Pokaż wyniki 1 do 23 z 23

Temat: Modne paznokcie latem :)

  1. #1

    Smile Modne paznokcie latem :)

    Tak jak ubranie, fryzura, makijaż, tak i twoje paznokcie powinny być tego lata trendy. Nie znaczy to jednak, że od razu musisz biec do najbliższego salonu manicure po kolorowe tipsy…

    W tym sezonie króluje naturalność, dlatego styliści w dziedzinie manicure proponują krótkie, olśniewające kolorystycznym akcentem paznokietki. Zapomnij o mocnych zdobieniach i akrylowych tipsach. Jeśli chcesz by twoje paznokcie pięknie się prezentowały, przypiłuj je pilniczkiem, wygładź polerką i maluj, maluj, maluj… w kolory lata!


    Róż
    Na paznokciach jest ponadczasowy! Dodaje świeżości i blasku zszarzałej skórze dłoni. Jest jednym z najbardziej kobiecych kolorów i nie może go zabraknąć także tego lata. Mnogość jego odcieni pozwoli ci wybrać ten odpowiedni dla ciebie. Jeśli masz opalone dłonie, sięgnij po perłowe lub pastelowe lakiery. Przy jasnej skórze bardziej odpowiednie będą odcienie malinowe lub fuksja.


    Mocny fiolet

    Chociaż to kolor dość wymagający, nadal jest na topie. Najlepiej wygląda na opalonych, oliwkowych dłoniach, natomiast odradzamy go paniom o skórze bardzo jasnej lub ziemistej. Kontrast fioletu i bladości jest zbyt teatralny, a to obecnie jest zupełnie niemodne.
    Oryginalny efekt uzyskasz, malując paznokcie ciemną emalią od 3/4 ich długości, a nasadę pozostawiając bez koloru.




    Paznokcie jak korale!

    Latem kolor koralowy powinien zagościć nie tylko na twoich ustach, ale i na paznokciach. Pięknie podkreśla opaleniznę, a jednocześnie świetnie wpisuje się w modę na naturalność! Przełamuje surowość letnich beżów i brązów, dodając paznokciom kobiecej kokieterii. Styliści radzą, aby łączyć go z bielą lub srebrem, nakładając jasny kolor tuż przy nasadzie paznokcia, a ciemniejszym pokryć resztę płytki. Daje to efekt „odwróconego” manikiuru francuskiego.
    Ciekawie będzie wyglądał manicure naprzemienny. Wykonasz go z kilku opalizujących kolorów w podobnym odcieniu (np. koralowego, czerwieni i złota), które nakładaj na paznokcie na zmianę.


    Biel i czerń

    To kolory modne już od minionego lata! W tym znów święcą swój triumf. Doskonale wyglądają na opalonych dłoniach, dlatego nie bójmy się dodać tych kolorów do swojej palety.
    Czerń- opalizująca i z diamentowym połyskiem nada paznokciom wielowymiarowy blask. Najlepiej wygląda na dłuższych paznokciach, w kształcie migdała, za to zupełnie nie pasuje na paznokcie u stóp. No chyba, że połączysz ją z innym kolorem, np. bielą lub różem.


    Zieleń
    To kolor dla odważnych dziewczyn, które lubią zwracać uwagę na swoje paznokcie. W zestawieniu ze lśniącym złotem i beżem wygląda znakomicie. Odradzamy malowania paznokci tylko w jednym odcieniu, do tego zgniłej zielni. Mogą wyglądać, jak "poobtłukiwane" młotkiem. Lepiej wybierać odcienie jaśniejsze i perłowe.



    Biel
    perłowy pasuje do letnich, zwiewnych sukienek, ale też do bardziej wieczorowych kreacji. Biały lakier od francuskiego manicure nada paznokciom matowy, nieco plastikowy wygląd i będzie odpowiedni na plażę lub basen.

    W kolorze wina
    Złote dodatki do letnich kreacji, opalona skóra i czerwień paznokci – stylowo i seksownie! Pamiętaj jednak, by zawsze przed nałożeniem czerwonego lakieru, pomalować wcześniej płytki warstwą bezbarwnej bazy. Ustrzeżesz się wówczas żółtawego zabarwienia paznokci.

    Postaw na błysk!
    Połyskujące paznokcie to hit letnich imprez! Doskonale współgrają z opalizującym złotym makijażem, brązową opalenizną i ciemną wieczorową kreacją. W tym sezonie modne będą zwłaszcza lśniące barwy platyny, miedzi, srebra i złota, które kojarzą się z luksusem i szlachetną elegancją. Najładniej będą się prezentowały na dość krótkich, opiłowanych na kwadratowo paznokciach, z lekko zaokrąglonymi bokami. Jeśli chcesz wzmocnić ich blask, po nałożeniu ostatniej warstwy, pomaluj płytkę tzw. utwardzaczem. Ten przezroczysty preparat przyspieszy wysychanie barwnej emalii i zapobiegnie jej odpryskiwaniu.
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  2. #2
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    swietny artykul dzidzia

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    cieszę się że się podoba znalazłam akurat dziś na necie i stwierdziłam że się z Wami podzielę
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  5. #5

  6. #6
    Rozkręcanko Avatar kasiaandrzejczak87
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Warszawa, Saska Kępa
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: Modne paznokcie latem :)

    Świetny artykuł, dzięki

  7. #7
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Modne paznokcie latem :)

    Bardzo fajny artykuł i świetnie wszystko opisane. W końcu zbliża się lato i trzeba będzie kupić kilka ładnych kolorów,wiec te informacje napewno się przydadzą
    NeoNail: szkolenia paznokcie, tipsy, żele uv, lampa uv, stylizacja

    www.neonail.pl

  8. #8
    No to..wpadłam Avatar Aliz
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Modne paznokcie latem :)

    Cytat Napisał żanecia Zobacz post
    fajny artykul ja lubie biel na paznokciach
    ja też zanim poznałam tajniki przedłużania to bardzo często gościła na moich naturalkach
    'Whenever the end is.. Do U think U can see it?
    Well, until U get there..
    Go on, go ahead and scream it,
    Just say it."
    [1R- Say(All I Need)]

  9. #9
    Wczytuje się Avatar Mari88
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Modne paznokcie latem :)

    ja polecam MIĘTĘ teraz będzie szalenie modna ;;-D

  10. #10
    Rozkręcanko Avatar nails-make-up gosjes
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Bytow
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Modne paznokcie latem :)

    kurcze wszystko ok ale u nas kobity sa strasznie dotylu i mam problem z trendami
    a moda ciuchowa to dopiero koszmar okolo2 lata wstecz
    a wyobraz sobie polaczenie takiejgo opuznienia czasem smiac sie chce czlowiekowi

  11. #11
    No to..wpadłam Avatar Herbaba
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Poznań
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Modne paznokcie latem :)

    Em... mam wrażenie, że niewiele kolorów zostało pominiętych z powodu bycia "niemodnymi"
    Ale kawy to ja nie lubię!

    Ćwiczyć, ćwiczyć - raz jeszcze ćwiczyć.

  12. #12
    Nałogowiec Avatar ana_zaba
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    428

    Domyślnie Odp: Modne paznokcie latem :)

    Ja na swoich paznokciach zawsze robilam french ale ostatnio zaczynam odkrywac moc kolorow.

    maluje paznokcie na fiolety, czerwienie turkusy izauwazam ze jest to fajne i daje mi juz odrobine lata

  13. #13
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Modne paznokcie latem :)

    Ja tez pokochałam teraz jednokolowe paznokcie, odzywacziłam się od klasycznego frencha, coć czasem za nim tęskinie. A klientki fakt wybierają teraz też coraz częściej paznokcie w jednym kolorze

  14. #14
    No to..wpadłam Avatar agaretka
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Świebodzin
    Postów
    126

    Domyślnie Odp: Modne paznokcie latem :)

    Ja na frenche patrzeć już nie mogę. Uwielbiam kolorowe pazurki, kolorowe żele . brokaciki itd.

  15. #15
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Modne paznokcie latem :)

    Miętowy lakier do paznokci jest świetny, niebieski też fajnie wygląda.
    Moje paznokcie, moja sprawa

  16. #16
    No to..wpadłam Avatar ilonkjapazurek
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ostrołęka
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Modne paznokcie latem :)

    Super artykul ciekawy , i moze dziewczyny zaczna wklejac zdjecia swoich propozycji letnich ?
    Zapraszam na bloga www.ilonkja.pinger.pl i na facebook'a http://www.facebook.com/pages/Styliz...99129580160937
    ''Nie ważne co robisz, ważne jest to jak dobrze to robisz.''
    ------------------------------------------------------------------
    Efekt po ciąży: 83 kg [01.04.2012]
    81kg [04.04.12]
    79kg [13.04.12]
    77kg [11.05.12]
    72,5kg [06.06.12]
    68,9kg [13.07.12]
    65kg [26.08.12] :szalona:
    Cel: 60kg

  17. #17
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Modne paznokcie latem :)

    ja chyba sobie zamowie taki lakier w avonie co o tym myslicie ladny kolorek co nie?


    Uploaded with ImageShack.us

  18. #18
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Modne paznokcie latem :)

    Dziewczyny ja sobie przed chwila kupilam modrakowy lakier bo ten kolor to hit sezonu i robie sobie pazurki na migdal i maluje tym kolorkiem
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  19. #19
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Modne paznokcie latem :)

    uuu... super! to będzie biło po oczach (jak dobrze rozumiem chodzi o taki intensywny niebieski-błękitny?)

  20. #20
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Modne paznokcie latem :)

    tak Ewelinko daja daja
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  21. #21
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Modne paznokcie latem :)

    Bardzo fajny artykuł / ściąga

  22. #22
    Wczytuje się Avatar Katie78
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Wa-wa
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Modne paznokcie latem :)

    Ja zazwyczaj robię sobie french ale ostatnio robię sobie taki, że cztery paznokcie są z białą końcówką a na paznokciu u palca serdecznego daję pomarańczowy kolor albo granatowy, żeby się wyróżniał od innych Jakiś czas temu nawet miałam koralowy french a na paznokciu palca serdecznego jasny niebieski

  23. #23
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Modne paznokcie latem :)

    To ja odswieże temat - nie latem a zima modne paznokcie
    Nie wiedzialam gdzie napisac i padlo na ten temat... Otoz mam do Was pytanie, jakie lakiery/jakiej firmy sa najlepsze do zrobienia frenchu/bialych koncowek na naturalnej plytce? Ja osobiscie wybralabym jakis gesty lakier, ktory podczas robienia usmiechu nie bedzie mi splywal i zniekształcał sie... Czy mozecie cos polecic?dziekuje

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Dieta na zdrowe paznokcie
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 12-09-2023, 21:46
  2. Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}
    By mala in forum Zdjęcia pazurków
    Odpowiedzi: 2252
    Ostatni post / autor: 10-04-2017, 21:41

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •