Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 44

Temat: pomoc w doborze make up i paznokci :)

  1. #1
    No to..wpadłam Avatar truskaweczka99
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    śląsk :)
    Postów
    149

    Nai pomoc w doborze make up i paznokci :)

    moje kochane niedługo idę na wesele , kieca jest , butki są, torebka i marynarka też,a problem pojawia się jak pomyślę o makijażu ,a nie daj Panie o paznokciach nie mam żadnego pomysłu, może wy mi coś podrzucicie to moja suknia wiec jak macie pomysly jakies to blagam robcie zdjecia

  2. #2
    Nałogowiec Avatar naatajla
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    601

    Domyślnie Odp: pomoc w doborze make up :)

    ja bym makijaz zrobila pocieniowany w delikatnych rozach




    blog makijażowy http://naatajla.pl/

  3. #3
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: pomoc w doborze make up :)

    popieram natalie róże + ewentualnie perłowy biały albo coś w ten deseń.
    Pazurki naturalnie w tych samych kolorkach, albo french z różowym dodatkiem



  4. #4
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: pomoc w doborze make up :)

    ja bym do pastelowego, jasnego różu dodała odrobinę brązu. Kolory (idąc od wewnętrznego kącika oka): szary, lila, brąz - wszystkie kolory pastelowe.

  5. #5
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: pomoc w doborze make up :)

    paznokcie zrobiłabym delikatne french z jakimś różowym dodatkiem
    ale jeśli lubisz żeby były bardzo widoczne to może wycieniuj różowe brokaciki

  6. #6
    No to..wpadłam Avatar olusia87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Nasiedle/Racibórz
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: pomoc w doborze make up :)

    Do takiej delikatnej sukienki to tylko coś z frencha-czysty french lub z jakimiś delikatnymi ozdobami w różu. A makijaż to albo w różu albo może szarości?Coś w stylu smokey eyes tylko może jaśniejsze.

  7. #7
    No to..wpadłam Avatar truskaweczka99
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    śląsk :)
    Postów
    149

    Domyślnie Odp: pomoc w doborze make up :)

    Cytat Napisał Emilia B. Zobacz post
    popieram natalie róże + ewentualnie perłowy biały albo coś w ten deseń.
    Pazurki naturalnie w tych samych kolorkach, albo french z różowym dodatkiem
    perłowy to tak nie bardzo lubie ,ale wypróbuje wczesniej i porobie zdjecia i wstawie

    ---------- Dodano o godzinie 09:57 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:55 ----------

    Cytat Napisał _kasiunia_4 Zobacz post
    paznokcie zrobiłabym delikatne french z jakimś różowym dodatkiem
    ale jeśli lubisz żeby były bardzo widoczne to może wycieniuj różowe brokaciki
    Zdecydowanie wole delikatnie tymbardziej,że to wesele nie z mojej strony więc wole byc skromna

  8. #8
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: pomoc w doborze make up :)

    kochana a jakie masz buty, torebkę, bizuterię
    myślę, że róż+szarości by fajnie wygladał i na oczkach i pazurkach, tylko, żeby to był naprawdę subtelny róz, bo inaczej efekt może być niefajny
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  9. #9
    No to..wpadłam Avatar truskaweczka99
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    śląsk :)
    Postów
    149

    Domyślnie Odp: pomoc w doborze make up :)

    Cytat Napisał farbstift Zobacz post
    kochana a jakie masz buty, torebkę, bizuterię
    myślę, że róż+szarości by fajnie wygladał i na oczkach i pazurkach, tylko, żeby to był naprawdę subtelny róz, bo inaczej efekt może być niefajny
    bolerko mam biale , a butki bialo rozowe

  10. #10
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: pomoc w doborze make up :)

    Na pazurki dała bym french z szarym, subtelnym dodatkiem, a oczka zrobiła w szarości (z bielą od wewnątrz lekko), aby nie przesadzać z różem (sukienka i buty wystarczą). Szarość ładnie się z różem komponuje a nie będziesz wyglądała monotonnie z tylko tymi dwoma kolorami. Makijaż w szarości + szary kwiatek na pazurku to dodatek subtelny, więc stylistycznie dopasowany a jednocześnie nie będziesz wyglądać jak miseczka budyniu
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  11. #11
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: French i Zdobienia Ślubne

    dziewczyny moje kochane potrzebuję opinii.
    Dzisiaj umówiła się ze mną nowa klientka na za miesiąc, bo bierze ślub. Powiedziała, że ma sukienke ecru ze świecidełkami i dodatki w tym samym kolorze. Pytała się co najlepiej jej proponuję. Powiedziałam, że mogę jej zrobić dłuugie paznokcie french biały z głębokim uśmiechem i wyciągniętym łożem plus delikatne zdobienia w kolorze ecru, typu cyrkonie, kwiat akrylowy lub inne małe elementy. Powiedziałam też, że wg mojej wizji wyglądałoby to lepiej niż pazury w z końcówką ecru (bo ma być french), bo na samej dłoni np przy jedzeniu byłby efekt zżółknięcia...
    Paznokcie ślubne zazwyczaj wykonywałam białym żelem,bo wszystkie panny młode miały białą suknię. Mam masę perłową ecru, ale po prostu wiem, że nie będzie to tak estetyczne... Oczywiście klientka się zgodziła i była zadowolona z mojego pomysłu, ale chciałabym wiedzieć jak Wy to widzicie? Czy tylko mi się wydaje, że końcówka ecru na ślubie dałaby ten nieestetyczny efekt przy białym obrusie? Wiem,że obrus nie jest najważniejszy,ale wiem jacy są ludzie i potem będą gadać, że jakieś zżółknięte pazury miała... To samo przy tańcu, na czarnym garniturze na ramionach partnera pazury ecru będą znowu wydwać się żółte...

  12. #12

    Domyślnie Odp: French i Zdobienia Ślubne

    Dla mnie ślubny to biała końcówka i jakieś delikatne dodatki, czyli tak jak w twojej wizji katherinne
    Inny kolor końcówki do ślubnego jakoś mi nie podchodzi

  13. #13
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: French i Zdobienia Ślubne

    Może cieniowany biały z ecru?
    Najlepiej chyba zrobić kilka próbek na tipsach, przyłożyć do sukienki i dłoni i wspólnie z klientką zdecydować.


  14. #14
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: French i Zdobienia Ślubne

    myślę tak jak sam


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  15. #15
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: pomoc w doborze make up i paznokci :)

    jeśli o mnie chodzi to sądzę tak samo jak katherinne.... ecru na końcówce będzie sprawiał wrażenie jakby zżółknął na solarium Pomysłów na ślubne paznokcie jest masa...Możesz wydłużyć łoże kamuflażem, na wolnym brzegu clear z delikatnym złotym pyłkiem...coś domalowane białą farbką...ecru kwiatuszek...cyrkonia...
    Jeśli o mnie chodzi wszystko tylko nie cała końcówka na ecru... jakoś mi to nie pasuje

  16. #16
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: pomoc w doborze make up i paznokci :)

    mi też się french ecru nie widzi :/ tak jak mówiłaś, albo biały french i zdobienie w tym kolorze, ale ja też pomyślałam o szklaneczkach ładnie łoże wydłużone i szklaneczki ze zdobieniem ecru (i np.białe elementy)- jakoś tak mi pasuje poza tym popieram pomysł Sami
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  17. #17
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: pomoc w doborze make up i paznokci :)

    ja pod względem ślubów jestem tradycjonalistką i polecam białego frencha z dodatkiem ecru (kwiatek, cyrkonie-perełki, muszla kruszona czy malowany wzorek)



  18. #18
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: pomoc w doborze make up i paznokci :)

    Czy kwiaty w wiązance też będą białe Jeśli będą kolorowe, to możesz ze zdobieniami iść w tym kierunku. Możesz też zdobienia dobrać do koloru pomadki jaka będzie na ustach lub cieni na powiekach.
    Mam w dwóch czasopismach przepiękne zdobienia ślubne i to wcale nie są frenche, a wyglądają cudownie. Ja u siebie odchodzę od tradycyjnego frencha i proponuję pannom młodym coś zupełnie innego.
    W piątek postaram się zrobić zdjęcia tych stylizacji i wrzucić.

  19. #19
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: pomoc w doborze make up i paznokci :)

    kwiaty ecru są też- róże.

    makijaż to nie wiem, bo się nie pytałam, ale pewnie też jakiś piaskowy. Ale wiesz ja bym pod bukiet nie robiła ani pod makijaż- bo kilku godzinach makijaż już nie będzie tak widoczny a kwiaty są w ręku krótką chwilę... Na sesje zdjęciowe to super takie dobranie, ale ja się staram też tak praktycznie pomyśleć, szczególnie jeśli chodzi o wesele, bo tam tak naprawdę najwięcej ludzi będzie na jej paznokcie zwracać uwagę właśnie przy toastach, jedzeniu, tańcu...
    Jak na razie najlepszą alternatywą wydaje mi się biały frenczuś ze zdobieniem ecru. Porobię jej kwiatki na próbówkach i wzory, zobaczymy co wybierze dziewczyna. Z rozmowy wynikało,że kompletnie się nie zna, wciąż przytakiwała, więc zobaczymy jak to będzie.

  20. #20
    Nałogowiec Avatar joystynka
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Świebodzin,wcześniej Będzin
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: pomoc w doborze make up i paznokci :)

    ja też jestem za pięknym głębokim frenchem i może dodatki dobierz też do biżuterii slubnej
    Pokonac siebie jest najtrudniej..

    www.joystynka-tipsy-stylizacja.bloog.pl

  21. #21
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: pomoc w doborze make up i paznokci :)

    ja to bym koronke białą wtopiła do tego cyrkonie i akrylowe róże


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  22. #22
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: pomoc w doborze make up i paznokci :)

    Cytat Napisał katherinne Zobacz post
    kwiaty ecru są też- róże.

    makijaż to nie wiem, bo się nie pytałam, ale pewnie też jakiś piaskowy. Ale wiesz ja bym pod bukiet nie robiła ani pod makijaż- bo kilku godzinach makijaż już nie będzie tak widoczny a kwiaty są w ręku krótką chwilę... Na sesje zdjęciowe to super takie dobranie, ale ja się staram też tak praktycznie pomyśleć, szczególnie jeśli chodzi o wesele, bo tam tak naprawdę najwięcej ludzi będzie na jej paznokcie zwracać uwagę właśnie przy toastach, jedzeniu, tańcu...
    Jak na razie najlepszą alternatywą wydaje mi się biały frenczuś ze zdobieniem ecru. Porobię jej kwiatki na próbówkach i wzory, zobaczymy co wybierze dziewczyna. Z rozmowy wynikało,że kompletnie się nie zna, wciąż przytakiwała, więc zobaczymy jak to będzie.
    Powiem tak, makijaż to musi się trzymać całą noc bez zmian, bo na tym polega makijaż profesjonalny.
    Jeśli wszystko będzie w tonacji ecru i piaskowej, to panna młoda będzie wyglądała mdło. Trzeba przełamać trochę kolorystykę czymś intensywniejszym. Ecru to ciepły kolor, a do niego idealnie pasuje róż brzoskwiniowy, bądź łososiowy, a do tego można dodać złoto. Jeśli dodasz go do kwiatków, to wyjdzie piękna kompozycja.
    Ostatnio edytowane przez ivonna70 ; 06-01-2011 o 13:15

  23. #23
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: pomoc w doborze make up i paznokci :)

    ivonko wg mnie wszystko ecru tez jest mdłe, ale nie chcę ingerować w jej plan, bo jeszcze się obrazi a to nowa klientka, a jedyne co należy do moich zadań w tym wypadku to paznokcie... A poza tym gdyby to był mój ślub, to zdecydowanie żywe kolory bym wybrała, a sukienkę białą z różowymi akcentami plus perły.
    Mam dzieję,że uda Ci się zeskanować artykuł, bo widzę, że nie tylko ja na niego z niecierpliwością czekam

  24. #24
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: pomoc w doborze make up i paznokci :)

    Znalazłam ten numer w necie i wstawiam zdjęcia. Chcę Wam pokazać, że to naprawdę nie musi być french.

  25. #25
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: pomoc w doborze make up i paznokci :)

    Super, podobają mi się- ten bulion świetnie wygląda jak jest tak blisko siebie.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 20:36
  2. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 22:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •