Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 112

Temat: Keratynowe prostowanie włosów

  1. #1
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Radom
    Postów
    50

    Hai Keratynowe prostowanie włosów

    Witam was moje kochane.
    Zakładam wątek bo jestem zakochana w nowej metodzie stałego prostowania włosów, a mianowicie w metodzie keratynowego prostowania włosów. Jak wiadomo keratyna buduje nasza skore włosy paznokcie, jest to podstawowy budulec.
    Metodę te można stosować nawet na zniszczone, farbowane włosy( czego nie można robić metoda chemicznego prostowania włosów). Metoda keratynowa nie niszczy włosów, "oplata" je keratyna dzięki czemu włosy sa piękne, gładkie, lśniące i proste!
    Od kilku dni interesuję się tym bardzo a konkretnie od dnia kiedy przyszła do mnie klientka po takim zabiegu! zakochałam sie w jej włosach!

    Z tego co wiem sa 3 firmy które produkują preparaty do tego zabiegu, a najlepsza z nich jest encanto.
    Na allegro jest bardzo trudno złapać te preparaty, bo sa sprowadzane prosto ze stanów i jak tylko sie pokazują to błyskawicznie sa wykupowane. dlatego mam propozycje (jeśli tylko będą chętne) zorganizować zbiorcze zamówienie bezpośrednio od firmy z eBay.

    Na naszym forum mamy zakaz organizowania zamówień zbiorowych// tusia


    Wiem, że dziewczyny z Wizażu sie tym zajmowały ale z tego co widzę na forum wizażu ludzie proszą i niektórzy nie mogą sie doprosić, a niektóre osoby sa bardzo niemile. a zwykła osóbka nie mająca tytułu "organizatorki" nie może zorganizować zamówienia.

    Piszcie co sądzicie o tej metodzie.


    PS. później jak mi sie uda to wstawię zdjęcia jatie sa efekty

    buziak
    Ostatnio edytowane przez tusia ; 06-09-2010 o 09:55

  2. #2
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    o ile mi wiadomo jest zakaz robienia zbiorczych zam, chyba że coś się zmieniło.





  3. #3
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    Dokładnie tak jak paznokietek napisał Jest zakaz pisania postów o charakterze zamówień zbiorczych. Jak chcesz tto pisz bezpośrednio do dziewczyn

  4. #4
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Radom
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    dzięki dziewczynki widać znów czegoś nie doczytałam

    ale piszcie ogólnie co myślicie o tej metodzie i czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie.

  5. #5
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    Ja jestem zaciekawiona metodą, co prawda na razie nie myślałam o prostowaniu włosów, ale może niedługo będę... powiedz mi, czy każde włosy nadają się do takiego zabiegu? Jak długo utrzymują się efekty?
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  6. #6
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Radom
    Postów
    50

    Hai Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    Ja jeszcze nie robiłam zabiegu ale juz niedługo będę miała zestaw to napisze co i jak z moimi kłaczkami.
    Z tego co czytałam to można ten zabieg wykonywać na każdego rodzaju włosach, suchych, przetłuszczających się, normalnych, zniszczonych, farbowanych... jakie tylko chcesz. a co do tego ile to sie utrzymuje na włosach to ponoć do 5-6 miesięcy.

    pozdrawiam

  7. #7
    No to..wpadłam Avatar qatrycja
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Dzierżoniów
    Postów
    238

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    Trochę zainteresowałam sie tym produktem po napisaniu Twojego postu bo sama chętnie bym sie na taki zabieg udała. Poczytałam i wyczytałam że keratyna nie tylko prostuje włosy ale także wbudowuje sie w strukturę włosa dzięki czemu włosy wyglądają 100 razy zdrowiej. Wyczytałam jesczcze ze najlepsze produkty ma firma ENCANTO i czasami można je już spotkać na naszym allegro. Ceny mieszczą sie w granicach 250zł.

    Zabieg tak w skrócie to nałożenie produktu na włosy jak zwykłą farbę, wyszuszenie i kilkukrotne prostowanie pojedyńczych pasemek (jak wyczytałam takie pasemka traktuje sie temperaturą powyżej 200 stopni i prasuje po 6-7 razy) trudno uwierzyć w efekt zdrowych włosów po takiej torturze ale spójrzcie same na efekty ! :
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Moje motto? - Nigdy nie mów nigdy!

  8. #8
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    Niesamowite! No no...

    Pytając o rodzaje włosów miałam na myśli siłę skrętu, źle się wyraziłam. Pomyślałam o mojej koleżance, mulatce, obdarzonej sprężynkami niesfornymi. Kiedyś myślała o zmianie fryzury i być może to było by właśnie to - preparaty w rodzaju szamponów czy maseczek nie były wystarczająco dobre.

    Czy wiecie, jak włosy wracają do siebie? Czy odrosty są kręcone a poddane zabiegowi nadal proste, czy efekt ustępuje na całej długości? Musiałoby dość śmiesznie wyglądać, gdyby do tych prostych drucików od góry dorastały kręcone...
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  9. #9
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    wyglądają faktycznie zdrowo i ładnie się błyszczą... czekam na Wasze efekty i opinie, bo mnie to ciekawi
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  10. #10
    No to..wpadłam Avatar qatrycja
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Dzierżoniów
    Postów
    238

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    z tego co czytałam efekt utrzymuje sie do 3 miesiecy... im cieńsze włosy tym efekt utrzymuje sie dużej. Warto dodać ze takie włosy po zabiegu wymagają specjalnej pielegnacji bo w wiekszości nasze szampony wypłukują keratyne.
    Moje motto? - Nigdy nie mów nigdy!

  11. #11
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    Tak, czytałam, nie można myć włosów przez dwa dni po zabiegu, nie powinno się też ich związywać. Wydaje mi się, że włosy na całej długości delikatnie mogą wracać do dawnego kształtu, ale wprost tego nikt nie napisał. Niektóre włosy wymagają 2-3 zabiegów, aby było widać efekt.
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  12. #12
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    moja keratynka zamowiona na wizazu juz czeka z 3 miesiace i niemam kiedy zrobic .Tak to jest przy dzieciach i praca do tego... ale mam nadzieje ze wyjdzie mi wszystko bo to moja jedyna nadzieja na ladne wlosy

  13. #13
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    Robiłam zabieg prostowania w lipcu. przyznaje ze troszke sie do niego nie przylozylam bo byly upaly ponadtrzydziestostopniowe, prostownica rozgrzana na maxa(nie wiem do ilu sie nagrzewa ) wiec ciezko mi bylo wytrzymac kilkukrotne prostowanie jednego pasma. moje wlosy sa rozjasniane z sredniego brązu do jasnego blondu, do tego przez kilka lat je prostowalam co drugi dzien wiec sianko mialam masakryczne. po zabiegu moje wlosy sa wzglednie proste, koncowki lubia sie lekko wywijac ale mi to kompletnie nie przeszkadza. jezeli ktos liczy na efekt wlosow spod zelazka to sie mocno przeliczy. ja lubie naturalnie wygladajace wlosy i takie teraz mam na dodatek jak jest jakas wieksza okazja to o wiele latwiej sie je stylizuje no i przede wszystkim- zaoszczedzilam mnostwo czasu bo juz nie prostuje ich

  14. #14
    Wczytuje się Avatar Kamyczek:)
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    Witam! Ja też sie zainteresowałam tą metoda! Wiec nie wiem gdzie tak sie długo czka na ta kreatyne,ale ja wbilam na allegro i mi wyskoczyla firmy ENCANTO za 235zl zestaw zawiera 3 butelki odżywka,szampon i treatment

  15. #15
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    Porzeczko rozumiem, że siano miałaś przed wyprostowaniem a teraz? jaka jest kondycja Twoich włosów?

    Mogłabyś wstawić zdjęcie przed i po albo chociaż po ?

  16. #16
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    Ja też poproszę o zdjęcia
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  17. #17
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    i ja chetnie zobacze

  18. #18
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    Witam, chciałam podzielic się z Wami moim eksperymentem w keratynowym prostowaniu włosów. Cały zestaw do prostowania zakupilam na allegro. Zabieg wykonałam sama w domu. I kilka uwag co do tego wykonania, jest niesamoiwice pracochłonne. Najlepiej zarezerwować sobie cały dzięn. mi zabrało to przeszło 5 godzin. Trzeba rzeczywiście poo twierac okna a najlepiej uzywac jakiejś maseczki, bo zapach jest tak intensywny,ze az szczypie w oczy. Trzeba bardzo dokladnie wykonywac wszystkie etapy tego zabiegu. Ale efekty sa po prostu niesamowite. Co prawda ja nie miałam bardzo kęconych włosów tylko raczej niesforne, ake codzienna pielęgniacja i robienie zwykłej fryzury zabierało mi mnóstwo czasu. Teraz mycie suszenie i jakies deliktane wywinięcie to ok. 35 min.Włosy prostowałam przeszło 3 tygodnie temu i z kazdym dniem sa coraz ładniejsze.Ale co ważne nie można uzywac większości szamponów które sa w sprzedaży. Udało mi się znaleźć tylko 3 szampony , które nie zawiwrają soli. Sa to szampony dla dzieci, trzeba patrzeć uważnie na skład, bo większość szamponów dla dzieci także zawiera sół. Po umyciu stosuję tez odżywke z keratyną i spryskuję włosy płynem z keratyną. Włosy sa naprawde świetne, miekkie, delikatne, błyszczące. a miałam je niestety bardzo zniszczone,ponieważ farbuje od lat na jasny blond a do tego ciągle uzywałam prostownicy. Mam nadzieję,że teraz trochę mi od niej odpoczna i odbuduja się. Jeśli ktoś miałby do mnie jakies pytania odnosnie tego prostowania keratynowego to chętnie odpowiem.

  19. #19
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    najlepiej jakbys jeszcze nam pokazala jaka roznica jest miedzy Twoimi starymi wlosami, a teraz po tym zabiegu
    Agnieszka

  20. #20
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    kuurrddee jakie sliczne te wloski po tej kreatynie...normalnie by mi sie przydało...mowicie ze na ebayu to jest tez bo siedze w anglii i mam mozliwosc sobie zamowic...kurcze tez mnie to wciagnelo, bo mam taka szope z wlosow normalnie ze chyba tylko ta kreatyna by mi pomogła... tylko chcialabym zobaczyc najpierw fotki dziewczyn czy to faktycznie tak działa.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  21. #21
    Rozkręcanko Avatar urbanka1
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    Zabieg keratynowego prostowania włosów- jest zabiegiem silnie odżywczym. Prostowanie jest dodatkiem, który utrzymuje się średnio od od 2 do 4 miesięcy, wszystko zależy od rodzaju włosa i pielęgnacji.
    Aby zabieg się udał należy stosować szampon i odżywkę przeznaczone do włosów po takim zabiegu, bo każdy inny produkt wypłucze keratynę z włosów.
    Po nałożeniu preparatu i prostowaniu włosów, trzeba czekać 2 dni aby umyć włosy (nie wolno wtedy je spinać, wiązać, nawet okularów nie wolno na nie zakładać, bo jest możliwość odgniecenia). Dobrze jest mieć w domu prostownicę i rano przeprostować chociaż końce.
    Z własnego doświadczenia wiem, że lepiej zrobić zabieg w weekend i nie wychodzić z domu, bo włosy są przylizane, śliskie- jakby baaardzo tłuste.
    Efekt jest super- szczególnie przy włosach zniszczonych np. spalonych. Ja go stosuję raz na pół roku, ale nie używam szamponu i odżywki, bo nie lubię mieć super prostych włosów. Traktuję ten zabieg tylko regeneracyjne.
    Coś jeszcze chciałybyście wiedzieć?
    Wiem tyle dlatego, że mój salon jest salonem szkoleniowym tego właśnie zabiegu

  22. #22
    No to..wpadłam Avatar hairkama
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    162

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    No to mnie dziewczyny nakrecilyscie bo ja to tez mam sianko i to nawet niezle po myciu lekko mi sie kreca chyba zakupie sobie ten produkt i wyproboje no i oczywiscie zrobie zdjecia
    Przedłużanie Paznokci Akrylem,Przedłużanie i zagęszczanie Wlosów-Białystok



  23. #23
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    Hej dziewczyny, mogłybyście nakierować nas, gdzie można szukać szamponów i odżywek zawierających kreatynę, tak żeby przedłużyć i nie popsuć efektu samego zabiegu prostowania włosów kreatyną?

    Pozdrawiam cieplutko

    ---------- Dodano o godzinie 13:35 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:33 ----------

    A

  24. #24
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Poznań
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    Cześć dziewczyny,
    Jesli chodzi o pielęgnację włosów po zabiegu keratynowym to trochę różnych artykułów poczytałam i okazuje się że najlepsze są produkty które nie zawierają soli. Dzięki temu efekt zabiegu dłużej się utrzymuje. A ponadto powinny zawierać również keratynę aby ewentualne braki uzupelniać podczas codziennej pielegnacji.
    Ja znalazlam na coś takiego jak AntiAge keratin system, choc wczesniej stosowalam inne marki jak Keratin complex, tahe. teraz obecnie sprawdzam na sobie wlasnie szampony i odzywki z tej serii i włosy naprawde fajnie wygladaja. Dodatkowo nie zawieraja soli, SLS i prabanenow co przy mojej skórze jest stosunkowo istotne. A naprawde dużym plusem AntiAge keratin system jest to, że zarówno odżywka jak i szampon zawieraja keratyne hydrolizowaną.
    Uzywam ich na sobie od trzech tygodni i musze powiedziec że jestem bardzo zadowolona a i cena nie jest powalająca. Na jakims sklepie internetowym widzialam je nawet po 30 zl.

  25. #25
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    Tez chciałam się zdecydować na zabieg keratyną, jednak wcześniej trochę pogooglowałam i spytała o rade dwóch fryzjerek. Obie niestety odradzały zabieg keratynowy na moje farbowane włoski




Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Rodzaje wlosow
    By Jade in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:35
  2. Domowe sposoby na...
    By bera0 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 09-11-2017, 23:57
  3. Przedlużanie włosów clip in on
    By pianka76 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 10-08-2017, 07:05
  4. Maszynka do włosów
    By Kamis in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-05-2015, 15:43
  5. prostowanie włosów na stałe
    By ncsloneczko in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 09-06-2012, 21:45

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •