Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456
Pokaż wyniki 126 do 129 z 129

Temat: Męskie wpadki - czyli co mężczyznom nie przystoi

  1. #126
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Łódź
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Męskie wpadki - czyli co mężczyznom nie przystoi

    Nie znoszę facetow w rurkach spodnie musza być dpasowane, ale takie legginsy w ktorych przebija wszystko to jednak przesada jak dla mnie. O ortalionowych dresach nie wspomnę, to chyba oczywistość no i tradycyjnie - sandały i skarpety oraz grube skarpetki do garnituru. Zbrodnie modowe u panów

  2. #127
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Męskie wpadki - czyli co mężczyznom nie przystoi

    Dobrze, że mówicie co według was wygląda dobrze. Notatki już zrobiłem i będę miał na uwadze przy następnych zakupach Dlatego trzeba zabierać dziewczynę na zakupy i strój kompletuje się sam No a taki na serio to był czas gdy nosiłem rurki i jednak nie uważam, że to najwygodniejsze spodnie dla faceta, teraz juz nie popełniam tego błędu

  3. #128

    Domyślnie Odp: Męskie wpadki - czyli co mężczyznom nie przystoi

    Mężczyznom na pewno nie przystoi założenie białych albo sportowych skarpetek do np. takiego garnituru. O dziwo kolorowe skarpetki są spoko, a białe to straszny faux pas.

  4. #129
    Rozkręcanko Avatar AudreyH
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Męskie wpadki - czyli co mężczyznom nie przystoi

    Jeśli chodzi o ubrania, to w dużej mierze zgadzam się z tym co zostało już powiedziane, ale tu jest jeszcze taka spawa, że niektóre rzeczy mogą jeszcze ujść zależnie od stylu. Za nic nie mogę jednak przełknąć tzw. man bun, czyli kikutka związanego z włosów na czubku głowy. Wybitnie boli mnie ta moda, a dobrych przykładów widziałam dosłownie tylko kilka, gdy facet miał gęste i długie włosy.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •