Pokaż wyniki 1 do 25 z 147

Temat: Najmłodsza klientka

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Rozkręcanko Avatar Giordani
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    uk
    Postów
    76

    Domyślnie Najmłodsza klientka

    Jaką miałyscie najmłodszą klientke?Zastanawiam sie czy to ja jestem zacofana czy to jest jakas norma w naszych czasach..otóz mam klientke która chce przyprowadzic do mnie swoja 9 -10 letnia córke na zdobnictwo stóp (zelowanie )! Jest tancerką wiec make-up, fryzury, spray tan to norma!w sumie bedzie z mama i skoro mama wyraza zgode to wsumie czemu nie...ale to nic!znam przypadek ze 9-letnia dziewczynka miała przedłużone paznokcie u rąk w kolorze różu!to juz chyba przesaada!no na stpach to nie bedzie przedłużanie a samo zdobienie ale przedłużanie dłoni?niewiem czy to ja jestem zacofana czy taka jaest moda?
    Ja zazwyczaj jak przychodziła mama z dzieckiem to czasami pomalowalam dziecku paznokietki ale przedłużanie?
    mieszkam w Angli i możetu taka moda
    co wy o tym sądzicie?
    Ostatnio edytowane przez Emist ; 19-08-2010 o 08:13

    www.magiczne-pazurki-joanna.blog.onet.pl
    www.magicnails-asia.blogspot.com

  2. #2
    No to..wpadłam Avatar Tekila_18
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    138

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    To co piszesz to dla mnie istny szok
    Rozumiem, że mamusia spełnia swoje marzenia poprzez córkę, ale żeby do tego stopnia aby 9-latce nakładać żel na paznokietki (bo w jej wieku nie mozna nazwać paznokciami) to już dla mnie lekka przesada, a tym bardziej przedłużanie. Nie wyobrażam sobie na takie małe paznokietki przyklejać tipsa, bądź podkładać formę, a samym pilnikiem bała bym się operować żeby jej paluszków nie zakrwawić.
    Ja osobiście nie podjeła bym się takiego "zamówienia" ( nie wiem jak to nazwać) bo bym się bała zrobić jej krzywdę.

  3. #3
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Ja tez jestem tego samego zdania ,ale do mojej znajomej przyjechala rodzinka i pytala mnie 11-letnia dziewczynka czy jej zrobie pazurki na tipsie ,nie zgodzilam sie bo sie po prostu bym bała ,ale chyba tez jestem zacofana czy coś bo jej 14 letnia siostra już chodzi na solarium dla mnie to szoking Sama mam dwie male coreczki inigdy bym sie ani na pazurki ,ani na solarium w tym wieku nie zgodziła.
    Wypysia

  4. #4
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    również miałam przypadek , gdy 10-letnia dziewczynka pytała mnie czy zrobię jej paznokcie u rąk...
    byłam w takim szoku że nie wiedziałam co mam jej odpisać...ale udało się jej wytłumaczyć że nie...

  5. #5
    Wzorki Club Avatar julcia88
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Toruń
    Postów
    4 473

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    to ja mam taki przypadek, żę 13-toletni chłopak do mnie pisze na gadu czy 'zrobie jego dziewczynie tipsy'
    sobie myślę po 1 tipsów na pewno nie zrobie ewentualnie mogę przedłużyc paznokcie
    a po 2 ładnie mu wytłumaczyłam, że nie

  6. #6
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Ja wam powiem szczerze ze miala dziewczynke 9-letnia.Przyszla z mama ale robilam jej tylko zel (bezbarwny) na jej pogryzionych pazurkach.Mialo ja to odsunac od dalszego obgryzania i rzeczywiscie sie udal.Dziewczynka juz nie obgryza i juz nie ma potrzeby by wzmacniac paznokcie zelem.

    Dwa lata temu mialam tez chlopaka(13 Lat) na taki sam zabieg (zel na obgryzkach).Chlopak nie mial zielonego pojecia co mu robie i co to jest ten zel.Ja mu tak nagadalam ze to trucizna i ze nie ma mowy by wkladal do buzi.
    Udalo sie ale w tamtym tygodniu pojeawil sie znowu bo sie wzial znow za kciuki.ale bylam w szoku jak doprowadzil do porzadku swoje paznokcie.Cieszy mnie to bo on zawdziecza to mnie.

  7. #7
    Debiutantka Avatar SPN Nails UK
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Kettering, Northamptonshire
    Postów
    6

    Fam Odp: Najmłodsza klientka

    W naszym salonie zawitala wczoraj Mama z coreczka w wieku 8-miu lat (w sumie 7, przed urodzinami) i poprosila, zeby zrobic jej pedicure i manicure z zelami Byl to prezent urodzinowy. Nie bylo latwo, jak to dziecko, wierci sie, kreci, ale przynajmniej wprawa jest Wielka Brytania jest specyficznym krajem, wiec moze to wlasnie jest przyczyna, ze Matki robia pazury dzieciom w tym wieku.

    Pozdrawiamy,

    SPN Nails UK Team

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jak zdobyc klientki???
    By donna69 in forum Stylistki, klientki itp
    Odpowiedzi: 665
    Ostatni post / autor: 20-06-2022, 18:16
  2. Odpowiedzi: 146
    Ostatni post / autor: 16-02-2015, 23:52
  3. Klientka po chemioterapii
    By kelli in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 27-12-2012, 20:05
  4. wspolpraca....
    By barbara_kawka in forum Ploteczki
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 30-06-2009, 22:28

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •