Strona 15 z 19 PierwszyPierwszy ... 5111213141516171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 351 do 375 z 457

Temat: [Konkurs] Zdobienia animowane

  1. #351
    Wzorki Club Avatar julcia88
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Toruń
    Postów
    4 473

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Zdobienia animowane

    Nie chciałabym tu nikogo urazić ale czy mi się tylko wydaje czy praca nr 22 jest na 6 tipsach
    Bo z tego co wiem miały być tylko przyjmowane na 5

  2. #352
    Wzorki Club Avatar czarnulkaaa87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Lille France,,, marzy mi się Gdańsk
    Postów
    664

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Zdobienia animowane

    Poszalałyście dziewczyny
    Cudne zdobienia oj ciężko bedzie oddac glos, na prawde duzo prac jest zachwycajacych

  3. #353
    Totalna maniaczka Avatar Edyta 1064
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Lich-Germany dawniej Nowa Sól:(
    Postów
    1 154

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Zdobienia animowane

    Cytat Napisał czarnulkaaa87 Zobacz post
    Poszalałyście dziewczyny
    Cudne zdobienia oj ciężko bedzie oddac glos, na prawde duzo prac jest zachwycajacych
    Oj jak się nie mylę to już za pózno na głosy bo do 12.09

  4. #354
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Zdobienia animowane

    Cytat Napisał julcia88 Zobacz post
    Nie chciałabym tu nikogo urazić ale czy mi się tylko wydaje czy praca nr 22 jest na 6 tipsach
    Bo z tego co wiem miały być tylko przyjmowane na 5
    wlasnie o tym mowilam Julcia z tym 'przymykaniem oka' ale ja tez juz czepiac sie nie bede w koncu mowie konkurs bez nagrod przymknąc oko mozna na wiele

  5. #355
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Zdobienia animowane

    dwie prace są z 6-oma tipsami no ale

    czekamy teraz na wyniki mam nadzieje ze szybko zleci...

    ________________________________________


  6. #356
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Zdobienia animowane

    Nie chce nikogo urazic ,ale czasmi mysle ze troche za bardzo na serio te konkursy bierzecie.
    Podoba mi sie to forum bo kazdy moze sie tu dobrze czuc niezależnie od poziomu umiejetnosci .
    Do konkursu jezeli jest sie w miarę aktywnym tez kazdy moze przystapic
    A skoro w regulaminie jest na 5 tipsach to teoretycznie prace na szesciu nie maja szans na wygrana wiec po co sie denerwowac.
    A skoro ktos cieszy sie z tego ze moze chociaz uczestniczyc i nie zalezy mu na wygranej to po co psuc mu zabawe?
    Właśnie przez takie uwagi tak w tym konkursie jak i poprzednim nie biore poki co udziału bo moj warsztat daleki od idealu ,a po co sie bede narazac
    Kiedys Zuza Rzeszewska napisala mi bardzo madra rzecz
    Te konkursy sa i dla zabawy i dla zaprezentownia swoich umiejetnosci i do podnoszenia swojego warsztatu,mobilizuja i ucza Fajnie by bylo gdyby tak zostało
    Pozdrawiam wszystkich
    Wypysia

  7. #357
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Zdobienia animowane

    Cytat Napisał klanat Zobacz post
    (...) A skoro w regulaminie jest na 5 tipsach to teoretycznie prace na szesciu nie maja szans na wygrana wiec po co sie denerwowac. (...)
    1. Ale nikt się nie denerwuje
    2. Jak piszesz że prace na 6 tipsach nie mają szans to po co w ogole wysyłac ? dla dyplomu ? tylko to mi przychodzi do głowy... bo 'doskonaleniem warsztatu' bym tego nie nazwała.. chyba że ktoś te słowa rozumie inaczej niz ja... Ale dla mnie to jest dostosowanie się do regulaminu i chęć sprostania mu. Podkreślam słowo chęć bo wiadomo że każdy od razu nie trzaska mistrzowskich pazurów, malowanek czy innych rzeczy..
    W tym przypadku wiadomo że trudniej jest stworzyć cudo na mniejszej przestrzeni niż na większej.

    To tak jakbym namalowała przykładowo MUMINKI na kartce A4 i wyslała... temat zgodny ? zgodny. bo to zdobienie z kartki moge później przelać na pazur (taka moja interpretacja). co z tego ze wszystkie prace beda zrobione na tipsach bo to było w regulaminie a moje na kartce? nic. tylko tyle (a moze az tyle) ze nie mam szans bo nie o to chodziło.. wiec o co chodziło? po co to wysyłać ?

    Nie mam zamiaru nikogo obrażac ale błagam niech mi to ktoś wyjaśni I nie bierzcie tego do siebie, bo nie pisze tego z pretensją czy jakąś zawiścią czy coś jak to się moze wydawac
    Też nie chce wprowadzac jakiejs nie miłej atmosfery jbc. tylko niech mi ktoś rozjaśni umysł

    ________________________________________


  8. #358
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Zdobienia animowane

    ja wiem ze dbacie o brak fermentu na forum i wogole... ale jednak przeciez mozna wyrazic swoja opnię? bo jak bedziemy sobie slodzic to bedzie tu bardziej falszywie niz gdziekolwiek indziej nie popadajmy ze skrajnosci w skrajnosc

    badzmy konsekwetni nawet jesli konkurs bez nagrod to niech ma solidne zasady ktorych sie trzymamy...
    nie przymykajmy oka na blahostki...
    ja jestem wychowana tak ze nalezy trzymac sie pewnych zasad i koniec nie wazne w jak blahej sprawie no...

  9. #359
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Zdobienia animowane

    myślę, że po to ktoś układał ten regulamin aby się do niego stosować jednakże całe zamieszanie spdowdowane jest tym, że niektóre punkty w regulaminie nie zostały widocznie dla co poniektórych osób jasno sprecyzowane.

    "Na konkurs wykonujecie zdobienia na 5 tipsach (prace na dłoniach będą odrzucane) o charakterze kreskówek, bajeczek animowanych, ulubionych postaci z dzieciństwa"

    Jak widać, tylko prace na dłoniach miały być odrzucane, a zdanie "na konkurs wykonujecie zdobienia na 5 tipsach" można różnie rozumieć (wg mnie w zdaniu zabrakło słowa "tylko" O większej lub mniejszej ilości tipsów nic nie było napisane, więc każdy to sobie zinterpretował indywidualnie.

    Taka mała uwaga: następnym razem radzę bardziej precyzyjnie, szczegółowo ułożyć regulamin bo co konkurs pojawiają się jakieś niejasności lub później pojawia się masa różnorodnych pytań, gdzie już wszyscy się zaczynają się gubić co wolno, a co nie.

    Podsumowując, uważam, że wszystkie zaprezentowane w tym konkursie prace są zgodne z regulaminem, a bynajmniej nie widzę powodów dla których prace miałyby zostać odrzucone. Są zrobione na tipsach? Są! Dowolną techniką? Tak!




  10. #360
    No to..wpadłam Avatar MalaMi280783
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Zdobienia animowane

    Hmm z całym szacunkiem.. ale autorzy regulaminu zamieszczając w nim zdanie "pracę wykonujecie na 5 tipsach" liczyli chyba że każdy wie że 5 to 5 ... bo nie wiem od kiedy 5 znaczyłoby 4 lub 6 czy ileś tam... gdyby było zawarte zdanie typu "na około 5 tipsach" to można by polemizować..

    brak nagród materialnych nie oznacza że można naginać regulamin..
    i wielki szacun dla wszystkich którzy właśnie mimo braku jako takich nagród materialnych (bo wiadomo że satysfakcja i sam fakt wykonania pracy jest już nagrodą) się postarali i dostosowali do regulaminu

  11. #361
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Zdobienia animowane

    Wiecie co jestescie smieszne na maxa. I cale zamieszanie o moja prace... Bym chciala to i na 10 tipsach bym zrobila ta prace. W takim razie moze jeszcze np w innych konkursach sprecyzujmy jak np maja wygladac paznokcie urzytkowe.. Napiszmy ze maja to byc paznokcie do 2cm itd. Bo dla niektorych urzytkowe moga byc 10cm szpice jakies pofalowane..Ale wiecie co?Jak ktos chce to przyczepi sie o wszystko


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  12. #362
    No to..wpadłam Avatar nuum
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Zdobienia animowane

    dziewczyny, nie denerwujcie się tak. przecież to tylko konkurs zapewne robiony dla zabawy.

  13. #363
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Zdobienia animowane

    I wiecie co zawistne dziewczynki? Wywalcie moja prace z konkursu a mnie mozecie zlinczowac. Warzne ze ja sie dobrze bawilam robiac ja. Najlepsze jak co niektore z was pisza ze nie chca aby to forum bylo falszywe.. Ale niestety jest i to bardzo. Smutne ale prawdziwe.


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  14. #364
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Zdobienia animowane

    bez obrazy milenka ale gdyby te tipsy byly wzdluz to jeszcze jeszcze... ale jak 3 u gory i 3 na dole, hum no to sory. chyba nie robisz klientce zdobienia na 1 rece czesc gorna na 2 czesc dolna i zeby mogla sobie zlaczyc raczki aby wyszedl obrazek ze zdobieniem.

    po to jest regulamin zeby sie do niego dostosowac a nie robic co komu sie podoba.
    a 2. organizatorzy powinni dopilnowac zeby wszystko bylo ok. ma byc na 5 tipsach to na 5, jest wiecej lub mniej out z konkursu i wszystko.

  15. #365
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Zdobienia animowane

    Cytat Napisał milenka_olsztyn Zobacz post
    Wiecie co jestescie smieszne na maxa. I cale zamieszanie o moja prace... Bym chciala to i na 10 tipsach bym zrobila ta prace. W takim razie moze jeszcze np w innych konkursach sprecyzujmy jak np maja wygladac paznokcie urzytkowe.. Napiszmy ze maja to byc paznokcie do 2cm itd. Bo dla niektorych urzytkowe moga byc 10cm szpice jakies pofalowane..Ale wiecie co?Jak ktos chce to przyczepi sie o wszystko
    skoro juz zaczełas to tak :

    1. skad wiesz ze chodzi o Twoja skoro są/były dwie?
    2. Było zrobić na 10, 150 a nawet miliardach tipsów
    3. Regulamin to regulamin

    4. Moj przykład z kartką A4 jest dobry i elokwentny do tego co napisałas.

    Zakanczam swoja dyskusje.

    ________________________________________


  16. #366
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Zdobienia animowane

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

    mozna bylo zrobic wiecej niz 1 prace ;p

  17. #367
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Zdobienia animowane

    Aaa trzymajcie mnie:-D przyczepcie sie jeszcze do tego jak tipsy poukladalam.. Zal.pl. Nie wiedzialam ze ta praca ma byc na zasadzie takiej ze ja niby robie to klientce.. Smieszne to. Myslalam ze te konkursy to ma byc zabawa a nie dopiepszanie sie o byle co. Jak was tak to boli to piszcie do organizatora jaki to on podly ze przyjal moja prace. Jakos on nic zlego w niej nie widzial.

    ---------- Dodano o godzinie 22:37 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:28 ----------

    Wezcie i mnie powiescie odrazu za to ze zamiast na 5 tipsach zrobilam na 6 do tego jeszcze je inaczej poukladalam. Jak ja moglam. Koniec swiata normalnie. A organizator jaki zly i nikczemny czlowiek ze nie widzial nic zlego w tej pracy.. Przeciez to jakas paranoja. To chyba miala byc zabawa.. Choc moze sie myle...


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  18. #368
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Zdobienia animowane

    _______________________________________________

    Jeszcze jeden dzien

    ________________________________________


  19. #369
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Zdobienia animowane

    No i własnie o to mi chodzilo zbyt poważne podejście do tematu
    To jest forumkowy konkurs ,a nie jakies mistrzostwa świata
    Co do dyplomu Natalio to skoro nie ma nagrod to po co ty wystartowałaś?
    No i słowo elokwentny nie pasuje raczej w tym zdaniu raczej adekwatny bym powiedziała
    Zyza rozumiem twoje oburzenie ze nie kazdy stosuje sie do regulaminu gdyz Ty jestes dziewczyna z zasadami ,ale sa rozni ludzie i niektorzy łamia zasady
    tak jak i w prawdziwym życiu Nie wszyscy musza byc tacy jak Ty
    A co do obłudy na forum to sie absolutnie nie zgadzam
    Forum jest publiczne i panuje tu jakas taka kultura wypowiedzi ktora mi sie bardzo podoba ,ciesze sie z tego ze jak cos zrobie lub sie wypowiem to ktos mnie pochwali i nie podcina mi skrzydeł dlatego wciaz tu zagladam
    Ostatnio edytowane przez klanat ; 15-09-2010 o 03:12
    Wypysia

  20. #370
    pss... Avatar Emist
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Zdobienia animowane

    Jak się nie uspokoicie z tym swoim PMS to nie będzie żadnych konkursów a jeśli,to nie będzie tematu do wypowiadania swoich racji!
    DZIEWCZYNY ! o co Wy się kłócicie?!o jednego tipsa?! KONKURS TO ZABAWA nie walka o przetrwanie!
    Tworzymy te konkursy, żebyście się dobrze BAWIŁY i DOSZKALAŁY ! Żebyście chciały być JAK NAJLEPSZE dla samych siebie !
    Nie umiecie nic docenić, zawsze o coś jest wojna ! Poczytajcie się ! To jest po prostu śmieszne ! Nie macie poważniejszych problemów,niż praca na 5 czy 6 tipsach?! W konkursie dla zabawy ?! Opanujcie się z lekka


    Moje prywatne zdanie :
    W życiu nie wstawiłam tylu wykrzykników w wypowiedzi...Fakt - 6 tipsów zostało przeoczonych - ale to jest powód do wielkiej awantury i tak ostrej wymiany zdań?Tak sobie pomagacie i się dopingujecie?To jest wasza "rodzinna atmosfera", którą chcecie stworzyć?Popatrzcie jak sobie wbijacie nóż w plecy,jakie zawistne jesteście ! Jak widzę teksty typu "nie chcę się czepiać, ale...." to mnie krew zalewa ! Nie umiecie się odnosić do siebie w inny sposób?! W następnym konkursie nagrodą będzie opakowanie RELANIUM dla każdej uczestniczki...

    Koniec offtopa,temat jest o konkursie,nerwy proszę trzymać na wodzy,jak komuś ciężko - niech pisze do mnie na pw,to mu dobrą uzdę pożyczę....

  21. #371
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Zdobienia animowane

    nic nie powiem....dorosle osoby eh wstyd....proponuje skupic sie na wlasnej pracy czy aby w nich jest wszystko zgodne zawsze z regulaminem...a nie czepiac sie innych od tego jest jury....(w tym wypadku uzytkownicy wiecv wystarczy ze wybierzecie te prace ktorych sie nie czepiacie i problem z glowy )

    Emi Ty tam uwazaj bo jeszcze kolejka bedzie do pozyczania

    juz niebawem wyniki jestem ciekawa czy moje faworytki wygraja hihihi....moje dziecko tez wybralo swoja ulubiona prace i ciagle pyta czy juz jest nagroda hahha

  22. #372
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Zdobienia animowane

    Cytat Napisał klanat Zobacz post
    (...) Co do dyplomu Natalio to skoro nie ma nagrod to po co ty wystartowałaś? (...)
    bo zawsze chciałam namalowac jakies kreskówkowe postacie a nigdy nie mogłam sie do tego zabrac. A skoro była okazja to sie zmobilizowałam by przy okazji zobaczyc wszystkie inne cuda

    Myślę ze niektórzy biorą wszystko zbyt poważnie troszkę dystansu, bez kitu

    ________________________________________


  23. #373
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Zdobienia animowane

    Emi chyba po stopach cie calowac bede za to co napisalas :-) zgadzam sie z toba w 100%. Konkursy mialy byc zabawa a dla niektorych zmienily sie w walke o zlote kalesony. Dziewczyny czemu choc raz nie mozemy sie dobrze bawic zamiast doczepiac sie do wszystkiego


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  24. #374
    No to..wpadłam Avatar MalaMi280783
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Zdobienia animowane

    Ach.. a już myślałam że znalazłam prawdziwe forum z prawdziwą wolnością słowa.. ale widzę że póki się komplementuje i zachwyca to jest ok ale jak już człowiek wyrazi swoje zdanie, a nie daj Boże krytykę to od razu....

    No nic.. czekamy na wyniki konkursik fajny temat nieziemski mogłyśmy się pobawić i tym się cieszmy
    Pozdrawiam nerwuski

  25. #375
    pss... Avatar Emist
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Zdobienia animowane

    Cytat Napisał milenka_olsztyn Zobacz post
    Emi chyba po stopach cie calowac bede za to co napisalas :-) zgadzam sie z toba w 100%. Konkursy mialy byc zabawa a dla niektorych zmienily sie w walke o zlote kalesony. Dziewczyny czemu choc raz nie mozemy sie dobrze bawic zamiast doczepiac sie do wszystkiego
    aż monitor kawą ochrzciłam

    Cytat Napisał MalaMi280783 Zobacz post
    Ach.. a już myślałam że znalazłam prawdziwe forum z prawdziwą wolnością słowa.. ale widzę że póki się komplementuje i zachwyca to jest ok ale jak już człowiek wyrazi swoje zdanie, a nie daj Boże krytykę to od razu....

    No nic.. czekamy na wyniki konkursik fajny temat nieziemski mogłyśmy się pobawić i tym się cieszmy
    Pozdrawiam nerwuski
    wolność słowa = 100% ale z (uwaga!) - K U L T U R Ą i zachowaniem netykiety...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. [Konkurs] Mistero Milano na wakacjach
    By Alicja Chrzanowska in forum Konkursy Zdobienia Paznokci
    Odpowiedzi: 270
    Ostatni post / autor: 08-09-2010, 17:26
  2. [10.02.2010] Mistrzostwa zdobienia paznokci "Królowa śniegu
    By plushak in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 250
    Ostatni post / autor: 21-04-2010, 10:01
  3. [30.08.2009] [Konkurs] Sun Flower - "Letnie Impresje"
    By Kamis in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 187
    Ostatni post / autor: 26-03-2010, 15:01
  4. [Konkurs] Magia Andrzejkowej Nocy
    By zizia in forum Konkursy Zdobienia Paznokci
    Odpowiedzi: 750
    Ostatni post / autor: 21-01-2010, 14:59

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •