Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 133

Temat: kurs paznokci na CD/korespondencyjnie

  1. #26
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    hmmm,
    ciezko jest cokolwiek komus doradzic,jesli nie siedzi sie w jego skorze.
    ale moim zdaniem,jedniodniowy kurs nie da ci wiele,bo czego mozna sie nauczyc w 8 godzin-np.

    z drugiej strony patrzac kursow nigdy nie za wiele,na kazdym jednym obojetnie czy jedno- czy wielo dniowy zawsze czegos innego sie czlowiek uczy,inny system inne pilowanie itd.
    a dopiero w praktyce wybierasz to co jest ci najwygodniejsze.

    ale ja bym poczekala na twoim miejscu i zrobila jeden ale konkretny kurs zawierajacy wszystko co ci jest potrzebne.

  2. #27
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Dziekuje za porade,a co sadzisz o tym co wstawilam linka?Tak czy siak musze go zrobic

  3. #28
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    wiec rozmawialam ze znajoma z Edinburga,dala mi pare Linkow dla ciebie i powiedziala ze ta firma ktora podalas nie jest zbytnio do polecenia.
    to sa kursy na odleglosc ty wysylasz tylko gotowe zrobione typsy oni oceniaja i wystawiaja ci zertyfikat.
    wiec lepiej poczekac odlozyc kasiorki i zrobic cos porzadnego.
    tu masz stronke z Czasopismem,mozesz sobie zaabonowac-tam sa wszystkie dobre firmy i szkoleniowcy spisani.kosztuje cos okolo 20 rocznie.

    Scratch - The Forum For Nail Professionals...

    to jest bardzo dobra Fa. u was z duza perspektywa na kariere w tej branzy.
    Sweet Squared

    i tu jeszcze jedna warta polecenia kochana.
    http://www.beauty-training.co.uk/nai...q-level-2.ashx

    tak ze lepiej uzbroic sie w cierpliwosc i zaczac od dobrych podstaw.
    powodzenia

  4. #29
    Nałogowiec Avatar czarnulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Cardiff UK
    Postów
    479

    Domyślnie

    Jade ja również napisałam dzisiaj twoją wiadomość do mojej znajomej i dzisiaj powinna do ciebie napisać jak by co to na jej stronie jest jej GG więc mozesz do niej napisać

  5. #30
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Donna ja te kursy juz mam w domu i nie jest on wcale taki zly poniewaz to jest kurs dla osob wlasnie pracujacych,tutaj duzo osob w ten sposob robi kursy roznego rodzaju jak i takze online.Mam znajoma ktora wlasnie tak robila swoj ale nie pazurkowy.Pozatym ta firma jest zarejestrowana wiec wydaje mi sie ze nie moze byc lipna. www.ginawallace.com
    a to jest stronka instruktorki.Co ma byc to bedzie,jak dostane certyfikaty to i tak jeszcze bede sie uczyc,zasiegac wiedze od was i cwiczyc.Bo przecierz certyfikat to nie wszystko.dziekuje wam

    A tu jeszcze wklejam tylko ze po angielsku co bede miala jak skoncze ten kurs
    Our certification is nationally recognised within the nail industry. On completion of the courses and on passing, you would have qualified as a Nail Technician in the system that you have chosen. The certification gained will allow you to obtain your insurance and work on human hands whether you decide to work from home, be mobile or work in a salon.
    Ostatnio edytowane przez Jade ; 03-06-2009 o 00:06

  6. #31
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie Kurs stylizacji on-line

    Kochane Dziewczynki dostałam dzisiaj meila z jednego z forum na którym jestem zarejestrowana. Ciekawa jestem co o tym sądzicie. A to treść Witam!

    Jestem bardzo ciekawa, co sądzicie o szkoleniach stylizacji paznokci on-line, przy użyciu komunikatorów internetowych i kamerek. Ta forma edukacji sprawdza się za granicą i cieszy powodzeniem. Będę wdzięczna za odpowiedzi na kilka pytań:

    1. Ile dziennie powinien trwać kurs online i w jakich godzinach?
    2. Jaki powinien być czas całego kursu?
    2. Jaką cenę takiej formy szkolenia uważasz za odpowiednią?
    3. Czy powinien być wydawany certyfikat?
    4. Czy wzięłabyś udział w takim projekcie?

    Dziękuję za odpowiedź, każda opinia jest dla mnie ważna!

  7. #32
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    Ja uważam że to jest cąłkiem dobry pomysł zwłaszcza dla osób, które nie mogą np. wyjeżdzać z braku czasu, pieniędzy, lub kilku latek do pełnoletności ( patrz :mój przypadek ) Ale są też minusy : Na prawdziwym kursie instruktorka pomaga nam w razie problemów, pomaga zlikwidować błędy, instruuje nas, a tak nie bardzo mamy bezpośrdeni kontakt Ale ja bym chętnie skorzystała, tyle że jeśli chodzi o kasę to rodzice chyba cnie będą zadowoleni...
    1. Myślę że powinien trwać gdzieś tak z 1-2 lub najwyżej 3 godziny, a jeśli chodzi o godziny to tak mniej więcej między 4, a może piątą. Większość ludzi jest już wtedy po obiadku i pracy
    2. może z tydzień zależy chyba od indywidualnych potrzeb (tak mi się wydaje... )
    3. Napewno nie tyle ile kosztują normalne kursy ,trochę mniej napewno więcej się niestety nie wypowiem bo doświadczenia w cenach za krsy jeszcze nie mam
    4.chyba tak , ale myślę że gdzieś powinni napisać że to było on-line...
    5.ja tak, no ale brak kaski mówi mi nie...

    Mam nadzieję, że choć ociupinkę pomogłam

  8. #33
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Z tymi kursami np.w anglii to prawda,mozna robic rozne kursy.Mam kolezanke ktora skonczyla taki kurs tylko ze na agetke od nieruchomosci,certyfikaty sa uznawane bo to sa NVQ,o paznokciowych przez internet nie slyszalam.Ale zamowilam tutaj
    Nail Technician Courses, Acrylic Course, Gel Course, Nail Art Course, Airbrush Course - Essential Nails
    tylko ze to troche jest na innej zasadzie,jak pisalam bez uzycia komputera.Ludzie tutaj nawet w ten sposob studiuja jest to dla osob,ktore pracuja zawodowo i nie maja czasu uczyc sie w ciagu tygonia,niestety jeszcze nieznalazlam tutaj Collegu gdzie zajecia odbywaja sie od piatku do niedzieli tak jak u nas.Mysle ze jest to dobry sposob.Sa Egzaminy,testy,pisze sie prace.

  9. #34
    Rozkręcanko Avatar beniulek
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    56

    Domyślnie

    Swietny pomysł z tym kursem on-line

  10. #35

    Domyślnie

    ziziz w tym temacie są też m.in opinie o kursach online http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-p...rrrrrrrra.html

    dla mnie fajna sprawa tylko jak to i w realu trzeba uważać żeby się nie naciąć

  11. #36
    Rozkręcanko Avatar gogosobo
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    65

    Domyślnie

    mnie sie ten pomysl bardzo podoba , to jest kuts dla osob, ktore pracuja i nie maja czasu albo warunkow dojezdzac na kursy stacjonarne,jestem za

  12. #37
    Totalna maniaczka Avatar Aneta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    854

    Domyślnie

    jestem za

  13. #38
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie

    A mnie się takie cuś nie zabardzo widzi
    Zapraszam na mojego bloga

  14. #39

    Domyślnie

    dziewczyny już w innych tematach pisały o plusach i minusach takich szkoleń i każdy wie na co się decyduje

  15. #40
    Nałogowiec Avatar sloneczko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Od kilku lat zagranica ;)
    Postów
    542

    Domyślnie

    A ja uwazam ze nie ma to jak normalny kurs i pod okiem doswiadczonej osoby o ile ona tez ma duze uprawnienia do tego,poniewaz zawsze moze podpowiedziec i usiasc przy osobie i zwrucic wieksza uwage na to co robi zle.
    Pozdrowienia od Sloneczka !

    www.sunnails-dorota.blogspot.com

  16. #41
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie

    a mi się wydaje że fora a w tym i nasze są takim mini kursikiem ja się uczyłam właśnie tu... faktem jest że wolała bym dodatkowo ukończyć dobry kursik ale nie można mieć wszystkiego...
    z forum można się wiele nauczyć

  17. #42
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie

    jestem za tkim szkoleniem,mam malo czasu wiec napewno bym skorzystala

    ---------- Dodano o godzinie 20:51 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:48 ----------

    przyznam sie , ze tu dowiaduje sie jak rozwiazywac problemy, jakich uzywac produktow,na kursie chwala tylko jedne produkty ,no i to tylko czysta teoria, uczymy sie w trakcie tego co robimy,przy pomocy tak wspanialego forum, jak nasze,

  18. #43
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    A ja wlasnie siedze i robie te pazurki na ten kursA co ma byc to bedzie,mam wiec musze sprobowac

  19. #44
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie

    rob,pamietaj to czego sie nauczysz zaprocentuje, nigdy nie pojdzie na marne, wkoncu UCZYMY SIE CALE ZYCIE.

  20. #45
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    4

    Domyślnie

    Chętnie bym z takiego kursu skorzystała.

  21. #46
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: Kurs stylizacji on-line

    Ja jednak uważam, że lepsze są kursy na których instruktor jest w stanie wyłapać nasze błędy.

  22. #47
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: Kurs stylizacji on-line

    ja też chętnie bym wzięła udział w czymś takim

  23. #48
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Kurs stylizacji on-line

    Zgadzam sie z ssisi2. Przez kamerke internetową nie byłby w stanie instruktor wyłapać wszystkich błędów. Ot np. kąt nachylenia pilnika, który moim zdaniem jest bardzo wazny przy opiłowaniu tipsa lub przy przygotowaniu płytki do stylizacji (nie zobaczymy czy płyka po odgarnięciu wałów nadal się świeci). Stacionarne kursy nie maja zamienników ale lepszy on-line niż żaden...

  24. #49
    No to..wpadłam Avatar tipserka78
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    104

    Domyślnie Odp: Kurs stylizacji on-line

    bardzo fajny pomysł z tym kursem on-line można się wiele nauczyć

  25. #50
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Kurs stylizacji on-line

    Super pomysł. Nie mieszkam w Polsce a w tym kraju na nic porządnego nie ma co liczyć
    Jestem ZA!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. KRAKÓW kurs
    By czarus in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 17-08-2023, 22:29

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •