Pokaż wyniki 1 do 25 z 36

Temat: Opinie o produktach Astonishing

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    No to..wpadłam Avatar kinga741
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz/UK-Strabane
    Postów
    137

    Domyślnie Opinie o produktach Astonishing

    HI dziewczyny czy ktos moze cos blizej na temat tej firmy chce zakupic zele i zobaczyc z czym to sie je ale nie woiem czy warto.

  2. #2
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Astonishing

    Byłam u Darii na doszkoleniu i pracowałam na Asto, więc chętnie podzielę się opinią

    - cover - beżowy, naturalny odcień, idealnie kryje
    - ultra pink - różowiutki coverek - boski, a dodatkowym plusem jest to, że jest gęsty i nie trzeba ciaptać kilku warstw jak w przypadku innych firm, które mają podobne odcienie
    - white (ten rzadszy) - ładnie się przeciera i szybciutko poziomuje, ale jak jest ciepło to trzeba przymrażać
    - Arctic white - bardzo gęsty, ale przy odrobinie wprawy idealnie się nakłada. Bardzo dobrze mi się na nim pracowało
    - jednofazówka, czyli one-phase gel - szybciutko się utwardza i bardzo ładnie poziomuje
    - budujący - super na formę, bo nie spływa a fantastycznie się poziomuje
    - bonder - trzymały mi się na nim pazury aż za bardzo następnym razem na bank kupię
    - no-clean top seal - czyli nabłyszczacz bez przemywania - bardzo długo utrzymuje się błysk na pazurku (u mnie 4 tygodnie ) bez zarysowań czy pęknięć

    Po szkoleniu musiałam kupić budujący, ultra pink i nabłyszczający bez przemywania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu

    Miałam też okazję poniuchać liquid i faktycznie nie capi - ma zapach, ale nie jest drażniący.

  3. #3
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Astonishing

    bardzo fajniutki jest arctic white jeden secik dla przecwiczenia i bez problemu idealna linia usmiechu reszty nie probowalam ...aha formy z tej firmy sa suuuuper

  4. #4
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Astonishing

    Jeśli mogę sobie pozwolić tu masz link do bloga dziewczyny która pracuje na ich produktach i jak widać efekty są zadowalające
    mały blog o wielkiej pasji - bloog.pl
    Gdyby nie ta cena sama bym się pokusiła o zakup żelików

  5. #5
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Astonishing

    też myślałam o tej firmie, wiele osób chwali, kolor covera wspaniały....tylko kurcze ta cena... no ale tak to jest-jaka jakość taka cena kiedyś na pewno je kupię



  6. #6
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Astonishing

    Cytat Napisał szerek Zobacz post
    Jeśli mogę sobie pozwolić tu masz link do bloga dziewczyny która pracuje na ich produktach i jak widać efekty są zadowalające
    mały blog o wielkiej pasji - bloog.pl
    Gdyby nie ta cena sama bym się pokusiła o zakup żelików
    ja na codzien uzywam Nail Secrets od Agaty Madejskiej i slyszalam juz wiele opini ze sa to zele prawie identyczne... np. arctic i snow white http://centerbeauty.pl/sklep.php?pok...id_t=959&pid=0 ... no ale roznica jest w cenie

    ---------- Dodano o godzinie 19:22 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:21 ----------

    Cytat Napisał Emilia B. Zobacz post
    też myślałam o tej firmie, wiele osób chwali, kolor covera wspaniały....tylko kurcze ta cena... no ale tak to jest-jaka jakość taka cena kiedyś na pewno je kupię
    Emilko patrzy wyzej

    ---------- Dodano o godzinie 19:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:22 ----------

    ja kupuje zelki o tu Center-Beauty

  7. #7
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Astonishing

    ale to jest temat o Astonishing a nie Center-Beauty czy Nail Secrets (ta firma ma u nas swój wątek) Tu prosze się wypowiadać o produktach tej firmy



  8. #8
    Rozkręcanko Avatar Darianna_Krak
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    58

    Domyślnie Odp: Astonishing

    Cytat Napisał barbara_kawka Zobacz post
    ja na codzien uzywam Nail Secrets od Agaty Madejskiej i slyszalam juz wiele opini ze sa to zele prawie identyczne... np. arctic i snow white Center-Beauty ... no ale roznica jest w cenie


    Ja za to odnoszę wrazenie,ze osoby związane z marką NS bardzo często porównują swoje żele z Asto,bo przecież łatwiej jest się w ten sposób zareklamować i powiedzieć,ze mój produkt to to samo co droższy odpowiednik z uznanej już na rynku firmy,więc kup mój- bardziej Ci sie opłaci.
    To nie są zasady fair-play.
    Prawdą jest,że firma Beauty Factory,która jest właścicielem marek Astonishing Nails oraz Nail Perfect,sprzedaje takze produkty no-label ale chyba byliby głupcami,gdyby sprzedawali swoje sztandarowe produkty każdemu,tylko w innych opakowaniach.

    To tak absolutnie off topic

    Jeśli ktoś ma ochotę- zapraszam do zakupu próbeczek
    Postaram się niebawem ponownie zrobić na nie jakąś promocję,tak aby każda zainteresowana osoba mogła potestować

    No i nasze kuferki,gdzie foteczkę wkleiła już wczesniej Zosia - bardzo korzystna cena i śliczne opakowanko

    Jednocześnie dziękuję za Wasze opinie nt produktów - są one dla nas bardzo cenne,bo pozwalają nam być coraz lepszymi
    Ostatnio edytowane przez Darianna_Krak ; 11-01-2011 o 11:08
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic4355_1.gif

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Opinie o produktach Silcare / Noname
    By Zuzanna Rzeszewska in forum Silcare
    Odpowiedzi: 989
    Ostatni post / autor: 09-02-2018, 10:25
  2. Opinie o produktach Sun flower
    By Elizabeth76 in forum Sun Flower
    Odpowiedzi: 212
    Ostatni post / autor: 25-04-2017, 15:14
  3. Opinie o produktach Modena Nails
    By maboul in forum Modena Nails
    Odpowiedzi: 1369
    Ostatni post / autor: 05-09-2016, 18:35
  4. Opinie o produktach ReformA
    By zuzka19 in forum ReformA
    Odpowiedzi: 124
    Ostatni post / autor: 28-12-2014, 15:42
  5. Opinie o produktach NailsCompany
    By Nena90 in forum Nails Company
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 08-12-2012, 18:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •