie używam tipsów tylko formy. Mam na początek kupić sobie akryl i pędzelek (do ćwiczeń)
    Wyczytałam że jeśłi chodzi o akryl powinnam zamówić w Dobrej Radzie.
    Mam kupić cover? czy jeszcze jakiś inny akryl?
    i jaki pędzelek polecacie na początek - chce dobry z tego co czytałam jest to ważne.

    Dzięki za pomoc.

  5. #430
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    ... cover tez polecam( masked)- akryle z Dobrej rady różowy słoik- tanie i dobre do nauki super liquid uniwersalny średnioschnący... jesli chodzi o pędzel to zalezy na ile poważnie chcesz się zając tą techniką-akrylową
    Na początek proponuje 8 -z lekko spłaszczonym czubem. A ceny pędzli kształtuja się od kilkudziesięciu złotych do kilku nawet stówek. Musisz wiedziec jak bardzo na serio i ile chcesz przeznaczyć na ta imprezę- dalej jak to ustalisz zapraszam do tematu

    http://forum.wzorki.info/metoda-akry...do-akrylu.html

    i tam możemy odpowiedzieć na Twoje pytania i rozwiać wątpliwości

    trzymam kciuki i czekamy na Twoje prace

    pozdr Gosia
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  6. #431

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Pędzle, Pędzel sobolowy - 6
    prosze tutaj znajoma mi polecila powiedzia ze pracuje na nim i jest superrra kosztuje grosze nie 100jak niektore mowi ze nie zamienilaby go na inny ja wlasnei musze podjechac do tego sklepu dla plastykow

  7. #432
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    nie wiem czy 6 nie będzie za mała?! Ale zgadzam się że w sklepach plastycznych można znaleść fajne i tanie perełki...
    Jeden warunek - zanim go kupisz popros o wodę i umocz go , bo nowy pędzel jest ukształtowany czymś w rodzaju krochmalu... jesli go zamoczysz bedziesz wiedzieć jak sie układa i czy wykonany jest własciwie...
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  8. #433
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Dziewczyny co muszę kupić do akryli na początek akryl juz wybrałam NSI podobno na początek najlepszy,co jeszcze? dziekuję za odpowiedź

  9. #434
    Rozkręcanko Avatar nitko
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Jeszcze mam pytanie dotyczące wacików bezpyłowych.
    Do czego ich się używa przy robieniu pazurków akrylowych?
    I gdzie je mozna nabyć?
    Widziałam w salonie, że dziewczyna miała takie powycinane chyba przez siebie, bo nie były jakieś super równe... skąd je bierzecie?

  10. #435
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    do wszystkiego używam. cokolwiek przemyć, wytrzeć pędzelek. a kupuję w internecie oczywiście.




  11. #436
    Rozkręcanko Avatar nitko
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Cytat Napisał syrena16 Zobacz post
    ... cover tez polecam( masked)- akryle z Dobrej rady różowy słoik- tanie i dobre do nauki super liquid uniwersalny średnioschnący...

    pozdr Gosia
    Czy ten masked to jest cover?
    I-nails puder akrylowy (proszek) 20g (pp7) MASKED PINK (100% krycie) - NOWOŚĆ Różowy słoik :: dobrarada

    Pod nazwą cover znalazłam takie:
    I-nails puder akrylowy (proszek) 20g (pp4) COVER PINK - NOWOŚĆ Różowy słoik :: dobrarada
    i
    I-nails puder akrylowy (proszek) 20g (pp9) Cover PEACH (100% krycie) - NOWOŚĆ Różowy słoik :: dobrarada
    jaka jest różnica między pink a peach?

    Do ćwiczeń miałam sobie zamówić akryl różowy (budyniowy), akryl biały i ewentualnie cover.
    Co zatem powinnam kupić w DR cover czy masked?. Na pewno biały akryl ale jaki do tego jeszcze... jakiś rózowy? Na poczatek mam się nauczyć frencha...
    Może ten poniżej będzie ok?
    I-nails puder akrylowy (proszek) 20g (pp6) PINK MILK - NOWOŚĆ Różowy słoik :: dobrarada
    lub:
    I-nails puder akrylowy (proszek) 20g (pp3) PINK CLEAR - NOWOŚĆ Różowy słoik :: dobrarada
    Czy może jeśli użyje covera różowego (lub masked) to na wierzchu stosuje akryl clear a nie różowy?

    Sorki za tak prozaiczne pytania ale jestem biedna jak mysz kościelna i chciałbym jak najbardziej ograniczyć wydatki a jednocześnie zrobić to rozsądnie.
    Dziękuję za wszelką pomoc.

  12. #437
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    nitko kup sobie akryl cover, clear i biały, to do frencha wystarczy

  13. #438
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Pink milk i pink clear na poczatek nie polecam, tak jak Malinowa piszę clear i biały co do coverów masked a cover peach różnią się odcieniem, masked jest ciemniejszy, to już od Ciebie i Twojej płytki zależy obydwa piszę że mają 100 % krycie więc super możesz małe opakowanie kupić i dopasować po prostu









  14. #439
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Akryl masked ma lepsze krycie


  15. #440
    Rozkręcanko Avatar nitko
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Dzięki Wielkie
    I jeszcze jakbyście mogły mi powiedzieć na ile rąk wystarczy mi 5g covera i cleara?
    Mniej więcej oczywiście, bo pojęcia nie mam a domyślam się, że będę musiała trochę poćwiczyć zanim dojdę do wprawy.
    Widziałam, że są zestawy dziewięć kolorów podstawowych po 5g mogłabym potestować.
    Zestaw akryli podstawowych - 9 kolorów - po 5g - 20% TANIEJ :: dobrarada

  16. #441
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Ja nie potrafię tego ocenić, wszystko zależy do tego jak budujesz pazur.
    Początkujące zawsze nakładają za dużo masy, którą potem trzeba spiłować = zużycie jest większe.
    Na pewno dobrym sposobem jest testowanie na małych ilościach, potem dokupisz sobie tylko ten który Ci się spodoba najbardziej, a resztę zawsze możesz pomieszać


  17. #442
    Rozkręcanko Avatar nitko
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Dostałam już wszystkie zabawki i zaczęłam kleić....
    O matko
    Wiedziałam, że to nie jest proste...
    Całe szczęście do prób zakupiłam paluchy (pomijam szczegół w jakich pozycjach musiałaby być moja klienta w tracie aplikacji).
    Jak dla mnie masa na paznokciu za szybko zasycha, nie nadążam rozłożyć "kulki". W DR był tylko jeden liquid, nie wolno mieszać firm więc się nie zastanawiałam jaki jest. Dokupić wolnoschnący z innej firmy czy ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć na tym?
    Czy dopuszczalne jest w trakcie pracy nad "kulką" już na paznokciu, ponowne moczenie pędzelka w liquidzie?
    Oj, dużo pracy przede mną...
    Czapki z głów dla Was dziewczyny!

  18. #443
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Ćwiczyć , liquid wolnoschnący się do niczego nie nadaje, oraz przy tej pogodzie wszystko schnie na wiór zanim coś uklepiesz
    Pędzel trzeba moczyć, płukać go i wycierać; inaczej akryl Ci zaschnie we włosiu i pędzel będzie do kosza.

    A to Twoje pierwsze doświadczenia z akrylem? żadnego szkolenia, warsztatów, nic?
    Powiem tak : będzie dosyć ciężko, ale jest to możliwe, żeby nauczyć się samemu, natomiast przydałaby się na którymś etapie nauki weryfikacja kogoś bardziej doświadczonego, czy aby na pewno dobrze wszystko robisz


  19. #444
    Rozkręcanko Avatar nitko
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Dzięki samaron. Właśnie wróciłam do domu, ale upał - masz rację schnie wszystko ekspresowo.

    Doświadczenia z akrylem jak najbardziej pierwsze, tzw. przedszkoleniowe.
    Mam stylistkę-szkoleniowca, która mnie ukierunkowuje i u której będę się szkolić. Wszystko tylko jest kwestią jej czasu i moich funduszy... także zanim do tego dojdzie, próbuje trochę sama zgłębić temat, bo ciągnie mnie do tego okrutnie
    Nie podjęłabym się tego tematu bez wsparcia kogoś doświadczonego, chcę robić piękne pazurki profesjonalnie, inaczej nie ma sensu. Dziękuje za wskazówki.

  20. #445
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Hihi, spoko, ja nie z tych co to na kurs wysyłają, bo pozjadały wszystkie rozumy
    Ja akryl też sama, samiusieńka, i pokochałam z wzajemnością, więc dlatego mówię, że się da, tyle, że jeśli ktoś może pójść na szkolenie, to wiesz, po co sobie utrudniać
    W każdym razie trzymam kciuki i służę radą.


  21. #446
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Witam wszystkie Panie Jestem tu nowa i zaczynam swoją przygodę z paznokciami. Wczoraj Odebrałam zestaw do robienia pazurkow i zrobiłam juz swoje pierwsze. Czy mogłabym gdzies tu zamieścić zdjecie zeby zasięgnąć waszej opini?
    Ostatnio edytowane przez madswi ; 01-08-2013 o 14:26

  22. #447
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Cytat Napisał madswi Zobacz post
    Witam wszystkie Panie Jestem tu nowa i zaczynam swoją przygodę z paznokciami. Wczoraj Odebrałam zestaw do robienia pazurkow i zrobiłam juz swoje pierwsze. Czy mogłabym gdzies tu zamieścić zdjecie zeby zasięgnąć waszej opini?
    zdjęcia dawaj w tym temacie Paznokcie do oceny

  23. #448
    Rozkręcanko Avatar nitko
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Po pierwszych czerwcowych próbach, zarzuciłam temat ale od dwóch tygodni ćwiczę już regularnie na swoich pazurkach.
    Największy problem mam z położeniem akrylu przy wale paznokciowym. Jak zrobię kulkę za mokrą, to mi się rozlewa i zalewam skórki, znowu jak jest za twarda to odstaje od paznokcia... ech trudno utrafić...
    Macie jakieś rady, jak to robić żeby poszło mi łatwiej ? Będę wdzięczna.

  24. #449
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    jaki masz liquid ?

    ________________________________________


  25. #450
    Rozkręcanko Avatar nitko
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    liquid mam z alle paznokcie.
    Wg mnie zachowuje się poprawnie, jak wezmę go za dużo kulka jest mokra i się rozlewa wtedy czekam chwilę i staje się plastyczna, jeśli za mało szybko twardnieje, zasycha i wtedy żle się ją formuje i uklepuje. Ciężko mi jest jeszcze utrafić idealnie za każdym razem. A najgorzej jest, tak jak wczesniej pisałam przy wale paznokciowym, jak zrobię kulkę za mokrą to mi zalewa skórki, za suchą to znowu nie mogę jej równo rozłożyć bo mi zastyga i mam straszne nierówności...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Dieta na zdrowe paznokcie
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 12-09-2023, 21:46
  2. Zadzierające paznokcie - co zrobić
    By aga in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-06-2020, 01:11
  3. Modne paznokcie latem :)
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 18-11-2012, 19:00

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •