Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 147

Temat: Najmłodsza klientka

  1. #76
    Nałogowiec Avatar lenanails
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Kąty wrocławskie
    Postów
    448

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    na oglądają się filmów ze stanów i szaleją dzieciaki jeszcze zrozumiem bo głupie ja w ich wieku tez głupol byłam tylko że ja w tedy szalałam na kolczykowanie miałam w nosie w brodzie i w języku teraz został juz tylko w nosie ale nie rozumiem rodziców... szok...moja mama w życiu by mi nie pozwoliła na takie coś(na kolczyki tez nie miałąm zgody)

  2. #77
    Nałogowiec Avatar KarolciaK
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    tak moda na kolczyki była;p miałam w pępku i w nosie i w uszach po kilka, ale to normalka. Teraz zostały mi tylko w uszach ;p Pamiętam, że tak bardzo chciałam go mieć, że napisałam na karteczkach samoprzylepnych "moim marzeniem jest mieć kolczyk w pępku" i rozkleiłam po całym domu. mama odpowiedziałapod spodem "a moim marzeniem jest, żebys miała dobre oceny" i w końcu zrobiłam po cichu. kolczyki są okey, ale poddawac sie takim zabiegom jak botox w tak młodym wieku to wielka przesada no i przedewszystkim głupota rodziców, że na to pozwalają.

  3. #78
    Nałogowiec Avatar lenanails
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Kąty wrocławskie
    Postów
    448

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    ja jak zrobiam w języku to rok udało mi sie ukrywac... zawsze wyciągałam az kiedys wpadłam ale powiedziałam mamie ze jak juz mam rok czasu to napewno go nie ściągne...ale przyszła ciąża moja małopłytkowośc i lekarz powiedział ze jak nie wyciągne( przeszkadzałby w intubacji jakby mi się coś stało) to sam mi wyrwie w brodzie było gorzej ukrywa c ale i na to sposób znalazłam wykrecałam kuleczke i sam bolec zostawał co nie było az tak widoczne ale kiedys tacie migneło coś zapytał co mam na brodzie a mój brat mnie sprzedał ze kolczyka ale tez jakoś wymusiłam że jak mam to mam i koniec rodzice są czasem głupsi od swoich dzieci....brak słow

  4. #79
    Nałogowiec Avatar KarolciaK
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    zgadzam się z tym w 100%

  5. #80
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    To teraz powróćmy do głównego wątku tego tematu


  6. #81
    Nałogowiec Avatar lenanails
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Kąty wrocławskie
    Postów
    448

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    wracając do głownego wątku to ost w tv było że w chinach albo w japoni są salony stworzone dla mam i córek... gdzie najmłodsza miałą 2 albo 3 latka ale miały malowane pazurki jakimiś nie szkodliwymi lakierami czy jakoś tak...

  7. #82
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Różowe tipsy u 6 letniej dziewczynki? naturalne paznokcie czy tipsy? przeciez takie dziecko ma jeszcze malutkie paznokietki i z tipsami raczej ciężko by było... Ja mam kuzynkę 7 letnią i jak przyjedzie, to maluję jej NATURALNE paznokcie na kolorowo, pamiętam rok, dwa lata temu też jej malowałam, ale to tylko lakier, można zmyć zaraz, a radości przy tym ma tyle, że czemu miałabym ją tego pozbawić. Natomiast na przedłużenie bym się nigdy nie zgodziła, jej rodzice też pewnie, ale ona sama nigdy mnie o coś takiego nawet nie prosiła. Wie, na co może sobie pozwolić
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  8. #83
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    w Wielkiej Brytani o ile sie nie myle jest salon trendy monkeys ...

    o tu mozna zobaczyc pare ciekawych fotek The cheapening of childhood: The Mail pays a disturbing visit to a makeover and manicure salon for three-year-olds | Mail Online

    ________________________________________


  9. #84
    No to..wpadłam Avatar vica
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    bardzo południowa wielkopolska
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    To ja chyba należę do tych mało normalnych...

    Już w zeszłym roku obiecałam, że zrobię córkom żelki na WAKACJE .
    Miały wtedy 8 i 11 lat. Wczoraj właśnie robiłam żelki starszej a młodsza ma obiecane jak wróci z kolonii.
    Nie przedłużam i młodszej nawet kolorami nie robię, tylko żeby "coś" było, żeby się cieszyła, że ma żelowe paznokcie /sama hoduje takie szpony, ze w szoku jestem/ Dużej poszalałam i zieleninę na życzenie machnęłam, ale też na swoich.

    I mam spokój do przyszłych wakacji.
    Znaleźć coś, co daje satysfakcję,
    przyjemność i jest pożyteczne,
    to jak znaleźć szczęście.


    http://magda-nails.bloog.pl

  10. #85
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Cytat Napisał vica Zobacz post
    (...)

    I mam spokój do przyszłych wakacji.
    hmm.. w jakim sensie?

    ________________________________________


  11. #86
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    pewnie w takim, ze dziewczynki nosza paznokcie tylko w wakacje jak w te juz maja zrobione to juz z głowy, teraz tylko czekac do nastepnych
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  12. #87
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Tylko żeby nie wyszły z założenia, że skoro dało się ubłagać mamę teraz to i później tez da rade

    ________________________________________


  13. #88
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    ale natalka zauważ, ze one nie błagały mamy, tylko miały to obiecane wiec jest roznica ja nie widze nic zlego w samym delikatnym zelu na wakacje na naturalkach oczywiscie. ja robilam kiedys moim siostrom, ktore mialy 5 i 6 lat. to byla jedna cieniutka warstwa bez odtluszczania, bez pilowania, sypniete brokatem a cieszyly sie strasznie.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  14. #89
    Nałogowiec Avatar lenanails
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Kąty wrocławskie
    Postów
    448

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    dzisiaj byłam w przedszkolu po małego a tam dziewczynka z grupy kacperka...3 letnia... miała pomalowane pazurki u nóg na czerwono...rąk nie zauważyłam

  15. #90
    No to..wpadłam Avatar vica
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    bardzo południowa wielkopolska
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    hmm.. w jakim sensie?
    Cytat Napisał rudzielec Zobacz post
    pewnie w takim, ze dziewczynki nosza paznokcie tylko w wakacje jak w te juz maja zrobione to juz z głowy, teraz tylko czekac do nastepnych
    Dokładnie

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    Tylko żeby nie wyszły z założenia, że skoro dało się ubłagać mamę teraz to i później tez da rade
    Błagały w zeszłym roku. No, może nie błagały, ale bardzo prosiły. Powiedziałam, że na wakacje zrobię, to słowa dotrzymałam.
    Na dotrzymywaniu słowa również buduje sie zaufanie dzieci do rodziców.
    /Ale nie miałabym nic przeciwko, gdyby zapomniały/

    Cytat Napisał rudzielec Zobacz post
    ale natalka zauważ, ze one nie błagały mamy, tylko miały to obiecane wiec jest roznica ja nie widze nic zlego w samym delikatnym zelu na wakacje na naturalkach oczywiscie. ja robilam kiedys moim siostrom, ktore mialy 5 i 6 lat. to byla jedna cieniutka warstwa bez odtluszczania, bez pilowania, sypniete brokatem a cieszyly sie strasznie.
    Ja tak samo machnęłam żelem i sypnęłam różowym brokatem. Z tym, że z całą prawidłową obróbką. Radocha byłaaaa. A jak dupki zabolały od siedzenia, to już wiedzą, że to nie jest tak hop-siup.

    Jak to czasem niewiele potrzeba, by sprawić dziecku radość...

    Moje dziewczyny wiedzą, że nie będą miały paznokci zrobionych w roku szkolnym i nie ma takiej siły, żeby mnie zmusiły, zwłaszcza młodsza. Na wakacje, to taki prezent ode mnie.
    Starszej, bo obgryza, Mojny sam kazał zrobić i na dwóch odnowach się skończyło. I obgryzanie, i pazury w roku szkolnym.

    ---------- Dodano o godzinie 16:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:49 ----------

    Cytat Napisał lenanails Zobacz post
    dzisiaj byłam w przedszkolu po małego a tam dziewczynka z grupy kacperka...3 letnia... miała pomalowane pazurki u nóg na czerwono...rąk nie zauważyłam
    eeeeee... u nas na wsi to normalka, dziewczynki dostają stare lakiery mamusi czy cioci i dalej...lalkom, misiom sobie...
    ...ssiem przyzwyczaiłam...
    Znaleźć coś, co daje satysfakcję,
    przyjemność i jest pożyteczne,
    to jak znaleźć szczęście.


    http://magda-nails.bloog.pl

  16. #91
    Nałogowiec Avatar KarolciaK
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    ojej mojej znajomej córka (2,5 roku) ostatnio śmigała z turkusowymi pazurami. Tydzień później przyszly mnie odwiedzic, a ta mała bach wzieła lakier i zaczeła sobie pazury malować.

  17. #92
    No to..wpadłam Avatar vica
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    bardzo południowa wielkopolska
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Cóż...rodzice pozwalają...ciekawe czego sobie takie panienki zażyczą z jakiejś większej okazji...
    Znaleźć coś, co daje satysfakcję,
    przyjemność i jest pożyteczne,
    to jak znaleźć szczęście.


    http://magda-nails.bloog.pl

  18. #93
    No to..wpadłam Avatar hassi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    284

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    A dlaczego mieliby nie pozwalać na same pomalowanie paznokci?
    Nie popadajmy w paranoje, raczej nie znam żadnej dziewczynki, która by nie malowała sobie w dzieciństwie paznokci. Nie uwazam by to było szkodliwe dla zdrowia ani psujące charakter
    "Piękna kobieta to niebo dla oczu, piekło dla duszy i czyściec dla kieszeni.."

  19. #94
    No to..wpadłam Avatar Aliz
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    to ja ostatnio w kościele widziałam dziewczynkę jeszcze w wózku (jakieś półtora roku max) która miała czerwone paznokcie u rąk, a były takie malutkie, że normalnie aż podziwiałam malarkę..
    ja myślę, że tak małym dzieciom nie powinno się malować. one często trzymają palce w buzi, gryzą je (zatem lakier pewnie też) a przecież wiadomo ile jest w nim chemii i niech nikt mi nie wmawia, że są 'całkowicie bezpieczne lakiery' a nawet jeśli to na pewno nie dla takich maluszków - nie są badane pod tym kątem.
    'Whenever the end is.. Do U think U can see it?
    Well, until U get there..
    Go on, go ahead and scream it,
    Just say it."
    [1R- Say(All I Need)]

  20. #95
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    jasne takie malenstwo to przesada kiedys lekarka lekko mowiac opieprzyla moja mame za to, ze tez jak bylam mala to mi paznokcie pomalowala, powiedziala wtedy ze paznokcie u malych dzieci musza oddychac i takie malowanie hamuje ich prawidlowy tryb. ale jak juz mowimy o pannach po 5 6 lat to ja nie widze problemu jesli chodzi o lakier
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  21. #96
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    dla mnie ogolnie to glupota ale jezeli chodzi juz o takie skrajne przypadki, tzn jezeli takiej malej dziewczynce juz sie maluje ze tak sie wyraze regularnie pazurki, od wielekiego swieta jak przyjdzie z mama do kosmetyczki zeby jej zrobic radoche ze tez cos ma o czemu nie, W GRANICACH ZDROWEGO ROZSADKU, jakis kolorowch jany lakier, oczywiscie nie grench czy jakies np sliwkowe kolory

  22. #97
    Nałogowiec Avatar czaplutka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    OK/DJG
    Postów
    413

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Zgadzam się, że czasami takim pannicom (za pozwoleniem mamy oczywiście) można pomalować zwykłym lakierem pazurki - na pewno będzie radocha Jednak właśnie czasami i w granicach rozsądku z wiekiem...

  23. #98
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Moja najmlodsza ,,klientka,,ma 13 lat i jest to moja corka.

  24. #99
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    i ja się doczekałąm swojej najmłodszej klientki otóz moja miala zaledwie 3-4 latka, nie wiecej, przyszła z mama i ciocią do kosmetyczki, obie panie przyszly sie zrelaksowac, zaszalec...dziewczynka dosc zywa, zreszta jak kazde dziecko w tym wieku okropnie sie krecila, jak zobaczyla ze mama ma malowane paznokcie to i ona chce, wiec wybrala sobie lakier i jej pomalowalam, nie mogla sie zdecydowac pomiedzy dwoma kolorami wiec miala rozne pazurki, chwile po pomalowaniu zaczela znow latac i popsula pazurki, zaproponowalam jej brokat na nie, ale miala radocho "mama to sie swieci"haha a jak zaczelam robic pedicure to ta mala zdjela buty i mowi ze tez chce, ahah ale skubana

  25. #100
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Ja na pierwsze zrobienie paznokci poszłam mając 15 lat tuż przed wakacjami, zarobiłam na ulotkach na nie i nie uważam żeby wpłynęło to na mnie negatywnie a wręcz przeciwnie! Od tego momentu zaczęłam zapuszczać swoje, robić na nich wzorki lakierami i w ten sposób zaczęła się moja przygoda z paznokciami, która trwa po dziś dzień, więc nie uogólniajmy,że to deprawuje młode dziewczyny.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jak zdobyc klientki???
    By donna69 in forum Stylistki, klientki itp
    Odpowiedzi: 665
    Ostatni post / autor: 20-06-2022, 18:16
  2. Odpowiedzi: 146
    Ostatni post / autor: 16-02-2015, 23:52
  3. Klientka po chemioterapii
    By kelli in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 27-12-2012, 20:05
  4. wspolpraca....
    By barbara_kawka in forum Ploteczki
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 30-06-2009, 22:28

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •