Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456
Pokaż wyniki 126 do 147 z 147

Temat: Najmłodsza klientka

  1. #126
    Nałogowiec Avatar Drapi
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    635

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    no tez sie zdziwilam jak to zobaczylam;/;/;/ a tak sie cieszyla jak miala zalozone no ale obgryzanie zwyciezylo ...niestety
    www.fenixsklep.pl <-- serdecznie zapraszam
    DYSTRYBUTOR MARKI PEGGY SAGE oraz MISTERO MILANO .
    www.salonfenix.pl
    http://pazurkomania.blogspot.com

  2. #127
    Kosmetyczka Avatar weronisiaaa88s
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    145

    Domyślnie

    A to moja 11 letnia Sara z USA. U nich na rozpoczecie roku dziewczyny z gimnazjum sa poumawiane do manikirzystki na manikir i malowanie. Opisała mi to tak ze w szkole dzieci sa ardzo kolorowe, a malowanie samemu paznokci to nie to co u kosmetyczki. Kazda i codziennie ma kolorowe pazórki. U nich to juz standard a do nas pewnie niedlugo zawita ten trend

    kurcze to zdjecie przypadkowo wrzucilam to nie to mialo byc... Jak je skasowac?

    Poniżej jest zdj.Sary (ZÓŁTE paznokietki)

    To zdjęcie Sary Załącznik 45666
    Ostatnio edytowane przez plushak ; 28-08-2011 o 21:02

  3. #128
    No to..wpadłam Avatar marshall
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    niemcy - saarland
    Postów
    264

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    najmlodsza jest corka naszej klientki i ma 13 lat bo tak obgryzala paznokcie ze juz ich prawie nie miala

  4. #129
    Rozkręcanko Avatar nataszka185
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Piotrków Trybunalski
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    witajcie
    moja najmłodsza "klientka" miała 11 lat i postanowiła że zrobi sobie tipsy, namówiła mamę i ta się zgodziła (co wywołało u mnie szok, że matki są takie nierozsądne). Wiem że może źle zrobiłam robiąc jej te tipsy ale w dzisiejszych czasach - klient nasz pan

  5. #130
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    wow 11 lat A jakiej długości jej zrobiłaś ? Masz gdzieś zdjęcie ?

  6. #131
    Debiutantka Avatar malwina305
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Police
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Ja miałam córkę klientki która chciała abym zrobiła jej żel na I Komunie. Czyli dziewczynka miała jakoś 8 lat istny szok dla klientek, które odwiedzały w tym czasie nasz salon

  7. #132
    Nałogowiec Avatar souki2020
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Białystok
    Postów
    349

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    ja robilam pazurki na wakacje swojej 11letniej siostrze ciotecznej ale tylko na naturalnej plytce a ze jej szybko rosna to po wakacjach nie bylo sladu i nie uwazam ze to bylo zle przeciez paznokcie odrastaja jak wlosy, ja osobiscie wlosy zaczelam malowac w wieku 12 lat mialam biale pasemka
    Konstruktywna krytyka mile widziana ;p

    http://nailsbysouki2020.zor.pl/

  8. #133
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    na codzien uwazam ze to dziwne robic jakies "super ekstra zdobienia" ale np ja zrobilam teraz maludzie 12 letniej hybryde i nosi sobie a jak wakacje dobiegna konca to zdejmiemy oto foto:
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  9. #134
    Nałogowiec Avatar kaka80
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    śląskie
    Postów
    697

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    no ja mialam wczoraj 10- cio latke ,no ale mama dala jej zrobic na fakt ,ze obgryza wiec chciala zabezpieczyc to co zostalo,potem wrzuce zdjecia

    no to pokazuje
    Ostatnio edytowane przez kaka80 ; 10-08-2012 o 16:35

  10. #135
    No to..wpadłam Avatar kinga741
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz/UK-Strabane
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Ja sie musze przyznac bez bicia ze moja corcia na komunie zazyczyla sobie tipsy co oczywiscie bylo wylkuczone ale hybrydowy frenchyk byl niestety ale odmowic nie mialam serca zwlaszcza ze wszystkie dziewczynki tutaj (mieszkam w Irlandii) maja tan czesami sie zdazy i make up fryzjer oblegany od samego rana moje dziecko nic z tych rzeczy nie mialo a ze mama paznokcie robi to trza bylo pomalowac ladnie
    Dodam tylko ze usmiech na twarzy mojej corci byl bezcenny

  11. #136
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łomianki
    Postów
    127

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Ja mam klientkę która od czasu do czasu przychodzi z 8 letnią córką i coś mam jej namalować np.biedronkę ,motylka ,pajączka itp...matce też zrobiłam biedronkę bo chciały mieć podobne wzorki
    A to focia

  12. #137
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    W przypadku obgryzanych pazurków to jest bardzo dobry pomysł Tylko nie budowane jakieś cudaczna pazurki, ale ładna, delikatna rekonstrukcja. Może pomoże, może nie pomoże, ale na pewno nie zaszkodzi

    kaka80 takie są moim zdaniem idealne jak zrobiłaś Delikatna rekonstrukcja i już dłoń wygląda inaczej, a przy minimum silnej woli może przestanie obgryzać
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  13. #138
    Kosmetyczka Avatar Danutka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Żagań
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    czyli np. jak robimy zabiegi i wymagany jest podpis na karcie przeciwskazań powinna to zrobic osoba pelnoletnia bo potem mozna miec nie lada kłopoty

    do podpisu karty klienta i braku przeciwskazań powinna podpisać dorosla osoba...
    wiem ze wiekszosc nie wymaga karty przeciwskazan jednak mi zdarzylo sie pare nie milych sytuacji prob zastraszenia, wymuszenia zeby nie placici ale karta mnie ratowala...

    I pomyśleć,że człowiek poszedł do szkoły kosmetycznej żeby w końcu pracować kiedyś w przyjemnej atmosferze z kulturalnymi ludźmiAle naiwna byłam a teraz czytam -wymuszenia,zastraszania.Taką klientkę to

  14. #139
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Jestem w szoku czytając ten temat i wiek najmłodszych klientek, potrafię zrozumieć matki, które przyprowadzają córkę na rekonstrukcję paznokcie obgryzionych, ale na normalne przedłużanie w wieku 11 lat to już tego nie kumam

  15. #140
    Kosmetyczka Avatar Danutka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Żagań
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    czyli np. jak robimy zabiegi i wymagany jest podpis na karcie przeciwskazań powinna to zrobic osoba pelnoletnia bo potem mozna miec nie lada kłopoty
    wiem ze wiekszosc nie wymaga karty przeciwskazan jednak mi zdarzylo sie pare nie milych sytuacji prob zastraszenia, wymuszenia zeby nie placici ale karta mnie ratowala...
    Ja jeszcze wrócę do tematu poruszonego przez Zyzę.Dlaczego ja dotychczas nie słyszałam o tym ,że dajemy klientce kartę przeciwskazań do podpisu przed zabiegami? Ani w szkole ani na żadnym kursie (oczywiście oprócz makijażu permanentnego i tatuażu) nic o tym nikt nie mówił.Jak byłam na praktyce też czegoś takiego nie widziałam.Rozumiem,że klientki kłamią odnośnie przeciwwskazań? No bo przecież nie robisz jak wiesz,że nie można.Przybliżcie mi temat.

  16. #141
    Debiutantka Avatar SPN Nails UK
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Kettering, Northamptonshire
    Postów
    6

    Fam Odp: Najmłodsza klientka

    W naszym salonie zawitala wczoraj Mama z coreczka w wieku 8-miu lat (w sumie 7, przed urodzinami) i poprosila, zeby zrobic jej pedicure i manicure z zelami Byl to prezent urodzinowy. Nie bylo latwo, jak to dziecko, wierci sie, kreci, ale przynajmniej wprawa jest Wielka Brytania jest specyficznym krajem, wiec moze to wlasnie jest przyczyna, ze Matki robia pazury dzieciom w tym wieku.

    Pozdrawiamy,

    SPN Nails UK Team

  17. #142
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Dzieci teraz bardzo szybko dorastają, ale to też wina ich rodziców, którzy wyrażają na to zgodę. 9 lat to już przesada :O

  18. #143
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Niestety to w jakim wieku przyjmiemy klientkę to już Nasza indywidualna sprawa. Ja osoatnio miałam Panią, która bardzo mocno się upierała aby jej 12 letniej córce założyc żelowe paznokcie bo przecież ona takie chce. Gdy odmówiłam- powiedziałacoś co niestety jest prawdą- nie u Pani to gdzie indziej. Niestety ja nie idę na ilość tylko na jakość ale są gabinety gdzie liczy się tylko zarobiony pieniądz, i nie ważne jest czy jest to osoba natdzo młoda vel. dziecko czy osoba z płytką, która jest już czymś zakażona- zrobią wszystko byle zarobić. Straszne ale prawdziwe. W dzisiejszych czasam córcia chce mama zrobi choćby świat miał się zawalic ...

  19. #144
    Debiutantka Avatar sakiewka
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    To smutne, że mamy pozwalają na każde zachcianki swoich dzieci. A potem wyrastają z nich ludzie, którzy tylko żądają i nic nie dają w zamian.

  20. #145

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Tak się teraz ludziom za przeproszeniem w dupach przewraca, nie wiedzą co już wymyślić bo tyje już mają
    _____________________
    penisvergroting penisvergrößerung större penis
    Ostatnio edytowane przez kafi ; 06-07-2016 o 14:19

  21. #146

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Super, dzięki wielkie Przyda mi się to na pewno

  22. #147
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    ja tez mieszkam w UK i to prawda rozne zwyczaje sa tu które sa niedopuszczalne w Polsce w UK jest bardzo duzy luz fakt.Ja nawet gdybym miała klientke z taka mala corka nie zrobiłabym paznokci zelowych ani nawet nie polozylabym hybrydy.moja wlasna corka ma 8 i ciagle mnie o to prosi ale nie ma takiej opcji.jak ktoś chce niech robi ja nie zrobie nie ma szans.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jak zdobyc klientki???
    By donna69 in forum Stylistki, klientki itp
    Odpowiedzi: 665
    Ostatni post / autor: 20-06-2022, 19:16
  2. Odpowiedzi: 146
    Ostatni post / autor: 17-02-2015, 00:52
  3. Klientka po chemioterapii
    By kelli in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 27-12-2012, 21:05
  4. wspolpraca....
    By barbara_kawka in forum Ploteczki
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 30-06-2009, 23:28

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •