Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 51 do 60 z 60

Temat: Kolorowe soczewki kontaktowe

  1. #51
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    1

    Red face Odp: Kolorowe soczewki kontaktowe

    Ja tam nigdy problemu z jakimikolwiek soczewkami nie miałam, a od jakiegoś roku noszę kolorowe dokładnie brązowe i każdy mi mówi, że o wiele ładniej wyglądam. Takie noszę Soczewki kontaktowe kwartalne - sklep internetowy InterMarkt. - Dolly Black - Kolorowe soczewki kontaktowe Big Eyes - NewBio

  2. #52
    Debiutantka Avatar akacja66
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Kolorowe soczewki kontaktowe

    Ja noszę zielone. Mojemu chłopakowi się podobają

  3. #53
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Kolorowe soczewki kontaktowe

    Czasem noszę kolorowe soczewki, ale zdecydowanie częściej siegam po bezbarwne miesięczne. Najczęściej kupuje w Mylensshop: Soczewki miesięczne - szkła kontaktowe MylenShop.com.
    Przez jakiś czas używałam również jednodniowych, są mega wygodne i nie trzeba się martwić o ich prawidłowe przechowywanie.. ale cena jest trochę zbyt wysoka

  4. #54
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Kolorowe soczewki kontaktowe

    Ja nigdy nie miałam soczewek kolorowych ale za to jakiś czas nosiłam soczewki podkreślające naturalny kolor oczu z tej firmy https://www.acuvue.pl/. Byłam z nich zadowolona, fajnie wyglądały i były wygodne. Według mnie soczewki kolorowe nie wyglądają*zbyt naturalnie, dlatego polecam każdemu wypróbowanie tych z Acuvue.

  5. #55
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Kolorowe soczewki kontaktowe

    To na pewno ładnie wygląda. Ale ja nie potrafię nosić soczewek niestety. Ostatnio muszę częściej zaglądać do okulisty, bo po prostu mam coraz słabszy. Chodzę do One Day Clinic w Oleśnicy bo mam najbliżej,a co jest ważne można skorzystać z porady optyka i dobrać okulary. Więc w moim przypadku bardziej jestem za okularami niż soczewkami.

  6. #56
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Kolorowe soczewki kontaktowe

    Nosze soczewki juz jakieś dobre 6 lat, nigdy nie mialam z tym problemu. Okulary mam, ale jakos nie jestem do nich przekonana. Nie chodzi o estetyke, bo wygladam w nich calkiem nieźle ​ ale denerwuje sie gdy mi zaparuja, co chwilke poprawiam je bo wydaje mi sie , ze się zsuwają..

    Co do paznokci, to na poczatku musialam sie przyzwyczaic, ale nie bylo z tym wiekszych problemow. Paznokcie mam swoje, sa dlugie i wygladaja jak tipsy, nikt mi nigdy nie wierzy, że to moje wlasne

    Jeśli chodzi o sklep w jakim warto kupić to polecam Trendy Opticians
    https://trendyopticians.pl/ . Są to salony optyczne w większych miastach. Przy zakupie okularów mozna tam wykonać badanie wzroku, które jest bardzo dokładne (nigdy nie czułam się tak dobrze przebadana jak włąśnie tam).
    Ostatnio edytowane przez cass ; 25-11-2019 o 12:42

  7. #57
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Kolorowe soczewki kontaktowe

    Kolorowe soczewki nie są zdrowe dla oczu. Na chwilę, na jakąś imprezę czy coś to ok, ale żeby chodzić w nich na co dzień? Nie, zdecydowanie nie.

  8. #58
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Kolorowe soczewki kontaktowe

    Zanim wybierzecie odpowiednie okulary, szkła itd. trzeba wykonać badanie wzroku. Osobiście bardzo długo szukałam odpowiedniego okulisty, aż w końcu trafiłam na stronę klinikę https://blikpol.pl/badanie-wzroku-test-online gdzie podany jest cennik oraz to, w jaki sposób przebiega badanie. Wydaje mi się, że jest to super sprawa, bo nawet na rozgrzewkę można wykonać sobie badanie online.

  9. #59
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Kolorowe soczewki kontaktowe

    Od jakiegoś czasu właśnie zastanawiam się nad tym by zapisać się do https://www.citomed.pl/poradnie/okulistyka . Ogólnie zależy mi na tym by znaleźć dobrą poradnie w Toruniu i wydaje mi się, że to by był jednak dobry wybór, tym bardziej, że tutaj jest dostępny bardzo szeroki zakres jeśli chodzi o diagnostykę

  10. #60
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Kolorowe soczewki kontaktowe

    Najlepiej z aktualnymi badaniami wzroku iść do salonu optycznego, gdzie jest optometrysta lub optyk i dobiorą soczewki. Zazwyczaj odejmuje się 0,5 dioptrii od wyniku badania.

    Mogę dać tutaj namiar na sieć salonów optycznych https://hasztagoptykwawrzon.pl/ Mają swoje salony w Rzeszowie, Dębicy czy Tarnowie. Pomogą w doborze odpowiedniej mocy soczewek.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Kolorowe żele
    By kingaaa in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 749
    Ostatni post / autor: 03-10-2016, 01:06
  2. Wszelkie KOLOROWE PAZURKI
    By DymciA in forum Zdjęcia pazurków
    Odpowiedzi: 15177
    Ostatni post / autor: 26-09-2016, 23:10
  3. Jak nakladamy i odmaczamy zele soak off / easy off
    By Kamis in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 246
    Ostatni post / autor: 12-11-2015, 21:37

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •