Strona 1 z 6 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 129

Temat: Męskie wpadki - czyli co mężczyznom nie przystoi

  1. #1
    Stylista Paznokci/ Wizażysta Avatar przemekjanus
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Postów
    8

    Domyślnie Męskie wpadki - czyli co mężczyznom nie przystoi

    No właśnie-jak Waszym zdaniem powinien ubierać się facet
    Prawie na każdym kroku mówimy o perfekcyjnym wyglądzie, a jakie są wpadki które "biją" Was po oczach

    Dla mnie podstawowy błąd to źle dobrane skarpetki do garnituru, skarpety do sandałów czy koszula w kratkę i krawat w groszki ...
    Make up artist and nail designer
    www.przemekjanus.pl

  2. #2
    No to..wpadłam Avatar Tekila_18
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    138

    Domyślnie Odp: Męskie wpadki - czyli co mężczyzną nie przystoi

    Dla mnie porażką w ubiorze faceta czy chłopaka jest kiedy nie dobiera stroju do swojej postawy ciała. Takim przykładem jest... mój brat
    Miał taki okres, że nosił spodnie rurki(które uwierały go w kroku) do tego czerwony pasek nabijany ćwiekami, fioletową bluzę ( jak dla mnie była ona damska),biało-morską czapkę z prostym daszkiem (dzięki której odstawaly mu uszy) i biało-kolorowe wysokie adidasy (czy coś w tym stylu) gdzie jedna sznurówka byla rażąco czerwona a druga pomaranczowa. Dodatkowo jego fryzura byla dluższa coś a'la Emo. Dodam, że mój brat jest wysoki bo ma jakieś 175cm i jest strasznie szczuply.
    Wiec gdy ktos go widział jak stał tyłem, to większość osób uważała, że jest super laską ze zgrabnym tyłeczkiem w obcisłych spodniach.
    Dla mnie jest to szok ( tym bardziej, że to moj brat) i chyba nikt nie przebije takiej męskiej- modowej porażki .

  3. #3
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: Męskie wpadki - czyli co mężczyzną nie przystoi

    mnie przerażają spodnie wiszące w kroku..

  4. #4
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: Męskie wpadki - czyli co mężczyzną nie przystoi

    a ja przeżyję wszystkie wpadki facetów, ale dla mnie jedna jedyna i najgorsza...Spotkałam kiedyś chłopaka w dresowych spodniach, białych, ( nie pamiętam nazwy materiału, taki śliski, szeleszczący) do tego miał jeansową kurtkę, beżową...ale najgorsze i do całości, na stopach zamiast adidasów lakierki!
    Więc zdecydowanie dla mnie najgorsze co może być to facet w dresach i lakierkach

  5. #5
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Męskie wpadki - czyli co mężczyzną nie przystoi

    mi się nie podoba jak np.facet ma białe spodnie a spod nich przebijają ciemne slipki... Albo jak nosi spodnie tak nisko, że przy pochylaniu się widac mu przedziałek (mój poprzedni szef)
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  6. #6
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Męskie wpadki - czyli co mężczyzną nie przystoi

    oj tak wystający rowek to jest coś czego nie cierpię, jak to się mówi "plecy mu pękają"
    no i sandałki a fe i totalnie zaniedbane dłonie, ze skórami na pół palca i zgryzione do połowy... ach i spodnie tzw 7/8 bądź podciągnięte prawie pod brodę. I ukrywanie na siłę łysiny-zaczesywanie itp łysi też są przystojni tyle narazie rażących wpadek sobie przypomniałam



  7. #7
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Męskie wpadki - czyli co mężczyzną nie przystoi

    Ja to nienawidzę skarpet do sandałów...
    a najbardziej razi mnie jak ktoś obojętnie czy facet czy kobieta chce domłodzić się na siłę strojem... dla mnie np. Ibisz jest totalnym niewypałem


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  8. #8
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Męskie wpadki - czyli co mężczyznom nie przystoi

    dres i ruby lańcuch to dla mnie totalna porazka...
    i zawsze kojarzy mi sie źle jakies silownie i mania zaczepiania wszystkiego co innym mezczyzna jest
    ja lubie klasyke
    prosto schludnie

    skarpetki do sandalow to zalezy bo to akurat nie jest az tak zle....

    no i nieprzystoi mezczyzna miec brzydkie czarne popekane piety ... jak moj brat lubi

  9. #9
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Męskie wpadki - czyli co mężczyznom nie przystoi

    Dla mnie nie ma nic gorszego jak brak higieny,
    mam na myśli brudne, cuchnące stopy, oraz inne części ciała,
    od góry popryskany jakimś pachnidłem a na dole fój.
    I co z tego, że bluzeczka Dior a jeansy Versace....


  10. #10
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Męskie wpadki - czyli co mężczyznom nie przystoi

    no nie wiem kiedy skarpety do sandałów mogą dobrze wyglądać...
    ja to nienawidzę jak facet ma spodnie bardziej obcisłe niż ja


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  11. #11
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Męskie wpadki - czyli co mężczyznom nie przystoi

    Facet w dresie to można jakoś znieść, chociaż nie zawsze, ale co mnie denerwuje to gdy skarpetki są na spodniach dresowych, no kurde... Jak tak można chodzić. Na dodatek skarpetki i sandały to też nie pasuje do siebie.
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  12. #12
    Wczytuje się Avatar Piontkowa
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Neverland :-)
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Męskie wpadki - czyli co mężczyznom nie przystoi

    Ja zniosę dużo, ale facet, który zakłada do garnituru trampki jest już ponad moje siły
    I’m so happy ’cause today I’ve found my friends ...
    They’re in my head...

  13. #13
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: Męskie wpadki - czyli co mężczyznom nie przystoi

    Niewiem dlaczego ale ja nie cierpie facetow w japonkach ,koszmar
    obsisłe na tyłku spodnie to tez masakra ,i nienawidze jak facet jest nawet fajnie ubrany na sportowo (spodenki, koszulka adidasy) i do tego skarpety podciagniete prawie do samych kolan
    A spodenki u faceta tylko do kolan albo 3/4 broń Boże krótkie!
    Wypysia

  14. #14
    Wczytuje się Avatar kropka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław/Jeszkowice
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Męskie wpadki - czyli co mężczyznom nie przystoi

    Szczytem okropieństwa ,jest facet w koszulce polo z postawionym kołnierzykiem (koszulka w typowo męskim odcieniu majtkowego różu), oraz spodnie plamiaki ,sandały i o zgrozo skarpety wyciągnięte we wszystkie strony.Sam sex,drżyjcie niewiasty nadchodzę!

  15. #15
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Męskie wpadki - czyli co mężczyznom nie przystoi

    Cytat Napisał kropka Zobacz post
    Szczytem okropieństwa ,jest facet w koszulce polo z postawionym kołnierzykiem (koszulka w typowo męskim odcieniu majtkowego różu), !
    Mój szwagier się tak ubiera, postawiony kołnierzyk, majtkowy róż, albo oczoj....ny turkus, albo wielki złoty napis najlepiej baaardzo markowy.
    No i oczywiście przez tel jak gada że był na Majorce, to pół miasta musi słyszeć, mimo, że był na Minorce, ale nikt nie wie, co to Minorka, a trzeba się pochwalić, nie?


  16. #16
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Męskie wpadki - czyli co mężczyznom nie przystoi

    padłam z tą Minorką-Majorką mi się podobają postawione kołnierzyki w polo, ale oczywiście koszulka musi mieć normalny, męski kolor (niebieski, brązowy, szary etc.)
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  17. #17
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Męskie wpadki - czyli co mężczyznom nie przystoi

    Skąd wy takich facetów bierzecie?
    Ja tylko mam kolege w szkole co do krótkich spodenek nosi sandały i białe skarpety- no jakos mi to starych dziadków z sanatorium przypomina i razi mnie to w oczy.
    No i mój kochany ostatnio chciał wyjsc do sasiada w swetrze, krótkich spodenkach hawajkach i do tego eleganckie buty- ale sie otrzasnął

  18. #18
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Męskie wpadki - czyli co mężczyznom nie przystoi

    dla mnie te skarpetki nie sa tak rażace poniewaz tak jak sam napisala brak higieny jest gorszy... ale milenko moge miec swoje zdanie prawda? nie musisz mnie negowac z racji przyjazni jaka nas łaczy

    wlasnie dlatego ze wielu starszych panow i to dosc schludnych nosi skarpetki do sandalow i wygladaja normalnie... akurat za tymi panami sie nie ogladamy bo sa juz starsi ale nie gorsza widokiem bialych skrpet no
    dopasowane spodnie owszem ale dopasowane tak jak milenka pisala nie ciasniejsze od damskich, nie takie ze prawie getry ja lubie popatrzec na ladna pupe meska w dopasowanych dobrze lezacych spodniach reszte pozostawmy wyobrazni

    nie lubie kiedy wchodzi moda jak niedawno na paski na sweterkach i co drugi koles ma paski na sweterkach, a takze jak weszla moda na miski przy meskich kapturach... nie lubie braku indywidualnosci nosimy to bo to jest modne niekoniecznie gustowne albo pasujace do naszego stylu...

  19. #19
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Męskie wpadki - czyli co mężczyznom nie przystoi

    Zyza nie lubisz facetów w rajtuzach? no co ty

    mnie sie podoba jak mój brat się ubiera, ale u nas to jest dziwne bo w londynie wszyscy faceci chodza w płaszczach lub kurtkach dwurzędowych, w ogóle anglicy sa fajni
    A u nas( nie mówie o facetach po 30) sam sportowy strój i nie lubie takiego typu wszystko z reeboka, adidasa i pumy- a laski w takich dresach to juz w ogóle:/

  20. #20
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Męskie wpadki - czyli co mężczyznom nie przystoi

    mi się bardzo podobają takie eleganckie ciuszki na facetach aa i nie cierpię jak faceci noszą te takie bluzeczki z rozbieranymi kobietkami, albo takimi konturami kobiecych ciał...jakieś takie niesmaczne to jest. raz widziałam mężczyznę właśnie w czarnej obcisłej koszulce z rażąco różowymi konturami pań w różnych pozach a do tego miał mega obcisłe na tyłeczku białe spodnie, no i oczywiście japonki mało pociągający się wydawał
    P.S mój mi ostatnio powiedział, żebym częściej w dresie chodziła, bo mam w nim ponętny tyłeczek a ja w nim z domu nie umiem wyjść, bo wydaje mi się, że kobiecie nie przystoi w takim śliskim z paseczkami po bokach
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  21. #21
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Męskie wpadki - czyli co mężczyznom nie przystoi

    Madzia dlaczego nie przystoi ? ja tam uwielbiam dresowe spodnie, lekko obcisle na tyleczku ale nie az tak, zeby przy kucaniu mi sie szew rozwalil
    niektorym chlopakom pasuje dres, innym garniak i sledzik, jeszcze innym tylko jeansy...

    nie lubie jak chlopaki ( przewaznie blondyni ) sa obcieci na grzybka ( przyklad: Nick Carter z BSB ), za kazdym razem jak go widzialam w takiej fryzurze to mnie sciskalo... albo dlugowlosych, wydaje mi sie taki jakis niezadbany
    tez nie lubie jak "dresiarze" maja podciagniete skarpety do kolan, ah jak to wyglada...fuuu...
    no i czego nie znosze w ubierze facetow - dekoltu w caro, zadnego, bleee, ohyda
    skarpetki do sandalow ? to nie na moje oczy zawsze sie smieje jak widze goscia tak ubranego

  22. #22
    Nałogowiec Avatar betisska
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Sarbinowo/Koszalin
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: Męskie wpadki - czyli co mężczyznom nie przystoi

    Mnie najbardziej nie podoba sie jak facet chodzi w klapkach a`la basenowych i do tego skarpetki wysoko podciągniete....a ze mieszkam nad morzem to taki widok jest bardzo czesty....

  23. #23
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Męskie wpadki - czyli co mężczyznom nie przystoi

    SAAAANDAŁY trampki z 2 paseczkami bluzeczki z wyciętym dekoltem , bluzy ADIDOS ,NIKEJ , PUMAS Nienawidzę ogolonych nóg u faceta śmierdzących pach , potu pod pachami na koszulce SMRODU BLEEEH od niektórych gości tak wali
    Plucie co dwa kroki , słuchanie muzyki z telefonu bez słuchawek, gadki w stylu K***a jako przecinek .
    SKARPETKI NACIĄGNIĘTE NA DRESY ADIDOS TO OBCIACH I ŻAL PO CAŁOŚCI
    Mogłabym tak godzinę
    Trzeba wierzyć w swe marzenia i cele ... dopiero wtedy się spełnią.
    http://malemetamorfozy.blogspot.com/

  24. #24
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Męskie wpadki - czyli co mężczyznom nie przystoi

    haha moj facet niestety nosi tylko dresik, ale zawsze schludny i normalny, nie adidos ponad to bialutkie adidaski... musze je prac co tydzien i kupuje sobie skarpetki o kilka numerów mniejsze, zeby nie były jak ponczochy po kolanabo wiadomo, ze w praniu i tak sie troche rozciagna a jesli chodzi o mnie, to odpada facet w: japonkach, w razących barwach, w sandalach i skarpetach a ponad to znam chlopaka, ktory nosil czarne z froty i do tego japonki, szok nie lubie tych takich wypacykowanych megamodnych chlopców, co są słit bla bla bla powiem wam, ze w sumie czystosc i jakies takie ogolne wrazenie to podstawa...no i zero syfu pod paznokciami, np moj patryk to zapieprza w fabryce przy kapuscie, kalafiorze itd, ale pierwsze co to w domu lapki szoruje i pazurki tez)
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  25. #25
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Męskie wpadki - czyli co mężczyznom nie przystoi

    Wzorowy facet Mój też całe szczęście dba o pazurki i dłonie , bo chyba bym się porzygała , gdyby było inaczej hehehehe
    Tak , wypacykowani lalusie trzaskający sobie 50 takich samych słitaśnych fotek swojego odbicia w lustrze, co rusz w innej jaskrawej koszuleczce i wrzucający owe zdjęcia na fotka.pl gdzie dają wszystkim "dyśki i słit komcie" doprowadzają mnie do szału
    Trzeba wierzyć w swe marzenia i cele ... dopiero wtedy się spełnią.
    http://malemetamorfozy.blogspot.com/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •