Strona 3 z 188 PierwszyPierwszy 12345671353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 4685

Temat: Kwiatki akrylowe

  1. #51
    No to..wpadłam Avatar czarus
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Ustroń koło Cieszyna
    Postów
    159

    Domyślnie

    jak to mówią żeby robić ładne kwiatki akrylowe trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, po to aby wyczuć rękę i akryl żeby nie był za mokry

  2. #52
    Rozkręcanko Avatar Śnieżynka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    44

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marzena Zobacz post
    jesli chodzi o telefon i plytke paznokcia to tylko na klej! bo akryl potrzebuje wtopic sie w akryl dlatego takie wzory robi sie na paznokcie akrylowe,wiec zostaje ci tylko klej
    nigdy nie słyszałam o tym ze akryl potrzebuje wtopic sie w akryl... nie miałam nigdy problemu ze zrobieniem kwiatkow na czymkolwiek( telefon, szkło, tipsy zelowe, cokolwiek) dlatego dziwie sie widzac taka informacje... moze to zalezy od firmy

  3. #53
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marzena Zobacz post
    jesli chodzi o telefon i plytke paznokcia to tylko na klej! bo akryl potrzebuje wtopic sie w akryl dlatego takie wzory robi sie na paznokcie akrylowe,wiec zostaje ci tylko klej
    na kazdej powierzchni ozesz robic kwiatki bez uzycia kleju.na teleornie zapalniczce,pudelku robisz kwiatka tak jak na pazurku

  4. #54
    No to..wpadłam Avatar czarus
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Ustroń koło Cieszyna
    Postów
    159

    Domyślnie

    zgadzam się z dziewczynami nie trzeba na żaden klej akrylu robić nawet jeśli robisz np kwiatki na 3D takie odstającę i sklejasz płatki razem to potem możesz to przytwierdzić na paznokiec przeźroczystym akrylkiem

  5. #55
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał Śnieżynka Zobacz post
    nigdy nie słyszałam o tym ze akryl potrzebuje wtopic sie w akryl... nie miałam nigdy problemu ze zrobieniem kwiatkow na czymkolwiek( telefon, szkło, tipsy zelowe, cokolwiek) dlatego dziwie sie widzac taka informacje... moze to zalezy od firmy
    jesli chodi i malenkie kwaitki na telefon to trzeba je przy kleic bo szybko odpadaja

  6. #56
    Wczytuje się Avatar mysz
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    14

    Domyślnie

    no dobrze- to np. robię ten kwiatek już na telefonie - to jak go podkleić najpierw klejem posmarować?
    MYSZ

  7. #57
    Rozkręcanko Avatar Śnieżynka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    44

    Domyślnie

    Marzena moze poprostu nie przemyłas wczesniej tel, bo moje kwiatki na telefonie juz sie lata trzymaja

  8. #58
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    chyba zle sie wypowiedzialamozdoby nie potrzebuja kleju na tipsachchodzilo mi o ozdoby na telefonie malenkie kwiatki itd,telefon jest sliski i jak zrobi sie ozdobe to szybko odpadnie ,wiec lepiej podkleic go klejem.Duze ozdoby trzymaja sie lepiej

  9. #59
    Wczytuje się Avatar mysz
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    14

    Domyślnie

    może u mnie też się będą trzymać... a to jest bardzo trudne żeby uzyskać odpowiednia konsystencję akryl-liquid?
    MYSZ

  10. #60
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał mysz Zobacz post
    może u mnie też się będą trzymać... a to jest bardzo trudne żeby uzyskać odpowiednia konsystencję akryl-liquid?
    nie to nie jest trudne,pedzel nie moze byc zbyt mokry,ciezko tu wytlumaczyc

  11. #61
    Wczytuje się Avatar mysz
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    14

    Domyślnie

    chyba rozumiem- często zajmuję się takimi manualnymi sprawami- modelina, różne masy, itd. Tylko jak pytałam niektórych dziewczyn to wychodziło, że bez kursu to nawet pędzla nie będę umiała trzymać
    MYSZ

  12. #62
    Rozkręcanko Avatar Śnieżynka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    44

    Domyślnie

    Myszko bierzesz liqid nalewasz troszke do jakiehos małego kieliszeczka, zamaczasz w nim pedzelek i od razu potem sama koncowka mokrego pedzelka nabierasz akryl ( formuje ci sie mała kuleczka) Taka kuleczke kladziesz np na paznokiec czekasz pare sekund zeby podeschła i formujesz platek, itd napewno sie uda na kursie i tak cie tego nie naucza tylko pokaza jak mniej wiecej sie to robi, kursy koncza sie jedynie certyfikatem a i tak sie po nich nic nie umie. Praktyka czyni mistrza! POWODZENIA

  13. #63
    Nałogowiec Avatar ania
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    306

    Domyślnie

    a u mnie w sklepie nie ma modeliny chciałam kupic i zabrakło

  14. #64
    No to..wpadłam Avatar ulala10
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Koło Opola
    Postów
    281

    Domyślnie Kwiatuszki akrylowe

    Moje pierwsze prace zwiazane z akrylem

  15. #65

    Domyślnie

    http://forum.wzorki.info/metoda-akry....html#post1800
    w tym poście znajdziecie video tutoriale tworzenia kwiatuszków akrylowych może zaczerpniecie inspiracji i pokażecie swoje nowe dzieła

  16. #66
    Wczytuje się Avatar kala0704
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    24

    Domyślnie

    Ja robiąc kwiatuszki odsączam kuleczkę na ręczniku papierowym (tym co wycieram pędzelek) tzn. Maczam pędzelek w liquidzie, nabieram kuleczkę, odkładam ją na chwilkę na ręczniczek potem podnoszę i na pazurku formuję kwiatuszka. Mam wtedy pewność że kuleczka nie będzie za mokra.

  17. #67
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie



    a ja cały czas ćwiczę i ćwiczę i ćwiczę te kwiatki więc każda rada jest dla mnie cenna
    SZCZĘŚLIWA

  18. #68
    Rozkręcanko Avatar magoo
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    32

    Domyślnie

    Cytat Napisał ania Zobacz post
    śliczne, chciałabym też takie kwiatuszki robić , ale nie wiem "z czym to się je"? Wcześniej nie miałam z akrylem nic wspólnego... Proszę, napiszcie co jest potrzebne do takich zdobień , na co zwracać uwagę, itp...
    Ciekawość mnie zżera...

    Aniu, tutaj możesz zobaczyć jak wygląda to cenowo i kolorystycznie. dobrarada :: Akryle 3D do zdobnictwa przestrzennego Akryle do zdobień są w cenach od 6-10 zł, kwestia wielkości opakowania. Taniej można kupić na allegro, zwłaszcza, że jak na nasze początki to lepiej wydać mniej na zmarnowanie .
    życie to jeden wielki plac zabaw, aby się w nim odnaleźć pielęgnuj wieczne dziecko w sobie

  19. #69
    No to..wpadłam Avatar czarus
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Ustroń koło Cieszyna
    Postów
    159

    Domyślnie

    To prawda DOBRARAD ma super akryla sama je kupuję jestem z nich zadowolona najlepsze są do zdobień tych 3D

  20. #70
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kraina Paznokci Zobacz post
    takie tam kwiatki
    jakie ładne są

  21. #71
    Rozkręcanko Avatar Majka28
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Czarne
    Postów
    41

    Domyślnie

    a to akrylki

  22. #72
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    łódź
    Postów
    5

    Domyślnie

    Witam bardzo mi się podobają te kwiatki czy do tych kwiatków potrzebny jest jakiś specjalny akryl.

  23. #73
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    zdobienie akrylem kolorowym kwiatow zaliczam do mojej ulubionej czesci,na poczatku mialam problem z pedzelkiem byl stanowczo za duzy,po roku i duzy juz nie jest problemem,zmienilam na mniejszy i bylo o wiele latwiej i bardziej do opanowania..pedzelkiem nakladamy mala kuleczke nie nakladamy od razu na paznokiec tylko mozna poczekac na efekt osniezenia lekko dmuchajac to moj ulubiony lub odsaczamy na papierze z liquidu...w moim albumie mozecie zobaczyc kwiatki nie dlugo wrzue reszte fotek z kwiatami..pozdrawiam i powodzenia

    uzywasz do tego kolorowego akrylu najlepiej tej samej marki co do normalnych pazurkow poniewaz niektore akryle z innych firm moga nie dobrze polaczyc sie z danym liquidem...

  24. #74

    Domyślnie

    Tutaj też możesz pokazać jakieś kwiatuchy a twoja instrukcja myślę że może się przydać

  25. #75
    Nałogowiec Avatar ania
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    306

    Domyślnie

    nie dawno dostałam przesyłke z akrylem... kurcze, mój pierwszy kwiatek jakis taki koślawy...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Nails by Plushak @ Wordpress
    By plushak in forum Czytnik blogów
    Odpowiedzi: 484
    Ostatni post / autor: 09-05-2018, 17:10
  2. kwiatki akrylowe krok po kroku- tylko instrukcje
    By asia in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 03-02-2013, 16:25
  3. Akrylowe kwiatki na lakierze..
    By foxie in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-07-2010, 16:35

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •