Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 133

Temat: kurs paznokci na CD/korespondencyjnie

  1. #76
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    LUTON (UK)
    Postów
    64

    Domyślnie Odp: Kurs stylizacji on-line

    z drugiej strony to może i racja

  2. #77
    No to..wpadłam Avatar justi9
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    leszno
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Kurs stylizacji on-line

    ja tez nie jestem za jest ogromna roznica tez na poczatku w internecie szukalam filmiki itp rzeczy ale oka fachowca nic nie zasapi naprawde szkoda kasy

  3. #78
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    LUTON (UK)
    Postów
    64

    Domyślnie Odp: Kurs stylizacji on-line

    na poczatku bylam taka chetna na te kursy online ale dziewczyny mnie przekonaly i nie jestem juz za to nie ma sensu

  4. #79
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: Kurs stylizacji on-line

    Mi się wydaje, że kurs on-line ma sens jeśli... jeśli z fumfelami umawiamy się na video i robimy to w formie zabawy. Czyli suma sumarum nie jest to kurs a raczej rodzaj wspólnego spędzenia czasu przy kamerkach i przy okazji robieniu sobie paznokci.

    Jeśli chodzi o kursy-kursy on-line te płatne i niby kończące się certyfikatami... Kochane bez urazy, ale jaka szanująca siebie i swoje klientki stylistka pokazałaby certyfikat ukończony (zakupiony) on-line... toż to jak matura ze stadionu! Wstyd!
    Nie powiem, ja sama np. szukam płytki z kursem... ale jest to dla mnie jedynie forma podpowiedzi i podłapania lepiej tematu przedłużania paznokci, żeby wyssać esencję wiedzy zbieram na kurs live. A płytka to tylko zalanie podstaw, żeby nie być zielona. Chociaż tu sprawdza się forum w sumie I jak wspomniały dziewczyny kurs face-to-face to prawdziwy kurs. Ktoś wyłapie Twój błąd i go poprawi, a nie Ty sama masz się połapać czy jest już ok czy jeszcze się mylisz przy tym czy przy tamtym.

    Nie, nie Kochane kurs on-line ja widzę tylko jako formę spędzenia czasu przy pracy na własnych paznokciach ewentualnie z kimś jeszcze, nigdy w życiu jako pełne nauczenie się metody. Bo kto nam da po łapach za ten milimetr krzywego frencza jak nie spec za plecami?
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  5. #80
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    głogów
    Postów
    6

    Domyślnie kurs paznokci na CD/korespondencyjnie

    Hej dziewczyny,
    jestem tutaj nowa i mam pytanko ( jeśli się powtarzam to przepraszam) Mam pytanie, czy kursy robienia paznokci żelowych na CD są dobre ? Zastanawiam się nad kupnem takiego kursu. Proszę o wasze opinie. Mam malutkie dziecko i niestety nie mogę sie wybrać na kurs stacjonarny, a pazurki to moja pasja którą chciałavbym zgłębiać Pozdrawiam i dziękuję

  6. #81
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: kurs paznokci żelowych na CD

    Moim skromnym zdaniem, jest to wyrzucenie pieniędzy w błoto,
    tutaj na forum znajdziesz bardzo wiele cennych rad, instruktarzy, zdobień krok po kroku i filmików.
    W lekturę co prawda trzeba się zagłębić i poświęcić troszkę czasu, ale gwarantuję, że znajdziesz wszystko, co Ci będzie potrzebne, na dodatek całkowicie za free


  7. #82
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: kurs paznokci żelowych na CD

    Ja kiedyś zakupiłam taki kurs i szczerze powiedziawszy nic specjalnego. Wiele zdjęć potem znalazłam w necie na różnych stronach skąd oni brali i zrzucali sobie na płytę. Na dodatek niektóre paznokcie nie wiedzą co to krzywa C, czy równoległe boki i są źle zrobione. Jednym słowem tutaj nauczysz się dużo więcej i bezpłatnie
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  8. #83
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: kurs paznokci żelowych na CD

    jak chcesz miec medialy kurs to zajrzyj na youtuba, dla mnie to to samo co na CD czyli nic ja sie nauczylam robic pazurki ( jako tako ale sa ) czytajac to forum, a z takiego kursu nic nie wiesz, nikt Tobie nie pomoze, nie poprawi, nie sprawdzi czy dobrze robisz, jak robisz i w ogole...lepiej cwiczyc samemu i wstawiac fotki do oceny na tym forum, a nie jedna z nas Ci pomoze, oceni a jesli chcesz i na kurs to lepiej do sprawdzonych szkoleniowcow

  9. #84
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    głogów
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: kurs paznokci żelowych na CD

    Aha, rozumiem. Dzięki dziewczyny. Myślałam, że to da się sprawdza, a widzę , że jednak to nie był dobry pomysł. Mam jeszcze jedno pytanko. Znacie jakieś linki do instrukażowych filmów jak zrobić tipsy na you tube? Chodzi mi dokładnie o to jak zbudować poprawnie krzywą C Dzięki

  10. #85
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: kurs paznokci żelowych na CD

    Nie miałam takiego kursu na płycie cd. Ale myślałam o tym przez chwile. Jednak teraz stwierdzam , że nie jest mi potrzebny. Wszystko co jest niezbędne można sie dowiedzieć z naszego forum. To wielka skarbnica wiedzy. Dzięki pomocnym radom dziewczyn można osiągnąć na prawdę wiele . Tylko musisz poświęcić trochę na przewertowanie forum.

  11. #86
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: kurs paznokci żelowych na CD

    dalia, wystarczy poszukać na forum. Tutaj proszę są różnego rodzaju wzorki: http://forum.wzorki.info/przedluzani...-po-kroku.html Tutaj paznokcie żelowe: http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...ukcje-zel.html Tutaj akrylowe: http://forum.wzorki.info/metoda-akry...-akrylowe.html
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  12. #87
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    27

    Domyślnie kurs paznokci korespondencyjnie??

    dziewczyny słuchajcie znalazlam na allegro placowke szkoleniowa ktora zajmuje sie kursami normalnie ale maja takze mozliwosc szkolen korespondencyjnych.. dostaje poczta na plycie takowy kurs i 3 certyfikaty z normalna pieczatka i podpisem oraz data i oczywiscie moim imieniem ii nazwiskiem na dole pisze ze certyfikat upowarzania do pracy z klientem. 1 to zaswiadczenie o ukonczeniu takiego kursu 2 to zaswiadczenie o szkoleniu bhp a 3 ze ukonczylam szkolenie z zakresu zelu akrylu fiberglass i zdobnictwa.
    dodam ze paznokciami zajmuje sie od 2 lat i jestem samoukiem i nnarazie nie mam kasy na normalny kurs i chcialam to sprobowac. na stronie tej placowki na allegro pisze ze jesli kliencie beda pisac lub dzwonic np na mnie ze skargami to zastrzegaja sobie zabranie mi takowego certyfikatu. co na to myslicie

  13. #88
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: kurs paznokci korespondencyjnie??

    jesli moge sie szczerze wypowiedziec to dla mnie to jest totalna bzdura.to tak jakby sobie kupic certyfikat na bazarku...
    ok mozna sie samemu douczyc itp ale na dobra sprawe kto cie nauczy przez telefon robic paznokcie
    ja bym wolala poczekac zaoszczedzic i isc na normalny kurs

  14. #89
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: kurs paznokci korespondencyjnie??

    całkowicie zgadzam się z malą, to nie brzmi dobrze, a kasa wyrzucona w błoto moim zdaniem. Bo wątpie, żebyś miała satysfakcję z takiego kursu-bo nikt Cię nie podszkoli i wcześniej czy później bd musiała pójść na normalny, Więc chyba lepiej od razu uzbierać kasę i pójść później, zapłacić więcej, ale zrobić to porządnie. Tak myślę-zrobisz jak bd uważać
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  15. #90
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: kurs paznokci korespondencyjnie??

    też jestem przeciw-w ten sposób nikt nie widzi jak robisz i nie jest w stanie powiedzieć ci co źle robisz...ani ty nie zobaczysz na żywo jak robi instruktorka...ja bym się w to nie pakowała bo sam dyplom to samemu sobie mozna wydrukować,a tu chodzi o wiedzę i umiejętności. Polecam na prawdę normalny kurs



  16. #91
    No to..wpadłam Avatar Tekila_18
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    138

    Domyślnie Odp: kurs paznokci korespondencyjnie??

    Ja na początku mojej przygody z paznokciami kupilam taki kurs + certyfikat. Filmik byl średnio wyraźny, nie wszystko bylo pokazane tak jak to robia na normalnych kursach, certyfikat oczywiście z podpisami "niby" instruktorów, ale bez pieczątki wypisany ręcznie, więc każdy móg sobie taki napisać. Jak poszłam na normalny kyrs z instruktorem, ktory mi mówił co mam robić to jest poprostu niebo, a ziemia. Więc na swoim przykładzie nie polecam kursów korespondencyjnych.

  17. #92
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: kurs paznokci korespondencyjnie??

    ja też mówię stanowczo NIE!

  18. #93
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: kurs paznokci korespondencyjnie??

    hehehe widze ze same przeciwniczki,hmmm.... niestety jestem troche uparta i wole z tego zrobic kompromis kupie ten kurs a noz widelec mi pomoze i cos nowego nauczy a jesli nie to trudno naucze sie na wlasnym bledzie. a na kurs zwykly narazie nie mam kasy bo w przyszlym roku weselicho i teraz ogladamy sie z kupnem 3 pokojowego mieszkania... chociaz powiem wam ze postaram sie jak najszybciej ten kurs zrobic bo np chcialabym tak dokladnie jak wy umiec wydluzyc lozysko paznokcia kamuflazem dziekuje ze tu jestescie dzisiaj po pracy na troche tu wejde i poczytam sobie wasze rady i obejrze filmiki

  19. #94
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: kurs paznokci korespondencyjnie??

    szkoda kasy na takie płyty z kursami...naprawdę na YouTube jest to samo, tylko że za darmo. Poza tym nazywanie takiej płyty kursem to lekka przesada.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  20. #95
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: kurs paznokci korespondencyjnie??

    jestem też przeciwna takim kursom i stanowczo mówię NIEZgadzam sie z wypowiedziami dziewczyn a z tym ze chcesz spróbować takiego kursu to sama chyba nie wiesz co piszesz idziesz po prostu na łatwiznę widzę że liczy się dla ciebie to żeby mieć certyfikat nie ważne w jaki sposób zdobyty ważne żeby był nie ważne jest to dla ciebie jaka zyskasz przy tym wiedzę Ja od wtorku idę na szkolenie w tym muszę dodatkowo zaplacić za nocleg chociaz wiem że taki kurs mogłabym zrobić u siebie taniej i dziewczyna która u mnie w miescie szkoli robi nawet bardzo ładne paznokcie lecz najpierw poszłam do niej na rozmowe jak takie szkolenie u niej wyglada razem z egzaminem wiec uczę sie na swoich paznokciach co mi po tym uczeniu jak swoje paznokcie znam i na nich calkiem dobrze mi idzie na szkoleniu które wybrałam będe robila na cudzych pazurkach .Po drugie na szkoleniu które robie na egzaminie muszę wykonać dwie łapki a na egzaminie którego nie wybrałam u dziewczyny w moim mieście tylko dwa palce to teraz ktoś pomysli czemu ona sobie utrudnia życie nie wybiera tu blizej domu ,nie musi dopłacać dodatkowo za nocleg i prosciutki egzamin tylko dwa palce o to jest pytanie Wiesz dla czego Dlatego że jesli się podjełam zrobic ten kurs a potem w przyszłosci moze wykonywać ten zawód to chcę go robic dobrze a nie na ..... I jak kiedyś powieszę na ścianie swój certyfikat to chcę być z niego dumna a nie sie wstydzic i żeby inni na niego patrzyli i zadawali sobie pytanie za co ja go wogóle dostałam .

  21. #96
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: kurs paznokci korespondencyjnie??

    Kupiłam kiedyś taki kurs na allegro! Amatorsko nagrany filmik komórką.... Pieniądze wyrzucone w błoto! Dyplom bez wartości tylko jako ozdoba na ściane.

    ---------- Dodano o godzinie 09:05 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:03 ----------

    Cytat Napisał farbstift Zobacz post
    szkoda kasy na takie płyty z kursami...naprawdę na YouTube jest to samo, tylko że za darmo. Poza tym nazywanie takiej płyty kursem to lekka przesada.

    Dokładnie to samo A na Youtube znajdziesz filmik o o wiele bardziej wykonane fachowo. Ale jazdy musi się o tym przekonać na własnej skórze.

  22. #97
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: kurs paznokci korespondencyjnie??

    Karlanails jesli moge sie wtracic to powiem Ci tyle.....ze po takim kursie z cd dowiesz sie mniej niz z tego forum szkoda na to kasy wystarczy ze poczytasz troche tematow tutaj a bedziesz wiedziala duzo wiecej niz z takiego kursu a lepiej kase odlozyc na prawdziwe szkolenie...

    no chyba ze zalezy Ci na certyfikacie ktory nie ma znaczenia w swiecie stylizacji sluzy jedynie jakos ozdoba...

  23. #98
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: kurs paznokci korespondencyjnie??

    tez sobie kiedys kupiłam taki kurs,.. za 9zł.. bez certyfikatu

    i co ? i jajco?

    i tak nic sie nie nauczyłam.. przepraszam... "nauczyłam sie" robić łopaty jak stąd do zawiercia!

    a pomysl sobie ze nawet są kursy dla instruktorów

    pomysl sobi taraz jak bedzie sie czuła klientka przychodząc do ciebie, na scianie pełno certyfikatów a ty nadal bedziesz robiła błędy? bedzie sie czuła tak samo jak ty gdybyś poszła na kurs do pani która uczyła sie i jest instruktorem z takiego samego kursu korespondencyjnego..

    nie wiem czy wiesz o co mi chodzi

    moim zdaniem lepiej miec ilośc certyfikatów proporcjonalną do umiejetnosci a wiedzę czerpać z innego źródla, bardziej "doszkolonego" niz miec kilka certyfikatów ze jest sie stylisktą a wiedzy nie miec rzadnej


    oraz taka mala dygresja: czy mi sie pmyliło czy juz miesliśmy taki temat? chyba był tylko nie mogę go znaleść

  24. #99
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: kurs paznokci korespondencyjnie??

    Cytat Napisał karlanails Zobacz post
    hehehe widze ze same przeciwniczki,hmmm.... niestety jestem troche uparta i wole z tego zrobic kompromis kupie ten kurs a noz widelec mi pomoze i cos nowego nauczy a jesli nie to trudno naucze sie na wlasnym bledzie.
    Nie bardzo rozumiem jakiej reakcji się spodziewałaś/oczekiwałaś?
    Na tym forum SZCZERZE doradzamy sobie bądź odradzamy pewne produkty i usługi.
    Skoro wiele dziewczyn to sprawdziło i twierdzą, że psu na budę, nie ma powodu, żeby im nie wierzyć.
    Piszesz, że jesteś uparta, to dobrze, ale w tym wypadku podążasz w niewłaściwym kierunku.
    A jeśli podjęłaś już decyzję, to po co Ci opinie, z których nie skorzystasz?


  25. #100
    No to..wpadłam Avatar Andziapl1
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Radom
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: kurs paznokci na CD/korespondencyjnie

    Ja też kupiłam zestaw z kursem na CD i tą płyte tylko raz włączyłam nic z niej konkretnego się nie nauczyłamjakość okrona poprostu totalne dnoTutaj na forum o wiele więcej można się dowiedzieć!
    Szkoda kasy na taki kurs!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. KRAKÓW kurs
    By czarus in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 17-08-2023, 21:29

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •