Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Studia kosmetologia i dietetyka w Krakowie

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Rozkręcanko Avatar Justyna25
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Koło Kielc
    Postów
    40

    Domyślnie Studia kosmetologia i dietetyka w Krakowie

    Dziewczyny wiem że zawsze można na was liczyć więc zwracam sie o pomoc. Jestem w II kl LO,matura sie zbliża przyszłość wiąże z kosmetologią to na pewno,mam mnóstwo zapału jestem otwarta i wiem że sobie poradze. Już teraz zaczęłam rozglądać sie za szkołą....myślałam o Kielcach,jednak doszły mnie słuchy że z zajęciami praktycznymi jest tam dość słabo.....Zastanawiam sie nad Krakowem MWSZ tylko mam pytania:
    -trudno sie tam dostać?
    -polecacie dzienne czy zaoczne
    -czy trzeba zdawać biologie na maturze (jestem na profilu humanistycznym dodatkowo zdaję historie,jesli będzie trzeba to sie zaprę i z biologią też sie jakoś uporam,jedynym problemem jest nauczycielka która wie mniej od nad "polskie szkolnictwo" blech)
    -i jak myślicie czy zawód przyszłościowy


    w miejscowości obok mnie jest strasznie dużo salonów więc żeby tu "zaistnieć" nie ma szans......a wiecie co mi mi sie marzy. Mój własny salon i w promieniu 200km żadnego innego hehe pięknie by było prawda?

  2. #2
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: POMOCY studia kosmetologia i dietetyka w Krakowie

    Cytat Napisał Justyna25 Zobacz post
    myślałam o Kielcach,jednak doszły mnie słuchy że z zajęciami praktycznymi jest tam dość słabo.....
    bo ogolnie na kosmetologi jest marnie z praktycznymi zajeciami

    nasz pani kosmetolog na ostatnich zajeciach powiedziala tak

    kosmetologia to glownie teoria, natomiast kosmetyka(technik uslug kosmetycznych) to praktyka glownie
    u mnie w grupie sa dziewczyny ktore sa na kosmetologi a w wekendy chodza na kosmetyke zeby praktyki nabyc

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  3. #3
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: POMOCY studia kosmetologia i dietetyka w Krakowie

    jeśli chodzi o maturkę to z biologi myślę że bez problemu napiszesz jeśli się sama do tego będziesz przygotowywać. Ja byłam na profilu mat-inf-ang a dodatkowo zdawałam biologię, do której przygotowywałam się sama w trzeciej klasie. Bo przez dwa pierwsze lata, jak miałam biologię to się kompletnie nic z niej nie uczyłam
    No a teraz będę studiować na prywatnej uczelni kosmetologię, gdzie dodatkowo zdana matura z biologi czy chemii nie jest potrzebna, liczy się tylko kolejność zgłoszeń i wpłata Jak jest na uczelni w B-B napiszę, jak zacznie się pierwszy semestr i później o ile dotrwam, to jak jest na drugim

  4. #4
    Rozkręcanko Avatar Justyna25
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Koło Kielc
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Studia kosmetologia i dietetyka w Krakowie

    W ramach kierunku Kosmetologia realizowane są dwie atrakcyjne specjalności:

    - kosmetyka profesjonalna z fizykoterapią i masażem,
    - zarządzanie w usługach kosmetycznych




    Ja jeśli już wybrałam już pierwszą opcję dziękuje kobitki za pomoc a chciałam jeszcze zapytać które wy wybieracie zaoczne czy dzienne i dlaczego tak a nie inaczej i jak sie czujecie na tym


  5. #5
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Studia kosmetologia i dietetyka w Krakowie

    wybrałam dzienne kosmetologia spa&wellness. Wybrałam dlatego dzienne bo:
    1. pracuję jako redaktor sportowy, a że mecze (na których muszę być) rozgrywane są przeważnie w weekendy to niestety bardzo trudno byłoby pogodzić szkołę z pracą.
    2. stwierdziłam, że na zaocznych nie wytrzymałabym tyle godzin na wykładach z biochemii itp. a poza tym na dziennych mam więcej zajęć niż na zaocznych a płace tyle samo.

  6. #6
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Studia kosmetologia i dietetyka w Krakowie

    Dziewczyny - jak aktualnie wygląda sytuacja na kosmetologii? Ile osób na miejsce? Nadal jest tak ciężko? I jak z jakością programu i nauczania? Wynosi się coś?

  7. #7
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Đ*оссия
    Postów
    161

    Domyślnie -

    Do prowadzenia sklepu zielarskiego wystarczy kurs internetowy w Międzyborowie.Czy studia w Krośnie zapewnią dość wiedzy? Może nawet za dużo i wtedy prowadzenie stacjonarnego sklepu zielarskiego może stać się zbyt... hmmm... stresujące.Czy z tego można wyżyć? Pewnie można. Czy można na tym zbankrutować? Oczywiście, zero problemów - wybór należy do Ciebie ;-Pozdrowienia :-

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Szkoła czy kurs?
    By aga in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 309
    Ostatni post / autor: 11-03-2024, 17:44

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •