Pokaż wyniki 1 do 16 z 16

Temat: fryzura komunijna

  1. #1
    Totalna maniaczka Avatar Aneta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    854

    Exclamation fryzura komunijna

    witam,moja corka ma w maju komunie.szukam jakiegos uczesania dla niej.chce cos dziewczecego i skromnego.moze jakies propozycje?

  2. #2
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    fryzury komunijne kieruja sie swoista moda w tych czasach..fryzury powinny byc dotosowane do urody dziecka i ksztaltu twarzy..jesli buzka jest okragla zle beda wygladac wszystkie fryzury komunijne ktore ja optycznie poszerza,unikajmy w tym przypadku nastrosznych loczkow splywajacych po obu stronach.przy skromnej albie kaskada francuskich lokow splywajacych spod strojnego czolka wygladac bedzie pretensjonalnie co moze wywolac jedynie poblazliwe usmiechy.pieknie wyglada francuski warkocz,wlosy zebrane z czola i swobodnie splywajace z tylu,to najbardziej najefektowniejsze fryzury na komunie.pieknie wygladaja rowniez wianki ale z prawdziwych kwiatow,delikatne i subtelne,doskonale podkreslaja czyste,dziecece rysy twarzy...

  3. #3

    Domyślnie

    może pokaż jakąś fotke swojej pociechy

  4. #4
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Moja córka u komunii była dość dawno, bo sześć lat temu. Nie byłam z nią u fryzjera, bo nie chciałam, aby miała fryzurę matrony. Nie chciała alby tylko sukienkę. Te w sklepach nie podobały mi się, ponieważ uważałam, że dziewczynka powinna wyglądać elegancko, ale delikatnie i niewinnie. Ubierałam i czesałam ją sama. Włosy miała od połowy długości nawinięte na papiloty papierowe, które potem rozczesałam palcami. Boczne pasma zebrałam z tyłu. Zamieszczam zdjęcia, aby pokazać jak to wyglądało.
    Annamon79 ma rację, że najładniej wyglądają subtelne fryzurki i ozdoby. Nie dajmy się zwariować, bo niestety niektóre matki robią z małych dziewczynek stare baby.

  5. #5

    Domyślnie

    no i tak powinny wyglądać dziewczynki skromnie i elegancko Ślicznie Ivonna zrobiłaś tą Swoją pociechę
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  6. #6
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję. To było moje wyobrażenie jak powinna wyglądać. Kupione były tylko buty, bielizna, rajstopki i rękawiczki, a resztę zrobiłam sama.

  7. #7
    Totalna maniaczka Avatar Aneta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    854

    Domyślnie

    to moja corka
    Ostatnio edytowane przez Aneta ; 25-07-2009 o 13:07

  8. #8
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Fajniutka dziewusia. Ja bym jej zrobiła śliczny dobierany warkocz i do tego wianuszek tradycyjny, ale delikatny, bądź tak jak pisała annamon79 z żywych kwiatków.

  9. #9
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Fajniutka dziewusia. Ja bym jej zrobiła śliczny dobierany warkocz i do tego wianuszek tradycyjny, ale delikatny, bądź tak jak pisała annamon79 z żywych kwiatków.
    ja to samo i napewno coś jeszce we włosy żywego może z trzy głowki roży białej takiej nie rozwinietej
    śliczna córka

  10. #10
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    albo loczki puszczone na buzke

    ---------- Dodano o godzinie 10:35 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:34 ----------

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Moja córka u komunii była dość dawno, bo sześć lat temu. Nie byłam z nią u fryzjera, bo nie chciałam, aby miała fryzurę matrony. Nie chciała alby tylko sukienkę. Te w sklepach nie podobały mi się, ponieważ uważałam, że dziewczynka powinna wyglądać elegancko, ale delikatnie i niewinnie. Ubierałam i czesałam ją sama. Włosy miała od połowy długości nawinięte na papiloty papierowe, które potem rozczesałam palcami. Boczne pasma zebrałam z tyłu. Zamieszczam zdjęcia, aby pokazać jak to wyglądało.
    Annamon79 ma rację, że najładniej wyglądają subtelne fryzurki i ozdoby. Nie dajmy się zwariować, bo niestety niektóre matki robią z małych dziewczynek stare baby.
    mi tez sie podoba jak ubralas coreczke
    niestety teraz komunia to wyscig mody -kto ma ladniejsza sukienke,wieksze kolo itp

  11. #11
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Oj tak to prawda co mala pisze,dlatego teraz uwazam ze alby to najlepszy pomysl

  12. #12
    Totalna maniaczka Avatar Aneta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    854

    Domyślnie

    dzieki bardzo za wszystkie rady,a oto rezultat-moja corka po lewej(miala kok zrobiony)
    Ostatnio edytowane przez Aneta ; 25-07-2009 o 13:07

  13. #13
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Widzę, że sukienka nie była bardzo strojna i do tego płaszczyk. Elegancko, ale bez przepychu.

  14. #14
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: fryzura komunijna

    Jutro idę z córka do fryzjera. Lepszy będzie koczek czy rozpuszczone włosy?

  15. #15
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: fryzura komunijna

    Wszystko zalezy od tego jakie włosy ma dziewczynka. Czy sa to włosy mocne i gęste. czy krótkie oraz cienkie. Fryzjerka powina Ci coś doradzić.
    Tutaj jest równiez dobry artykuł o tym nad jaką fryzurką możesz się zastanowić dla córki:
    jeanlouisdavid.pl/artykul/fryzury-komunijne_a9350/1

    Najlepiej bedzie moim zdaniem włosy spiąć. Tak aby wytrzymały w niezmienionej formie do końca komunii. Tak więc polecam:
    warkocz
    koczek
    ewentualnie koronę z warkoczy

  16. #16
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: fryzura komunijna

    kochane, a czym utrwalacie fryzury? szukam jakiegos dobrego lakieru do wlosow, bo moja cora ma bardzo nieposlusze wloski i bardzo szybko sie prostuja, a marza jej sie loki. kolezanka w pracy polecala mi Lakier do włosów od L'Oréal Professionnel - probowalyscie?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •