Pokaż wyniki 1 do 25 z 88

Temat: Jak z czarnych zrobić intensywny rudy??

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Rozkręcanko Avatar marlena901
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Płock
    Postów
    65

    Hai Jak z czarnych zrobić intensywny rudy??

    Mam czarne włosy a zawsze marzyłam i rudości takiej jak ma Katarzyna Zielińska Ona ma niesamowity kolor tak jakby rudy połączony z czerwienią. Byłam u fryzjerki i chciałam coś takiego mieć ale albo na trefną panią się natknęłam albo nie umiała tego zrobić. Pytanie moje czy się wogóle da?

  2. #2
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Jak z czarnych zrobić intensywny rudy??

    Marlena, ja farbuje włosy na czarno od liceum ( kawał czasu ) i w tamtym roku zamarzył mi się na włosach czekoladowy brąz. Nie bardzo się na tym znam ale moja fryzjerka powiedziała mi, że mam trzy wyjścia
    1. Czekać aż odrosną włosy z moim kolorem, czekałam i czekałam, przycinałam, miałam już odrost do połowy głowy i zrezygnowałam
    2. Te wyjście też wiąże się z czekaniem, bo odrastają włosy z Twoim kolorem, ale na tych włosach które odrastają robi się balejaż z połączenia kolorów: twojego, tego który masz i tego który chcesz
    3. Ściągnięcie koloru i zafarbowanie na ten kolor jaki chcesz, ale mnie dwie fryzjerki odradzały bo mówiły, że to bardzo niszczy włosy...

    Jeżeli czarny to Twój naturalny to wydaje mi się, że będziesz miała mniejszy problem z uzyskaniem rudych niż na włosach farbowanych - aczkolwiek nie mam pojęcia jak to zrobić, może jednak ktoś wie

    Nadmienię jeszcze, że nadal mam czarne


  3. #3
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Jak z czarnych zrobić intensywny rudy??

    Ja np. jestem ciemną brunetką i chciałam mieć takie jasne, orzechowe włosy. Pytając się koleżanki, która jest fryzjerką powiedziała, że na naturalnych włosach każda farba powinna wyjść. No i ja spróbowałam, rzeczywiście, zmieniło się, tylko kolor przypominał bardziej rudawy niż orzechowy, ale najwazniejsze że złapało w ogóle, bo o to najbardziej się martwiłam.
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  4. #4
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Jak z czarnych zrobić intensywny rudy??

    moja kumpela taki problem tez miala i najpierw je rozjasnila i po tym nalozyla rudy fakt ze szybko schodzil ale co 2 tyg szamponetka robila i troche sie utrzymywal
    ja znowu mialam platyne i zrobilam tez rudy i trzymal sie ale szybko sie spral bo zbytnio farba nie chwycila ale ja juz takie wlosy mam ze innych farb oprocz blondu nie przyjmuja
    powodzonka
    no to zaczynamy

  5. #5
    Rozkręcanko Avatar marlena901
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Płock
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Jak z czarnych zrobić intensywny rudy??

    Ja swój naturalny mam ciemny brąz i farbowałam na czarno. Nawet przed farbowaniem jak chciałm intensywne czerwone pasemka to te fryzjerki nie umiały tego zrobić. Pod słońce to jeszcze jako tako ale i tak nie było to to czego oczekiwałam i co pokazywałam na zdjęciach.

  6. #6
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Jak z czarnych zrobić intensywny rudy??

    z farbowaniem na czarno jest taki problem, ze strasznie trudno ten kolor usunąc z włosów
    jeśli chcesz zmienić kolor proponuję udac się do fryzjerki moze ona coś poradzi ale do tak intenstwnej rudości długa droga co nie znaczy, że nie warto czekać

  7. #7
    Rozkręcanko Avatar marlena901
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Płock
    Postów
    65

    Domyślnie Z czerwieni na rydość

    Witam kobietki. Może powiem tak w skrócie Miałam na włosach 2 kolory na końcówkach czrna farba a na odrostach czerwień bo czerni nie chciała złapać. Poszłam więc na lekkie rozjaśnianie tych czrnych końcówek no i było by jeszcze lepiej gdyby rozjasniacz był troszkę dłużej trzymany. Tam gdzie miał cieplej w okolicac szyi kolor jest rudawy a dalej coś bordo czerwien same oceńcie. Jak teraz zejść na jasniejszy rudy

    przeniosłam/Emila
    Ostatnio edytowane przez Emilia B. ; 08-06-2011 o 09:56

  8. #8
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Z czerwieni na rydość

    marlena masz bardzo fajny kolor wlosow, mi sie tam podoba

  9. #9
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Z czerwieni na rydość

    marlena, mi tez sie bardzo podoba ja tez z czerni mialam sciagany kolor dwa razy, moze zrobsobie kapiel na wloski jak pisala wyzej sztynka.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  10. #10
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Z czerwieni na rydość

    marlenko ja proponuję Ci się przejść do jakiegoś dobrego fryzjera który profesjonalnie zajmie się twoimi włosami, ściągnie Ci delikatnie kolor i połozy intensywny rudy, dodatkowo je nawilży bo po takim zabiegu jest to niezbędne. Lepiej dekoloryzacji nie robić na własna rękę, widziałam efekty takich zabiegów, katastrofa...

  11. #11
    Debiutantka Avatar Stefkabba
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    B-B
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Jak z czarnych zrobić intensywny rudy??

    Ściągnąć czarny kolor jest tragedią, najlepiej jednak zejść robiąc rozjaśniane pasemka

  12. #12
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Jak z czarnych zrobić intensywny rudy??

    Bez fryzjera nie da rady i kropka.

  13. #13

    Domyślnie Odp: Jak z czarnych zrobić intensywny rudy??

    Najlepiej znaleźć sobie jednego stałego i przede wszystkim dobrego fryzjera, do którego będzie się chodziło regularnie. Ja do swojego chodzę już chyba od 7 lat.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •