Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 112

Temat: Keratynowe prostowanie włosów

  1. #26
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    mi tez fryzjerka odradzila bo podobno rozjasnione nawet pasemka sa przeciwskazaniem... najlepsze ponoc naturalsy

  2. #27
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    Też gorąco polecam tą metodę i zapraszam na bloga mojej zbawczyni Greta Story

    ---------- Dodano o godzinie 16:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:37 ----------

    no co ty ja mam rozjaśnione na maxa i rezultat jest świetny , właśnie powinny być zniszczone bo keratyna wnika w ubytki włosów i je odbudowuje

  3. #28
    Nałogowiec Avatar Malyyyyna
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    335

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    moja kolezanka ma czarne (malowane) włosy, trwale je prostuje, efekt jest świetny włosy proste jak druty ale tez mówiła ze rozjasniane włosy sa bardzo duzym przeciwskazaniem i ze w dobrym salonie odmówią prostowania włosów rozjasnianych, ale to tylko jej słowa , nie wiem jak to jest bo sama nie korzystalam z prostowania
    "Pasja jest to coś, co się uprawia. Angażuje się w to całe serce, kocha się to i dopieszcza. Chce się w tym zatracić, temu poświęcić i w końcu podzielić z innymi''[/COLOR]

  4. #29
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    Hmm, ja prostowałam keratyną 2 razy. Mam od lat rozjaśniane włosy, na końcach wręcz były przetrawione, suche przy lekkiej wilgoci wyglądałam jak wściekły pudel Namiętnie je prostowałam żeby zlikwidować efekty najmniejszych loków, co dodatkowo je wysuszało.
    Najlepsze efekty są właśnie na włosach suchych, zniszczonych, gdzie struktura keratynowa jest zniszczona.
    Zabieg nie wpływa na kolor, włosy rozjaśniane będą nadal w swoim kolorze.
    Wrażenia po:
    1. Obecnie encanto zostało wyparte lepszymi środkami nie zawierającymi formaldehydu nie śmierdzi, nie piecze w oczy nie jest toksyczne! i takie produkty wybrałam.
    2. włosów nie prostuję, bo nie ma takiej potrzeby. Są zdrowe, błyszczące i tak jak je wysuszę, takie pozostają. Nie straszny im deszcz, wilgoć, nic sie nie skręca Jestem 3 miesiące po zabiegu.
    3. Miałam tak spalone włosy że rozważałam ich ścięcie na glacę i zakup peruczki i żeby natualsy odrastały bez farbowania - na szczęście przeczytałam o keratynie !

    Tu są 2 filmiki o keratynowym prostowaniu włosów, nie wiem, czemu fryzjerki odmawiały na rozjaśnione włosy, bo im włos bardziej porowaty tym keratyna głębiej wniknie i się wprasuje.

    Keratyna Yu-Ca - YouTube

    modne wlosy - Yu -- Ca brazylijska keratyna - YouTube

  5. #30
    Nałogowiec Avatar Malyyyyna
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    335

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    jak tak poczytalam o tym troche to sie wydaje super śprawa, mozecie gdzies w wawíe polecic salon ktory sie tym zajmuj?
    "Pasja jest to coś, co się uprawia. Angażuje się w to całe serce, kocha się to i dopieszcza. Chce się w tym zatracić, temu poświęcić i w końcu podzielić z innymi''[/COLOR]

  6. #31
    No to..wpadłam Avatar madziorkowa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    Dziewczyny a jak jest z farbowaniem wlosów po tym zabiegu ? Można czy nie wchodzi w rachubę? Bo o ile się nie myle to nikt nie pytał o to a ja farbuje co około 2 miesiące :/
    Powiem że też nie żle mnie to wkręciło

  7. #32
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    ja farbowałam - rozjaśniaczem tydzień temu, co prawda odrost tylko który pokaźnie ze względu na zabieg wyhodowałam, ale że mam krótką fryzurę to dostały i końce. Zmian negatywnych nie zauważyłam Nadal są proste wystarczy suszarka z letnim nawiewem i nic się nie kręci. Wiadomo, lepiej by było sam odrost potraktować ale mam krótką asymetrię i ten krótki bok był cały pojechany A i jeszcze jak masz ciemny kolor to licz się z tym, że po zabiegu spłowieje. Mi ciemne pasemka po szamponie głęboko oczyszczającym i otwierającym łuskę znikły w 3/4.

  8. #33
    No to..wpadłam Avatar madziorkowa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    to w sumie z jednej strony byłby dla mnie plus że płowieje kolor hehe bo już dłuższy czas mam brąz a wiele razy miałam ochote je troche rozjaśnić wrócić do naturalnego ale ciągle się boje bo mam dość cienkie i delikatne włosy także jakbym je potraktowała rozjaśniaczem to chyba nic by mi z nich nie zostało...
    bardzo kuszące jest to keratynowe prostowanie.... muszę się zastanowić nad tym

  9. #34
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    A to jak chcesz się barwnika wyzbyć, to kup sobie szampon głęboko oczyszczający. Kilka dni temu koleżanka się ratowała moim bo zamiast średniego brązu wyszły jej czarne. Farba trwała to była około tydzień po nałożeniu, woda była w kolorze kawy jak płukała włosy. Ponoć szampony p/łupieżowe i nizoral wyciągają kolor.

  10. #35
    Wczytuje się Avatar Mari88
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    14

    Hai Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    Długo wahałam się czy wykonać zabieg, mam jasne sianowate włosy i nie chciałam im jeszcze dokładac wynalazku.
    Czytałam rózne opinii o Encanto i Copolli, trochę się przeraziłam... Encanto podobno nisczy, ale nic dziwnego jak trzeba myś, suszyc, nakładać keratynę 3 razy a potem trzy razy jeździć prostownicą dla otrzymania rezultatu.... To jakiś hardcore.
    Przekonała mnie moja koleżanka, która wykonała zabieg metodą keratynową kosmetykami CocoChoco Professional. Jak się zobaczy efekt na przyjaciólce to od razu można ocenić czy warto no i zaufać takim kosmetykom. Poczytajcie na ich polskiej stronie cocochoco.pl
    Jestem bardzo zadowolona!


  11. #36
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    1

    Domyślnie

    Jestem zadowolona w 100000000% zresztą zobaczcie sami...

    przedi po
    Ostatnio edytowane przez aga ; 26-02-2012 o 21:52

  12. #37
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    elka jak ci pasuje to super, mnie by osobiscie ten efekt nie zadowolił, widac ze nie sa proste do konca a ja mam bzika na tym punkcie musiałabym miec idealnie rozprostowane. a tak poza tym piekne były te loki
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  13. #38
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2012
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    Cytat Napisał zyza Zobacz post
    mi tez fryzjerka odradzila bo podobno rozjasnione nawet pasemka sa przeciwskazaniem... najlepsze ponoc naturalsy
    AAAAAAAAAA NIE PRAWDA Ja mam bardzo rozjasnione i suche i bleee: i poszłam i zrobilam i mam 100 razy lepsze wlosy nawilzone wygladzone i w ogole PIEKNE tylko musi byc keratyna brazylijska orginalna Jestem fanka tego zabiegu mam fajne dziewczyny co robią nie drogo w wawie , info na priv

    ---------- Dodano o godzinie 09:58 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:55 ----------

    Cytat Napisał Mari88 Zobacz post
    Długo wahałam się czy wykonać zabieg, mam jasne sianowate włosy i nie chciałam im jeszcze dokładac wynalazku.
    Czytałam rózne opinii o Encanto i Copolli, trochę się przeraziłam... Encanto podobno nisczy, ale nic dziwnego jak trzeba myś, suszyc, nakładać keratynę 3 razy a potem trzy razy jeździć prostownicą dla otrzymania rezultatu.... To jakiś hardcore.
    Przekonała mnie moja koleżanka, która wykonała zabieg metodą keratynową kosmetykami CocoChoco Professional. Jak się zobaczy efekt na przyjaciólce to od razu można ocenić czy warto no i zaufać takim kosmetykom. Poczytajcie na ich polskiej stronie cocochoco.pl
    Jestem bardzo zadowolona!

    nooo co ty encanto jest zarabiste ja mam mega rozjasnione wlosy po dekoloryzacji i ma PIEKNE polecam zreszta dziewczynki z Salonu na starowce

    ---------- Dodano o godzinie 10:00 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:58 ----------

    Cytat Napisał madziorkowa Zobacz post
    Dziewczyny a jak jest z farbowaniem wlosów po tym zabiegu ? Można czy nie wchodzi w rachubę? Bo o ile się nie myle to nikt nie pytał o to a ja farbuje co około 2 miesiące :/
    Powiem że też nie żle mnie to wkręciło


    najpiej farbowac 2 tyg po zabiegu ........

  14. #39
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Postów
    1

    Hai Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    mam pytanie czy na zwykła szczotke mozna ułozyć grzywkę w zaijasa i podnieśc włosy na czubku glowy przy krótkiej fryzurze - po zastosowaniu keratyny?//

  15. #40
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    Hej!co do prostowania to wiem że niektóre metody nie nadawały się do włosów rozjaśnianych, ale znalazłam ostatnio w Katowicach salon Haircoccon, gdzie mają keratynowe prostowanie włosów bezpieczne dla włosów rozjaśnianych i mogłam je w ten sam dzień od razu zafarbować, mega profesjonalnie Polecam serdecznie.

  16. #41
    No to..wpadłam Avatar zuzka19
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Gryfice
    Postów
    259

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    Nakładałam sobie w domu encanto (czy jakoś tak) nawzajem z koleżanką kupione na allegro, efekt był rewelacyjny, chociaż włosów nie mam kręconych ale przez ok miesiąc włosy po wysuszeniu miałam jak bym codziennie była u fryzjera rewelacyjna sprawa, później efekt był trochę mniej widoczny ale też duża różnica, tak po ok 3 mies już prawie nie było widać ale jest to super sprawa, gorąco polecam. Nie zauważyłam żeby mi się wlosy zniszczyły a wręcz poprawiła się ich kondycja, także się nie rozjaśniły. Farbowałam tydzień przed 'kuracją' a po to już nie pamiętam

  17. #42
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    coraz czesciej chodzi mi po glowie taki zabieg, w sumie bardziej pod wzgledem odzywienia wlosow niz ich prosowania, a moze skusze sie na ten domowy zabieg, ktos jeszcze ego probowal

  18. #43

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    Witam serdecznie wszystkie Panie. Jestem nowy na forum dlatego się przedstawię. Mam na imię Jakub, jestem od 10 lat fryzjerem, ukończyłem szkołę fryzjerską, następnie szkolenia, seminaria i wiele innych. Pózniej praca w duzych salon fryzjerskich, obecnie współpracuję z najbardziej cenioną kliniką włosów Hair LAB w Warszawie i jestem właścicielem niedużego salonu fryzjerskiego na Kabatach. Od niedawna ściśle współpracuję z firmą Sun Liss keratynowe wygładzanie włosów.
    Wspólnie z firmą Sun Liss organizujemy raz na kwartał dni otwarte Sun Liss, podczas takiego spotkania przedstawiamy wszystkie zalety keratynowego wygładzania włosów, odpowiadamy na wszystkie pytania. W ramach spotkania dla osób chetnych i zainteresowanych takim zabiegiem, wykonujemy częśc takiego zabiegu, na niedużym elemencie fryzury za darmo!
    Najlepiej wybrać element fryzury, który się najbardziej puszy i jest niesforny, np. grzywka lub włosy na bakach lub karku. Klientka ma wtedy mozliwość przetestowania zabiegu sama w domu. Robimy to bo chcemy pokazać, że efekt jest naprawdę wart ceny bo zabieg wcale nie jest tani. Dodatkowo każda osoba otrzyma zestaw miniproduktów Sun Liss do domu dla przetestowania kosmetyków.
    W ramach prezentacji oferujemy również poczęstunek, ciepłe, zimne napoje i .... fajną atmosferę
    Nie namawiamy na zabieg! Tylko staramy się uświadomić klientki na czym polega keratynowe wygładzanie, rozwiać wszelkie wątpliwości i pokazujemy co można zyskać.
    Prezentację kierujemy do osób, które faktycznie mają problem z ułożeniem własnej fryzury, włosy się puszą i są mocno osłabione.
    Zapraszamy wszystkie Pani i Panów, aczkolwiek Panowie takich portali raczej nie odwiedzają Chcemy pokazać Panom, że dostępne są rozwiązania ułatwiające codzienną pielęgnacje własnej fryzury.
    Zainteresowane osoby prosimy o kontakt, wszelkie informacje i szczegóły znajdziecie na naszej stronie Strona Główna - w zakładce aktualności, lub skontaktuj się telefonicznie. informacja o najbliższym spotkaniu pojawi się na początku września 2012 a samo spotkanie ok. połowy września.
    Pozdrawiam Serdecznie
    Jakub Iwanow

  19. #44
    Molestantka klawiatury Avatar dizzzy_girl
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    1 853

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    Odświeżam. Czy któraś z Was może niedawno zdecydowała się na ten zabieg? Znacie jakieś sprawdzone salony na Pomorzu?

  20. #45
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    1

    Question Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    Witam serdecznie, mam pytanie odnośnie farbowania włosów, przed czy po zabiegu? u mnie problem jest tego typu, iż muszę włosy przyciemniać i boje się ze po prostowaniu farba całkowicie się wypłucze... z drugiej strony jeśli pofarbuję po prostowaniu czy farba nie zniszczy keratyny? bardzo proszę o pomoc.

    nadmienię, że już raz prostowałam włosy i bo zabiegu bardzo się rozjaśniły...

  21. #46

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    Witam, postaram się wyczerpująco odpowiedzieć na Twoje pytanie.
    Jeżeli chodzi o farbowanie włosów i keratynowe prostowanie to po miedzy tymi zabiegami powinno być dwa tygodnie przerwy, lepiej jest najpierw wykonać kolor a następnie keratynowe wygładzanie.
    Jeżeli tak jak napisałaś kolor się wypłukał po wykonaniu keratynowego wygładzania to znaczy, że do zabiegu musiały być użyte produkty, które zawierają bardzo dużo chemii, i po zabiegu owszem włosy są wygładzone ale kolor jest wypłukany i matowy.
    Jeżeli przyciemniasz włosy lub farbujesz na tej samej wysokości tonu to można wykonać zabieg keratynowego wygładzania włosów w tym samym dniu, ponieważ oxydant wykorzystywany do koloryzacji tzw. ton w ton to 2,7% max. 3% to bardzo mało! Ta koloryzacja "oblepia"włos dookoła a keratyna dociera do warstwy korowej włosa podczas zabiegu.
    Jezeli masz jeszcze jakies pytania to pytaj śmiało! chetnie na nie odpowiem.
    Ja z koleżanką organizujemy tez spotkania odnośnie keratynowego wygładzania włosów opisane wyzej.
    Najbliższe jest planowane w połowie września lub pod koniec września. Szczegóły dostępne będa na naszej stronie www.suszarniastudiuo.pl
    tez na naszej stronie znajdziesz do mnie kontakt telefoniczny
    Pozdrawiam!
    Zapraszam do kontaktu
    Jakub Iwanow

    ---------- Dodano o godzinie 22:28 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 22:13 ----------

    Już 16 września (niedziela) 2012 r. o godz. 11:00 zapraszamy wszystkie Panie i Panów na prezentację zabiegu keratynowego wygładzania i głębokiej odbudowy włosów Sun Liss!
    Na spotkaniu, w miłej atmosferze pokażemy i wyjaśnimy na czym polega zabieg, odpowiemy na każde pytanie, dla wybranych osób wykonamy częściowy zabieg za darmo!
    Dla każdej osoby jest przewidziany miły upominek w zamian za poświęcony nam czas.
    Prosimy o potwierdzenie przybycia telefonicznie lub mail.
    Gorąco zachęcamy!
    506 539 865 Jakub
    668 189 428 Karina

    Strona Główna -

  22. #47
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    Ja posiadam kręcone włoski, które dodatkowo bardzo się puszą, ale na to mam sposob, w dodatku odżywia włoski - wszystkim znany, wspaniały jedwab do włosów. Po nim już nie mam kopki siana na głowie, a łagodne, poskromione fale. Oczywiście to mi nie wystarczy, bo nie zawsze mam czas na prostowanie włosów, a z takim czymś na głowie nie czuję się pewnie. Chciałabym, marze wręcz o trwałej prostującej. Niestety póki co nie mam pieniążków Kiedys miałam trawłą wygładzającą włosy i jedynie ułatwiało to prostowanie. Osobiście uważam, ze w jakimś stopniu napewno nie jest to obojętne dla zdrowia włosów, ale obecnie wszelkie zabiegi sa o wiele bezpieczniejsze niż kiedyś, pod warunkiem, że wykonuje je dobry specjalista Ja wielkim szacunkiem darze markę Farouk, więc pewnie wybrałabym ich produkty albo cos tańszego, ale równiez dobrej jakości

  23. #48
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    Mam pytanie.. żeby miec proste włosy mam kupic COCOCHOCO PURE czy cocochoco professional ? proszę o pomoc !

  24. #49
    Wczytuje się Avatar osska
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    W srode prostowałam keratynowo włosy niestety jestem mega nie zadowolona. Jakieś 10 miesięcy temu byłam jeszcze jasna blondynka i niestety koncowki ktore byly kiedys rozjaśniane po keratynowym prostowaniu zrobiły sie jak z gumy i ok 15 cm włosów trzeba było ściać bo wygladały jak siano albo i gorzej.

    Ten zabieg tak jak dziewczyny wspominaly jest najlepszy dla włosów naturalnych lub nigdy nie nierozjaśnianych.

    owszem włosy teraz po scieciu tych kiedys rozjaśnianych wyglądają zdrowo sa blyszczace i proste , ale nie zdecydowała bym sie na ten zabieg gdybym wiedziała ze strace 15 cm włosów z długości

  25. #50
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    Osiu to chyba zalezy na jakich srodkach .... fyzjerka z ktora wspolpracuje robi rozjasnianym blondynkom keratynowe prostowanie i nic sie nie dzieje . wiem ze uzywa brazylijskich srodkow

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Rodzaje wlosow
    By Jade in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:35
  2. Domowe sposoby na...
    By bera0 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 09-11-2017, 23:57
  3. Przedlużanie włosów clip in on
    By pianka76 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 10-08-2017, 07:05
  4. Maszynka do włosów
    By Kamis in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-05-2015, 15:43
  5. prostowanie włosów na stałe
    By ncsloneczko in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 09-06-2012, 21:45

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •