Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 112

Temat: Keratynowe prostowanie włosów

  1. #51
    Wczytuje się Avatar osska
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    możliwe ten zestaw co kupiłam kosztował mnie 400 zł więc nie był tani i u dostawcy nie przez allegro no cóż widać nie było to dla moich włosów pisane hehe teraz mam przymusowo sciete i bede sobie odrastały zdrowe włoski ;p

  2. #52
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    Cytat Napisał Ewa321 Zobacz post
    Witam, chciałam podzielic się z Wami moim eksperymentem w keratynowym prostowaniu włosów. Cały zestaw do prostowania zakupilam na allegro. Zabieg wykonałam sama w domu. I kilka uwag co do tego wykonania, jest niesamoiwice pracochłonne. Najlepiej zarezerwować sobie cały dzięn. mi zabrało to przeszło 5 godzin. Trzeba rzeczywiście poo twierac okna a najlepiej uzywac jakiejś maseczki, bo zapach jest tak intensywny,ze az szczypie w oczy. Trzeba bardzo dokladnie wykonywac wszystkie etapy tego zabiegu. Ale efekty sa po prostu niesamowite. Co prawda ja nie miałam bardzo kęconych włosów tylko raczej niesforne, ake codzienna pielęgniacja i robienie zwykłej fryzury zabierało mi mnóstwo czasu. Teraz mycie suszenie i jakies deliktane wywinięcie to ok. 35 min.Włosy prostowałam przeszło 3 tygodnie temu i z kazdym dniem sa coraz ładniejsze.Ale co ważne nie można uzywac większości szamponów które sa w sprzedaży. Udało mi się znaleźć tylko 3 szampony , które nie zawiwrają soli. Sa to szampony dla dzieci, trzeba patrzeć uważnie na skład, bo większość szamponów dla dzieci także zawiera sół. Po umyciu stosuję tez odżywke z keratyną i spryskuję włosy płynem z keratyną. Włosy sa naprawde świetne, miekkie, delikatne, błyszczące. a miałam je niestety bardzo zniszczone,ponieważ farbuje od lat na jasny blond a do tego ciągle uzywałam prostownicy. Mam nadzieję,że teraz trochę mi od niej odpoczna i odbuduja się. Jeśli ktoś miałby do mnie jakies pytania odnosnie tego prostowania keratynowego to chętnie odpowiem.


    hej ,prosze powiedz jaki konkretnie używasz kosmetyków po zabiegu bo mam zamiar kupić zestaw do prostowania a odrazu chce sie zaopatrzyc w cala reszte

  3. #53
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Radom
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!!

    Ja jakiś czas temu kupiłam zestaw Encanto Keratin na ebay, bo nigdzie indziej wtedy nie mogłam znaleźć. Ostatnio odkopałam resztę preparatów i razem z koleżanką robiłyśmy prostowanie. Fakt zajeło nam to po 5 h na głowe i strasznie szczpie w oczy ale dałyśmy rade. Prostowanie robiłyśmy w połowie listopada, a włoski nadal są cudowne. Nie są jak druty ale są gładziutkie i fajniutkie i nie używamy specjalnych szamponów. Na początku kupiłam babydream z rossmana ale włosy jakieś dziwne po nim były i dałam sobie spokój. Myję zwykłym szamponem i nakładam odżywkę ( mam odżywkę KALLOS, z proteinami mlecznymi. BARDZO POLECAM nigdy nie miałam lepszej odzywki a kosztowała mnie ona 8 zł!)
    Tydzień temu wyprostowałam włosy prostownicą i stwierdziłam, że więcej nie chce tego robic! Teraz jak umyje włosy suszę grzywkę, później głowa w dół i szuszymy. Zajmuje mi to max 10 minut a włosy są super. Uniesione u nasady proste gładziutkie, może troszkę końce sie wyginają ale myśle ze dlatego że kładą mi się na ramiona.
    Naprawde dziewczyny polecam to prostowanie keratynowe!

    ---------- Dodano o godzinie 20:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:44 ----------

    Dziewczyny a co do zniszczonych rozjaśnionych włosów:
    słyszałam, że niektóre salony proponują trwałe prostowanie włosów, ale to nie jest KERATYNOWE prostowanie.
    Podobno trwałe prostowanie jest oparte na podobnych zasadach co robienie trwałej na włosy, wtedy na pewno słabe i rozjaśnione włosy będą okropne.
    Jeżeli chodzi o keratynowe prostowanie, to wprasowywana jest keratyna i włosy są grubsze, odżywione i dużo ładniejsze.

    osska, może Tobie zrobili trwałe a nie keratynowe

    Jak piszę głupoty to mnie poprawcie, to co napisałam powyżej słyszałam od kogoś.

  4. #54
    Wczytuje się Avatar osska
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    nie nie miałam trwalej tylko keratynowe prostowanie włosów moja mama jest fryzjerka wiec robiłam u niej w preparacie było za dużo złych składników np amoniak, woda utleniona oprócz samej keratyny i to to zniszczyło mi włosy

    teraz jak sciełam te zniszczone te co zostały są lśniące proste i grube wiec teoretycznie wyslo jak wyszlo mam zdrowsze ale krótsze włosy

  5. #55
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    ja postaram sie dowiedziec o nazwe firmy z ktorej korzysta moja kumpela ... wiem ze kosmetyki sa bardzo drogie , ale wlosy jak babcie kocham widzialam po tym zabiegu bo znajoma u niej robila bedzie robic drugi raz niedlugo bo jest tak zadowolona ) i sa super

  6. #56
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    1

    Question Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    Dla mnie to jest bez sensu iść na zabieg keratynowego prostowania za 150zl albo sobie samemu robić w domu czymś co nawet nie przomina keratyny do zabiegów w salonie fryzjerskim, potem się dziwicie ze nie ma efektów. Ja robię zabieg keratynowego prostowania raz w roku już powtarzam go trzy razy, i jestem bardzo zadowolona moje włosy są świetne jak nigdy. Zapłaciłem 450zl ale przynajmniej wiem ze robi mi to ktoś profesjonalnie
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 05-02-2013 o 20:58

  7. #57
    No to..wpadłam Avatar zuzka19
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Gryfice
    Postów
    259

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    ja robiłam sobie sama w domu (produktami z allegro, jak również u fryzjera produktami 'profesjonalnymi') i byłam bardzo zadowolona, nie widziałam różnicy
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 05-02-2013 o 20:58

  8. #58

  9. #59
    Rozkręcanko Avatar natalilka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Kluczbork,Pyskowice
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    Basia a Ty już prostowałaś keratyną włosy? mówłas,że masz na to ohotę ;D ja intensywnie zapuszczam kłaczki i skuszę się na ten zabieg na pewno!


    <3 ateliernatalii.blog.pl

  10. #60
    Szkoleniowiec Avatar martiaaa
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    Ja również prostuje włosy keratyna i efekty są zniewalające. Producent podaje, że efekty utrzymują się od 2-5 miesięcy ale jeśli robimy to regularnie efekty utrzymują się dłużej. Ja pracuję na firmie CocoChoco. Kuracja Keratynowa CocoChoco Professional jest unikalnym zabiegiem, dzięki któremu włosy mogą wrócić do zdrowego i zregenerowanego wyglądu. Dzięki kuracji CocoChoco włosy stają się gładkie, lśniące oraz dogłębnie odżywione. Sekret zabiegu to maksymalne wykorzystanie właściwości keratyny- podstawowego budulca skóry, paznokci oraz włosów. Keratyna jako naturalna i organiczna substancja, wnika w głąb struktury włosa, uzupełniając jego ubytki, odbudowuje włos od wewnątrz. Dzięki kuracji znanej jako Keratynowe Prostowanie Włosów
    włosy staną się zregenerowane, elastyczne, odżywione, gładkie - po prostu piękne!

  11. #61
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    Czy ktoras z was uzywala keratyny firmy cocoChoco

    16 lutego mam kurs i nie chce kupic bubli.

  12. #62
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    post wyżej przecież masz odpowiedź... Ja miałam keratynowe prostowanie na Alfaparf (nie wiem czy dobrze napisałam) i za pierwszym razem włosy zrobiły się brzydkie, góra wyglądała jak przetłuszczona a dół napuszony, więc zareklamowałam usługę. Po ponownym zabiegu włosy były w porządku, nawet bardzo. Odżyły i w sumie od tamtej pory (a prostowałam we wrześniu, z natury mam włosy falowane z tendencją do puszenia się) układają się świetnie.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  13. #63
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie

    Jestem slepa


    Czy keratyne mozna wykonywac osobom ponizej 18ego roku zycia?

    Na kurs ide 16ego lutego i juz teraz szukam 'modelek' do cwiczenia.
    Ostatnio edytowane przez gosialicious ; 24-01-2014 o 13:11

  14. #64
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    nie sadze aby do tego zabiegu byly jakies przeciwwskazania

  15. #65
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    są - ciąza i karmienie.




  16. #66
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    Hej dziewczyny

    Czy jest mozliwosc zrobienia lokow
    Mam na mysli uzyc lokowki zamiast prostownicy

    Panie na kursie powiedzialy, ze takiego czegos jak ´keratynowe fale´nie ma, a ja slyszalam, ze sa.

    Na kursie bylo sympatycznie i milo, ale nauczycielki zdenerwowaly (!) sie pod koniec, kiedy nie chcialam kupic ich produktu, ktory jest najlepszy na rynku, a inne to podrobki
    Ostatnio edytowane przez gosialicious ; 19-02-2014 o 09:50

  17. #67
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    widzialam gdzies reklame w jakies zagranicznej gazecie ze sa keratynowe loko. Tej samej firmy.




  18. #68
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    można spróbować z tymi lokami ciekawa jestem efektu

    słyszałam że w tym roku loki są w modzie ja już nie prostuję

  19. #69
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

  20. #70
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    o jeny to takie mam po umyciu podobaja mi sie fale,może one akurat takie robią w sumie nie ciekwie

  21. #71
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    Zrobilam prostowanie wlosow COCOCHOCO 2 kolezankom i jestem przerazona i wsciekla

    Wlosy wygladaly tak samo, jak przed zabiegiem. Nic a nic sie nie zmienily.
    Napisalam do producenta, to mi odpisal, ze pewnie cos zle zrobilam

    Zalozylam mu sprawe na ebay, bo tak tego nie zostawie.

    Zamowilam teraz ENCANTO i sprawdze te firme.

    Moglabym kupic i produkt za 2000zl, ale ja te zabiegi oferuje na razie w ramach cwiczen i boje sie wydac taka kase i nie miec pozniej klientek

  22. #72
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    Trzeba bylo od razu kupic encanto. Jest sprqwdzone. Nikt tego tu nie napisal?szkoda ze rzadko wxhodze w ten wqtek i nie spojrzalam na twoje pytqnie o chocococo




  23. #73
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    Cytat Napisał Selenna Zobacz post
    o jeny to takie mam po umyciu podobaja mi sie fale,może one akurat takie robią w sumie nie ciekwie

    oni cały czas się ogłaszają i jak patrzę to na niektórych fotkach fajnie to wygląda na niektórych już gorzej.
    Zapewne zależy od wielkości wałka.
    Kiedys kręciły mi sie włosy i wystarczyła np.pianka żeby cały dzień mieć spokój na głowie.

    po kilku latach maltretowania włosów farbowanie/dekoloryzacje już się nie kręcą tak jak kiedyś

    Co mycie to muszę wyciągac je na grubej szczocie i w sumie ładnie wyglądają przez kilka godzin,bo później to dzieje się co chce.
    Każdego ranka wstaje z włosami jakby mnie piorun walnął
    Troche loków,troche gniotek,troche puchu

    A jak umyję i nic nie zrobie to wyglądam koszmarnie-jeden wielki burdel na głowie.(dosłownie)
    kiedyś miałam takie jak na tej fotce i takie też bym mogła miec,bo już nie mam do tych włosów siły.....

    FALE AMERYKAŃSKIE LUB KERTYNOWE PROSTOWANIE W SUPER ATRAKCYJNEJ - Firmy Usługi Zdrowie Pielęgnacja Uroda | Wola | Gumtree Polska


    Napisałam do nich jak wygląda "naturalny" proces odprostowywania się włosów po takim zabiegu
    odpisali tak"Witamy , jesli chodzi zabieg amerykanskich fal, utrzymuje sie na wlosach ok 8-12 miesiecy po czym powoli zaczyna sie wyplukiwac po czym wloski wracaja do swojego poprzedniego stanu. Mozna tez odwrocic efekt krecenia poprzez keratynowe prostowanie. "

  24. #74
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    Sandrus jak też mam z rana tak z włosami a żeby mieć ładne fale to włosy musiałabym zapuścić ,to lepiej będzie wyglądać na dłuższych włosach
    Jak na razie rosną pomału tzn .rosną szybko ale łamią mi się końcówki od maltretowania ich zabiegami i prostownicą Dlatego nic po długości nie widać,właśnie przestałam je męczyć,ale dalej sie kruszą bożęęęę kiedy mi w końcu urosną te włosy ach
    dopiero mam do ramion

  25. #75
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Keratynowe prostowanie włosów

    Ja z tyłu mam do łopatki a boki to za ucho..do ramion,generalnie mega różnica w długości.
    Beznadziejnie to wygląda
    i przez to wydaje sie,ze jest ich jeszcze mniej

    Niestety też mi sie krusza i tym bardziej nie idzie zapuścić tych boków.
    Cały czas sobie obiecuje,ze musze bardziej nacisnąc na pielęgnację,ale cos mi nie wychodzi.

    Moze bliżej wiosny zdecyduje sie na ten zabieg

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Rodzaje wlosow
    By Jade in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:35
  2. Domowe sposoby na...
    By bera0 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 09-11-2017, 23:57
  3. Przedlużanie włosów clip in on
    By pianka76 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 10-08-2017, 07:05
  4. Maszynka do włosów
    By Kamis in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-05-2015, 15:43
  5. prostowanie włosów na stałe
    By ncsloneczko in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 09-06-2012, 21:45

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •