Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 147

Temat: Najmłodsza klientka

  1. #26
    No to..wpadłam Avatar olusia87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Nasiedle/Racibórz
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Ja mam dwie takie "klientki".Moje 6-cio letnie siostrzenice.Zawsze mi marudzą,że chcą "tipsy".Czasem im pomaluję jakimś lakierem kolorowym,zrobię wzorek linerem i szczęśliwe. Raz dostały zgodę na pożelowanie naturalnych paznokci przezroczystym żelem i wtopienie maleńkich złotych kwiatuszków lub motylków.Nic im nie matowiłam,nie dawałam primera,żel był raczej jako bezbarwny lakier tylko,że na żelu się lepiej trzyma niż na lakierze. Boże jakie one były wtedy szczęśliwe.A jak jedna w ten sam dzień zniszczyła jednego pazurka to drugiego dnia rano przyjechała na "poprawkę",bo "ciocia jak ja teraz pójdę na zakończenie przedszkola?!"

  2. #27
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Kamilka my sie cofamy w sredniowieczu nastolatki wychodzily zamąz

  3. #28
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    w Niemczech od 16 lat mozna pic i palic, a co dopiero reszta...
    nawet mieszkanie moga miec juz nastolatkowie od 16 lat, oczywiscie za zgoda rodzicow...
    ja znam taka, ktora w wieku 12 lat zaczela z mamuska farbowac wlosy, rok pozniej juz sie "ostro" malowac, a dwa lata pozniej byla na przedluzaniu pazurow...teraz nosi dekolt wiekszy niz ja
    ma chlopaka, ( a przez dwa lata miala chyba z 6 ) z ktorym sie afiszuje i caluje na NK i innych tego typu portalach
    no ale, brak ojca robi swoje...
    jaka matka, taka corka...eh szkoda slow

  4. #29
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Drogie koleżanki, nie offtopujemy To nie temat o trudnej młodzieży, złym wychowaniu etc., etc. ...
    Do mnie piszą czasem dziewczynki w wieku 10-14 lat i takim odmawiam, czasem jak znam to piszę, że muszę porozmawiać o tym z jej mamą no i wtedy już nie piszą. A takim powyżej 15 lat robię normalnie jeśli chcą.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  5. #30
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    no to ja ostatnio weszlam do laski ktorej robie juz dlugo pazurki i ktora przychodzila do mnie ale z buzki to ma nawe bym jej dala z 20lat ja weszlam na jej nk a tak 15 padlam jak to zobaczylam! ale skad mialam wiedziec jak dziewczyna farbuje sobie wlosy i tak 'staro' wyglada. przeciez kzdej o dowod tozsamosci nie bedziemy pytaly

  6. #31
    No to..wpadłam Avatar mariet86
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Opatów
    Postów
    285

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    ja ostatnio robilam znajomej pazurki a przyszła z córeczka która ma 4 latka bo mała chciała patrzeć i wyobraźcie sobie ze na nastepny dzień dzwoniła do mnie czy jestem bo mała jej cały dzień płakała że ona też chce ładne pazurkino i musiała przyjść z nią bo ona też chce jak mamusia białe pazurki jak znajde zdjecie to Wam pokażę oczwiście to sam lakier a pazurków nawet nie piłowałam tylko to co było to pomalowane i wzorek

  7. #32
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    dla mnie to jest paranoja zeby dziecku żelować paznokcie, w zyciu bym sie na takie cos nie zgodzila, sama mam siostre cioteczna w wieku 11 lat i nigdy by mi nie przyszlo do glowy zeby jej tipsy robic czy cos,juz calkiem sie w glowach ludziom poprzewracalo

  8. #33
    No to..wpadłam Avatar byli
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    101

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Ja mam 10letnią klientkę, która jest małym obgryzaczem grającym na gitarze, tylko dlatego jej mama zgodziła się na delikatne wydłużenie płytki coverem. Żadnych błyskotek ani nic. Bez przesady. Ale jednak frenche i nie frenche to w tym wieku lekkie dziwactwo. Skoro w tym wieku dziewczynka ma przedłżone paznokcie, to w wieku 15 lat mamusia jej botox zafunduje? :/

  9. #34
    Nałogowiec Avatar betisska
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Sarbinowo/Koszalin
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Moją najmłodszą klientką była 14-latka. Córka mojej bardzo dobrej znajomej. Zrobiłam jej wakacyjną akrylową stylizację Kolorowe końcówki i kwiatuszki. Wszystko brokatowe i mieniące się. Jej mama dostała instrukcję jak ściągnać akryl przed rozpoczęciem roku szkolnego. Poza tym ta dziewczyna jest bardzo zakompleksiona i myślę, że takie kolorowe pazuraski trochę ją ośmielą

  10. #35
    Rozkręcanko Avatar moniula
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Najmłodsz klientka-12lat.Przyszła do salonu sie umówić 'powiedziałam jej,ze musze porozmawiac z jej mama- hm myslalam,ze juz sie nie zjawi a tu ku mojemu zaskoczeniu wchodzi dziewczyna z mama. Byłam w szoku ale paznokcie zrobiłam.

  11. #36
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    też bym była w szoku
    Zapraszam
    Facebook https://www.facebook.com/pages/Mmnails/1402254793409375
    Blog http://mmnails.blogspot.com
    Zarejestruj się a będziesz mogła odebrać i Ty darmowego boxa za gwiazdki http://shinybox.pl/order/index/mode/...n/?ref=2a40b69
    Paatal sklep kosmetyczny
    http://www.paatal.pl/tell_a_friend/customer/41731.ht

  12. #37
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    a ja mam klienta ok 12 lat chyba robi sobie cztery pazury u prawej ręki... przyjeżdza z tatą ponoć bardzo uzdolniony muzycznie a gra na gitarze klasycznej i potrzebuje usztywnionych pazurów
    z forum można się wiele nauczyć

  13. #38
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Jeśli chodzi o przedłużanie paznokci żelem, moją najmłodszą klientką była siedemnastolatka. Na malowanie paznokietków przyszła z mamusią pięciolatka. Pomalowałam jej lakierem bezbarwnym i delikatnie opruszyłam brokacikiem żeby się świeciło
    Raz w autobusie widziałąm dziewczynkę może z 12 lat, która miała frencha I to jeszcze tak spieprz...., że czysta poezja Mózg się lasuje jak widzi się dzieci z farbowanymi włosami i przedłużonymi paznokciami Dlaczego rodzice zezwalają na takie rzeczy
    The world is mine

  14. #39
    Szkoleniowiec Avatar nieszkam78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin , Citywest
    Postów
    495

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    moja miała niecałe 13 chciał to jej mamusia w Anglii pozwoliła pare razy i tak będąc u babci na wakacjach trafiła do mnie. Wiedziała skubana dokładnie czego chce - nawet zdjęcie przyniosła - tylko chciała w innych kolorach zdobienie no i wyszło jak sobie zażyczyła ...
    oto jej łapki

    Wszystko jest w naszych rękach, więc nie mogą zostać pominięte.
    (G. Chanel)

  15. #40
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Nieszkam fajne łapki Ci wyszły. W dzisiejszych czasach młodzież dokładnie wie czego chce . Nie wiem jak to się dzieje , bo ja czasami długo się waham i zastanawiam a tu takie profesjonalne podejście do tematu. No brawo
    Moja najmłodsza klientka miała 14 lat. Ale to moja siostra . Następna to już była 16 -sto latka.

  16. #41
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Hej ja miałam 13 lat jak poszłam z mamą zrobić swoje pierwsze "żelki" i wtedy mnie wkręciło malowanie pazurków

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  17. #42
    Nałogowiec Avatar zlotko87
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    651

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Masakra się dzieje ... Paznokcie na komunie- dla mnie nawet nie do pomyślenia... nawet bym na to nie wpadła

    Moja najmłodsza klientka była w pierwszej gimnazjum (nie wiem ile ma się wtedy lat 13?), ale obgryzała paznokcie i to miało jej pomóc walczyć z "nałogiem". Pazurki bez zdobień no chyba, że jakiś delikatny wzorek. Paznokietki strasznie malutkie. Niestety nie pomogły jej. Dałyśmy spokój z jej mamą. Obgryzać obgryzała dalej no i non stop połamane bo "kolegów się ciężko szczypie i się łamią"
    A tak to malowałam pazurki 3latce, bo ona chce "róziowe" albo "w biedroneczki"- tak męczyła mamę, że dla świętego spokoju się chyba godziła.
    Paranoja.

  18. #43
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Dokładnie paranoja Ale czasy się zmieniają

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  19. #44
    Rozkręcanko Avatar emiliawawa
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    86

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Moja najmłodsza Klientka miała 11 lat, była cyganką i jak na 11 lat to zadna z was by jej tyle nie dała min. 16, paznokcie robiłam jaj za zgodą Ojca, pamietam nie interesowała go cena, ale zdecydowanym tonem mowil ze mam jej zrobic krótkie, jednak córeczka wiadomo jak cyganeczka, chciala cuda wianki na paznokciach, była u mnie kilka razy po czym kontakt do mnie wreczył reszcie rodziny, i tak tych 13, 14 i 15 latek i starszych oczywiscie mialam na peczki, niedawno jednej z nich 14 latce na slub pazurki zmaistrowalam tak to juz jest z cygankami.

  20. #45
    Nałogowiec Avatar MartaOSz
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    424

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    jestem w szoku....w zyciu bym nie zrobila paznokci 9 letniemu dziecku...i nigdynie malam przypadku aby ktos az tak mlody zglosil sie do mnie na paznokcie...najmlodsza klientke mialam ktora miala 14 lat i przyszla na przedluzanie.opowiadala ze chodzi do klasy maturalnej a wiec uwierzylam tym bardziej ze wygladala bardzo powaznie na swoj wiek ...pozniej okazalo sie ze to gimnazjalistka wiec bylam w wielkim szoku (wydala sie przez nk) po ok pol roku dalej zadzwonila ale juz wtedy jej grzecznie odmówiłam.

    jednak jak bywalam ostatnio w Angli to widzialam dzieci z paznokciami...jednak znowu nie tak czesto....
    Jest tam rowniez mnóstwo cyganów....i w zyciu nie widzialam tam cyganki bez paznokci

  21. #46
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    najmlodsza to mialam moja siostre miala wtedy jakies 14lat...i byly wakacje wiec zrobilam jej frenczyka z pomaranczowym brokatem pod linia usmiechu ps maly offtop wybaczcie mi ale musze napisac ze tez mieszkam w uk i widzialam u mojej siostry we klasie dziewczynke (6lat), ktora miala wlosy pofarbowane na blond i juz ma taaakie mega odrosty czarne, no masakra po co to dziecku, nie wiem
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  22. #47
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    a do mnie w sobote weszla mala dziewczynka z mama ... widziala w witrynie salonu moje motylki ,kwiatuszki itd. i poprosila mnie o motylki... wytlumaczylam ze nie moge jej zrobic tego co chce ,bo to sztuczne itd. powiedziala ze wszystko rozumie i ze nie jest jej smutno... byla taka slodka ze w nagrode namalowalam jej rozyczki latkierami ... byla przeszczesliwa...i mala Sara (6lat) zaplacilam mi pieknym usmiechem. Do konca dnia mialam swietny nastroj.
    Ogolnie nie mialam jeszcze nieletnich klientek,ale chyba nie zrobie takiej paznokci? Musi miec co najmniej 17lat !

  23. #48
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    oooo słodziak



  24. #49
    Kosmetyczka Avatar weronisiaaa88s
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    145

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Ja miałam 14 latke ale na manicure japonski mamusia z nia przyszła (mamusia laseczka i w córke tez inwestuje)... Na sztuczne na szczescie jeszcze jej nie namawia na szczescie...

  25. #50
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Ja jak na razie moje najmlodsze klientki to moje corki mlodsza miala 12 lat jak jej zrobilam zelem na naturalkach starsza miala 14(zel i akryl) i w zeszlym roku corki kolezanka 16 lat.Mlodszej juz nie robie jedynie co to maluje lub manicure japonski a strasza w tym roku 17 i sama sie bawi.Co do mlodszych dziewczynek tu w uk jest tak ze np.sa urodziny dziewczynki i stylistka moze zaoferowac malowanie pazurkow,wzorkow na raczkach i nozkach ale oczywiscie z zastrzezeniem ze do dnia urodzin kazde dziecko ma przyniesc karteczke z wyrazeniem zgody na taka usluge.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jak zdobyc klientki???
    By donna69 in forum Stylistki, klientki itp
    Odpowiedzi: 665
    Ostatni post / autor: 20-06-2022, 19:16
  2. Odpowiedzi: 146
    Ostatni post / autor: 17-02-2015, 00:52
  3. Klientka po chemioterapii
    By kelli in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 27-12-2012, 21:05
  4. wspolpraca....
    By barbara_kawka in forum Ploteczki
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 30-06-2009, 23:28

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •