Strona 1 z 188 123451151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 4685

Temat: Kwiatki akrylowe

  1. #1
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Kwiatki akrylowe

    dziewczyny czy latwo bylo wam sie nauczyc robik kwiatki?
    pokazcie swoje dziela

  2. #2

    Domyślnie cuś :D

    takie tam kwiatki

  3. #3
    Rozkręcanko Avatar Emcia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Żyrardów
    Postów
    67

    Domyślnie

    Fajniutki ten fioletowy

  4. #4

    Domyślnie

    To byly moje na tegoroczny sylwester

  5. #5
    Rozkręcanko Avatar Emcia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Żyrardów
    Postów
    67

    Domyślnie

    To może jeszcze napiszesz odp na pierwszą część pytania z 1 postu

  6. #6

    Domyślnie

    mi na początku nie było łatwo robiłam setki razy jeden rodzaj płatka a jest kilka rodzai łącznie moja reka zmajstrowala ponad tyś rozych platkow dopiero jak doszłam we wszystkim do wprawy dopiero przeszłam do tworzenia kwiatków

  7. #7
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    te na tipsach mi sie mega podobaja

  8. #8
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    bardzo ładne kwiatuszki zdolniacha z Ciebie

  9. #9
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    68

    Domyślnie

    Baaardzo ładne !

  10. #10
    VIP Avatar Artlia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    336

    Thumbs up

    Też mi się bardzo podobają

  11. #11
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Unhappy

    Kurcze a ja cały czas się uczę robić te kwiatki i na razie nie są śliczne lecz tragiczne (jak dla mnie)

  12. #12

    Domyślnie

    Spokojnie zacznac ci wychodzic niestety w temacie kwiatki to tylko trening trening i jeszcze raz trening. PS dziekuje za pozytywne opinie

  13. #13
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    Ja cały czas dochodzę do wprawy a na razie mi wychodzi coś takiego... duzo zależy od pędzelka i np ja mam teraz kupiony Liqiud wolnoschnący i za chiny nie umiem na nim ulepić kwiotka
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  14. #14
    buzi :* Avatar DymciA
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    921

    Domyślnie AKRYLoWE kwiatki i nie tylko...

    wkleje jakies wprowadzenie

    AKRYL TRÓJWYMIAROWY



    rys. 1
    Dla osób pracujących w technice akrylowej zdobienie akrylem kolorowym stanowi prawdziwe wyzwanie artystyczne. Dla klientek zaś efektowną odmianę na specjalne okazje.

    Praca z akrylem kolorowym przypomina pracę w modelinie z tą jednak różnicą, że akryl szybko schnie i zabieg powinien przebiegać bardzo sprawnie. Tak samo jak w modelinie możemy tworzyć trójwymiarowe kompozycje, a dobierając barwy możemy je ze sobą łączyć uzyskując płynne cieniowanie. Akryl kolorowy ma konsystencję bardziej plastyczną od standardowego akrylu, co pozwala na rozwinięcie twórczej weny i dopracowanie wzoru w każdym detalu. Niezbędnym narzędziem do tego typu zdobień jest pędzel owalny lub lekko spłaszczony, w rozmiarze przynajmniej nr 8 o idealnym szpicu. Zwarta końcówka pędzla pomoże nam utworzyć nawet najmniejsze elementy wzoru oraz wyrobi plastyczne detale jak dłuto w rękach rzeźbiarza.


    rys. 2
    W akrylu trójwymiarowe wzory mogą mniej lub bardziej odstawać od powierzchni paznokcia. Te pierwsze oczywiście bardziej nadają się do noszenia na co dzień. Wzory mocno wystające ponad powierzchnię paznokcia polecamy tylko na specjalne okazje, jak ślub czy bal karnawałowy.

    Aby wykonać prosty kwiatek na powierzchni paznokcia nabieramy na dobrze odsączony pędzelek odrobinę akrylu tak, aby powstała na szpicu pędzla maleńka kuleczka. Gdy nieco obeschnie kładziemy ją na paznokciu, lekko rozklepujemy i szpicem pędzla kształtujemy z niej łezkę. Tak tworzone płatki kwiatka (przynajmniej 5 sztuk) układać należy w równych odstępach pamiętając o wcześniejszym zaplanowaniu całości wzoru (rys.1).

    Inny efekt uzyskamy gdy kuleczkę akrylu śmielej rozpłaszczymy na paznokciu, a po utworzeniu łezki szpicem pędzla wyżłobimy jej środek. Tu płatki mogą mieć fantazyjnie zróżnicowane kształty oraz wielkość (rys. 2).


    rys. 3 Aby wykonać wzór osadzony wysoko (rys.3) należy gotowe, wcześniej wykonane elementy umiejscowić na paznokciu wtapiając je w kroplę przezroczystego akrylu. Chcąc uzyskać cieniowane płatki należy kulkę białego akrylu umoczyć z jednej strony w akrylu innego koloru. Bardzo ładny efekt uzyskamy w połączeniu z ostrym różem. Dwukolorową kuleczkę rozpłaszczamy na szablonie i tworzymy bardzo płaską, rozłożystą łezkę. W środku płatka wyznaczamy szpicem pędzla linię zagięcia płatka. Po lekkim przeschnięciu akrylu dzięki wyżłobieniu linii łatwiej zagniemy płatek w palcach. Gotowe elementy kwiatków zatapiamy w naniesionej na paznokieć kropli przezroczystego akrylu. Dodajemy listki lub inne dodatki wzbogacające wzór (np. cyrkonie, piórka, koraliki).

    Aby usunąć ozdoby z akrylu kolorowego należy obciąć dużymi cęgami możliwie najwięcej elementów, a resztę zeszlifować pilnikiem i wygładzić blokiem.



    artykuł Agnieszki Domańskiej opublikowany w nr.3 Przeglądu Kosmetologicznego Estetyka.



    NO TO CHWALCIE SIE DZIEWUSZKI )

  15. #15

    Domyślnie

    Baardzo ladne i pomysłowe

  16. #16
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Thumbs up

    Agusia piękne te Twoje prace akrylowe
    Podziwiam Cie

  17. #17
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    5

    Domyślnie

    Śliczne są kwiatki akrylowe bardzo mi sie podobają wasze dziełasą śliczne

  18. #18
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    sliczne sa twoje kwiat5ki

    to prawda wiele zalezy od pedzelka
    ja kupilamale jest za miekki i jak docisne to sie rozlazi
    czekam powinnam miec nowy neidlugo

  19. #19
    Wczytuje się Avatar mysz
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    14

    Domyślnie

    hej bardzo podobają mi się akrylowe kwiatki i bardzo chciałabym nauczyć się je robić- nie mam żadnego kursu i nie chcę też nikogo "uszczęśliwiać" jakimiś nieudolnymi próbami- chodzi mi o to, że strasznie mi się podobają ozdobione w ten sposób różne przedmioty;-) czy ktoś byłby tak miły i mógł napisać co trzeba kupić żeby móc tworzyć takie cudeńka? ja bym metodą prób i błędów starała się zrobić coś na jakiś starych kubkach- tak na początek ;-) pytałam już o to na różnych forach ale nikt tego nie traktował poważnie i było- idź na kurs... ale ja nie chce nikomu niszczyć paznokci... może jak już się nauczę ;-D to spróbuję no moich własnych ale czy takie można robić na naturalnych paznokciach bardzo proszę o jakąś konstruktywną odpowiedź ;-)
    MYSZ

  20. #20
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Talking

    moje pierwsze kwiatki akrylowe

  21. #21
    No to..wpadłam Avatar ulala10
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Koło Opola
    Postów
    281

    Domyślnie

    Sliczne Ja jestem dopiero po kursie zdobnictwa akrylowego i tez nie zawsze wychodza tak jak powinny.To prawda ze wiele zalezy od pedzelka.Jak tylko bende miec swoj komp z reklamacji to wstawie swoje prace.Pozdrawiam

  22. #22
    Rozkręcanko Avatar Ola
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    60

    Domyślnie

    Moje



  23. #23
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    68

    Domyślnie

    OLA bardzo ładnie

  24. #24
    Rozkręcanko Avatar Ola
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    60

    Domyślnie

    dziekuje


  25. #25
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Unhappy

    Ola śliczne są te twoje kwiatki
    Kiedy ja będę mogla się moimi pochwalić -ćwiczę i ćwiczę i wciąż mi się one nie podobają
    SZCZĘŚLIWA

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Nails by Plushak @ Wordpress
    By plushak in forum Czytnik blogów
    Odpowiedzi: 484
    Ostatni post / autor: 09-05-2018, 17:10
  2. kwiatki akrylowe krok po kroku- tylko instrukcje
    By asia in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 03-02-2013, 16:25
  3. Akrylowe kwiatki na lakierze..
    By foxie in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-07-2010, 16:35

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •