Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 123456713 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 478

Temat: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

  1. #51
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    dokładnie to zależy jakie robić zdobienia zamierzasz robić. możesz sobie wszystko zobaczyć i przeczytać w temacie krok po kroku.lub video instrukcje. tam są filmiki

  2. #52
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Oto cytat z innego forum (nazwy nie podam, zeby nie oberwać za reklamę), gdzie wypowiada się Anna z Toronto - "Jak zrobić idealną kulkę z akrylu".

    "To cwiczenie pomoze w osiagnieciu perfekcyjnej kulki z tradycyjnym akrylem ( tym smierdzacym).
    Kulki nie moga byc za suche (lamanie, pekanie)
    albo za mokre (miekki produkt-- produkt sie za bardzo skurczy podczas suszenia i odskoczy od plytki--powietrze pod akrylem)
    Kulki musza miec idealna proporcje liquidu i pudru.

    Na komputerze wydrukuj kilka linijek z kolkami
    Jedna linijka malych kolek, takich -> O
    Jedna linijka troche wiekszych.
    Jedna linijka wielkosci groszku.

    Zalaminuj ta kartke papieru.

    CWICZENIE, niby jest proste ale sprubujcie... nie jest takie proste!

    Zrob kulke. Poluz kulke na tym krazku.
    Poluz, ale jej nie splaszczaj.

    Jezeli kulka nie zmienila ksztaltu- jest za sucha.
    Jezeli naokolo kulki stworzyl sie krazek liquidu (i kulka zklapla)- jest za mokra.

    Idealna kulka sie zaokraglila 25%, ale nie widac zadnego liquidu dookola niej i nie splaszcza sie sama, tylko lekko zaokragla sie.

    To cwiczenie pomaga w ustaleniu jaka wielkosc kulki potrzebujemy na jaki obszar.
    Czesto robimy kulki za duze (marnowanie produktu, za duzo pilowania pozniej)
    Zrob mala kulke, i naluz ja na male kolko, splaszcz.
    (Aktyl wychodzi poza granice kolka?)

    Zrob wieksza kulke na wieksze kolko...az dojdziesz do perfekcji

    To wydaje sie smiesznie latwe ale sprubuj!
    _________________
    ~Anna z Toronto "
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  3. #53
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Wiem, że byl temat o porcelanie ale jeszcze raz zapytam... robi ktoraś z Was na tym? Co trzeba kupić?
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  4. #54
    Rozkręcanko Avatar dorotkaa2007
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj.opolskie
    Postów
    80

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Dziewczyny pomocy głupio mi o tym pisać ale mam pytanko i myślę ze mi pomożecie - dzisiaj robiłam mojego pierwszego pazurka akrylowego na palcu do ćwiczeń i jak modelowałam na formie to po paru sekundach pazurek zrobił mi się matowy niczym chropowaty Czy to normalne,czy ma tak być wydaje mi się ze nie i tak jest przy każdych warstwach które nakładam. Co robię nie tak Loquid mam od dobrej rady premium akryle też od tego sprzedającego.
    TO FORUM JEST JEDYNE W SWOIM RODZAJU- SUPER

    NIE MA DRUGIEGO TAKIEGO!


  5. #55
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Kochana spokojnie i bez nerwów akryl jest chropowaty i nierówny po nałożeniu i nie opiłowaniu trzeba opiłować i bedzie wyglądał ok tak to już jest z akrylem
    I forum
    miłośniczka akrylu

  6. #56
    Rozkręcanko Avatar dorotkaa2007
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj.opolskie
    Postów
    80

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Cytat Napisał madzialena Zobacz post
    Kochana spokojnie i bez nerwów akryl jest chropowaty i nierówny po nałożeniu i nie opiłowaniu trzeba opiłować i bedzie wyglądał ok tak to już jest z akrylem
    Dzięki madzialena a już myślałam że ze mnie taki tłumok hihihi
    TO FORUM JEST JEDYNE W SWOIM RODZAJU- SUPER

    NIE MA DRUGIEGO TAKIEGO!


  7. #57
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Czekam i czekam na tą sondę z ulubionymi akrylami i żelami... Doczekam się? Przydatna by była na 100%
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  8. #58
    Nałogowiec Avatar syiwka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Anglia
    Postów
    424

    Domyślnie Jak nalozyc poprawnie akryl???

    Hejka laski
    Pisalam juz ,ze nie jestem profesjonalistka i z tad moje pytanko ;Jak poprawnie nakladac akryl? Ja to robie na trzy razy ale widzialm , ze niektorzy robia z jednaej kulki .Tez tak probowalam ale jakos nie mogeUzywam akrylu Spn i jest fajny plastyczny i nie rozlewa mi sie na boki , takze z tym problemu nie mam
    Plissssss pomozcie

  9. #59
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak nalozyc poprawnie akryl???

    na 3 kulki też można

    przejrzyj sobie ten temat: http://forum.wzorki.info/metoda-akry...paznokcie.html

    a także tutki video.

  10. #60
    Nałogowiec Avatar total
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    542

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Cytat Napisał madzialena Zobacz post
    Kochana spokojnie i bez nerwów akryl jest chropowaty i nierówny po nałożeniu i nie opiłowaniu trzeba opiłować i bedzie wyglądał ok tak to już jest z akrylem
    czy masz sprawdzone polerki do akrylu Jeśli tak ,to bedę wdzięczna za poradę

  11. #61
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Witam wszystkich !
    Od miesiąca zaczęłam interesować się różnymi sposobami przedłużania paznokci, jednak chyba najbardziej przypadł mi do gustu właśnie akryl. Ale niestety nie z moich doświadczeń lecz doświadczeń innych ludzi. Mam 16 lat i nigdy nie robiłam paznokci u kosmetyczki czy manikiurzystki, nie ciągło mnie do tego. Teraz kiedy zaczęłam dbać o moje pazurki i robić sobie frencze i wzorki na moich naturalnych skusiło mnie spróbowania czegoś innego. Wg mnie paznokcie akrylowe wyglądają najbardziej naturalnie i dlatego mi się spodobały. Gdy oglądam filmiki nie wydaje mi się to takie trudne w wykonaniu wiec postanowiłam zainwestować w kupieniu wszystkich rzeczy potrzebnych do zrobienia tych paznokietków i wykonanie ich samemu. Na dłuższa metę taniej wychodzi chyba robić je samemu I mam do was kilka pytań. Pewnie wydadzą wam się głupie, ale ja naprawdę nie miałam nigdy wcześniej z tym styczności. Bardzo proszę o waszą pomoc

    Co będzie mi potrzebne do wykonania paznokci akrylowych i ile mniej więcej będzie to wszystko kosztować?
    Gdzie mogę kupić te rzeczy? tzn. w jakim sklepie?
    Jak zrobić paznokcie akrylowe bez frencha takie żeby były przeźroczyste, (bo nigdzie tego nie znalazłam), przykleja się przezroczystego tipsa czy robi się przezroczystym akrylem na formie, czy jeszcze inaczej?
    Jak zatopić i w którą warstwę trawkę, hologramami i inne ozdoby?
    A kiedy już nam te zdobienia się znudzą czy da się zmienić zdobienie i jak to zrobić

    To chyba na razie tyle z mojej ciekawości z góry dziękuje za pomoc

  12. #62
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    kochaniutka, wejdz na "krok po kroku" oraz " jakie produkty polecacie" tam znajdziesz sporo odpowiedzi a do pracy z akrylem potrzebujesz : akryl, liquid, pojemniczek do liquidu, pedzelki do akrylu (nie do zelu pamietaj) primer, odtluszczacz, szczoteczka do pylku, pilniki, formy lub tipsy
    poszukaj firm w temacutach ktore ci podalam poniewaz chcez sie uczyc to napewno znajdziesz tam nie bardzo drogie ale dobre dla poczatkujacych polecone przez dziewczyny, powodzenia !

  13. #63
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Dziękuje bardzo na pewno poczytam

  14. #64
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?


  15. #65
    Rozkręcanko Avatar liliszym
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    98

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    dzisiaj pierwszy raz na szkoleniu robiłam pazurki akrylowe . pierwszy pazurek to był koszmar a później ujarzmiłam akrylek i pani szkoleniowiec powiedziala że jak na pierwszy raz to popełniłam tylko jeden błąd na jednym paluszku ale jest prawie nie widoczny.n więc jestem zadowolona z siebie. a oto moja praca (acha french był z tipsów białych french)
    Załącznik 8190

    Załącznik 8191

    Załącznik 8192

  16. #66
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    Cytat Napisał liliszym Zobacz post
    dzisiaj pierwszy raz na szkoleniu robiłam pazurki akrylowe . pierwszy pazurek to był koszmar a później ujarzmiłam akrylek i pani szkoleniowiec powiedziala że jak na pierwszy raz to popełniłam tylko jeden błąd na jednym paluszku ale jest prawie nie widoczny.n więc jestem zadowolona z siebie. a oto moja praca (acha french był z tipsów białych french)
    Załącznik 8190

    Załącznik 8191

    Załącznik 8192

    od razu widac ze na tipsach frenchowychpopros pania szkoleniowiec zeby nie szla na latwizne i nauczyla cie prawdziwego frencha akrylowego i najlepiej z kamuflazem bo to jest sztuka a ty placisz za szkolenie pewnie nie malo
    boczki moga byc ale albo ja slepa jestem albo pazurki sa plaskie i krzywej nie maja wklej zdjecie z ujeciem dloni bokiem ta zeby krzywa widac bylo pozatym loze jest za krotkie w stosunku do wolnego brzegu nikt na szkoleniu nie mowil ci ze tak byc nie powinno?

    a zdobienie super

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  17. #67
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić paznokcie?

    przeczytałam instrukcję Anny z Toronto i juz wiem, ze dzisiaj robiąc kwiatuszki miałam skrajne przypadki raz kulka była za sucha innym razem za mokra....ale nie poddaje się, może kiedys mi sie uda

  18. #68
    Debiutantka Avatar Siweczek
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Jak nalozyc poprawnie akryl???

    pomocy,bo spac nie moge.zmienialam zele na akryle.za pierwszym razem mowie sobiedpadna.no i odpadly.odczekalam tydzien i nalozylam znowu.no i odpadly ale jak?na plytce sie trzyma a pospadaly francuziki(robilam na formie tak jak zawsze).no i co dalej.musze powiedziec ze pazury po zelu byly jak papierek.same sie lamaly pod tipsem.i tak sobie mysle ze moze dlatego odpadly.bo tam gdzie byl w miare zdrowy paznokiec to sie przykleilo a na koncowce spadlo.co wy na to?co robie zle?prosze o szybka odpowiedz

  19. #69
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Jak nalozyc poprawnie akryl???

    Cięzko tak powiedziec przez neta ale bardzo mozliwe jest,że źle aplikujesz produkt akryl się ugniata,a nie smaruje jak żelik może źle płytke przygotowałaś może akryle są do dupy...przyczyun jest naparwde wiele....

  20. #70
    Debiutantka Avatar Siweczek
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Jak nalozyc poprawnie akryl???

    no wlasnie nie wiem bo to tylko w tym jednym przypadku mam problem.na innych trzyma sie normalnie a robie tak samo.tylko po tych zelach mam problem

  21. #71
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Jak nalozyc poprawnie akryl???



  22. #72
    Debiutantka Avatar Siweczek
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Jak nalozyc poprawnie akryl???

    dziewczyny mi chodzi o to ze jak robie na zwyklych pazurach mi wychodzi normalnie.czasami moze gdzies sie zapowietrzy po tygodniu,dwoch jak zle przyklepie.dlatego nie wiem czemu mi te jedne po zelach odpadaja.moze nie zmatowilam tej plytki dobrze bo nie bylo jak.wszystko samo odpadalo.tak na marginesie to nie ja te zele robilam.no i teraz to chyba poczekam az sie troche wzmocnia

  23. #73
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Jak nalozyc poprawnie akryl???

    Cytat Napisał Siweczek Zobacz post
    dziewczyny mi chodzi o to ze jak robie na zwyklych pazurach mi wychodzi normalnie.czasami moze gdzies sie zapowietrzy po tygodniu,dwoch jak zle przyklepie.dlatego nie wiem czemu mi te jedne po zelach odpadaja.moze nie zmatowilam tej plytki dobrze bo nie bylo jak.wszystko samo odpadalo.tak na marginesie to nie ja te zele robilam.no i teraz to chyba poczekam az sie troche wzmocnia
    Może płytka nie przyjmuje żelu?


  24. #74
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak nalozyc poprawnie akryl???

    znaczy że na naturalnych się trzyma a jak przedłużone to odpada przedłużenie? może źle zbudowana linia stresu?

  25. #75
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Jak nalozyc poprawnie akryl???

    Cytat Napisał szpila59 Zobacz post
    Może płytka nie przyjmuje żelu?
    mowa o akrylach nietrzymajacych sie po zdjeciu zelu

    a wracajac do tematu, mysle ze za cienka koncowka byla i dlateo odpadla
    Ostatnio edytowane przez unita ; 22-09-2009 o 18:28 Powód: dokonczenie mysli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Dieta na zdrowe paznokcie
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 12-09-2023, 21:46
  2. Zadzierające paznokcie - co zrobić
    By aga in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-06-2020, 01:11
  3. Modne paznokcie latem :)
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 18-11-2012, 19:00

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •