Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 144

Temat: cienie do powiek

  1. #51
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: cienie do powiek

    Ja mam dwie palety cieni po 15 szt z Glazela. Z niektórych jestem zadowolona, z innych nie. Matowe są mocno na pigmentowane. Czarny to najlepszy jaki w życiu miałam, biały i cielisty także. Nie mam wypiekanych, ale już się na nie czaję Ogólnie maty cieniują się świetnie, wstawię zaraz fotki moich własnych kompozycji. perłowe gorzej, ale daje radę. Używam bazy z Joko i jestem zadowolona, bo mam tłusta powiekę i bez bazy cienie wałkują mi się zaraz po nałożeniu. Może to i nie profesjonalne, ale mam tez kilka małych paletek cieni typowych chińskich typu buterfly, czy jakieś tam magic. Dokupuje pojedyncze jak mi brakuje, czasem jednej sztuki, bo klientka coś konkretnego chce, jak dla mnie są ok sprawdzają się. Wstawiam makijaż paleta matowych niebieskich z chińczyka za 6 zł
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  2. #52
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: cienie do powiek

    Dziewczynki kochane a co o tym myslicie
    Kusi mnie ale ciekawa waszych opini poczekam z zakupem

    MEGA Paleta Cieni SEPHORA+SWAROVSKI 187 częsci (2381570046) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.



    Czy może lepiej kupic np palety Sleeka ktore polcane sa na róznych forach przez ich uzytkowniczki.

    Używam zawsze bazy pod cienie ArtDeco. Jak makijaż wieczorowy to na zyczenie klientki utrwalam fixerem z Kryolan
    Ostatnio edytowane przez Evelina.J ; 03-06-2012 o 18:44

  3. #53
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: cienie do powiek

    Miałam do czynienia z tymi paletkami z sephory - tą co wkleiłaś na zdjeciu i tą z nowej kolekcji. Moim zdaniem fajny bajer. tak, bajer to dobre słowo, bo paletka jest średnia. Mnóstwo Cieni i mnóstwo błyszczyków. Czy na pewno potrzebujesz aż tyle błyszczyków ? Cienie jak cienie, ale błyszczyki są nie do wykorzystania. chyba ze na prawdę dziennie używasz kilka razy innego błyszczyka, masz wiele dziewczyn, które malujesz.
    A jeśli chodzi o cienie, to zauważyłam, że one są twarde i po nałożeniu ..nie są takie jednolite.. tworzą jakby plamy? cienie? nie jakieś mega odznaczające się oczywiście, ale nie są takie ładnie kryjące. te pozostałe rzeczy - kredki, tusze - wszystko jest maleńkie i szybko się kończy. tyle z mojego doświadczenia




  4. #54
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: cienie do powiek

    a ja jetem wściekła bo nigdzie nie moge znaleźć mojego ulubionego cienia Max Factor Masterpiece w kolorze Coffe
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    szukałam juz w rossmanach,sklepach internetowych i na allegro....... nie ma
    Ostatnio edytowane przez tusia ; 03-06-2012 o 20:59

  5. #55
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: cienie do powiek

    Dziewczyny to polećcie mi jakich cieni warto używac. Moze te Sleek? Czy może jakieś lepsze? Póki co mam tego sporo ale z Oriflame poniewaz jestem menagerką w tej firmie wiec wiadomo ze wszystkie nowosci posiadam hehe. Podkład używam Oriflame z serii Giordani Gold ujędrniający i jestem zadolowolna z niego choć chcialabym bardziej kryjący. Tusz Wonder polecam. Puder pyłkowy transparentny mamy tez wart polecenia. Cienie: hm... Używam na baze do cieni wiec kolor bardziej wydobyty i wytrzymaly. Nie powiem bo sprawdzają się ale wolałabym wyciągac kosmetyki ktorych klientki nie mają w zasięgu ręki aby wyglądało to profesjonalnie. Mam kufer przepełniony po brzegi ze palety juz osobno trzymam ale Oriflame.

    katerina15 dzieki za wyczerpującą odp. Moze wypowiesz się o sleek'ach? Wiele dziewczyn w necie sie nimi zachwyca i wiele z nich kożysta. Nawet filmiki jak sie oglada i takie piekne makijaze i palety Sleek.

    I faktycznie tych błyszczyków raczej nie potrzebuje... Mam mnóstwo próbek pomadek z oriflame i czesto po makijazu klientka dostaje probeczke do domu gratis na poprawki w zcasie imprezy

  6. #56
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: cienie do powiek

    napisze wam moje odczucia co do cieni jakie mam w kufrze

    paleta sephory jest beznadziejna do malowania sie w domu na co dzien bym jej nawet nie chciala
    przyjaciolka ja kupila przy malowaniu myslalam ze swira dostane

    sleek sa super, ale trzeba nauczyc sie nimi malowac, maja mega pigmentacje, sa lekko kremowe ale sie sypia jak diabli, trzeba sie pilnowac swietnie sie blenduja i kolory bajeczne
    mam wiekszosc paletek i nie oddam za zadne skarby

    glazel tez bardzo fajne, z pigmentacja gorzej jak u sleeka, ale nie sypia sie tak bardzo, sa bardziej "suche"

    inglot to bylo rozczarowanie na calej lini, teraz leza i wcale ich nie uzywam, nie zauwazam w nich nawet jednego plusa

    mac cudo,wogole sie nie sypia i pigmentacja boska minusem jest cena

    teraz poszalam i pozamawialam pudry,podklady i palety cieni od ben nye i z grimas jak dojda to napisze odczucia ale juz czuje ze mnie nie zawioda

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  7. #57
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: cienie do powiek

    a ktos tych cieni używał? cena bardzo niska, ale opinie mają bardzo dobre, ja się chyba skuszę do domowego użytku
    Cienie Do Powiek

  8. #58
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: cienie do powiek

    Cytat Napisał malinowa Zobacz post
    a ktos tych cieni używał? cena bardzo niska, ale opinie mają bardzo dobre, ja się chyba skuszę do domowego użytku
    Cienie Do Powiek
    Kochana ja czytam i oglądam wiele blogów i z tego co ja trafiam to Ruby Rose nie bardzi. To już lepiej SLeek poszukac raczej. Na allu tego troche. Kolorki fajne jak widac. Ja chyba je kupie jedna po drugiej

  9. #59
    No to..wpadłam Avatar ladybird
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    143

    Domyślnie Odp: cienie do powiek

    Cienie Ruby Rose miałam okazję kiedyś wypróbować. Cena mówi sama za siebie. Są raczej kiepskie :/

    Zgodzę się z przedmówczynią, która poleca cienie Sleek. Posiadam dwie paletki i w planie zakupić chyba wszystkie jakie istnieją bo za taką cenę lepszej jakości nie znajdziesz. Mam nadzieję, że będą je produkować do końca świata

  10. #60
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: cienie do powiek

    DZIEWCZYNY BIERZECIE SLEEK'A (sorki za capsa) bo to sa na [prawde super cienie w dobrej cenie
    dla mnieo niebo lepsze od inglota który do najtanszych nie nalezy
    sypia się owszem ale nie aż tak bardzo - dla mnie bardzo to sypie się własnie inglot
    ja póki co nie zamieniłabym sleeka na inne
    ale tez nad ta paleta z sephory myslałam... tylko ze mam juz jedną palete z allegro chyba 80 cieni i sa do d.....y moja mała je wykonczy na babranie

  11. #61
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: cienie do powiek

    kobitki to napiszcie gdzie te paletki sleek'a kupujecie, proszę o jakieś namiary, skoro tak zachwalacie to też bym się skusiła, te ruby rose już sobie z głowy wybiłam

  12. #62
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: cienie do powiek

    ja też polecam sleeka super są te cienie. No i podobne mam zdanie do sephorowskiej palety. Jak dla mnie to fajna sprawa jak ktoś chce sobie zrobić jakiś ekstrawagancki makijaż z np zielonymi ustami bo tych błyszczyków jest mnóstwo i nie ma szans żeby je wykorzystać, cieni za mało w takich najczęsciej używanych kolorach niestety.

    paletki sleeka sprzedaje b. dużo sprzedawców na allegro :
    Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

  13. #63
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: cienie do powiek

    Ja też mam paletki Sleek i moim zdaniem są ok jak za taką cenę Ale kupiłam sobie ostatnio paletki 5ciu cieni z Makeup Atelier Paris i... się zakochałam Mogę polecić z czystym sumieniem

  14. #64
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: cienie do powiek

    Sleek jest spoko, używam głównie zmieszany z duraline do kresek.
    Co do Inglota, na początku miałam podobne wrażenia, a teraz życia bez inglotowych cieni sobie nie wyobrażam. Póki co mam 2 palety skompletowane po 10 cieni i z pewnością skomponuję kolejną. W planach mam też pigmenty, bo teraz wyszła świetna linia.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  15. #65
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: cienie do powiek

    ja rowniez polecam cienie sleek, kupilam 5 paletek zrobilam kilka makijazy i jestem zakochana, dziewczynki dziekuje za podpowiedzipoluje jeszcze ze dwie
    zdziwiona jestem ze niektore z Was marudza ze sie sypia, z tych cienie ktore mialam do tej pory to sie dopiero sypaly, te mi sie w ogole nie sypia, moze to kwestia nakladania cieni i pedzelkow...ja zawsze nakladam na powiekie cien po uprzednim otrzepaniu nadmiaru..moze to tez jest istotne...
    Ostatnio edytowane przez Paulka ; 28-06-2012 o 11:20

  16. #66
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: cienie do powiek

    ja nie napisałam, że się sypią mi właśnie się w ogóle nie osypują, nie mam z tym problemu
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  17. #67
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: cienie do powiek

    no tak nie napislalas inne dziewczyny pisaly ze sie sypia...cos namieszalm w swoim poscie hehe juz prostuje

  18. #68
    Rozkręcanko Avatar Annauelle
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    okolice Poznania
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: cienie do powiek

    Ja polecam cienie z Revlona ..pracuje na nich od jakiegos czasu i nie zamienie na inne

  19. #69
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: cienie do powiek


    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  20. #70
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: cienie do powiek

    Hej dziewczyny a słyszałyście o gotowych odbijanych cieniach do powiek
    "Pozwól każdemu dniu stac się tym najpiękniejszym..."

  21. #71
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: cienie do powiek

    ja gdzies widzialam nawet takie, chyba na allegro... ale mysle ze to dla leniuszkow, duzo wiecej zabawy i przyjemniej jest pobawic sie samemu, no chyba ze nie ma sie za wiele czasu i robi sie to juz podczas wychodzenia, ale mimo wszystko uwazam ze ciazko dopasowac taki gotowy makijaz, chociazby dlatego ze kazdy ma inne powieki i w innych miejscach sie zalamuja, poprzez samodzielny makijaz moze skorygowac wiele rzeczy, w takich paskach juz napewno nie, jednym slowem uwazam ze do tych paskow to chyba trzeba miec ksiazkowe powieki

    a ja chcialabym sie zapytac(bo nie widzialam zeby ktoras o tym pisala) chcialabym zapytac czy ktorac z Was uzywa bazy pod cienie z firmy Paseatej w kremie niestety nie znalazlam zadnej z tych ktore polecalyscie, kosztuje ona 16zł, cena nie najgorsza wiec chyba warta odrobine uwagi...

  22. #72
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: cienie do powiek

    MANLY PROFESJONALNA PALETA CENI CIENIE 180 KOLOROW (2515424249) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    Ktoś oceni

    Może ktoś poleci jakąs paletę z allegrowych

    Ktora po nałożeniu na baze pod cienie się nada

  23. #73
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: cienie do powiek

    Ogólnie na fajnej bazie niemalże każde cienie mogą dać dobry efekt. Moim zdaniem nie warto kupować takich palet. Na początku też kupiłam sporą paletę i teraz w ogóle jej nie używam. Chyba tylko 2 kolory mnie szczególnie zachwycają, ale cała reszta...
    Lepiej sama komponuj sobie paletę, Ty najlepiej wiesz jakich kolorów najczęściej używasz. Możesz albo kupić paletę na wkłady w Inglocie i tam dawać wkłady, albo na allegro taką na magnesy lub z Kobo. No i uzupełniać właśnie Inglotami lub Kobo. Najlepsze jednak są MAP: Makijaż oczu - Folaroni - makijaż, kosmetyki, Make-Up
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  24. #74
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: cienie do powiek

    Może jeśli chcesz za małe pieniądze to kup kilka palet sleeka? Dziewczyny zachwalają, są to małe paletki, mają mnóstwo kolorów do wyboru. Ja się czaję na pierwszą, bo obecnie pracuję na Glazelu. Dobre cienie, ale potrzebują brązów i naturalnych kolorków.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  25. #75
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: cienie do powiek

    no Sleek też fajny wszystko zależy na jakie potrzeby potrzebujesz. Jeśli do klientek to też ważne ile bierzesz za makijaż etc. Ja wolę mimo wszystko droższe produkty, choć i z tanich mam w kufrze perełki, których nie zamienię prędko np. bazę pod cienie Hean
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. KURS MAKIJAŻU - cz5. CIENIE DO POWIEK
    By Tonija in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 15-12-2023, 12:04
  2. Cienie pod oczami
    By Pati88 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 75
    Ostatni post / autor: 05-05-2022, 21:51
  3. Zestawienie cieni do koloru waszych oczu
    By pisiowa21 in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 01:52
  4. [BAZAREK]{KOSMETYKI} kupię, sprzedam zamienię
    By Kamis in forum Ogłoszenia
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-11-2016, 19:04

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •