Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 131920212223
Pokaż wyniki 551 do 559 z 559

Temat: Lusill - Blog

  1. #551
    Szkoleniowiec Avatar lusill
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wałcz
    Postów
    480

    Domyślnie co dalej

    W żadnym demokratycznym państwie prawa bank, jako prywatna spółka, nie może nękać swoich klientów własnym tytułem egzekucyjnym. Ale w Polsce mamy silne lobby bankowe i słabą władzę ustawodawczą oraz Trybunał Konstytucyjny, który jest nad wyraz wrażliwy na argumenty bankowego lobby (zob. pokrętne uzasadnienie wyroku TK sygn. 10/04 z dnia 26.01.2005 r.). *Podaj mi nazwę banku […]

    Czytaj Więcej...

  2. #552
    Szkoleniowiec Avatar lusill
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wałcz
    Postów
    480

    Domyślnie na bank

    w przypadku nie wpłacenia 3 rat bank wysyła pismo z żądaniem spłaty całego kredytu i przy braku wpłaty wysyła komornika. Interesy komornika i dłużnika są sprzeczne , komornikowi zależy na jak najszybszej sprzedaży zabezpieczenia nawet za 20% wartości, w interesie dłużnika jest aby o przetargu dowiedziało się jak najwięcej osób a nie jedynie osoby podstawione. […]

    Czytaj Więcej...

  3. #553
    Szkoleniowiec Avatar lusill
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wałcz
    Postów
    480

    Domyślnie hipoteka i bank

    umowy są fajnie napisane. … *niestety teraz ją czytam szczegółowo … W jednym punkcie jest zaznaczone ,że zabezpieczeniem kredytu jest nieruchomość kredytowana i jest wymieniona czyli niejako tylko tą nieruchomość mogą mi zlicytować.*Jednak na innej klauzuli w punkcie „kredytobiorca oświadcza” , jest na końcu napisane ,że bank może ZLECIĆ WINDYKACJĘ należnych mu roszczeń podmiotom zewnętrznym…..czyli […]

    Czytaj Więcej...

  4. #554
    Szkoleniowiec Avatar lusill
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wałcz
    Postów
    480

    Domyślnie ceny w dół

    tak dolar 4 zł a w 2009r 2 zł to majątek kraju w stosunku do uSA spadł o 100% nie o połowę ale o 100 % ( zarabiamy na poziomie 300 dolarów to afryka popatrze jaka zielona wyspa.*jakie obnizki cen ?? chyba to jest 1 kwietnia defacto wystarczy popatrzeć na kursy walut i od razu […]

    Czytaj Więcej...

  5. #555
    Szkoleniowiec Avatar lusill
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wałcz
    Postów
    480

    Domyślnie praca banku

    Odradzam wszystkim idea bank i wszystkie powiązane z nim. Bank ma niekompetentnych pracowników, do tego ironizujących z klientów. Jeśli Państwo się tam wybiorą by założyć lokatę np. Happy, gwarantuję, że będzie to strata czasu. Na własnej skórze doświadczyłam, że pracownik nie znał podstawowych parametrów produktu *W tym tygodniu założyłem lokatę Power o oprocentowaniu 3,8%. Na […]

    Czytaj Więcej...

  6. #556
    Szkoleniowiec Avatar lusill
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wałcz
    Postów
    480

    Domyślnie inwestycja

    Wszyscy od zaraz chca zarabiac tysiace! Chore umysly! Ci ktorzy krytykuja niech zaloza firmy i placa swoim pracownikow ile zechca! Ciekaw jestem jak dlugo beda funkcjonowali: tydzien, dwa, a moze uda sie i miesiac!*Polska to dziwny kraj,tutaj ludzie nie zarabiają nawet połowy tego co otrzymują pracownicy na zachodzie,a państwo przeciąża podatkami najmniej zamożną grupę jakimi […]

    Czytaj Więcej...

  7. #557
    Szkoleniowiec Avatar lusill
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wałcz
    Postów
    480

    Domyślnie petrodolar

    Krach petrodolara trwa, ropa WTI 45,79$, +5,88%. Łupki i platformy bankrutują, nie oddadzą długów, a inflacja szaleje i Fed musi podnosić stopy %. Z pustego nie naleje. A paliw zaczyna brakować, zużywają zapasy chwilówki za darmo. Zapasy ropy w Cushing, co biorą jako podstawę kontraktów na ropę WTI spadły znacznie mocniej od oczekiwań, -785 tys […]

    Czytaj Więcej...

  8. #558
    Szkoleniowiec Avatar lusill
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wałcz
    Postów
    480

    Domyślnie działka

    Właśnie wróciłam ze swojej działeczki. Nabyłam ja pięc lat temu, będąc juz na emeryturze. I świata za nią nie widzę. To najlepsza rehabilitacja dla starszych ludzi. To ruch połączony z przyjemnością pielęgnowania roślin. Do żadnej innej gimnastyki bym się nie zmusiła. Dzięki działkom oszczędzamy ogromne pieniądze, które musiałyby zostać wydane na leczenie, rehabilitację ludzi starszych. […]

    Czytaj Więcej...

  9. #559
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    0

    Domyślnie Odp: Lusill - Blog

    Lokaty to na pewno nie sposób na zarabianie. To raczej po prostu bezpieczne miejsce dla naszych oszczędności, a przy okazji dostajemy dodatkowe odsetki. Ja zakładam lokaty ponieważ wtedy przynajmniej nie mam dostępu do gotówki, którą pewnie bym wydała na niepotrzebne rzeczy. Korzystam ze strony oszczednoscionline.pl, oprócz wielu promocyjnych ofert bankowych, jest wiele innych okazji nie związanych z bankowością.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Paznokietek1000 Blog
    By paznokietek1000 in forum Wasze blogi
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-02-2012, 19:41
  2. Lusill też zaprasza
    By lusill in forum Wasze blogi
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 02-08-2009, 13:22
  3. moj skromny blog
    By Czarnulka1523 in forum Wasze blogi
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-07-2009, 13:31
  4. Blog czarnulki :)
    By czarnulka81 in forum Wasze blogi
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-07-2009, 13:28
  5. Mój Blog :)
    By aniczka in forum Wasze blogi
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-05-2009, 14:38

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •