Strona 11 z 188 PierwszyPierwszy ... 7891011121314152161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 251 do 275 z 4685

Temat: Kwiatki akrylowe

  1. #251
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    Annamon a ja mam takie pytanko.. jak ładnie usunąć liquid i jakieś takie drobinki akrylu z pazurka?
    u Iwy też widać że ma taki jakby brudzik koło kwiatuszków.. zawsze mnie do denerwuje i pozbywam sie tego jak tylko moge...
    I forum
    miłośniczka akrylu

  2. #252
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie

    u mnie brudzik jest bo zapominałam że najpierw na serwetkę trzeba kuleczkę położyć i od razu ją na tipsa dawałam i musiałam zdejmować
    z forum można się wiele nauczyć

  3. #253
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    rozumiem u mnie takie coś zostaje jak modeluje płatek
    I forum
    miłośniczka akrylu

  4. #254
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Cytat Napisał iwa1223 Zobacz post
    dziękuję dziś byłam na szkolonku szkoda tylko że narazie kaski brak bo chciała bym poćwiczyć jeszcze...

    ...
    A na jakim szkoleniu byłaś i gdzie jeśli można wiedzieć
    SZCZĘŚLIWA

  5. #255
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    to jak cie tam uczyli na tym szkoleniu,nie kumam.,jakas pomylka.zawsze mozecie do Szczecina na doszkolenie przyjechac oczywiscie pod moim okiem....a wracajac do pytania,pamietaj by zawsze twoj pedzelek byl czysty to wtedy nic nie ma prawa sie pobrudzic...

  6. #256
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie

    Chanti25 szkolenie zostało mi sprezentowane przez forumową koleżankę Bonie a byłam u Kasi Polańskiej w Radomiu i stwierdziłam że muszę podszkolić się jeszcze z żeli a przy okazji bardzo chciałam nauczyć się kwiatuszków co Kasia również mi pokazała a ja sama dalej robiłam tylko chciałam wiedzieć jak do tego się zabrać
    z forum można się wiele nauczyć

  7. #257
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    dziękuje bardzo wycierać najlepiej pędzelek o serwetkę na której odsączam kuleczkę?
    I forum
    miłośniczka akrylu

  8. #258
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    ok rozumiemy i sie nie czepiamy jesli chodzilo tylko o pokazanie bo gdybys miala doszkalanie to bylalbym w szoku ze czegos takiego cie tam nauczyli..BonIa to fajna BabkaA Basienko tak pamietaj aby najlepiej wycierac w oddzielny kawalek papieru mi wystarcza platek bezpylowy , ktorym zmywasz paznokcie ale ty najpierw zacznij tak a potem przestawiaj sie na takie metody bys na swoim miejscu pracy miala jak najwiecej miejsca a jak najmniej produktow..

  9. #259
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    dziękuje za rady postaram sie.. po maturze bede miała troche dziewczyn na tipsy to postaram sie wszystkie dobre rady wprowadzić w życie
    I forum
    miłośniczka akrylu

  10. #260
    Wczytuje się Avatar Mikii
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał ania Zobacz post
    Załącznik 1034
    Dziewczyny, bardzo dziekuje za forumową pomoc... dzięki Waszym wskazówkom w końcu wyszedł mi jakiś konkretny kwiatek... na pewno nie jest tak rewelacyjny jak Wasze... no ale cóż, to są dopiero moje począti, wcześniej z akrylem nie miałam nic wspolnego...
    proszę doradzcie co moge jeszcze zrobic aby kwiatki były ładniejsze... i czy w jakis sposob je nabłyszczacie? z góry dziękuję
    Aniu..wyszlo ci nie zle te akrylowe kwiatki jak na sam poczatek mnie sie bardzo podobaja

    ---------- Dodano o godzinie 10:46 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:34 ----------

    mala czarna..te zapalarki z kwiatuchami sa boskie tez chcem takie tylko jak zrobic te rulonki jakby taki tulipan
    Ostatnio edytowane przez Mikii ; 22-05-2009 o 10:49

  11. #261
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    podpisuje sie pod pytaniem o te ruloniki...
    na kursie robilismy tak ze na plastikowej szybce akrylem formowalismy trapez i pozniej pedzelkiem zwijalysmy ale mi nie wychodzilo albo mi sie nie chcialy boki skleic albo jak probowalam podwazyc i odczepic od tej szybki to mi sie marszczylo...czy jest jakis inny sposob na te ruloniki?

  12. #262
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    dziewczyny oswieccie mnie i pokazcie prosze o jakie ruloniki wam chodzi,nie moge nic znalesc od malej czarnej!
    albo ja ślepa czy cós

  13. #263
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    przejdz na 5 strone tam są te kwiatuszki

  14. #264
    Wczytuje się Avatar Mikii
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał donna69 Zobacz post
    dziewczyny oswieccie mnie i pokazcie prosze o jakie ruloniki wam chodzi,nie moge nic znalesc od malej czarnej!
    albo ja ślepa czy cós
    tam 5 tej stronie mala czarna zrobila kwiatuchy z akrylu z zapalniczki ten zółty kwitek ma wlanie takie rulaniki czy jakos tam tuplipan

  15. #265
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  16. #266
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    nieeeeeeeeee noja to się już dziś sama na siebie wk***m i wzięłam się za siebie. sama sobie weszłam na ambicje i oto co mi wyszło:
    dacie radę powiedzieć co jeszcze jest nie tak?

    ps. to moje pierwsze wypociny...
    sorry za skórki ale jak widac jeszcze nie smarowane

    ależ ja jestem głupia... to są moje drugie wypociny... jak przeglądałam swój album to przecież już raz 3d robiłam ale tamto to porażka
    Ostatnio edytowane przez woszczur ; 27-05-2009 o 19:49

  17. #267
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie


  18. #268
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    boaaa,no pieknie ci wyszly
    sproboj robic jak najciensze listeczki,zeby nie mialy uroku gumy do zucia.

  19. #269
    Nałogowiec Avatar czarnulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Cardiff UK
    Postów
    479

    Domyślnie

    woszczurku jak na pierwsze to ci wyszły rewelacja i tak jak donna napisała troszke mniejsze by nie wyglądały jak guma

  20. #270
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    woszczurku kwiatki bomba jak dla mnie

  21. #271
    Nałogowiec Avatar roooksanka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bytom
    Postów
    303

    Domyślnie

    woszczur pikne kwiatki

  22. #272
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    Dziewczyny a jak wy robicie kwiatuchy, tzn chodzi mi o to że jak daje bezpośrednio na nabłyszczacz to mi ta kulka tak jeździ że nie umiem jej rozklepać i uformować...jakoś matowiciie pod kwiatki paznokieć czy dajecie nabłyszczacz po ulepieniu kwiatka czy jak Wkurza mnie to...
    To moje dzisiejsze ulepione nie równo bo mi ten akryl gonił po całym pazurku właśnie..
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  23. #273
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agusia_pa2 Zobacz post
    Dziewczyny a jak wy robicie kwiatuchy, tzn chodzi mi o to że jak daje bezpośrednio na nabłyszczacz to mi ta kulka tak jeździ że nie umiem jej rozklepać i uformować...jakoś matowiciie pod kwiatki paznokieć czy dajecie nabłyszczacz po ulepieniu kwiatka czy jak Wkurza mnie to...
    To moje dzisiejsze ulepione nie równo bo mi ten akryl gonił po całym pazurku właśnie..
    nie chce się wymądrzać bo wzięłam się za kwiatki tylko 2 razy w życiu, ale ja jak robię to na już na końcową zmatowioną warstwę, przecieram ją spirytusem (takiego właśnie cleanera używam- była nawet gdzieś o tym gadka na tym forum) i na taką zmatowioną daję aktyl i klepię pseudokwiatki (w moim wykonaniu). jak kwiatki wyschną to nabłyszczam żelem wykańczająco-nabłyszzcającym i już...

    a potem wylądają... jak przyklejona guma do żucia

    ale co do Twoich kwiatków to nie wiem czego od nich chcesz.... przecież są śliczne

  24. #274
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    Ja też używam spirytusu jako cleanera i musze tez spróbować najpierw ulepić a potem nabłyszczyć wokoło...
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  25. #275
    Nałogowiec Avatar czarnulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Cardiff UK
    Postów
    479

    Domyślnie

    Agusia i woszczurek - kwiatki najlepiej lepić na ostatniej warstwie zmatowionej i gdy kwiatki wyschną posmarować pazurki żelem UV finish pomijając kwiatuszki do o koła i do lampki - wtedy kwiatuszki nie wyglądają jak guma i wczesniej nie ślizgają się po całym pazurku
    Ostatnio edytowane przez czarnulka81 ; 28-05-2009 o 21:02

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Nails by Plushak @ Wordpress
    By plushak in forum Czytnik blogów
    Odpowiedzi: 484
    Ostatni post / autor: 09-05-2018, 16:10
  2. kwiatki akrylowe krok po kroku- tylko instrukcje
    By asia in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 03-02-2013, 15:25
  3. Akrylowe kwiatki na lakierze..
    By foxie in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-07-2010, 15:35

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •