Strona 48 z 49 PierwszyPierwszy ... 38444546474849 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 176 do 1 200 z 1213

Temat: odchudzanie

  1. #1176
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Nie ma co liczyć na cud diety. Bądź rzeźbiarzem swojego ciała", jedz zdrowo i trenuj mądrze tylko tyle. Do ćwiczeń polecam rowerek stacjonarny. Dzięki treningowi na rowerku poprawisz kondycję, spalisz kalorie oraz wymodelujesz sylwetkę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą https://www.omega-fitness.pl/rowerki...e-cat-290.html

  2. #1177
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Według mnie najlepiej znaleźć sobie sport, który się lubi. Wtedy ćwiczenia przychodzą naturalnie, a nie są tylko koniecznością, która nie sprawia nam żadnej przyjemności.. polecam skakanie na trampolinie

  3. #1178
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Najważniejsze zasady odchudznaia się
    odpowiednia dieta
    plus odpowiednia aktywnosć fizyczna

    Jedynie ćwicząć i jednocześnie stosując dietę jesteśmy w stanie zrzucić nadprogramowe kilogramy. Suplementy oczywiśćie jak najbardziej można stosować. Polecałabym jednak te naturalne. Jak na przykład błonnik,
    https://www.nowafarmacja.pl/leki-sup...-dieta/blonnik
    Ostatnio edytowane przez ell ; 20-04-2017 o 11:44

  4. #1179
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Odchudzam się od niedawna i postanowiłam zdać się na porady dietetyka Wcześniejsze próby zrzucania kilogramów na własną rękę zawsze kończyły się efektem jo-jo i szybkim powrotem do starych nawyków żywieniowych. Obecnie już minął prawie miesiąc, od kiedy zdrowo się odżywiam i widzę mniej cyferek na wadze

  5. #1180
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Jeżeli chodzi o odchudzanie to podam wam sprawdzoną formułę jak zrzucić zbędne kilogramy. Ja stosując te 3 proste kroki zrzuciłam na wadzę z 93kg do 56kg w 4 miesiące!. Uwaga o to TAJNA (ironia) receptura

    Aktywność fizyczna: Polecam biegani, basen, rower i siłownię. Minimum 3 dni w tygodniu.

    Odpowiednia dieta: Polecam wyliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne i sztywno się tego trzymać.

    Odpowiednia suplementacja: Polecam środek o nazwie Kankusta Duo. Tutaj cały artykuł o tym jak ten środek działa - dietworldpro.com. Jest to jedyna suplementacja jaką stosowałam i mogę śmiało polecić bo bardzo przyspieszyło to mój cały proces zrzucania z wagi.

    To tyle Wystarczy stosować się to tych trzech reguł i na prawdę nie ma tu żadnego rocket science Jak ktoś by był ciekawy jakiś szczegółów to pisać śmiało!

  6. #1181
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    mnie ciągle pokonywało jakieś oszukiwanie, podjadanie itp. teraz sie trochę naczytałam Oszukiwałaś na diecie? - zobacz jak to naprawić i uznałam, że po prostu nie moge się skupiać na tym, ze coś zrobiłam źle

  7. #1182
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Kilka zasad:

    unikanie słodyczy - jeśli już Wam sie czegoś słodkiego chce to polecam gorzką czekolade i miód
    ciemne pieczywo zamiast białego
    oraz picie duuuuużych ilości wody .I tylko wody.
    http://fitwatch.pl/
    Warto jest równeiż właczyć do diety świezo wyciskane soki. Świetne są soki z wyciskarki, które zachowują więcej właściwości zdrowotnych niż soki z sokowirówki.
    Ostatnio edytowane przez cass ; 31-05-2017 o 11:29

  8. #1183
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Do odchudzania bardzo potrzebna jest motywacja, jeśli jej braknie szybko ją zakończymy. Znacie może jakieś fajne przepisy z wykorzystaniem takiej kaszy gryczanej Kasza gryczana prażona 4 x 100 g / Produkty - Melvit S.A.? Piękna pogoda za oknem to mam okazję nadrobić zaległości jeśli chodzi o sport. Fajnie, że można połączyć przyjemne z pożytecznym Jaki jest wasz ulubiony sport?

  9. #1184
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Diete powinno sie stosowac cale zycie .. a nie tylko wybrany okres czasu a pozniej wracac do starych nawykow zywieniowych

  10. #1185
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Cytat Napisał elzbieta81 Zobacz post
    Diete powinno sie stosowac cale zycie .. a nie tylko wybrany okres czasu a pozniej wracac do starych nawykow zywieniowych
    Dokładnie. I polecam tutaj nie żadne restrykcyjne diety ale po prostu zmianę swoich nawyków żywieniowych:
    jedzenie częściej ale w mniejszych porcjach
    zrezygnowanie ze słodyczy
    picie duzej ilości wody

    No i warto jest właczyć do swojego trybu życia aktywność fizyczną Jesli nie będziecie się ruszały to nie ma opcji, że schudniecie
    Na tej stronie jet 7 porad na to jak schudnąć aby dobrze wyglądać założmy w bikini:
    ...
    Ostatnio edytowane przez plushak ; 19-02-2018 o 19:43

  11. #1186
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    @merlina strzela w 10. przez diety typu 1000 kcal mozna sie tylko nabawic problemow z przemiana materii. To samo zreszta w przypadku pomijania posilkow. Ja po wszystkich eksperymentach mam potwornie rozstrojone jelita ;/ do dzisiaj co jakis czas musze sie wspierac dicopeg 10g bo czesto po daniach ciezkostrawnych zwyczajnie mam zaparcia. Lepiej rozsądnie podejść do temu i skorzystac z uslug dietetyka

  12. #1187
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    najważniejsza jest wiara w siebie

  13. #1188
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    olka nie zawsze dietetyk to dobry wybor.. po co inwestowac kase w kogos kto narzuci ci co masz jesc.. pijac dicopeg 10g oczyszczasz organizm, dodaj do tego ciwczenia i regularne jedzeni ei bedzie ok

  14. #1189
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Dieta = wyliczanie posiłków. Odrzuc cole i słodycze. Odstaw cukier. Licz wszystko. inaczej nic Ci nie da.

  15. #1190
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Moim zdaniem czasem lepiej skorzystac z pomocy profesjonalistow niz w slepo samemu stosowac diety.. ja zdecydowalam sie na dietetyka z https://dietqueen.pl/o-nas/ i udalo mi sie na diecie stracic 20 kg wczesniej probowalam roznych metod, tych glupszych i jeszcze bardziej glupich, ale w koncu sie udalo

  16. #1191
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    )
    Ostatnio edytowane przez kinimini ; 03-01-2018 o 12:13

  17. #1192
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Dieta sama w sobie niestety nie daje zbyt wiele, trzeba również ćwiczyć. Na początku radziłbym poprosić o pomoc trenera personalnego. Bo co nam przyjdzie z wylanego potu skoro ćwiczenia są wykonywane źle. Ogólnie zastanawiam się nad suplementami, które przyspieszają spalanie tłuszczu. Mam jeden na oku i przeczytałem tu wiele pozytywnych opinii Trizer opinie - cała prawda o spalaczu
    Podobno ma bezpieczny skład i pomaga w kontrolowaniu masy tłuszczowej. Czy ktoś może potwierdzić czy faktycznie warto spróbować?

  18. #1193
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    No ale jednak dieta to już jak na moje 80% sukcesu. Kształtowanie sylwetki też zaczyna sie w kuchni. Ja od zawsze staram sie w sumie laczyc te dwie rzeczy: regularnie chodze na siłke no i mam zbilansowana diete pudełkowa z macro bios bar. Z racji pracy praktycznie 12h/dobe korzystam z cateringu i w sumie to nawet lepiej dla mnie. Mam swieze jedzenie i odpowiednio skomponowane tzn. o oklreslonej dawce kalorii i tego co najwazniejsze, zeby organim funkcjonowal. Dla mnie nie ma czegos takiego jak odchudzanie - to po prostu okreslony styl zycia

  19. #1194
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Dobrze wspomóc się w procesie odchudzania poradą dietetyka. Wiele osób mi polecało gabinet https://dietetykskoczylas.pl/ z Krakowa, bo to świetny fachowiec od żywienia. Jakie są zalety? Otrzymujemy pełną rozpiskę jadłospisu - wraz z gramaturą, sposobem przygotowania potraw na każdy dzień tygodnia. Dietetyk uwzględnia nasze preferencje żywieniowe, tryb pracy, stan zdrowia i na tej podstawie rozpisuje bezpieczną dietę.

  20. #1195
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    W trakcie diety warto też wypróbować wyciskarkę do owoców i warzyw Muke, która jest prostokątna, więc nie zajmuje wiele miejsca i jako jedyna wyciskarka na rynku pozwala się złożyć do szafki kuchennej. Jest łatwa w utrzymaniu i w atrakcyjnej w porównanie do konkurencji cenie. A w ten sposób można dostarczyć do organizmu wiele cennych witamin.

  21. #1196
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Jeśli odchudzanie to tylko pod okiem specjalisty... Sama próbowałam odchudzać się na własną rękę, ale skutek był mizerny. Dopiero, gdy skorzystałam z usług pana Aleksandra Sajdaka z poradni IKAR efekty mojej pracy były nie tylko zauważalne, ale także trwałe, bo utrzymują się do dnia dzisiejszego. Pan Sajdak nauczył mnie racjonalnego podejścia do diety oraz wskazał błędy, jakie do tej pory popełniałam, przez co wiem, że nie wrócę do starych nawyków nawet po zakończeniu naszej współpracy.

  22. #1197
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    W odchudzaniu ważny jest umiar, nie można nic na szybko bo wyjdzie efekt jojo. Na stronie abnehmen-pillen znalazłam bardzo fajne porady jak to robić prawidłowo, stosuję się i widzę efekty

  23. #1198
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Najgorzej jak chcemy chudnąć za szybko i za dużo. Wprowadzamy głodówki a to najgorsze co może być, żeby schudnąć trzeba jeść. 5 małych posiłków dziennie, jeść powoli i przy okazji spożywać duże ilości wody. Co jeszcze? na https://pilule-minceur.eu/comment-pe...du-traitement/ jest wiele porad w temacie, ja stosuję i chudnę. Odstawiłam między innymi białe pieczywo, słodycze, przetworzoną żywność.

  24. #1199
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Odchudzanie to nie jest wcale taki latwy temat. Wiele mozna sie naczytac w sieci, niestety wieksza czesc informacji to sa jakies brednie wyssane z palca. Juz totalnie do mnie nie przemawiaja produkty majace na celu zrzucenie zbednych kilogramow poprzez lykanie jakichs specyfikow. Przeciez to zostalo udowodnione naukowo, ze jedyne co one robia to wysuszaja nasz organizm. To nie jest dla naszego zdrowia dobre. Po pierwsze to trzeba diete skontultowac z jakims specjalistom w tej dzidzinie. Kazdy organizm jest inny i trzeba go poznac pod katem tego na jakie produkty najlepiej reaguje. Po drugie potrzebny bedzie jakis trening kilka razy w tygodniu. Najlepszym rozwiazaniem jest tutaj trener personalny np. https://stacjanowagdynia.pl/fitness-...ing-personalny bo wtedy mozemy indywidualnie zbudowac swoj program. Da nam to najlepsze rezultaty w dluzszej perspektywie czasowej.
    Ostatnio edytowane przez magadalena ; 23-05-2019 o 15:31

  25. #1200
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Mając problem z nadwagą, może warto byłoby zrobić też badania na tarczycę? Często niestety główne problemy biorą się właśnie stąd, a w dzisiejszych czasach jest to niemal plaga już. Najlepiej to zapoznać się z samymi badaniami: http://zapytajpremiera.pl/jakie-bada...il-tarczycowy/. Warto o tym pomyśleć, nawet profilaktycznie, bo przecież nigdy nic nie wiadomo.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •