Strona 17 z 49 PierwszyPierwszy ... 713141516171819202127 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 401 do 425 z 1213

Temat: odchudzanie

  1. #401
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    a ja od 2 tyg jestem na samej wodzie niegazowanej. przed chwilą nalałam sobie pół szklanki coli. ALE MI DOBRZE)))
    KAMIS AJ LOF JU

  2. #402
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    o matko i żyjesz jeszcze?

  3. #403
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Najlepsza dieta, ktora wyprobowalam na sobie to nie jesc po godz. 18.I lepiej sie spi, bo zoladek nie jest przepelniony Polecam

  4. #404
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    czyli u mnie po 22 u mnie z najlepszych to nadal ćwiczonka, jak nie jem to tyje

  5. #405
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    A tak apropos cwiczen to nigdy nie moge sie zmobilizowac zeby cwiczyc dluzej.

  6. #406
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    ja największe trudności mam w zaczęciu, ale tak po tygodniu już jest coraz lepiej a potem to już normaka

  7. #407
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    hej laseczki witam was goraco.ja nie moge sie zebrac zeby stracic 7 kilo....tyle przytylam od wakacji,masakra moj facet mowi ze dobrze wygladam ale przeciez nie powiedzial by inaczej.mi idzie w uda najszybciej,

  8. #408
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    ja zrobiłam w ramach zrzucenia brzuszka całą serię 6 weidera i byłam bardzo zadowolona. Niestety od czasu do czasu trzeba ją powtarzać żeby efekty się utrzymały . Szkoda, że nie mam zdjęć...

  9. #409
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    kochane moje czy ktoras z was byla na diecie proteinowej
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  10. #410
    No to..wpadłam Avatar anchel
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    śląskie
    Postów
    292

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Moja przyjaciółka i jej siostry są na tej diecie proteinowej i podobno są efekty. Mi właśnie szwagierka ułożyła dietę i od dzisiaj zaczynam,zobaczę jakie będą efekty.
    Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę, a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop.

  11. #411
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    proteinowa= mało białka, czy dużo?

    anchel twoja szwagierka jest dietetykiem?

  12. #412
    No to..wpadłam Avatar anchel
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    śląskie
    Postów
    292

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Uczy się. Sama sobie też układała diety,robiła potem badania krwi itd i wszystko było wporządku,wyniki super,więc postanowiłam oddać się w jej ręce
    Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę, a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop.

  13. #413
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Cytat Napisał asia Zobacz post
    proteinowa= mało białka, czy dużo?
    duzo bialka asiu
    ja dostała taką dietę od koleżanki i uważam, że jest skuteczna ale monotonna, no i trzeba trzymac się stałych godzin posiłków
    stosowałam ją przed świetami wielkanocnymi, efekty były ale święta......i po diecie
    jadłam jajka, kurczaka, płatki owsiane, ryż, jogurty naturalne, kefiry, maślanki. Zero owoców, soków, słodyczy.... duzo wody...
    Nadmienię, że koleżanka jest sportowcem i często jest na tej diecie no i oczywiście ma specjalizacje z dietetyki. Jak ktoś zechce to mogę wrzucic ta dietę(jak znajdę kartkę)

  14. #414
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    już mi się podziękowania skończyły. ja akurat licze białko tusia jak chcesz tabele żeby wiedzieć w czym jest najwięcej to daj mi maila na pw

  15. #415
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    wrzucam maila na pw

  16. #416
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    a mozesz mi tez uklozyc,napisze wszystko co jest potzrebne
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  17. #417
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    daj jak będziesz na kompie jakieś potwierdzenie czy doszło

  18. #418
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    mi się udało w 6 m-cy zrzucić 10kg a dużo nie zmieniłam w swojej diecie

  19. #419
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    to opisuj zyza co i jak

  20. #420
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    jak tylko znajdę chwilke to napiszę

  21. #421
    Nałogowiec Avatar total
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    542

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    zyza błagam znajdź czas

  22. #422
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie

    znalazłam czas
    ja chyba juz wszystkie diety tego świata przetstowałam
    i dopiero pomógł mi mój szefu
    najpierw usiadłam i spisałam sobie menu codziennie co jadłam i wyszło ze prawie same węglowodany (rano musli, drugie sniadanie kanapki, obiad ziemniaki i chipsy)
    bo jak ktoś sie toczy to ja nie uwierzę w tekst że 'ja tak mało jem a ciągle tyję' trzeba sobie dokładnie spisać, wszystko! każda łyżeczke cukru i każe liźnięcie kremu czy nawet małego pomidorka. Wtedy wyjdzie czego jemy najwięcej... i teraz trzeba zbilansować ilość węglowodanów do białek i tłuszczy. Ponieważ ja jadłam mnóstwo węglowodanów szef kazał mi odstawic je całkowicie bo żeby utrzymać wagę np. 70kg (ja jestem wysoka) moge zjeść 70g czystych węglowodanów czyli jedna kanapka dziennie ciemnego chleba, lub jeden średni ziemniak... ale żeby chudnąc wystarczą mi węglowodany z warzyw. Tak więc na początku odstawiłam słodycze (całkowicie) makarony, chleb i ziemniaki. Jesli zjadłam makaron to już nic więcej nie jadłam z węglowodanów. nie wolno pić soków do obiadu. ponieważ fruktoza w owocach jest jednym z najłatwiej przyswajalnych czynników a organizm jest tak skonstruowany że trawi to co jest mu najłatwiej to wtedy cały obiad nie jest dobrze przetrawiany i sie odkłada...
    owoce nalezy jeśc w małych ilościach i zawsze osobno z niczym nie łączyć, fruktoza obciąża bardzo trzustke nie wspominając o marskości wątroby...
    jadłam 3 posiłki dziennie zawsze śniadanie nie wazne czy byłam głodna czy nie trzeba sie przełamać, drugie sniadanie lub obiad i lekka kolacja z tym ze ostatni posiłek jadłam o 18-19, jedyna rzecza na jaką sobie pozwoliłam do podjadania były pestki słonecznika i pestki dyni
    po 3m-cach diety jak schudłam juz sporo zaczęłam biegać aby przyspieszyc spalanie, nie było to bieganie intensywne bo jak się zmęczyłam to sobie spacerowałam, zmiana intensywności ćwiczeń daje duże fekty jak spalanie paliwa w aucie. Najwięcej spala sie ruszając i hamując wiele razy
    brzmi cięzko?
    ale ja jadłam wszystko! sałatki, surówki, wszystkie mięsa robione domowymi sposobami, kotlety w panierkach, sosy smietanowe, nawet te zakazane rzeczy tyle że w umiarze. najgorsze jest ze nie ma sie czasu na szykowanie sobie jedzenia to na szybko co? gorący kubek w pracy :d a to świństwo najbardziej szkodzi... jakby nie było domowe jedzonko jest zawsze lepsze... czyli wyrzuciłam węglowowdany i nie wyrzuciłam, bo np. gołąbki wcinałam ale wtedy uważająć żeby sniadanie i kolacja nie posiadały w swojej zawartości węglowodanów
    a jakby ktoś mi nie dowierzał to sobie zobaczcie przed i po

    pierwsze zdjęcie 90 kilo, drugie 80kg

    zapomniałam dodac ze to już tak mi zostało w nawyku i teraz tylko czasem cos słodkiego wciągnę
    ale jeszcze dycha, jeszcze dycha
    bo należy zmienić swoje nawyki zywieniowe a nie cały rok objadać się słodkim i chipsami i jesć nieregularnie a potem dietke przeczyszczająca sobie fundować...
    bo tego czego nie dostarczymy organizmowi odbije sie na nim nie teraz ale później. organizm to takie mąre stworzenie że jak mu czegos brakuje w jedzeniu np. za mało białka to zaczyna kraść z mięśni. Odczuwalne to jest jako ciągłe zmęczenie przy diecie... chudnie sie szybko bo mięśnie ważą dużo ale chudnie się z mięśnia a nie z tłuszczu... tak samo jesli nie dostarczymy takich minerałów jak wapń to organizm będzie kradł z kości i zębów a to ujawnia sie duzo później....
    Ostatnio edytowane przez asia ; 13-01-2010 o 12:14

  23. #423
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Lal zyza wygladasz pieknie nawet na twarzy sie zmienilas ja wlasnie tez poszukuje diety zeby cos spalic robilam brzuszki itp. ale nic nie dawalo a chce spasc jakies 10... moze 15 kilo hehe po ciazy... choc zawsze bylam taka przy kosci brzuszek i wogole
    "Pozwól każdemu dniu stac się tym najpiękniejszym..."

  24. #424

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Cytat Napisał kasiasssss Zobacz post
    kochane moje czy ktoras z was byla na diecie proteinowej
    Ja byłam i jak dla mnie super i wcale nie taka monotonna jeśli tylko chce się gotować.

    Straciłam 6 kg bo tyle sobie założyłam i dalej nie ciągnęłam.
    Ja korzystałam z przepisów z książki i z internetu żeby sobie urozmaicić.
    Polecam!

  25. #425
    Nałogowiec Avatar Natii
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    ja byłam jakiś czas temu na diecie białkowej dr dukana,naprawdę polecam
    przez bardzo długo czas nie ma jojo,wiadomo jeśli będziemy opychać się na max pojawi się ale nie od razu,dlatego mimo tego ze skończymy dietę i jemy co chcemy i ile chcemy i nic nam na wadze nie rośnie i tak trzeba zachować zdrowy rozsądek

    dietę powtórzę za jakiś czas,bo byłam bardzo zadowolona,bardzo fajnie redukuje tłuszczyk
    Walczę

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •