Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki 76 do 80 z 80

Temat: krostki po depilacji

  1. #76
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: krostki po depilacji

    ja po depilacji maszynką miałam i krostki i pojawiał się problem wrastających włosków więc już w ogóle nie fajnie było ;/ Generalnie zdecydowałam się w końcu na depilację laserową i to rozwiązało problem. Zabiegi robiłam w salonie skinlogica w Lesznie ( polecam ! ) . Komfortowe warunki a sam zabieg bezbolesny, robiony za pomocą nowoczesnego lasera diodowego. Myślę, że to najlepsze a na pewno najskuteczniejsze rozwiązanie problemu raz na zawsze

  2. #77
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    545

    Domyślnie Odp: krostki po depilacji

    Po depilacji tradycyjnej jasne, że robią się krostki .Sama miałam je po:
    wosku
    po depilatorze
    oraz po depilacji pastą cukrową
    Szczególnie jeśli chodzi tutaj o delikatną skórę na pachach i w okolicach bikini . Jedynie maszynka wchodziła w grę ale nie muszę tutaj chyba pisać o tym jak niewygodna jest w stosowaniu i że jednak o wiele lepiej jest stosować metody na dłużej?

    Jesli ktoś jest z Trójmiasta to daję tutaj namiary na dobry gabinet depilacji w Gdyni: https://vectusgdynia.pl/dlaczego-laser-vectus/
    Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
    ul. Powstania Styczniowego 22/2a
    81-519 Gdynia
    Rejestracja: +48 791 600 607

    Mają tam najlepszy laser w mieście. Po depilacji laserowej nie miałam podrażnień.
    Ostatnio edytowane przez cass ; 30-07-2018 o 15:02

  3. #78
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    506

    Domyślnie Odp: krostki po depilacji

    Takie krostki nie są niczym dziwnym po tradycyjnej depilacji. Szczególnie jeśli któś ma delikatną skórę. Sama rowniez miałam, głównie w okolicach bikini i i to bez znaczenia na to jaka metode stosowałam. Musiałam soie kupować naprawdę zabudowane stroje ponieważ głupio to wszystko wygladało Aktualnie jestem po depilacji laserowej i tak jak tutaj pisze koleżanka powyżej byla to zdecydowanie lepsza opcja:
    zero podrażnień
    nie mam włosków
    i efekt jest stały
    Polecam light sheer. https://beautytower.pl/blog/depilacja-laserowa/
    Ostatnio edytowane przez ell ; 02-08-2018 o 13:16

  4. #79
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: krostki po depilacji

    W moim przypadku sprawdza się jedynie wosk - po kilku latach używania włoski są wbrew pozorom coraz jaśniejsze, rzadsze i mieksze, wolniej też odrastaja. Nie polecam rozjasniania - u mnie był wtedy jeszcze bardziej widoczny

    Ewentualnie można kupić sobie depilator jakiejś dobrej firmy.... .Płacisz raz , nie aplikujesz sobie żadnej chemii ani laserów , Cały zabieg trwa 5-10 sekund i robisz go sobie choćby o północy jak Ci się przypomni. Nie interesuję Cię czy pani w gabinecie ma dla Ciebie wolny termin i nie zastanawiasz się jak wrócisz do domu z taką zaczerwienioną po depilacji górną wargą. Mam od kilku lat i bardzo sobie chwalę.

    W zasadzie tylko depilatorem bikini nie depiluje.

    Polecam tę stronkę:
    https://selectbeauty.pl/blog/wszystko-co-warto-wiedziec-na-temat-depilacji-miejsc-intymnych

    Można poczytać sobie tam o sposobach depilacji bikini
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 08-09-2020 o 11:21

  5. #80
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: krostki po depilacji

    A może po prostu przerzuć się na jakiś fajny i dobry depilator? Może to w jakimś stopni Ci pomoże? Ja ostatnio kupiłam sobie bardzo fajny depilator, dzięki stronie https://www.oleole.pl/artykuly/wszys...y-kupic-.bhtml i muszę przyznać, że sprawdza się naprawdę świetnie. Nogi są gładkie na długo, a cały proces depilacji nie jest aż tak bolesny.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •