Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 147

Temat: Najmłodsza klientka

  1. #101
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Carmenita, popieram Cię jak najbardziej. Ale wiemy dobrze, że zdarzają się mamy, które same prowadzą córeczki do Pani stylistki i każą wykonać przedłużanie na takich maleństwach jak paznokcie np. 10letniej dziewczynki.
    Dlatego, masz rację, do każdego trzeba podchodzić indywidualnie.
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  2. #102
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    No tak... 10latki to już przegięcie...

  3. #103
    No to..wpadłam Avatar hassi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    284

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    A wiecie co, poruszyłam dzisiaj ten temat z mamą.
    I przypomniała mi że na pierwsze "mini szkolonko" pojechałam ze swoją siostrą jako modelką, która konczyła podstawówkę. Było to oczywiście w wakacje, dlatego mama się zgodziła, bpo zadna kolezanka nie chciała jechać w roli modelki.
    I jakoś siostra ani nie wyrosła na niewiadomo kogo, a wrecz przeciwnie,zaraziła się i sama jezdzi teraz na warsztaty i robi fajne pazury
    "Piękna kobieta to niebo dla oczu, piekło dla duszy i czyściec dla kieszeni.."

  4. #104
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    O proszę czyli podobnie o czym wspomniałam w związku ze mną .

  5. #105
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    temat o najmłoszych kientkach wiec moze tu sie nada moj post...ostatnio do salonu przyszl stała klientka ze swoja córcia, pani do fryzjera i na manicure a córcie na depilacje pytam kolezanki kora ja depilowala dlatego to zrobia, czy mala tanczy czy cos, a ona owi ze nic z tych rzeczy juz od dluzszego czasu -UWAGA- 10 letnia dziewczyna ma depilowane nogi i pachy...zostawiam bez komentarza.

  6. #106
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Paulka, jeśli chodzi o pachy, to luz bo jeżeli faktycznie ma owłosienie,
    to ja nie mam nic przeciwko i możecie mnie za to zlinczować...
    ... ale 10 latka z włochami pod paszkami na basenie, nie wygląda ładnie.

    Nogi to jednak przesada
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  7. #107

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    ej ale depilacja boliiiiii :O ja jak miałam 10 lat nie chciałam nawet dać się czesać ( włosy do tyłka) bo bolało a jak by mnie mama na depilacje zaprowadziła to bym uciekła :O

  8. #108
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    no luz, ale ja sie zastanawiam od kiedy ona tak chodzi i co jej depilowalu na poczatku, zastanawiam się czy to sie nie odbije na takim dziecku, czy ona w przyszlosci nie bedzie miala kompleksow i czy np w wieku 20 lat nie zachce wstrzykiwac sobie kwasy hialurynowego

  9. #109

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    bardzo możliwe :/ bo to raczej nie jest normalne :/

    ps. pamiętam jak sobie w podstawówce ( może 4 klasa może 3) nogi ogoliłam 1 raz i w lato chodziłam w długich spodniach żeby mama nie widziała

  10. #110
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Yyyy, ja w wieku 10 lat nie miałam włosów pod pachami a na nogach ledwie meszek (za to teraz ), ale może dziewczynka bujnie porasta i to było powodem jej kompleksów?

    A jeśli chodzi o ostrzykiwanie, to botoks ma sens wtedy kiedy jeszcze nie ma zmarszczek, czyli ok 25 roku życia (w zależności od stanu skóry) a kwas hialuronowy do wypełniania istniejących zmarszczek czyli raczej zdecydowanie po 20 roku życia, ale sprytni spece od reklamy potrafią sprzedać to nawet temu, kto nie potrzebuje


  11. #111
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    ja sadze ze kompleksy to ona dopiero moze miec i to przez mamusie, juz nie zwarzajac na fakt jakie miala te wlosy i czy w ogole je miala

  12. #112
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Nie oceniajmy zbyt pochopnie czasem warto spojrzeć na swój koniec "ogonka" zanim wyrazimy opinię o kimś innym tym bardziej publicznie.
    A tak poza tym co nam do tego jaki człowiek z niej wyrośnie? I nie przesadzajmy depilacja nie ma aż takiego wpływu na kształtowanie osobowości


  13. #113
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    ale ja nikogo nie oceniam, ja tylko wyraziłam swoje zdanie, nie mowie ze ta kobieta jest jakas zla matka, mnie to po prostu przeraza, nie moge nic na temet tej kobiety poweidziec bo jej ie znam, ale moge miec zdanie na temat tego co widzialam...ja msle ze sama depilacja moze nie ale ogolnie jakis negatywny wpływ mogłoby to miec, ale to jest sprawa kazdego co sobie robi ze swoimi dziecmi, tyle.

  14. #114
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Ja nie pamiętam kiedy zaczęlam pachy golić, pewnie wtedy kiedy zaczęły rosnąć włosy, nie urywajmy, że nawet gdyby 8 letnia dziewczynka miała pod pachami chaszcze to wsyd wyjść w bluzeczce bez rękawków i inne dzieci się śmieją. Ja bym swojej córce na pewno pozwoliła golić pachy w takim wypadku. Nogi pierwszy raz ogoliłam jak miałam coś koło 13 lat, włosy miałam jaśniutkie i malutkie jak na rękach, ale przecież w słońcu było widać... No to głupia ogoliłam te nogi, i później znowu i znowu no i chcąc nie chcąc zaczęły rosnąć ciemne i twarde. Człowiek młody to głupi... Dobrze, że ktoś wpadł na taki fantastyczny pomysł jak depilator.
    Swoją drogą pamiętam, jak się śmiali z dziewczyny (ciemna karnacja, czarne włosy) w podstawówce bo podciągnęła się na drążku bluzka podciągnęła jej się troszkę i było widać kilka czarnych włosków niżej pępka. Nie powiecie mi że to nie jest krępujące. I co nie pozwolić tego wydepilować?

  15. #115
    No to..wpadłam Avatar Aliz
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    no ja bym się zgodziła, dzieciaki czasem potrafią być naprawdę wredne..
    'Whenever the end is.. Do U think U can see it?
    Well, until U get there..
    Go on, go ahead and scream it,
    Just say it."
    [1R- Say(All I Need)]

  16. #116
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    no moze i tak, ale druga sprawa cazy to oa chciala isc czay mamusia? w kazdym badz razie pierwszy raz cos takiego widzialam i mialam prawo do przerazenia.

  17. #117
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Mojej dawnej znajomej mama nie pozwalała nawet w gimnazjum się depilować, a włosy miała czarne i grube, na plecach, na tyłku, o pachach nie wspomnę. Dla mnie to obleśne akurat. Ja goliłam się włącznie z bikini od 12 roku życia i nie uznaję tego za patologię, choć włoski mam jasne do dzisiaj. Jednak to było dla higieny, bikini ze względu na to, że miesiączkowałam i mnie obrzydzał widok oblepionych wiadomo czym kłaków. Pachy ze względu na pocenie i zapach. Nogi rzadziej goliłam, bo białe i mniej zarastały, mało widoczne. Ja bym swoją córkę na pewno zabrała na depilację gdyby zarastała, np. pachy , czy inne krępujące miejsca. Ale 10 latka? Chyba troszkę za wcześnie, nawet moje ciemnowłose kumpele nie miały wtedy zarostu
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  18. #118
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szamotuły
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    to rzeczywiście przesada ja od czasu do czasu maluje lakiereami do paznokci pazurki mojej 4 letniej siostrzenicy ale żel w żadnym wypadku

  19. #119
    No to..wpadłam Avatar Ladli
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Postów
    241

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Ja mam często takie przypadki, że panie przychodzą ze swoimi małymi córeczkami, które mają 2 milimetry paznokcia i chcą żeby je pomalować ale tylko lakierem dzieciaki mają frajdę jak nie wiem a moja najmłodsza "klientka" na żel to 13 letnia siostra, zrobiłam jej pazurki na wakacje w nagrode za wysoką średnią

  20. #120
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    ja mialam najmlodszą klientke co miala 11 lat teraz na wakacjach. przyszla mama z dziewczynką noi zrobilam. a chciala zrobic corce paznokcie bo obryza paznokcie i chce aby sie oduczyła obryzania. zrobilam jej krotkie bo gra na pianinie . ale kurde zdjecia nie zrobilam bo mi bateria w tel padła;/ tlumaczylam dziewczynie zeby bron Boze nie sciagala sama tych paznokci bo moze sobie je zniszczyc, uszkodzić. takze teraz tylko czekam , ze albo mamusia da jej na uzupelnienie hehe albo przydjzie na sciagniecie chyba, ze bedzie czekac az same jej odpadną albo bedzie majsterkowac zeby samemu sciagnac.. cciezko wyczuć.

  21. #121
    No to..wpadłam Avatar Ladli
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Postów
    241

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Moja sis po 2 tygodniach już mnie męczyła żeby je zdjąć
    Jestem ciekawa Kasiu jak to będzie z tą dziewczynką, chociaż nie wierze że to pomoże wiele moich klientek ma zrobione pazurki bo obgryzają, a jak tylko coś im się uszkodzi to pożerają swój odrośnięty pazurek...

  22. #122
    Nałogowiec Avatar Drapi
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    635

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    moja najmlodsza klientka miala 8 lat , miala strasznie obgryzione paznokcie i mama sie bala ze jak bedzie wieksza to bedzie miala zdeformowane paluszki, w sumie miala racje . zrobilam jej zel z akrylem ale pomoglo na 2 dni ;/ wszystko zgryzla ;/ ehh szkoda pracy bo przy takich naprawde jest duuuuuuuuzo roboty
    www.fenixsklep.pl <-- serdecznie zapraszam
    DYSTRYBUTOR MARKI PEGGY SAGE oraz MISTERO MILANO .
    www.salonfenix.pl
    http://pazurkomania.blogspot.com

  23. #123
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    JEZUU jeszcze żel to byt dala radę pojechać zębami, ale akryl to nawet moja frezarka ma problem ogarnąć, szok
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  24. #124
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    o kurde no to nieźle . pomyślcie teraz jakie musi mieć paznockie;/ nie dość ze obgryzione swoje to jeszcze zjedzony akryl na pewno darła na chama... wspolczuje naprawde. ja tak kiedys zdarłam swoje zębami bez umyślnie. to nawet nie mogłam nic palcem dotknąc tak mnie bolało pierwszy i ostatni raz bylo to moje zdzieranie zębami.

  25. #125
    Rozkręcanko Avatar Palusia
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    GRudziądz
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Najmłodsza klientka

    Ja w swojej dość krótkiej karierze nie miałam przypadku takiej bardzo młodziutkiej klientki , ale znam kobietę , która pozwala ,żeby jej kilkuletnia (mniej więcej 10 lat) córeczka miała tipchy okropne tandetne , nawet na naszej klasie to pokazuje ;/ totalna kretynka dl mnie ;/ ja mam bratanice 16 letnią i gdybym jej nałożyła coś innego niż jaśniutki lakier -odżywka to mój brat by mi chyba powyrywał nogi wiadomo skąd

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jak zdobyc klientki???
    By donna69 in forum Stylistki, klientki itp
    Odpowiedzi: 665
    Ostatni post / autor: 20-06-2022, 18:16
  2. Odpowiedzi: 146
    Ostatni post / autor: 16-02-2015, 23:52
  3. Klientka po chemioterapii
    By kelli in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 27-12-2012, 20:05
  4. wspolpraca....
    By barbara_kawka in forum Ploteczki
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 30-06-2009, 22:28

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •