Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki 101 do 112 z 112

Temat: Keratynowe prostowanie włosów

  1. #101
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    Cytat Napisał monkas Zobacz post
    A testowała może któraś z was - INOAR Keratyna do prostowania włosów 250ml - www.sprzet-fryzjerski.pl Jak na tym wyszłyście? Włosy w sensownej kondycji? Ładnie wyglądające?

    Ja jestem świeżo po keratynowym prostowaniu z Inoarem ( robiłam w salonie) i jestem meeega zadowolona Nigdy nie miałam tak lśniących i miękkich włosów. Nawet czapkę zaczęłam nosić niedawno, chociaż dotychczas to zawsze oznaczało puszenie się włosów. Teraz nic się z nimi nie dzieje- wyglądają super.

  2. #102
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    Kwestia zastosowania odpowiednich narzędzi, popatrzcie - Preparaty do prostowania włosów i nowoczesna trwała ondulacja - Sklep Pro-sprzet.pl
    Jeśli postawicie na byle jakie rozwiążania, to nic dobrego z tego nie wyjdzie. Bardzo łatwo można sobie zniszczyć włosy - trzeba działać z głową.

  3. #103
    Wczytuje się Avatar Maleneka
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    Ja zrobiłam prostowanie w salonie, efekt zaraz po zabiegu super, taki jak na zdjęciach. Jednak po myciu już inaczej... Używam produktów bez SLSów, a mimo to włosy są takie lekko sianowate, na pewno nie lejące i sypkie.
    Co prawda nie miałam kręconych czy mega napuszonych włosów przed zabiegem, ale chciałam je odżywić i trwale wyprosotować. A tu wyglądają prawie tak samo, jedynie co to po myciu i suszeniu są prostsze, niż normalnie.

    Dziwna sprawa, bo pani mówiła, że wykonuje na bardzo dobrej keratynie, nie jakiejś najtańszej, już dobrych kilka lat robi te zabiegi.
    No nie wiem... może oczekiwałam czegoś więcej.

  4. #104
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    176

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    Ja się od dłuższego czasu zastanawiam nad keratynowym prostowanie. Mam bardzo cienkie włosy ze skłonnością do falowania i nigdy nie układają się tak, jakbym tego chciała, ale fryzjer powiedział mi, że nie będę zadowolona z efektu, bo nie zauważę bardzo dużej różnicy... Nie wiem teraz czy zmienić fryzjera, czy koncepcję

  5. #105
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Poznań
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    Cytat Napisał Caliope Zobacz post
    Ja się od dłuższego czasu zastanawiam nad keratynowym prostowanie. Mam bardzo cienkie włosy ze skłonnością do falowania i nigdy nie układają się tak, jakbym tego chciała, ale fryzjer powiedział mi, że nie będę zadowolona z efektu, bo nie zauważę bardzo dużej różnicy... Nie wiem teraz czy zmienić fryzjera, czy koncepcję
    Jezeli masz wlosy falowane a maja byc proste to zobaczysz roznice

  6. #106
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    Trzymajcie namiary - https://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=1287
    Stosowanie odpowiedniej jakości kosmetyków to przecież całkowita podstawa.
    Dobierzecie je jak należy, to efekt powinien być super.
    Nie stawiajcie na byle co - nie o to tutaj chodzi.

    ---------- Dodano o godzinie 09:43 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 09:42 ----------

    O ile jest to odpowiednia keratyna, to zdecydowanie warto, zobaczcie - https://www.pro-sprzet.pl/blog/najle...ia-rynku.html/ Byle jakimi kosmetykami niczego wielkiego nie uzyskacie.
    Tym bardziej, że akurat w przypadku prostowania, ta jakość powinna mieć kluczowe znaczenie.

  7. #107
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    Keratynowe prostowanie to super temat - lepszy niż używanie prostownicy. Same to zauważycie po stanie swoich włosów. Tutaj wszystko macie - https://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=1287 Temat jest na spokojnie do ogarnięcia.

  8. #108
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    Widziałam efekty na włosach koleżanek, to efekt jest naprawdę piękny. Przede wszystkim włosy wyglądają zdrowo i się błyszczą.

  9. #109
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    Główną zaletą zabiegu jest uzyskanie super efektu prostowania ( na ok. 3-6 miesięcy pożegnacie się z prostownicą ). Do tego włosy mają większą gładkość, nie puszą się, łatwiej je ułożyć i nie niszczy się ich poprzez codzienne używanie gorącej prostownicy. Dzięki temu nasze pasemka szybciej też rosną! Jeśli chcecie wyprostować kreatynowo włosy, to ja mam namiar na świetny salon w Warszawie, w Pasażu Stokłosy: Studio Calypso . Będziecie mega zadowolone!

  10. #110
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    52

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    Świetnie, że polecasz Studio Calypso ul. Pasaż Stokłosy 11, Warszawa | na kreatynowe prostowanie włosów, bo i ja mam o nich same pozytywne opinie Ceny w zależności od długości włosów zaczynają się od 300 zł do bodajże 700 zł za włosy bardzo długie. Dla mnie to optymalna cena. A do tego salon słynie z doskonałej jakości. Dlatego nie zawaham się Wam polecić

  11. #111
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    Patrzcie tutaj - Zabieg keratynowy na włosy - czy warto? - Blog fryzjerski Fryzomania.pl
    Trochę prostych kroków i wszystko powinno być OK, przerabialiśmy ten temat już nie raz i wiemy, jak to wygląda. Pewnie, że takie zabiegi przynoszą efekty, ale muszą być najpierw odpowiednio wykonane. To wcale nie takie proste.

  12. #112
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    176

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    A czy prawdą jest to, że ten zabieg może zniszczyć włosy?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Rodzaje wlosow
    By Jade in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:35
  2. Domowe sposoby na...
    By bera0 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 09-11-2017, 23:57
  3. Przedlużanie włosów clip in on
    By pianka76 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 10-08-2017, 07:05
  4. Maszynka do włosów
    By Kamis in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-05-2015, 15:43
  5. prostowanie włosów na stałe
    By ncsloneczko in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 09-06-2012, 21:45

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •