Pokaż wyniki 1 do 21 z 21

Temat: instrukcja obslugi dziecka

  1. #1
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Smile instrukcja obslugi dziecka

    Instrukcja obsługi dziecka - Joe Monster

    najpierw chcialam wkleic calosc ale za dlugie jest

  2. #2
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    hhehehehe dobre Niektórym by się przydał jak sie słyszy co się na świecie wyprawia..
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  3. #3
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    no fajniutkie, podoba mi sie ten z kojcem i klatka ha ha...

  4. #4
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    jaaa nie mogę
    mała a masz obsługe faceta

  5. #5
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    ahhahapisiowa a potrzebujesz ahah

    ---------- Dodano o godzinie 21:30 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:21 ----------

    Zamieszczony przez Administrator, z 13-10-2006 19:33

    Oglądano : 5242
    Ulubione : Brak
    Opublikowane w : Kawały i Dowcipy, Instrukcje

    Dla wszystkich facetów którzy nie są świadomi różnych metod edukacyjnych krążących w sieci, zapoznajcie się z poniższą treścią i nie dajcie się feministycznemu traktowaniu. A dla kobiet ? To i tak awykonalne.

    Mąż - instrukcja Obsługi
    Mąż - to zaobrączkowany osobnik płci męskiej z możliwością do przystosowania w niewoli.

    Odnosząc się do sytuacji w domu, od razu zaczyna szukać jedzenia i miejsca do spania. Trzeba pamiętać, że jest on bardzo daleki od ideału, dlatego wymaga nieustannej opieki i pielęgnacji. Męża należy trzymać w ciepłym i dobrze przewietrzonym pomieszczeniu.

    Należy męża wyprowadzać na spacer raz dziennie na smyczy, ponieważ może ujawnić się instynkt do uciekania. Nawet najlepiej wytresowani mężowie zostawieni bez opieki mogą nie znaleźć albo nie będą chcieli znaleźć drogi powrotnej.

    Niestety urzędy zajmujące się wydaniem i rejestracją mężów tak zwane Urzędy Stanu Cywilnego, nie dają żadnej gwarancji oraz nie odpowiadają za zaginięcie lub ucieczkę męża.

    Należy pamiętać, że okres udomowienia męża źle wpływa na jego naturalne funkcjonowanie - u niektórych pojawia się chęć ciągłych ucieczek, a niektórzy z czasem stają się niepotrzebną i nieestetyczną rzeczą w domu, o którą należy się ciągle opiekować. Lecz przy dobrej technice tresowania, mąż może stać się pożyteczny.

    Zastosowanie:
    Należy ustalić po co kobiecie, która świetnie daje sobie radę, komplikować sobie życie nabywając męża. W najprostszym użyciu tego osobnika, mąż jest potrzebny do zapłodnienia, lecz przy odpowiednim wytrenowaniu może być użyteczny również w innych sferach życiowych, takich jak: poprawienie sytuacji materialnej, w ciężkich pracach domowych, itd.

    Użycie:
    Każdy osobnik płci męskiej pasący się na wolności może być potencjalnym mężem.
    Zainteresować mężczyznę można czymkolwiek - rozpoczynając od butelki, kończąc górnolotną frazą, którą on wcale nie musi zrozumieć. Lecz należy pamiętać, że, jeżeli mężczyzna oddzielił się od stada i poszedł za kobietą, to najczęściej dlatego żeby doznać jednorazowej przyjemności i zaspokoić swój pierwotny instynkt.

    Celem kobiety jest doprowadzić mężczyznę do kompletnego niezrozumienia swych czynów, bowiem tylko w takim stanie jest możliwe zaobrączkowanie, co jest głównym celem kobiety. Po zaobrączkowaniu najczęściej jest zaplanowane wesele, które ma spowodować, żeby mężczyzna jeszcze dłużej nie mógłby zrozumieć, co się stało.
    Niektóre kobiety uważają, że mąż po zaobrączkowaniu, już nigdzie nie ucieknie. Niestety, to kompletna bzdura. Po zaobrączkowaniu należy zająć się procesem tresowania.

    Tresowanie:
    Po nabyciu męża należy od razu przystąpić do tresowania. Należy pamiętać, że nie tresowany mąż jest niebezpieczny dla kobiety, jak również dla całego społeczeństwa. Każdy, nawet najbardziej otępiały mąż poddaje się tresowaniu, należy tylko go regularnie żywić i mieć dużo cierpliwości.

    Tak samo jak w przypadku tresowania psów tak i w przypadku tresowania męża należy zacząć od podstawowych komend, takich jak: "siadać", "leżeć", "obok" itd. Lecz komendy należy dawać nie w sposób dyrektywny, lecz miło: "Kochanie usiądź, chcę na Ciebie popatrzeć", "Kochanie połóż się, na pewno jesteś zmęczony", "Kochanie chodź bliżej, lubię jak jesteś obok mnie". Przy prawidłowym wykonaniu komend należy podkarmić albo pochwalić, żeby ukształcił się odpowiedni refleks przy usłyszeniu komend. Po przekonaniu, że dobrze są oswojone podstawowe komendy, należy przystąpić do tresowania bardziej skomplikowanych komend, takich jak: "przynieś", "podaj", "pozamiataj", "kup mi", "oddaj wypłatę", "pomóż mojej mamie", itd.

  6. #6
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    ahahahahahahahah no padam

  7. #7

  8. #8
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie

    hahahahhaha rewelacja !

    ________________________________________


  9. #9
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    hihi teraz mozecie robic dzieci

  10. #10
    Szkoleniowiec Avatar nieszkam78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin , Citywest
    Postów
    495

    Domyślnie

    a wiecie jak sprawdzić czy woda w wanience nie jest za gorąca
    Wszystko jest w naszych rękach, więc nie mogą zostać pominięte.
    (G. Chanel)

  11. #11
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    Cytat Napisał nieszkam78 Zobacz post
    a wiecie jak sprawdzić czy woda w wanience nie jest za gorąca
    ahah no tp teraz pytanie roku....
    jeszcze sie okaże że mała ma na wszystko odpowiedz i zna wszystkie tajniki życia

  12. #12
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    mozeee np. wsadzic swoj lokietek i zobaczyc czy parzi albo poprostu wciepnac termometr do wanienki jakis takie specjalistyczny

  13. #13
    Szkoleniowiec Avatar nieszkam78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin , Citywest
    Postów
    495

    Domyślnie

    Cytat Napisał nieszkam78 Zobacz post
    a wiecie jak sprawdzić czy woda w wanience nie jest za gorąca
    Bierzemy dzieciątko za nóżki i powolutku wkładamy główkę do wody...... jeżeli białko w oczkach zaczyna się ścinać to znaczy że woda jest za gorąca.....
    Wszystko jest w naszych rękach, więc nie mogą zostać pominięte.
    (G. Chanel)

  14. #14

  15. #15
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    Cytat Napisał nieszkam78 Zobacz post
    Bierzemy dzieciątko za nóżki i powolutku wkładamy główkę do wody...... jeżeli białko w oczkach zaczyna się ścinać to znaczy że woda jest za gorąca.....
    ahhahahahah sadystki

  16. #16
    No to..wpadłam Avatar aniusiablondyna
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    115

    Domyślnie

    ale sie uśmiałam

  17. #17
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie

    ja również no ale przynajmniej wesoło na tym forum

    ________________________________________


  18. #18
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    kurcze 5 dzieci mam a nie znałam tej instrukcji

  19. #19
    Totalna maniaczka Avatar moniczka690
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Preston UK
    Postów
    837

    Domyślnie

    heheh przyda się na przyszłość

  20. #20
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    677

    Domyślnie Odp: instrukcja obslugi dziecka

    Takie wątki to zawsze niesamowite źródło wiedzy, więc super, że można natrafić na taką tematykę tutaj na forum Ja głównie widzę czerpię z internetu, ale oczywiście staram się dobierać sprawdzone i zaufane strony. Pomyślałam, że dorzucę w tym wątku coś od siebie. Otóż z polecenia znajomej natrafiłam ostatnio na taki wpis: https://zatogrip.pl/zdrowa-dieta-dziecka/ znajdziecie w nim informacje o zdrowej diecie dziecka. Przeczytacie między innymi porady odnośnie ułożenia jadłospisu. Mi naprawdę bardzo przydały się te wskazówki.

  21. #21

    Domyślnie Odp: instrukcja obslugi dziecka

    Jeśli już jesteśmy przy temacie dzieci to może możecie polecić mi jakiś sklep online który posiada rzeczy plastyczne dla dzieci ? Szykuję wyprawkę dla mojego przedszkolaka i jak wiadomo potrzebujemy mnóstwa artykułów typu kredki, mazaki, bloki kolorowe, farbki itp... Parę osób wspominało o sklepie e-kidsplanet.pl - możecie coś o nim powiedzieć?






Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •