Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456
Pokaż wyniki 126 do 133 z 133

Temat: kurs paznokci na CD/korespondencyjnie

  1. #126
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: kurs paznokci na CD/korespondencyjnie

    wiecie co.. hehehe .... logicznym bylo to ze zrobie tak jak sama chce , bo gdybym miala byc taka jak mowia mi inni bylabym nikim bo nie popelnialabym swoich wlasnych bledów...
    wasze zdanie szanuje nie mowie ze nie i na kurs napewno pojde..ale w swoim czasie i mam nadzieje ze jak najszybciej

  2. #127
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: kurs paznokci na CD/korespondencyjnie

    I ja popieram Ladyss , bo ummm ja tam pierwsze co chociaż bym przejrzała filmik. Sama choć nie miałam czasu jak tylko ściągnęłam filmiki z youtube i inne to choć je przejrzałam. Ehhh może brzydko brzmimy, ale jak mówi Ladyss żaden dobry ośrodek szkoleniowi nie wystawia na lewo i prawo certyfikatów, szczerze mówiąc ten kurs wygląda jak dodatek do papierku gdzie w tym sens i logika - dyplom/certyfikat potwierdzający kwalifikacje (czyt. umiejętności, wiedzę, zapobieganie problemom, etc.)... czego? Skąd oni mogą (telepatycznie?) wiedzieć co za kwalifikacje uzyskałaś? Przecież ktoś kto to kupi może nawet nie zajrzeć do "kursu". Ja do dziś mam w szufladzie chyba z 5 kursów językowych, w których (tylko w 2) dojechałam do 3 lekcji

    No tak karla ale umm w takim razie po co kupować coś co można mieć za darmo? Na tą płytę też musisz poświęcić czas, to tak samo jakbyś ściągnęła filmy z netu czy oglądała youtube, na moje zbędny wydatek jak się nie ma kasy. Lepiej nawet te 30zł odłożyć na konto kursu, o którym marzysz. Zawsze to nie 0zł, a plus 30
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  3. #128
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: kurs paznokci na CD/korespondencyjnie

    karla skoro i tak nie interesowało cię nasze zdanie to po co ten wątek...dziewczyny się produkują na marne... Niestety to jest przykre - my chcemy pomóc (choć nie musimy) po czym dowiadujemy się , że i tak masz to w nosie i gadajcie sobie dalej...



  4. #129
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: kurs paznokci na CD/korespondencyjnie

    Hmmm a wiecie co ja się zastanawiam czemu ja, na bezrobociu, nie skorzystałam z takiego "certyfikatu" pazurkowego lub kosmetycznego, bo przecież u mnie dość często szukają -przynajmniej kosmetyczek (co też mnie interesuje). Przecież też bym mogła kupić kurs za "zchomikowane" i podjąć pracę... hmmmmmm czeeeeemu?
    A bo gów*o mi by to dało tylko zaskórniaki by przepadły, jeszcze gorzej jak na fajki
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  5. #130
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: kurs paznokci na CD/korespondencyjnie

    Cytat Napisał karlanails Zobacz post
    wiecie co.. hehehe .... logicznym bylo to ze zrobie tak jak sama chce , bo gdybym miala byc taka jak mowia mi inni bylabym nikim bo nie popelnialabym swoich wlasnych bledów...
    wasze zdanie szanuje nie mowie ze nie i na kurs napewno pojde..ale w swoim czasie i mam nadzieje ze jak najszybciej
    dziewczyny maja racje, spytalas je o zdanie poradzily ci a ty wyskakujesz tesktem typu - i tak pozostane soba bo inni kierowac moim zyciem nie beda
    to przykre bo skoro nie chcesz opini innych ludzi, jestes na tyle dorosla, samodzielna i niezalezna to po co pytanie o kurs na cd? chyba ze oczekujesz ze otrzymasz tylko i wylacznie odpowiedz pozytywna...

    wiesz ja bym nie zaryzykowala dlatego wydalam na swoj kurs 1200zl w renomowanej szkole ASP wlasnie po to zeby ktos kto ma pojecie o pazurach ocenil moja prace i dlatego ze ten certyfikat mial wpis MEN i kazdy pracodawca jak zechce sprawdzic go to on jest zarejestrowany w Ministerstwie Edukacji Narodowej czyli ten papier ma wartosc...

    mam tylko nadzieje ze bedziesz robila dobre pazurki bo jak okazesz sie pseudostylistka kochana to dopiero cie dziewczyny zjedza...

  6. #131
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: kurs paznokci na CD/korespondencyjnie

    Cytat Napisał karlanails Zobacz post
    wiecie co.. hehehe .... logicznym bylo to ze zrobie tak jak sama chce , bo gdybym miala byc taka jak mowia mi inni bylabym nikim bo nie popelnialabym swoich wlasnych bledów...
    Chciałaś wyrazić jakąś refleksyjną myśl, ale wyszła bzdura czarno na białym. Przepraszam jeśli Cię uraziłam, ale takie banialuki jak czytam, to aż mnie skręca. Tyle ode mnie

  7. #132
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: kurs paznokci na CD/korespondencyjnie

    zrobie kurs za jakis czas to logiczne i juz oczywiscie nie moge sie doczekac...ale od pazdziernika zaczynam wizaz i stylizacje paznokci i jestem ciekawa czego tam sie dowiemy bo jednak dosc duzo tam mamy ze stylizacji paznokci... dlatego tez czekam..
    bo generalnie moj tata trzyma moja kase al mowi mi ze pogadamy o kasie na kurs jak zobacze co w tej szkole sie naucze ....i wtedy moze bym sam doszkalacjacy skonczyla...

  8. #133
    pss... Avatar Emist
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: kurs paznokci na CD/korespondencyjnie

    myślę,że czas zakończyć temat z ogólnym wnioskiem - takie
    certyfikaty z allegro to oszustwo samej siebie jak i klientek.
    Zamykam,bo zaraz się którejś coś wymsknie i tym razem to nie będę ja

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. KRAKÓW kurs
    By czarus in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 17-08-2023, 21:29

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •