Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki 76 do 88 z 88

Temat: Jak z czarnych zrobić intensywny rudy??

  1. #76
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Jak z czarnych zrobić intensywny rudy??

    Po co w ogóle piszesz skoro tak czy srak nie zamierzasz pomóc bo "za taka wiedze bardzo duzo placimy na szkoleniach"? Tylko nie pisz, że brakuje Ci danych, bo już to pisałaś i co się tak przyczepiłaś tej metody piórkowej to nie rozumiem.

  2. #77
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Jak z czarnych zrobić intensywny rudy??

    Poniewaz jest to porownywalne wlasnie do tej metody, nie wiem do czego miala bym to porownac jesli chodzi o stylizacje paznokci.
    Słowa, które zacytowałaś mówią o tym, że bez znania tych danych nie jestem w stanie napisac czy nalozenie samej tej farby ma jakikolwiek sens i jaki bedzie efekt koncowy, znajac je napisala bym czy to wyjdzie czy trzeba dodac inna fabre lub wykonac inne zabiegi poniewaz nie same stezenie oksydantu ma tu znaczenie, natomiast nie posiadajac tych dodatkowych informacji nalezalo by wytlumaczyc caly proces koloryzacji w przypadku różnych udzialow procentowych siwizny, doboru oksydantow podczas koloryzacji, mieszanie farb w odpowiednim stosunku aby uzyskac wyjsciowy kolor taki jak klientka widzi w palecie.
    Ostatnio edytowane przez fryzzz ; 15-12-2012 o 06:05

  3. #78
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Jak z czarnych zrobić intensywny rudy??

    Moje drogie wczoraj zrobiłam sobie marchewkę na włosach ( był czarny)

    jak teraz dbać o włosy ?

  4. #79
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Jak z czarnych zrobić intensywny rudy??

    Obchodzić się z nimi baaardzo delikatnie
    Przed suszeniem, prostowaniem i innymi zabiegami z użyciem wysokiej temperatury zawsze termoochrona A temperatura nie może przekraczać 150stopni
    Szczególnie latem ale i np w solarium stosowanie kosmetyków z filtrem UV
    Myjąc włosy delikatnie masować skórę głowy - unikać takich ruchów jakbyśmy chciały ,,wyprać" włosy, myjemy 2 razy szamponem do włosów suchych i zniszczonych lub jeśli są problemy z utrzymywaniem się farby na włosach to do włosów farbowanych a jeszcze lepiej odświeżającym kolor. Po spłukaniu szamponu włosy osuszamy ręcznikiem i nakładamy maskę, po paru minutach spłukujemy do momentu aż nie będą nią obciążone ale jednak odrobina zostanie na włosach. Osuszamy włosy - nie wolno trzeć, należy odciskać w suchy ręcznik. Na koniec odżywka w sprayu, olejek, serum itp co kto lubi byle bez alkoholu.
    No i sprawdzamy wszystkie kosmetyki (lakiery, pianki, nabłyszczacze itp) czy nie zawierają alkoholu w składzie
    A raz w miesiącu polecam zabieg regeneracyjny w salonie fryzjerskim

  5. #80
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Jak z czarnych zrobić intensywny rudy??

    fryzzz dzięki na ciebie zawsze można liczyć

  6. #81
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Jak z czarnych zrobić intensywny rudy??

    W razie pytań pisz śmiało

  7. #82
    Debiutantka Avatar dariaw
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Jak z czarnych zrobić intensywny rudy??

    A może macie pomysł jak z czarnego zejść do ciemnego blondu?
    Mój naturalny kolor włosów to średni brąz.
    Włosy na czarno farbowałam od prawie dwóch lat szamponem koloryzującym z Joanny (do 42 myć), jednak po tych 42 myciach kolor dalej pozostaje

  8. #83
    Wczytuje się Avatar marta28
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Jak z czarnych zrobić intensywny rudy??

    A ja mam inny problem - mam czarne wlosy (farbowane) a chciałabym miec jasny blond. Mój naturalny kolor to średni brąz.

  9. #84
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Jak z czarnych zrobić intensywny rudy??

    Mam ciemno brązowe włosy (w odpowiednim świetle wyglądają nawet na czarne). Fryzjerka niestety pozbawiała mnie złudzeń - bez rozjaśniania (czego nie chcę a i ona odradzała) nie będę nigdy miała intensywnie rudych włosów.

  10. #85
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Jak z czarnych zrobić intensywny rudy??

    U nas w salonie fryzjerka rozjasnia wlosy (a wlasciwie zdejmuje kolor) preparatem ktory nazywa sie EFASOR czy jakos tak to jest w saszetkach i nawet moje klientki, ktore nie chcialy rozjasniac zdecydowaly sie na zdjecie u niej koloru i ich wlosy sa nadal zdrowe, lsniace, i nie ma problemu z ich rozczesaniem.
    Ale fryzjerka u nas ma na prawde sporo lat doswiadczenia, jest fryzjerem z pasją i pracowala w jednym z najlepszych salonow u nas w miescie i ja moglabym polecic z calym sercem !
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  11. #86

    Domyślnie Odp: Jak z czarnych zrobić intensywny rudy??

    Niektórzy fryzjerzy praktykują zdejmowanie kolorów specjalnymi preparatami. Ale to takiego zabiegu musi być doświadcziny i dobry fryzjer, który zrobi to profesjonalnie.

  12. #87
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Jak z czarnych zrobić intensywny rudy??

    Bez fryzjera nie da rady i kropka.

  13. #88

    Domyślnie Odp: Jak z czarnych zrobić intensywny rudy??

    Najlepiej znaleźć sobie jednego stałego i przede wszystkim dobrego fryzjera, do którego będzie się chodziło regularnie. Ja do swojego chodzę już chyba od 7 lat.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •