Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 33 z 33

Temat: Peeling kwasem migdałowym

  1. #26
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Peeling kwasem migdałowym

    Moim zdaniem zakup tego typu preparatów jest dość ryzykowny, ale z drugiej strony nie sądzę, żeby wykonanie kwasów było bardzo skomplikowane.

  2. #27
    Wczytuje się Avatar ayame1983
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Peeling kwasem migdałowym

    Czy taki kwas migdałowy np. Bielenda Pro, Norel, Clarena zakupię posiadając tytuł technika usług kosmetycznych? A może trzeba dodatkowo zrobić szkolenie? Jeśli tak to czy musi być szkolenie konkretnej firmy i tylko z tej mogę w kwas się zaopatrywać, a może szkolenie z kwasów jakiejkolwiek firmy daje możliwość zakupienia kwasów wszystkich firm. Chociaż wydaje mi się, że jednak ta pierwsza opcja.

    W szkole były zajęcia z kwasów AHA, robiłyśmy w parach sobie nawzajem. Wiem jak eksfoliacja powinna być wykonywana, chciałam zakupić produkty z kwasami, ale dowiedziałam się w hurtowni kosmetycznej, że muszę posiadać certyfikat.

    Proszę o poradę.

  3. #28
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: Peeling kwasem migdałowym

    Ja też jestem po szkoleniu Bielendy Pro kwasami AHA i PHA(migdałowy+ laktobionowy), nie mylić z BHA.
    Żeby kupić większość materiałów musisz być związana z branżą, powinien technik wystarczyc, bo te kwasy nie są tak mocne jak kwasy medyczne typowo złuszczające bardzo dogłębnie.
    Polecam tę hurtownie >klik<, ja kupowałam tutaj rzeczy z Bielendy Pro i wystarczył moj numer indeksu i nazwa uczelni, bo studiuje kosmetologie nie pytali czy ukończyłam
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  4. #29
    Wczytuje się Avatar ayame1983
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Peeling kwasem migdałowym

    Patrycja_92 bardzo dziękuję za podpowiedź.


    Pozdrawiam!

  5. #30
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Peeling kwasem migdałowym

    ja mam bardzo pozytywne wrażenia co do stosowania peelingów z kwasem migdałowym. Zawsze robię je sobie w domu korzystając z kosmetyków już gotowych (np. Kwas Salicylowy Mlekowy)
    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 13-08-2014 o 13:52

  6. #31
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Peeling kwasem migdałowym

    To zależy również od tego, gdzie ten peeling jest przeprowadzony czy u kosmetyczki, czy pod opieką lekarza. Jeśli robimy w gabinecie pod opieką dermatologa, to używają oni większego stężenia kwasu migdałowego i z całą pewnością efekty będą większe, niże jeżeli zrobimy ten sam zabieg u kosmetyczki. Ja miałam robioną serię peelingów kwasem migdałowym i efekty są zdumiewające. Przebarwienia zniknęły i blizny się delikatnie wygładziły.

  7. #32

    Domyślnie Odp: Peeling kwasem migdałowym

    Hej,
    W internecie jest video-szkolenie przygotowane przez kosmetyczke. Zawiera informacje m.in. od czego zależy siła działania kwasów, frosting, efekty uboczne -objawy, jak łagodzić efekty uboczne, jak możemy wspomóc regenerację skóry wewnętrznie, jak minimalizować ryzyko powikłań. Kosztuje ok. 30zł, ale myśle, że niektórym osobom może się przydac.
    Jest na stronie z kosmetykami pinqwin do kupienia.

  8. #33
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Peeling kwasem migdałowym

    Polecam peeling kawowy.Sporo z nim roboty no i łazienka cała upaprana ale za to daje bardzo dobre efekty

    Jesli macie powazne przebarwienia na twarzy czy blizny to jednak nie sądzę aby taki peeling dał radę.... Będzie zbyt słaby na to aby sie pozbyć takich zmian. W takiej sytuacji proponowałabym zapisac sie na peeling medyczny. Wykonywany kwasem octowym.

    Seria zabiegów daje dobre efekty,
    Peeling medyczny - Centrum medyczne dr Rajzer

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Peeling kawitacyjny
    By seqoya in forum Zabiegi kosmetyczne
    Odpowiedzi: 92
    Ostatni post / autor: 11-02-2019, 14:42
  2. Peeling w akcji
    By Patii in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 06-06-2018, 09:26
  3. Zadbaj o stopy
    By magoo in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 180
    Ostatni post / autor: 11-04-2018, 18:17

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •